Cony a festivaly - příprava materiálů klubu

Propagace musí být...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

------------------------------------------------------------------------
Tento první příspěvek slouží jako seznam lidí ochotných se nějak zapojit do příprav přednášek a dalších materiálů použitelných na conech (a popř. i jinde). Pokud jste zde uvedeni a vaše ochota již netrvá, dejte mi prosím vědět, odstraním vás. Nejste-li zde a chtěli by jste být, dejte mi vědět co nabízíte.
Základní pravidlo práce lidí z tohoto fora je: dělám to dobrovolně pro klub a proto, že mě to baví. Nikdo vás tady nebude nahánět a nutit plnit desítky termínů.
Máte problém s přípravou? Nenapadá vás téma, ale chcete něco zpracovat? Máte téma, ale nevíte jak na to? Už neplatí, že se mi musíte ozvat na e-mail. Nyní můžete psát zde, forum monitoruju na e-mailu a když napíšete zde dozvím se to. ;-)

------------------------------------------------------------------------
Nabídka pomoci:
------------------------------------------------------------------------

Konzultant a kordinátor - přišel jsem s ideou učastnit se conů, ale jsem 'ženatý se závazkem' a nemám moc času. Mám i nápady, na témata přednášek a mám za sebou organizací několika liníí na různých conech.
- Arweth

Příprava podkladů - tzn. sesbírání informací o vybraném tématu z různých zdrojů.
- Alaska, Ceski, Irenka, Lonaj, Phoenixus, Thora, Wodka

Finalizace podkladů do formy přednášky v PPT - větší cony nabízejí dataprojektory a sponzorské kompy na nichž jsou téměř vždy výhradně MS Office, tedy PowerPoint:
- Arweth, Ceski, Thora

Přednášení na conech
- Alaska, Arweth, Ceski, Crusher, Jergon, Hypolos, Phoenixus, Thora, Toxy

Realizace propagačních webů ke conům - stručné webprezentace ve smyslu ff.rhodan.cz, šablona je hotová, stačí naplňovat, udržovat a aktualizovat.
- Arweth, Crusher (tech. podpora), Stoupa (správa a aktualizace)

Blíže neurčená pomoc nebo zapomenuto vinou Arwethovy sklerózy a ztracených poznámek
- Arweth, Ceski, Hardy, Kulda, West
------------------------------------------------------------------------
Přednáškové bloky již použité (nicméně stále je na nich co přepracovávat ;-) ):
- Historie světa Perryho Rhodana [Jergon, spolupráce Iren-ka a Tyric (Nimma)]
- Technika ve světě Perryho Rhodana [Toxy, spolupráce rsc]
- Perry Rhodan - Jak to všechno začalo? [Jergon, spolupráce s Iren-ka]
- Vítejte - Perry Rhodan v reálném světě [Crusher, spolupráce Alaska a Iren-ka]
- Blok souteží tématicky zaměřený na PR [Ceski]
V přípravě (prozatímní pracovní názvy):
- Arkonidané [Thora]
- Ledová společnost vs. Perry Rhodan [Wodka]
- ??? [team Lonaj/Jergon?]
------------------------------------------------------------------------
Toto forum není primárně určeno jako tlachárna, ale jako kontaktní místo. Počasí můžeme probírat třeba na IRC, tady bych rád zachoval přehlednost. ;-)
------------------------------------------------------------------------
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Arweth dne 13. červen 2008, 22:24:35, celkem upraveno 11 x.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

[Prvni prispevek byl uvolnen za ucelem vedeni "agendy". Jeho text naleznete zde:]

Primarne pro (zaslano i e-mailem): Toxy, Crusher, Jergon, Ceski, Alaska, Hypolos, Hauty, Thora, Wodka, Lonaj, Kulda

Sekundarne pro kohokoli s vuli pomoci.

