Prazsko-Plzenska bunka

Přijďte pokecat na IRC
Odpovědět
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

ahojte,
tymto chcem reagovat ze dnes bol posledny krat na IRC koli prazsko-plzenskej bunke - hlavne Atlanovi a Hautymu. Atlan sa vydaval za ineho cloveka, pod inym nickom a robil si v podstate srandu. Ja som si myslel ze mu radim ohladne stretka, co tu to cony... PR a tak. Robil si ale len srandu z clena. Nedoporucujem ani ostatnym ist na ICQ, kym funguje zostava Atlan, Hauty. Hauty totiz o tom vedel ako mi povedal a neupozornil ma na to. Srandu nech si robia z inych, ja tymto na IRC koncim. Mne je jedno ci je to nedospelost alebo nuda alebo co, drzim palce v ziskavani dalsich clenov, ak to uznate zmazte ma z aktivity, v takomto klube nepotrebujem byt.


-----
Edit by Thora - 25.8.08, 17:12 - téma přesunuto ze Srazů do Perry Rhodan na IRCnetu (myslim, ze se srazy nema mnoho spolecneho... )
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

mno to jsou teda veci....
1, odmitam nazev Prazsko-Plzenska bunka.... ja jsem BESTIE a nebudu druhorady!!! tim padem Plzensko-Prazska frakce...ale to uz tu jednou bylo :)

2, co potom ma rikat chudak Alaska, ktery to take vedel? takze Plzensko-Prazska-Ostravska....

3, a Thora, ktera netusila ze se jedna o Atlana? Plzensko-Prazska,polovicni-Ostravska ....

4, jednalo se pouze o srandu nic vic a jestli ji nekdo nechape, bohuzel my stim nic nenadelame...ale pred casem se takle nachytal Alaska a jen se tomu zasmal.... kazdy je jina natura, ale nebylo to nic mireneho proti tobe ani nikomu jinemu. Ja nemuzu za to ze sem Atlana poznal hned jak se tam ukazal.... ja se muzu urazit, ze si Atlan chtel udelat srandu i ze me!!!

Ale ne ted vazne..jedna se prece jen o srandu a je hezky ze jsi se snazil vysvetlit co a jak v nasem klubu funguje...a ver tomu ze prijit tan jakykoliv novy clovek tak mu taky rad budu vysvetlovat......

PS: pises ze se od nas jedna asi o nedospelost...a co je pak tve chovani ze se urazis jako male dite? Mel si to ric nam a ne to tady resit.Slo o to se jen zasmat.
hauty
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

ANRO píše:ahojte,
tymto chcem reagovat ze dnes bol posledny krat na IRC koli prazsko-plzenskej bunke - hlavne Atlanovi a Hautymu. Atlan sa vydaval za ineho cloveka, pod inym nickom a robil si v podstate srandu. Ja som si myslel ze mu radim ohladne stretka, co tu to cony... PR a tak. Robil si ale len srandu z clena. Nedoporucujem ani ostatnym ist na ICQ, kym funguje zostava Atlan, Hauty. Hauty totiz o tom vedel ako mi povedal a neupozornil ma na to. Srandu nech si robia z inych, ja tymto na IRC koncim. Mne je jedno ci je to nedospelost alebo nuda alebo co, drzim palce v ziskavani dalsich clenov, ak to uznate zmazte ma z aktivity, v takomto klube nepotrebujem byt.
Ale notak, copak ty dva neznas? Vzdyt tohle delaj porad, teda me a alaskovi to delaji porad, tak si asi museli najit nejakou novou obet... ja jsem taky vubec nic netusila, co se tam deje, myslela jsem, ze prisel nekdo novy a ze si naopak dela srandu ze me... (viz ta blondyna, no ja jim dam, blondyna.... ::ahhh:: )

Anro, promin, ale rikat lidem, aby nechodili na IRC, dokud tam bude Atlan a hauty, to se mi zda trosku prehnany.... ja myslela, ze jsi nas vsechny poznal a ze ti s nami bylo fajn, no, ale tak diky.... nemam rada lidi, co se pretvarujou, priste mi to teda rekni rovnou osobne, ze v takovym klubu s nami byt nechces.... to je mi lito... :(

A jeste neco... ja ani Atlan nejsme z Prahy...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jo a jeste pridam LOG aby si kazdy udelal obrazek.....
opravdu tim nebylo mysleno nic spatneho....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Abych to uvedl na pravou míru. Den 25.8.2008, čili dnes, jsem se rozhodl udělat inkognito inspekci na IRC a zároveň průzkum, jak se tamní osazenstvo chová k nováčkům, kteří navštíví náš IRC kanál. Předem upozorňuji, že o této inspekci věděl jen jeden člověk (respektive arkonidan neboli já).

