Jaký byl sraz 16.8.08 - Plzeň

Srážení na srazech, akce a cony
Zamčeno
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Tak uz mame opet po srazu a ja musim rict, ze pro me to byl opravdu krasny vikend. Jsem moc rada, ze jsem poznala dalsi lidicky, ktery potkavam jen na netu a zase se videla s tou nasi starou partou ;) moc dekuju, ze jste vsichni prisli! ::rock::
A kdyz to tak beru, tak se nam to hezky vyvedlo i pres to osklivy pocasi ;) (a to jste jeste vsichni nebyli na nasi "pyzamove" party :lol: :lol: :lol: )

Jinak uz jsem koukala na fotecky, vysly docela pekne, tak je pak hodim na ftp ;)
A samozrejme tu pak pribudou i dalsi naskenovane materialy a reportik od hautyho ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

musim se pridat a vsem moc a moc podekovat,ze jste tady byli ;)
taky jsem si to moc uzil i kdyz se trochu zmenil plan,ale pocasi zatim neporucime..zatim :D

taky dekuju ze jste me nechali vyhrat v bowlingu... je mi jasne, ze jste se bali aby jsem se nepromenil na BESTII ;)

"pyzamova" party byla uzasna rofl , mno vsak si to v reportu prectete...ten by mohl byt tak ve stredu,ctvrtek co mam volno :) ted jsem jeste mimo :)

Na foto se hrozne moc tesim...to budu zase vypadat :rofl:

Tak jeste moc dekuji za nadherny vikend ::clap::
Uživatelský avatar
rsc
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: 28. červen 2004, 11:05:38
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Exapolis
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si vždycky myslel, že na pyžamové párty mají být účastníci v pyžamu, ale tady ho na sobě nikdo neměl. Spíš bych to proto označil za postelovou párty (i když to byl spíš rozkládací gauč) :)
A i jinak to byl velmi úspěšný sraz :)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Ahojte,
aj ja sa chcem vsetkym zucastnenym podakovat za stretnutie, ale hlavne organizatorovi Hautymu za to ze vsetko vybavil a aj o ubytovanie sa nam postaral, ze som ho nemusel zhanat ja. Velmi sa mi pacila prehliadka Plzne, lebo v Prahe a v niektorych inych mestach som uz bol pozerat pamiatky, ale v Plzni nie. A super bola aj vystava ... a vdaka ze som si mohol kupit Perryho najnovsieho v Plzni, lebo my v Sali mame o dve cisla neskor PR. A dakujem Benetovi za nedelu, zamok Kozel bol nadherny a aj zahradky okolite a priroda. Hauty vyhral si zasluzene bowling, na konci si fakt zabral a viackrat si zhodil vsetky kolky. A som rad ze si vyhral prave Ty, kedze si mal narodky.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Ako ste sa spoznali Sanyn? Nikto z Vas nemal Perryho v ruke, tak som Vas nevedel najst, len ja som tam behal s Perrym v ruke ako na druhom stretku pred par rokmy. Vtedy mali vsetci v ruke Perryho.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

a napiste ked budu fotky na webe zo stretnutia, ze kde su. Som na ne zvedavy.
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

ANRO píše:Ako ste sa spoznali Sanyn? Nikto z Vas nemal Perryho v ruke, tak som Vas nevedel najst, len ja som tam behal s Perrym v ruke ako na druhom stretku pred par rokmy. Vtedy mali vsetci v ruke Perryho.
Nevím jak, ale Hauty, Thora, Atlan a rsc šli ke mně a Magrátce najisto.
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

a konecne si viem uz niektorych predstavit, kto sa skryva pod nickom. Je to ine sa poznat osobne, ako len tak cez net.
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