------------------------------------------------------------------------

Vazeni a mili,

jen malo se vas ozvalo s ochotou pomoci pripravit letosni program na Festival Fantazie. Dalsi z vas maji bud zarez z lonska ci predlonska, kdy pomahali s necim nebo si je proste pamatuju ze kdysi pro cony neco nabidli nebo primo i udelali.

Oslovuji vas timto vsechny:

1. Jeste jsem mluvil s organizatorkou Slavconu: do patku nam vezmou prihlasky prednasek, pokud posleme anotace: takze kdo je ochoten jet do Bratislavy na Slavcon? Kdo pro to pripravi prednasky? Slavcon se kona 18. - 20. dubna 2008, kdo prednasi ma VIP vstup (predpokladam, ze to je snizene vstupne nebo zcela zadarmo).

2. Zatim jsem s organizatorem nejednal, de facto ma zkusenost rika, ze se na par hodin nekam vmackneme v pohode i kdyz se ozveme az za mesic. Takze treba zacit premyslet a pripravovat. Festival Fantazie se kona 27. 6. - 6. 7. 2008, prednasejici dostavaji nejaky baksis... cca 100CZK mozna vic, nevim zatim jak to letos bude. Zadne slevy na vstupnem.

VSECHNY VAS a dalsi, kteri maji chut svolavam na stredu 18h na IRC kanal klubu k "valecne porade". Rozebereme nabidky, zanalyzujeme stav, vyhodnotime rezervy a sestavime plan generalniho postupu. Bude-li vysledek stat za to, spustime pripravy. Kazdy je vitam, kdo chce necim KONSTRUKTIVNIM prispet.

Arweth
[Konec textu puvodniho prvniho prispevku, nasledujici text je jiz puvodnim obsahem = druhym prispevkem.]


Takže stručný zápis:
SlavCon -> zrušena naše účast.
Festival Fantazie -> je tu jistá šance.

Arweth - koordinace, komunikace s organizátory FF.
Thora - připraví a přednese nosnou přednášku bloku: Arkonidané
Hauty - převezme 2 přednášky z předloni, upraví rozšíří a vylepší prezentace a jejich obsahy a odpřednáší na FF. Jedná se o přednášku Jergona: "Perry Rhodan - Jak to všechno začalo?" a Crushera "Vítejte - Perry Rhodan v reálném světě". Pokud se ozvou původní autoři/přednášející, zapojit je, předat jim to, když budou chtít nebo s nimi spolupracovat. Taky je Hauty jmenován přednášeč v záloze.
Alasaka - nafasoval další dvě staronové přednášky, Toxyho "Technika ve světě Perryho Rhodana" a Jergonovu "Historie světa Perryho Rhodana".
Hypolos - ochotný přednášet cokoli.

Další návrhy:
Thora => vezme si paruku a bude dělat "reklamu na FF". :-D Už se těším, další kostýmy z Perryho světa vítány.
Thora + Hauty => přišli s návrhem vyrobit brožurku o Perry Rhodanovi. S potěšením návrh podpořen.
Arweth => návrh vyrobit velký plakát Atlana po vzoru Perryho z předloňska. Kdo se toho ujme?

Všichni potencionální pomocníci i nadále mohou nabízet svou pomoc, buďto dle tématu přímo výšeuvedeným lidem, nebo i mimo tato témata přímo mi. Kontakty na mne najdete v seznamu členů klubu.

Pokud jsem něco zapomněl, doplňte mě...
Naposledy upravil(a) Arweth dne 11. červen 2008, 12:40:13, celkem upraveno 1 x.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

