Diskuze rok 2005

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
George Shultz
Desátník
Desátník
Příspěvky: 43
Registrován: 16. prosinec 2005, 19:53:48
Členství v klubu: Yes
Kontaktovat uživatele:

ANROsouhlas, nový skeny v lepším případě po půl roce, to je jasnačka, ovšem porád tu ještě platí že pro svou potřebu si můžeš zhotovit kopii, a nemusí to být zrovna vlastnoručně
George Shultz
Desátník
Desátník
Příspěvky: 43
Registrován: 16. prosinec 2005, 19:53:48
Členství v klubu: Yes
Kontaktovat uživatele:

a starý skeny nejsou porušení práv Ivo Železnýho? :-)
Marcelek (neregistrovaný)

Ahojky,mam maly problem....Jsem uz u 350teho dilu Perry Rhodana a nejdou mi uz stahnout zadne dalsi dily,respektive se mi nezobrazi kolonka "STAHNOUT"Prosim,poradte,miluji cist tyto pribehy!Diky
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Gorge ani stare skeny nie su uplne v poriadku, ale dobre vies preco su tu - kolkatim rhodanistom urobili radost a neposkodili sme tym predaj Iva Zelezneho - skenovali az po zruseni predaja Perryho Rhodana pod Ivom Zeleznym. Prave preto som pisal, ze o tejto teme ani nejdem pisat ci je to legalne alebo nelegalne, teraz mi islo o to, aby sme nenarusili predaj Perryho Rhodana. A jasne pre svoju potrebu si sprav kopiu ale Ty si pisal, ze to chces dat na web.
Uživatelský avatar
kulda
Desátník
Desátník
Příspěvky: 49
Registrován: 11. březen 2006, 20:52:57
Kontaktovat uživatele:

Marcelek: Božínku Marcelku.Zkus číst v diskuzi o něco níž.Čau Kulda
Uživatelský avatar
kulda
Desátník
Desátník
Příspěvky: 49
Registrován: 11. březen 2006, 20:52:57
Kontaktovat uživatele:

Marcelek:  Ostatním se tímto omlouvám,takže pro Marcelkaspecielně ještě jednou:Možná toho bude na Aleše moc,tak bych ho rád podpořil.Mám všechny skeny,které zde byly ke stažení.Mohu poslat i konverzi pro MobiPocket PC (vč. obálek)Pište si. Čau Kulda
Neo (neregistrovaný)

Kuldo podívej se poslal jsem ti E-mail.
Anaconda (neregistrovaný)

skutocne sa neoplati zverejnit skeny PR, ale moze sa zverejnit cislo, autor, obsah a ak je mozne porovnat s originalom (do poznamky), skoda by bolo zrusit vydavanie PR, ked sme tak dlho cakali na nove oficialne brozurky PR
Zero.one (neregistrovaný)

TO SI AKO ROBIA SRANDU ??? DVOJMESACNE SPOZDENIE !!!???
Ptg (neregistrovaný)

nevíte,kde bych moh stáhnout 195 díl perryho,prosím?
Stanimir (neregistrovaný)

To že jste pozastavili stahování Perryho to chápu ale co s tím má společnýho Ren Dhark to jaksi nedovedu pochopit.
Darkmoor
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: 26. leden 2005, 19:15:04
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Stanimir: Já si myslím, že je mnohem jednodušší bloknout všechno než vybírat co se může a co nemůže stahovat.
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Stanimir, Darkmoor: Jde o to, ze vsechny sesity (rhodan, atlan i dhark) bezi na jednom systemu. A tento system tak nejak neumoznuje (bez vetsich uprav) aby sel stahovat jen jeden konkretni serial :-)
terra (neregistrovaný)

jestli chcete, muzete docasne vyuzit muj prostor na ftpku ke stahovani aspon Ren Dharka, staci mi to poslat nebo nahrat, pokud to teda neni troufala nabidka?
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Terradekujem ti za nabydku...docela by se nam to trd hodilo...pisu ti maila
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

kruci...uz neumim cesky...za nabidku samozrejme
zlababa
Kadet
Kadet
Příspěvky: 6
Registrován: 9. únor 2007, 18:15:29

Take muzu prispet troskou do mlyna :)

Mam vlastni server na netu (100 MBps do NICu), takze pokud bude potreba nejaky prostor, at FTP ci WWW, ozvete se ulozneho mista mam dost ;-)
George Shultz
Desátník
Desátník
Příspěvky: 43
Registrován: 16. prosinec 2005, 19:53:48
Členství v klubu: Yes
Kontaktovat uživatele:

Tak sem zjisti, jak velkej v.. jsem. Kdybych si přečet diskuzí dřív...Možná by nebylo od věci, navrhnout Mobě spolupráci - třeba Nějaké upoutávky- a oni by například mohli v sešitech zveřejnovat naši adresu. asi tak nějak.
Rybiska (neregistrovaný)

Nikdy bych si nemyslel ze muze bnastat doba kdy nebudu mit co cist ....s neposkytovanim novych dilu souhlasim ale ty starsi ... kdo tonechce kupovat ten si to popravde stejne od nejakeho dobraka sezene ... ale kdyz se to neda sehnat, tak co my ostatniGeorge schultz  - pls
Vít Rudzan [e-mail] (neregistrovaný)

Re:Diskuze Perry.Rhodan.CZmám vąechny díly -prodám
Zamčeno