ANRO píše:a napiste ked budu fotky na webe zo stretnutia, ze kde su. Som na ne zvedavy.
Thory fotky právě dorazily na ftýpko ;)
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

aka je presne adresa?
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

bez dovolení jsem si dovolil využít své domény a můžete se kochat:
[url]http://pr_plzen_2008.sanyn.net[/url]
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Sanyn píše:bez dovolení jsem si dovolil využít své domény a můžete se kochat:
[url]http://pr_plzen_2008.sanyn.net[/url]
Jee, dekuju, to je dobry napad :) zpetne ti to povoluju ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Sraz 16.-17.8. 2008 Plzeň
Plány na pořádání plzeňského srazu byly velkolepé, ale kvůli jistým faktorům (není tím myšleno lemurské vedení) se pozměňovaly, jak jen to šlo.
Upustilo se od slibovaného prasete, protože nebylo, kde ho udělat, ale domluvilo se obyčejné grilování. I tak se bohužel nepřihlásil v termínu dostatek lidí, a proto bylo od plánovaného úmyslu, že sraz bude trvat celý víkend, upuštěno a termín srazu byl určen na 16. 7. 2008.
Ale v týdnu, kdy se měl sraz konat, nastalo pekelné počasí a potoky deště bičovaly Terru a teplota klesla hluboko pod 20 stupňů! Dle zdravého úsudku jsme dospěli k názoru, že se jedná o zásah vyšších kosmických bytostí. Ale i tak jsme se nezalekli a pokračovali k našemu cíli, kterým byla Plzeň!
Vše bylo připraveno, jídlo a pití nakoupeno, ubytování pro bytosti z jiné galaxie zařízeno a večerní posezení s terranskou hrou bowling bylo zamluveno. Sraz mohl započít!
V sobotu ráno to dokonce vypadalo, že kosmické mocnosti upustily od svého záměru zkazit nám grilování, ale jak se pak ukázalo, šeredně jsem se splet! V 11:03 středoevropskoterranského času mě přišla subprostorová zpráva z Arkonu, ve které mě Thora informovala, že již sedí v arkonském transportu na Terru společně s Atlanem a Rsc. Po doručení této zprávy se nad Plzní zatáhlo takovým způsobem, že nebylo vidět na půl metru a z oblak se spustila řeka. Mocnosti nás stále držely ve své kosmické hře a nehodlaly nás propustit.
Protože se blížil čas příletu arkonského transportu a jeho mezipřistání na místním malém kosmodromu zvaném „Stavební stroje Rokycanská“, vydal jsem se přivítat své arkonské a archaické přátele. Vyzbrojen přístrojem terranské konstrukce, zvaným deštník, který vytvářel silové pole chránící před vodou padající shora, avšak vás nedokázal ochránit ze spodu. Terranci jsou prostě barbaři a jejich technika je na tom úplně stejně!
Na kosmodrom jsem se tím pádem dostal v úplně promočeném stavu, ale ani to mi nepokazilo radost, když se roztrhl hyperprostor a z něj vystoupila žlutá kosmická loď a dala se na přistání. Pilot byl asi zkušený a určitě to nebyl Terranec, protože se mu podařilo lehce přistát.
Po otevření dveří jsem zahlédl své přátele a přivítal je na této planetě, kde se již několik tisíc let ukrývám před Budovateli centra. I když stále nepřestávalo pršet, tak jsme věřili, že se kosmické mocnosti umoudří a grilování nám umožní. Proto jsme šli zakoupit do místního obchodního střediska čerstvé pečivo. Po rychlém nákupu jsme se vydali místní rychlodráhou na mou základnu, kde se mí přátelé ubytovali. Na základně jsem byl obdarován dary ze všech možných koutů galaxie, za které ještě jednou moc děkuji ;) Také všichni obdivovali nejmodernější počítačový systém na této planetě – SKYNET. Rsc se osmělil a po namačkání různých tlačítek dokonce zvýšil jeho výkon :) .