EDIT 11.6.2008

Téma na con - srovnání gigantů - Ledová společnost a PR

Já zkusím dopsat a dodělat své skromné srovnání světa PR a Ledovky. Pokud má někdo rád obě série, a má podnětné nápady, klidně se o autorství podělím.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

takže myslím že je na čase se trochu projevit.Na naší "válečné poradě" jak ji Arweth nazval..netuším na jaký boj se chystal..ale vypadá to že válka se stejně konat nebude...bylo domluveno několik věcí.Od té doby se,ale vůbec,ale vůbec nic neděje.Už jenom to že těm kteří měli ochotu a ze začátku i radost přednášet,se měli poslat informace z minulých conů!!!Nevím jak ostatním,ale mě do teď nic nepřišlo.Samozřejmě jsem si sám našel co se dá,ale když vidím tu snahu "koordinátorů" conu o jeho uskutečnění,prohlašuji že CON je pro mně v tuhle chvíli MRTEV.Myslím,že nebudu jediný kdo se přidá k mému prohlášení.....
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Vazeni a mili clenove klubu,

seslo se mi z poslednim obdobi nekolik vyhrad k letosnimu FF v diskuzich na IRC, shrnu tri nejvyraznejsi a postupne je zodpovim:

Vytka: Tvurci prednasek nedostali slibene materialy tudiz cele pripravy selhaly:
Komentar: Materialy mel poslat nekdo jiny, nikoli ja. Nikdo mi o tom, ze to dotycny neudelal nenapsal ani radku, prestoze vyslovne pisu (a nejen tady, rikam to vsem, kdo se mnou komunikuji), ze mi mate psat na e-mail ne zde do fora, ktere jsem nemonitoroval (moje chyba, napraveno, nyni toto forum monitoruju e-mailem). Jelikoz jsem to tedy nevedel, nemohl jsem v tom ani nic podniknout. Pokud byla vase potreba techto materialu tak uzasne esencialne dulezita, ze na to nekteri svaluji krach cele akce, proc jste mi na ten e-mail nenapsali, kdyz jste zjistili, ze tady nereaguju a pisi zde odkaz na e-mailovou komunikaci?
Odpoved: Vytku prijimam ve smyslu spoluviny s vami se vsemi co mi to vycitate, rozhodne odmitam absolutni zodpovednost stejne jako pomylne zavery, ze hlavne toto zpusobilo krach priprav a to, ze na letosnim FF nebudeme.

Vytka: Jsem neaktivni a nic jsem neresil.
Komentar: Neresil jsem proto, ze mi nikdo nedal vedet, ze je treba neco resit. Za druhe proto, ze se mi vubec nikdo neozval s jakoukoli informaci ohledne sve prace, pokroku a problemu. Nabidl jsem roli koordinatora, nikoli roli toho kdo vas bude nutit neco delat proti vasi vuli a ochote a nutit vas komunikovat. Jediny kdo se ozval je Hauty a ten se ozval 2 mesice (!) pote, co mel materialy dostat... no comment, ale aspon se ozval.
Ale abych byl objektivni, z druhe strany priznavam, ze jsem si mohl odeslani materialu overit. Mohl jsem vas kopat i proti vasi vuli a asi mel. Nestalo se tak jednak kvuli tomu, ze vas do niceho nutit nehodlam, druhak memu casovemu vytizeni v realnem zivote a v neposledni rade mou pozornost od conu odpoutala "uzasna" flamewar v klubu. Mea culpa, mea maxima culpa.
Odpoved: Kdokoli by mi napsal e-mail, resil bych to. Vytku odmitam jako ucelove alibistickou. Nicmene priznavam chybu ve smyslu omezeni me komunikace pouze na e-mail a nesledovani tohoto fora a tedy minuti hautyho textu. Za to se omlouvam.