Ve 14:12 SELČ jsem se tedy připojil na IRC pod nickem Timelord (jít tam pod svým alternativním nickem Iprasa jsem zavrhl, jelikož ten je profláknutý).

Na kanále byli přítomni: ID, Haluška, hauty, ANRO, Alaska a Thora.

Výsledek průzkumu:
ID: vůbec nezareagoval
Haluška: taktéž
hauty: odhalil inspekci (tedy mě) ale snažil se mě neprozradit, což se mu nepodařilo
Alaska: ač zpočátku netušil, poté co se hauty začal smát, bylo mu jasné, kdo přišel na inspekci, nicméně neprozradil mě a reagoval dál svým obvyklým způsobem
ANRO: ten jediný se ke mě zachoval, jako by se slušný člen klubu měl zachovat k nováčkovi, tímto ho chválím. Nicméně jeho následnou reakci pochválit nemůžu.
Thora: netušila že jde o inspekci, reagovala neutrálně

Závěr:
Inspekce proběhla neuspokojivě, lze očekávat další
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Thora ja sa nepretvarujem, naozaj mi bolo s Vami fajn. Prave s tym mam problem ze Atlan sa vydaval za niekoho ineho, pretvaroval. Stretnutie, prehliadka mesta, posedenie v restauracii, bowling a kupa PR, vsetko bolo uplne super na stretnuti. to ale neznamena ze ked som sa citil vtedy super, tak ked sa mi teraz nieco nepaci, tak budem ticho. Moj nazor na tu vec co spravil Atlan uz viete a chcem aby si na nu spravili nazor aj dalsi, preto som to napisal sem, ci uz budu suhlasit s Atlanom alebo so mnou, ale chcem aby vedeli co spravil Atlan a co tam hrozi ked pojdu na IRC, aby boli informovany o tom ako sa sprava Atlan a skoda ze ma niekto pred tym nevaroval uz, na IRC by som nebol vosiel. Pre mna prekorcil hranice. Takisto som si povedal nazor na to co ste spravili na Valnej hromade, ked Vam nechceli dat k dispozicii maily od Vasuta a ja neviem co este, pritom suhrn Van dali, na ktorom sa dalo zakladat, tak ste zrusili Predstavenstvo ci co to je aj ked tam nebola Irenka, to sa mi tiez nepacilo. Ked sme minuly tyzden poziadali Alasku aby Hautymu tie maily poskytol, tak ich poskytol vsetky co mal, nebol problem. Je to o komunikacii. Komunikacia Atlanova a Hautyho, taku aku predviedli vcera mi nevyhovuje, preto sa zase stiahnem pomaly aj odtialto. Som nazoru ze my potrebujeme pritiahnut novych clenov, aby nas bolo dost s dost velkou kupyschopnostou, aby sa tu v CR a SR Perry Rhodan uzivil. Toto vedenie toho nazoru nie je, ako mi aj Atlan osobne povedal, nie je za cony, kde sa daju pritiahnut novy ludia. Mame problem ludi dostat na IRC, ak chcel nieco solidne naozaj skontrolovat, tak mal sa chovat solidne a nie robit si srandu, to by som este pochopil. Nepoznam velmi Atlana, tak neviem ci naozaj hovoril pravdu, ze bol kontrolovat chovanie, na to co ho poznam by som povedal ze si robil len srandu. Som na IRC bol pripojeny teraz castejsie a Atlan sa nezapojil do ziadnej diskusie o PR, ked som inicioval ako sa Vam PR paci najnovsi, co prave citate, kde v PR ste a podobne, ale robit si srandu vydavanim sa za niekoho ineho na to ho je. Mozno reagujem neadekvatne, neviem som ale fakt nastvany, nemam rad ked sa niekto vydava za niekoho ineho – pretvaruje. A Atlan nechape ze spravil nieco nespravne, teraz by fakt nebol vhodny cas na osobne stretnutie.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ja tady k tutomu reknu jen jednu vec a to ze vytahujes stare veci,ktere jsou uz uzavrane a oteviras tim tak akorat pandorinu skrinku...Je to samozrejme tvuj nazor, ale mel by jsi se drzet toho co te pohorsilo nyni a ne vytahovat stare zalezitosti s RADOU a podobne.