Blížil se čas setkání s dalšími aktéry našeho srazu, proto jsme nemeškali a vydali se opět na cestu a na rychlodráhu. Jak Atlan ve voze konstatoval, jsou Terranci opravdu barbaři, protože vůz sebou házel na všechny strany, chyběly mu inerciální tlumiče!
Sraz s ostatními byl určen na 13:15 – 13:30 u Chrámu degrese (zde zvaného Chrám svatého Bartoloměje) na Náměstí republiky a to na známém plzeňském srážecím místě U Andělíčka (Vošáhlíka). Když se naše čtveřice v dešti blížila k onomu místu, stáli tam pouze dva lidé. Po zralém úsudku, že to v tomto počasí může být pouze někdo z rhodanistů, jsme se vydali přímo k nim. A úsudek byl správný, byl to Sanyn a Magrátka. Naše, nyní šestice ( hauty, Thora, Atlan, Rsc, Sanyn a Magrátka), začala pomalu spřádat náhradní plán, protože díky počasí bylo ohroženo nejen grilování, ale i slibovaná prohlídka Plzně. Při tom se čekalo na další účastníky srazu – Anra s přítelkyní a Beneta. Po chvilce čekání a po dohodnutí toho, že až se všichni srazíme, najdeme nějakou hospůdku, kde vše v klidu a teple probereme, se od naší skupiny odtrhli Atlan a Rsc s tím, že jdou hledat místní „poklady“. Dle mého pozorování a podle velkého batohu jsem usoudil, že Rsc bude nějaký terorista a má zde na Teře nějaký podvratný úkol. Ale co, jde pouze o Terrance, a jak se pak ukázalo, za jejich chování by si to zasloužili!
Vzhledem k tomu, že již bylo po dohodnutém času sražení, rozhodl jsem se kontaktovat ty, co zde ještě nebyli, za pomoci subprostorových zpráv. Po chvilce přišla odpověď od Beneta, že se nachází na jiné planetě soustavy, a že až se dostaví na Terru, dá vědět a najde si nás. Poté se ozvala dokonce hypervysílačka a nějaký příjemný hlas mluvící jiným nářečím interkosma oznámil, že je Anrova přítelkyně, a že dorazí tak za 20 minut, protože jejich soukromá loď měla nějaké problémy. Samozřejmě jsme počkali. Těsně před jejich příletem se objevili Atlan a Rsc, kteří prý našli asi dva „poklady“. Najednou se opět ozvala hypervysílačka, kde mužský hlas ve stejném dialektu, jako před tím ženský, oznamoval, že je již u Chrámu degrese. Po upozornění ostatních, že k sobě stojíme zády a voláme si, nastalo představování.
Vzhledem k tomu, že déšť nepřestával, a někteří již byli notně promrzlí, rozhodlo se, že půjdeme do terranské restaurace „U Žumbery“, kde si dáme něco teplého a vymyslíme náhradní plán.
Tam se však stal incident, po kterém jsme měli chuť povolat arkonské a bestijské vojsko a okupovat Terru! Hned při příchodu do poloprázdné restaurace nám bylo oznámeno, ať jdeme jinam, že se tam nevejdeme! Po ujištění, že naši přátelé mluvící jiným dialektem se pojedou ubytovat a tím pádem se tam vejdeme, nám bylo milostivě dovoleno posadit se ke stolu. Anro s Pavlínkou se pak vydal na další cestu za ubytováním s tím, že na ně počkáme v této hospodě.
