Diskuze rok 2006

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
josefp
Vojín
Vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 17. říjen 2007, 8:57:18
Oblíbená postava: Icho Tolot
Oblíbená loď: Francis Drake
Oblíbený díl: Operace SARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Praha

Přátelé Perryho
Přeji všem v tomto roce hodně štěstí a zdraví.
JOSEFP

PS Jsem ve věku, kdy už věci neukládám. Proto jsem byl šťastný, když jsem před rokem narazil na můj oblíbený seriál (tento) v elektronické podobě. Čtení praktikuji způsobem: stáhnout na počítač, přečíst a smazat. Proto mi přišlo líto, když přišla zpráva o vydávání tištěné podoby, a v souvislostí s tím omezení činnosti tohoto webu. A moje lítost už vůbec nemá nic společného s tím, že bych si šetřil finančními náklady. Ty peníze dám (a rád) i sem.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Anaconda nevychadzaju vsetky romany v SR rovnako ako v CR. Aj JAMES BOND jr. vychadzal o 2 mesiace neskôr a aj s inou suchšou obálkou. Vychádzajú rovnako len tie čo predávajú aj v ČR aj v SR to isté - ako napr. DINOLAND čo vychádzal - škoda že mal ale tak málo dielov - pod 20. Vsetkym prajem vela uspechov v roku 2006 a vela zdravia.
terra (neregistrovaný)

Kdo nerad cte recenze dopredu, aby si nezkazil ocekavani, tak je tu upoutavka pro nove dily --odkaz vymazan--EditStory&sid=9
(pokud je to nezadouci reklama, tak to smazte, dekuji)
terra (neregistrovaný)

Omlouvam se chyba se vloudila takze jeste jednou:
--odkaz vymazan--News&file=article&sid=9&mode=nested&order=0&thold=0
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Teď mně napadá taková kacířská otázka.
co myslíte po kolika číslech opět umře Perry Rhodan v Česku ?
-
Možná bych přidal do registrace nového člena větu: Nesu plnou právní zodpovědnost za svoje příspěvky na serveru rhodan.cz
Protože v tomto okamžiku je Crusher odpovědný za veškerý obsah serveru i za ty linky na pirátské PR. Teď si říkáte že jsem paranoidní blázen.
Ale v ČR se zbláznil někdo jiný.
Právě na tuhle zodpovědnost za obsah diskuze doplatil HPJ ze serveru potter-harry.net a byl předvolán na policii a co bylo dál nevím nikde jsem to nenašel asi nebyl obviněn ale server potter-harry.net byl zrušen. Lukrativní doménu samozřejmě někdo okamžitě koupil.
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Doplněny české znaky do aktuálních novinek a do informací o nových dílech + drobné úpravy kódu.
Uživatelský avatar
kulda
Desátník
Desátník
Příspěvky: 49
Registrován: 11. březen 2006, 20:52:57
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje přihlášení na těchto stránkách: --odkaz vymazan--
Nevíte někdo prosím v čem je problém?
Jinak moc chválím,grafika je skvělá.
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

Kulda: tam toho jeste nefunguje... A jak ses k nim dostal? Doufam, ze nejsou v nejakem vyhledavaci umisteny nad --odkaz vymazan-- ... ze ne? :)
Uživatelský avatar
kulda
Desátník
Desátník
Příspěvky: 49
Registrován: 11. březen 2006, 20:52:57
Kontaktovat uživatele:

benet:dostal jsem se k nim docela jednoduše.Tak sem si blbnul na netu
a do vyhledávače na Sez...u sem zadal slovo "Kulda" a ten mě odkázal
do diskuse na těchto stránkách.Jinak stačí napsat do vyhledávače
"RHODAN" a 3. odkaz je tam.
Čau Kulda
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

Kulda: hmm.. a safra... Stranky, ktery jsou teprve v testovacim provozu, tak se dostali pred oficialni web ( --odkaz vymazan-- ), Dekuji za oznameni :-)
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

V sobotu, 7.1.2006 u nas po trech letech opet vysel Perry Rhodan! A to dílem 2200. Pokud o něm chcete víc, podívejte se na http://atlan.rhodan.cz

A jeste jedna novika...V nemecku slavi PR jiz 45 let


vsichni slvme!!!
Iv (neregistrovaný)

zdravim.nevi nekdo kde se v praze da sehnat rhodan.obesel jsem jiz pul mesta a nikde nemaji a nekde neznaji ani MOBU.dik
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

Asi vás bude zajímat, že úplně první stránka Perryho Rhodana byla spuštěna v září roku 2000 a fungovala až do roku září 2001. Zachoval jsem si jako její webmaster kompletní kopii a dal jsem ji nyní na web. Můřete nakouknout. :-D
sampr
Kadet
Kadet
Příspěvky: 4
Registrován: 18. září 2007, 20:54:45

Prosím Vás můžete mi někdo poradi nejdou mi stahnout následující díly : 413,415,416,419,420,421,422, stále mi to píše soubor nenalezen. Děkuji všem za každou radu.
Stanimir (neregistrovaný)

No jestli to nebude tím že ty díly ještě nikdo nepřeložil a proto tam nejsou. :-)
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Tak jsem už nevydržel a zavolal do All production, jak to s tím Perym vypadá. Zjistil jsem, že ho odesílali VČERA ! Takže dneska, či nejpozději v úterý by měl být ve schránkách. Prý to Moba nezvládla a dodala jim to pozdě. No uvidíme.
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Tak ja nevim jak vy, ale ja ho koupil v uplnem zapadakove na vesnici uz v utery 10teho v trafice. Vubec ho nemeli vystavenej, rikam babe mate nejake rodokapsy? A ona vytahla asi 10 westernu a nakonec noveho Perryho :o)) Tak jsem ji ho zabavil, protoze jsem nevedel, jestli mi prijde to predplatne, uz jsem byl netrpelivej :o))
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Uz mam sveho perryho .......... :-)
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Tohle je vubec snad prvni sci-fi co MOBA vydala.

Podle repertoaru to spis vypada ze se MOBA specializuje na "damske sci-fi" (Dr.Norden a spol), ktere zrejme muze za to, ze me manzelka neustale napada, ze jsem malo romantickej :o)) a nebo na duchodce, co si na stary kolena predstavujou ze jsou nacelnikem Apacu, nebo alespon pohlavne zneuzivaji nejakou indianku :o))) Tim mam tedy na mysli ty stohy westernu, ktere vydavaji jako druhou cast produkce...

No ale zaplatpanbuh za Perryho akorat to teda mohli navazat nak vhodnejs hned za to misto, kde to prestali vydavat IZ a ne tam udelat takovou diru v deji...
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Rhodan nie je 1. sci-fi čo vydáva MOBA. Vydávala napr. aj sériu DINOLAND - vrátenie sa včase do praveku a do staroveku.
Zamčeno