A jeste jedna jedina vec... uz to bylo receno nekolikrat a nejen nasi frakci do kterych nas stale kastujete.... ale Atlan je tady jedinej opravdu cestnej a uprimnej clovek!!! skoda ze ho opravdu neznas lip....

a ja stale nevidim nic spatnyho na tom, ze si obcas udelame nejakou srandu....myslim ze tohle by mohlo klidne nove cleny zajimat..alespon uvidi, ze nejsme banda naskrobenych panaku bez kousku humoru v tele... a nebylo to zadna tvrda sranda ala cerny humor..bylo to jen neskodne skadleni...
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

ANRO píše: Takisto som si povedal nazor na to co ste spravili na Valnej hromade, ked Vam nechceli dat k dispozicii maily od Vasuta a ja neviem co este, pritom suhrn Van dali, na ktorom sa dalo zakladat, tak ste zrusili Predstavenstvo ci co to je aj ked tam nebola Irenka, to sa mi tiez nepacilo.
Dost me mrzi, ze vytahujes prave tohle... myslim, ze vsichni spolu ted vychazime dobre a nikdo tu uz o zadny hadky nestoji... ale na druhou stranu je videt, jak malo jsi informovan, proc se tohle vlastne stalo....
ANRO píše:Toto vedenie toho nazoru nie je, ako mi aj Atlan osobne povedal, nie je za cony, kde sa daju pritiahnut novy ludia.
Aha, tak to jsi opet asi spatne pochopil... Jediny, kdo tu asi neni za cony je Atlan a ten do vedeni nepatri....
ANRO píše:Som na IRC bol pripojeny teraz castejsie a Atlan sa nezapojil do ziadnej diskusie o PR, ked som inicioval ako sa Vam PR paci najnovsi, co prave citate, kde v PR ste a podobne, ale robit si srandu vydavanim sa za niekoho ineho na to ho je.
Opet je videt, jak malo k nam chodis.... vis, proc se Atlan nezapojuje do zadnych diskusi? Protoze kdyz my kecame, tak on preklada!
Kdybys k nam chodil, moc dobre bys vedel, kdo se tam o PR bavi, a kdo ne...
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

no původně tu měla být sáhlodlouhá reakce, ale všechno již bylo řečeno, tudíž jsem jí smazal.
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Naozaj Vam drzim palce, aby ste dosiahli aspon to co dosiahlo posledne vedenie, proti ktoremu ste boli. Tu Valnu hromadu som cital, ked ste odhlasovali jej pad. Nic sa nedeje vsetko ide dalej tak ako predtym, ked zaregistrujem ze sa zmeni sposob komunikacie, rad sa vratim spat, ja som sa aj tak nepodielal nejak aktivnejsie, len som zopar ludi na SR k tomu PR dostal, to bolo jedine co som spravil.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

me by teda jako zajimalo o co tu teda JDE!!! jestli se ti nelibilo nase jednani na IRC Ok!!! ale proc do toho stale zamotavas uzavrene veci ze starou RADOU... jestli se ti neco nelibi na tom jak se veci maji dnes tak to rekni rovnou a nezamotavej to pod zastitu "incidentu" na IRC! Myslim ze tyhle dve veci nemaji spolu nic spolecneho..... klidne zalozime vlastni tema prani a stiznosti..kde muzes srovnavat stare a nove vedeni a rikat co se ti libi a nelibi...ale myslim ze s timto to opravdu nema nic spolecneho..... na IRC je kazdy sam za sebe a ne za RADU... a zadne pravidla na IRC nejsou...jestli chces aby to byl oficialni kanal jen na PR tak ver ze tam nikdo mesic nepronese ani slovo..vis my si radi rikame co chceme a radi mame humor a nevim jak ostatni,ale ja si nehodlam davat pozor na to jak se chovam a co pisu...