To jsme však nemohli předpokládat, že incident při našem příchodu byl pouze začátek! Při objednávání, kdy jsme si chtěli na zahřátí dát grog a svařené víno, nám bylo „milou“ terranskou obsluhou oznámeno, že tuto dělají jenom v zimě!!! Po mé argumentaci, že venku je zima dostatečně velká a jestli si mám dát na zahřátí teplé pivo, mi bylo odpovězeno, že teplé pivo není problém!!! V tu chvíli jsem jako správná BESTIE začal měnit strukturu svého těla a byl jsem rozhodnut srovnat hospodu a Plzeň se zemí a povolat na orbitu invazní flotilu! Naštěstí jsem byl včas Thorou uklidněn a objednal jsem si s Atlanem pivo. Ostatní se alespoň dočkali nějakých teplých nápojů a to čokolády a čaje.
Při čekání na Anra s Pavlínkou jsme se věnovali volné seznamovací diskusi, jak z osobní, tak rhodanovské sféry. Venku dokonce přestalo pršet a tím pádem se dohodlo, že se udělá alespoň prohlídka Plzně.
Naše první kroky po opětovném setkání s Anrem směřovaly zpět na Náměstí republiky k Chrámu degrese, kde jsme chtěli vystoupit na nejvyšší bodlinu chrámu a kouknout se na Plzeň pěkně ze shora. Thora nejprve protestovala, že nemůže tak vysoko, protože má strach z výšek, ale po mém ujištění, že ji budu chránit a držet, nakonec souhlasila. Po vystoupení k pokladně se stalo něco, po čem jsem musel konstatovat, že Sanyn bude asi pěknej kanec ;), protože v tomto koutě vesmíru potkal svého potomka :), který se přidal k nám při výstupu na věž. Po zdolání 301 schodů a po několika konstatování, že již nemůžeme, jsme konečně dosáhli vrcholu! Plzeň se nám ukázala jako na dlani a počasí se umoudřilo a bylo i vidět. Nastalo vysvětlování, co který objekt je, a fotografování (více fotografie ze srazu).
Po cestě dolů, která se ukázala složitější, než ta nahoru, se nám ztratil Rsc, který objevil opět nějaký poklad (stejně si myslím, že pokládal v Chrámu degrese arkonské bomby). Nakonec se nám ho podařilo najít a prohlídka pokračovala vnitřkem chrámu. Pak jsme se přesunuli k morovému sloupu a k radnici, kde se podle vizáže nevěsty konala lemurská svatba. Na radnici jsme pak shlédli výstavu věnovanou srpnu 68 a model Plzně. Naše další cesta vedla Kopeckého sady, kde se Sanyn vyfotil jako Žeryk u sochy Spejbla a Hurvínka :) , až k muzeu kde jsme si prohlídli model Sluneční soustavy, a tedy přímo zde Slunce. Další planety následovaly ve směru naší prohlídkové trasy – a to jmenovitě Venuše a Země. Dalším bodem naší okružní cesty bylo divadlo J. K. Tyla a Velká synagoga. Následoval pomník osvobození Plzně americkou armádou. Vzhledem k tomu, že se plánovalo grilování, počítal každý s tím, že se napere, a proto málo snídal. To se však ukázalo jako chyba, protože nás dohnal hlad! Bohužel snad ve všech okýnkách rychlého občerstvení bylo buďto zavřeno, nebo došla taková základní potravina, jako je párek v rohlíku. V rachotu našich kručících žaludků bylo rozhodnuto, že poslední zastávkou naší plzeňské exkurze bude Hlavní nádraží, kde jsme si já a Anro chtěli zakoupit nové vydání Perryho Rhodana. Bohužel měli poslední kus, tak jsem ho s radostí Anrovi přenechal.
Vydali jsme se pak kolem budovy bývalého planetária – nyní soudu – k rychlodráze, kde jsme po 10 minutovém čekání nasedli do trolejbusu a vydali se za vidinou dobrého jídla, pití, konverzace a bowlingu směr Doubravka a restaurace Bowling Saloon.
Tam jsme si trochu poopravili svůj názor na Terrance, protože i když jsme měli reservaci na 21:00 a bylo 19:00, nikdo nás nevykázal a dovolili nám srazit stoly, abychom mohli sedět pohromadě. Pak přišlo další překvapení a to ve chvíli, kdy nám přinesli objednané jídlo… porce naprosto úžasné a mnozí z nás měli co dělat, aby to vůbec snědli! Teda až na Rsc, neznám přesně jeho druh, ale on snědl porce dvě!!! Po dobrém jídle a pití a po pokecu všeho druhu jsme se přesunuli (spíše odvalili) do zadní části restaurace na bowling. Mezitím – kde se vzal, tu se vzal – se objevil Benet (po hodinovém nahánění :) ).
