Zveřejňování LOGů z jednání RADY

Zde probíhají důležitá hlasování o klubových otázkách
Pravidla fóra
V tomto fóru se hlasuje o důležitých věcech, které potřebují širší klubovou shodu. Příspěvky netýkající se hlasování budou vymazány. O hlasování diskutujte jinde.
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

ANO
At jsou logy zverejnene, je pak na kazdym, jestli ma svou silu ty vyplody cist. Sice se uz aktivnejsiho deni v rhodan klubu neucastnim, nicmene mi docela zajima, co se kde a za jakych okolnosti stalo, stane... a pokud se neco planuje a nejak se v tom najdu, tak by mi zajimalo i nejake pozadi daneho kroku - a mit nekde archivovane logy z ruznych jednani, ve ktery lze vyhledat dannou informaci je o hodne rychlejsi, nez shanet 'kdo to navrhnul, proc a za jakym ucelem...' - prece jen mnohdy se z dlouheho jednani udela zaver, kterej nepochopi ani ten, kterej to puvodne navrhnul rofl
Takovej obycejnej skoro-plesatec holdujici vsemu, co se tyka mobilu, pocitacu a tak vubec
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

ANO mě ani co se týče jednání až tak nezajímá, kdo se s kým hádal, ale jaká témata se probírají a co se aktuálně řeší, jaký návrhy prošly a nebo neprošly. Ona taky možnost, že někdo bude číst, co se na radě děje, svým způsobem může ovlivnit to jak se jednotliví členové rady budou vyjadřovat a to si myslím je taky dobře.
žádnej podpis nebude!! :-)
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

ANO

už jsem o tom psal jinde
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Myslím, že není tolik důležité vlastní jednání jako spíše výsledek
hlasuji Ne
Stále s hlavou v oblacích
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Hlasování bylo ukončeno
výsledky jsou : ANO 13 NE 9 Nehlasoval 1,zveřejňování LOGů bylo odsouhlaseno většinou.Přesné výsledky a soupis toho kdo a jak hlasoval vydám v úterý 24.6 2008.Díky hauty
Zamčeno