hauty - sam za sebe- ne za RADU !!!
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Ano ide tu o vcerajsie IRC. Ine veci sa daju riesit inde, len ma proste napadlo, kedy som si tento sposob komunkacie vsimol prvy krat a to na tej Valnej hromade aj ked Thora tvrdi ze ziadne problemy nie su. Urcite by sa malo riesit web, aby nan mohli viaceri pripsievat nielen Crusher a takisto by sa mal riesit ucet klubu, ktory by nemal vlastnit jeden clovek, ale rada. A hladat sposob ako spropagovat PR ci uz v spolupraci s predajcami alebo vydavatelsvtom, tak ako Arweth raz dohodol s Mobou aspon tu mini podporu.
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Tato zprava mi od Anra prisla na PM a jeji obsah me donutil ji zverejnit:
Anro píše:ta reakcia tam bola vlastne koli Tebe, lebo si mi napisala ako ja nic neviem ako som neni informovany. Aj ked som bol vacsinou ticho na forach, na dolezite informacie ohladne fungoania klubu som sa vzdy pytal a vidis som informovanejsi ako Hauty. Ale to vobec nie je o tom ci som informovany, to co spravil Atlan s Hautym sa nerobi a boli zle vychovany rodicmi. Pri takomto pristupe si tu clovek nemoze uz byt isty kto je kto. A nevyhrazaj sa mi cez spravy, ani ja sa nevyhrazam Atlanovi a Hautymu ale ak by som ich stretol a Hauty by ma urcite zvladol, tak by som sa do nich urcite pustil, lebo oni nepochopia ze nieco spravili nespravne takto cez spravy az ked im zivot da par ran tak pochopia. Co si to sakra dovolil? Koho tam bol kontrolovat nas dvoch? Je to proste pojasenec co sa takto zabava na ucet druhych.
1. O tech informacich, ktere nam dnes Arw dal, tj. prubeh jednani s Mobou ohledne zverejneni klubove adresy, jsme vedeli, vedel o tom i hauty, ale nevedel, zda-li to melo nejake pokracovani, proto se ptal. Myslim, ze hauty neni ten, kdo je neinformovan....

2. To uz vazne prehanis, ne? Jak se muzes navazet do nasich rodicu?!?!?!?!?!

3. Ja ti nijak nevyhrozuju, jako moderator fora mam pravo upozornit te, ze pises off-topic. Ale ty - jako uzivatel fora - by sis nejprve mel precist pravidla a take je nasledne dodrzovat.

4. Co si to ale ty dovolujes, prat nekomu, aby se jim v zivote stalo neco spatnyho? A urazet Atlana, tak to uz je vazne moc...

Je videt, ze opravdu nechapes legraci.... to je mi fakt lito...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

1. mno to je velmi dobre, ze jsi "lepe" informovan a deni v klubu nez ja. Mam pocit ze tady posledni dobou vlastne nikdo nevi co se tu deje, takze jeste ze mame tebe, ktery vis i za nas a vis na co se kdo taze. A ptal jsem se Arwa on je XO ktery to ma nastarosti a myslim ze ty jeho mluvci nejsi, takze dekuji za to co jsi napsal..i kdyz to nebylo nic noveho a pro priste vynech ty poznamky co tam nepatri..nebo vis co? Radeji odpoved nech na poverene osobne. Dekuji!

2. tak to uz jsi opravdu prehnal...myslim ze ja a atlan jsme vychovani dobre!!! Za svou vlastni osobu musim ric, ze muj pocit a pocit lidi co me znaji jsem vychovan jako slusny clovek..je pravda ze me vychovavala pouze mama a ja pak sam sebe i brachu..ale nic spatneho nevidim a neshledavam...takze neber si nase rodice vubec do pusy!!! ja jsem sice klidas,ktery obcas vylitne a rve a nadava, ale ver ze nejsem surovec a jen tak se neperu...ale za tohle jestli se neomluvis..mno mozna bude pak lepsi kdyz uz se nesetkame... a ver ze me to mrzi..mel jsem te za jineho cloveka...

3. tak trochu nechapu vetu? , ani ja sa nevyhrazam Atlanovi a Hautymu ale ak by som ich stretol a Hauty by ma urcite zvladol, tak by som sa do nich urcite pustil,..... to jako ze se s nama chces prat? rozumim tomu dobre? kvuli takove prkotine? to uz nemyslis vazne!? ver ze ja by jsem se to snazil uklidnit a vysvetlit to,ale aby jsem na nekoho utocil pro tuto? ne nikdy... to by musela nastat situace popsana v bode 2... kde neurazis moji osobu,ale osobu me blizkou..vis me si nadavej a pomlouvej jak chces..ja to prejdu s usmevem na rtech.

4. proste nerozumis humoru a citis se urazen a mas pocit ze jsme z tebe udelali blbce, ze jsi to nevedel....to se ale pletes..blbce si ze sebe udelal az tim jak reagujes....

tak ted jsem vyjadril co si o tom vsem myslim a doufam ze si to vemes k srdci a omluvis se za to..ze nas rodice spatne vychovali....

hauty....sam za sebe....ne za RADU a SFK PR....
Odpovědět