Po vysvětlení obsluhy, jak se zachází s bowlingovým strojem, se Sanyn ujal klávesnice a navolil hráče. Hrát se rozhodli:
- hauty
- Thora
- Anro
- Benet
- Rsc
- Sanyn
V prvním seznamovacím kole bylo k vidění nepřeberné množství strategií a já sám jsem skončil předposlední. V druhém kole již byla vidět na některých hráčích únava a na jiných zase velké zlepšení! Mno, vyhrál jsem :B A to s takovým náskokem, že jsem vyhrál i v součtu obou kol. Ale určitě to bylo tím, že mě ostatní nechali vyhrát, když jsem měl ty narozeniny ;)
Více o bowlingu, výsledky a podobně bude upřesněno, až budou nahrány fotky od Rsc na FTP.
Při bowlingu byl i čas na řešení PR a klubových záležitostí jako jsou stránky a cony. Hlavní ale bylo seznámení s jinými členy SFK PERRY RHODAN a zábava.
Kolem 23:00 se Sanyn, Magrátka, Anro a Pavlínka vydali na cestu k domovu, ale ještě před tím se Anro domluvil s Benetem na nedělní výlet na zámek Kozel.
Zůstal jsem já, Thora, Atlan, Rsc a Benet. Popíjelo se a diskutovalo a kolem půl jedné se rozhodlo, že se půjde na bestijskou základnu, kde se bude pokračovat. Při noční cestě a pod jasnou oblohou, kde bylo k vidění zatmění Měsíce, jsem usoudil, že proti kosmokratům se asi bojovat nedá, protože si z nás udělali srandu, což dokázala i nádherně slunná neděle. Ale my boj nevzdáme ;)
Když jsme dorazili na základnu, tak bylo rozhodnuto, že si pustíme na DVD naprosto úžasný starý český a ke všemu černobílý film Ikarie XB1. Naštěstí jsme SKYNETa přesvědčili, aby nám ho vypálil :) .
Při sledování filmu došlo i na diskuse týkající se dilatace času a podobně. Avšak nikdo na nic nového nepřišel a Atlan nám na otázky neodpovídal, i když nespal, jak tvrdil, a z filmu si nic nepamatoval .
Po skončení filmu byl Benet vypuštěn do noci a vydal se do práce! Snad dorazil. Od té doby od něj nemáme žádné zprávy, ale vypadá to, že na výletě na Kozel byl. Na základně byla ještě snaha o sledování seriálu Sliders, ale když jsme SKYNETa dokopali k tomu, ať to vypálí, začalo stávkovat DVD a seriál nenačetlo. Zkusili jsme ještě seriál Heroes… ten to sice načetlo, ale zase jsme nepřišli na to, který díl je první, všechno začínalo HEROES 2x :) .
Vzhledem k tomu, že už bylo cca. 4 hodiny ráno, rozhodlo se, že se půjde spát. Ale i to nějak nešlo a nepodařilo se usnout, protože já a Thora jsme kecali a kecali a kecali ;) Pokoušeli jsme se rozpohybovat lávovou lampičku, ale to se nám nepovedlo .
Ranní vstávání bylo opravdu brzké, kolem osmé hodiny, ale z postele nás nikdo jen tak nedostal, pustila se TV a sledovaly se LOH. Arkonidané a Archaik se rozhodli, že poletí na Arkon transportem ve 12:00. Po lenošení a vydatné snídani, kde si každý vzal, co mu chutná, a Thora nám všem udělala čaj, jsme se vydali tentokrát na hlavní plzeňský kosmodrom CAN. Kde po zakoupení letenek a chvilce čekání nastoupili přátelé BESTIE do přistavené transportní lodi a odlétli směr ARKON…….

Děkuji všem za krásný víkend, hauty.
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

::clap:: ::clap:: ::clap::
Zamčeno