Vytka: stejne bychom to cele delali zbytecne, protoze na FF nemame sanci dostat nas program
Komentar: Prejdu-li lehky alibizmus teto vytky, jeji druha cast je pravdiva. Letos FF uzavrelo hlavni dejove linie uz v lednu a zdaleka ne jen pro me to byla novinka, nutno rici, ze neprijemna. Pokusil jsem se presto dodatecne nabidnout nas program a chvili tu i sance byla, ale nevyslo to. Je tedy pravdou, ze i kdyby bylo pripravenych 5 uzasnych prednasek s 5 prednasejicimi ochotnymi jet a blok udelat, nebylo by mozne to udelat.
Povazuji vsak za vrchol populismu (slusne receno) objevivsi se tvrzeni, ze by byla takovato prace uplne zbytecna. Takovato prace by se dala okamzite nabidnout min. 2 dalsim conum a bez problemu zuzitkovat. Bohuzel, s 5-ti uzasnymi prednaskami pripravenymi k pouziti kdykoli se nikdo neprihlasil ani v dubnu, ani v kvetnu, kdyz uz mohlo byt autorum jasne, ze jim nic neprijde a maji se tedy ozvat na muj e-mail, Rade klubu nebo dotycnemu, ktery mel materialy poslat a urgovat jeho necinnost. Krome hautyho prispevku ve foru nevim o tom, ze by se nekdo jiny ozval. Nemusim dodavat, ze ani v cervnu nikdo nic pripraveneho k pouziti neposlal. S vyjimkou Thory, ktere jsem se musel nekolikrat na IRC primo zeptat, nez jsem dostal odpoved, ze ma aspon materialy pripravene nevim o nikom, kdo by neco mel aspon v predpouzitelnem stavu.
Odpoved: Zbytecne by to nikdo z vas nedelal a FF neni jediny con u nas (a na Slovensku).
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Takže bych to shrnul - FF je v čudu, ale jsou i jiné cony, zájemci posílejte texty Arwovi - je tak? Já teda ten svůj dodělám a pošlu co nejdříve. hauty bude mít radost - je tam něco i o sexuálním životě, byť pouze v obecné rovině bez ukázek (zájemci mohou dodat detaily).
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Ano, je to tak... vicemene. Kdo chce muze stale delat dal bez ohledu na to kdy kde a jaky con bude. Kdo nechce, at si dela cokoli jineho a nam da pokoj. Prace se najde, napadu mam dost, chybi mi jen cas a sikovne ruce... pokud bude nekdo chtit na tom pracovat, je vitan a nemusi se uz ani hlasit mi do majlu, staci zde.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

no já jsem klasický případ flákače....jsem pro každou špatnost a dělat může každý a pořád......líbí se mi wodkovo srovnání s ledovkou..... ;) ovšem chybí mi podobná invence u mě samotného... budu muset na něco přijít....jinak všem: když toho o světě PR hodně víte tak to klidně napište i bez ladu a skladu jak Váas to napadne....jsem ochoten pak tyto výtvory stylizovat do čitelné a srozumitelné podoby ;)
jinak samozřejmě pokud to bude jen časově možné ta jsem ochoten na conech přednášet...... ;)
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Návrh -

Seznam přednášek ve stylu:

1. Název [stav - rozpracovaný - dokončený apod.] - zodpovědná osoba.

A mohly by být přiloženy soubory s texty, aby i další mohli číst a navrhnovat, opravovat... samozřejmě že agendu změn by si vedla zodpovědná osoba a v názvu souboru by uváděla aktuální verzi. Já svůj text uploadnu hned, jak ho najdu :)
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Můj návrh je připravit přednášky už teĎ bez ohledu na to kdy bude jakej con ale výhledově na FF09 aby jsme byli připravený a nehonili členy na poslední dobu a taky se líp potom vyjednává pozice v programu, když má člověk jasno co se bude dít a jak dlouho to asi potrvá. Věřím tomu, že přijít tam s tím, že já ještě nevím co bude ale chci vyhradit tu atu hodinu a ten a ten den, tak se na to pořadatelé FF vykašlou. To by se museli zblíznit bejt takovejch žadatelů víc. Taky mají zodpovědnost za to co předvedou návštěvníků byť jenom jako poskytovatelé zízemí a služeb. Prostě musíme mít co nabídnout. Ende
PS.Svoji činnost na přípravách zahajuji v červenci08 :) jo a nějaký stanovený termíny mi nevadí páč já umím dělat jenm pod nátlakem :D
žádnej podpis nebude!! :-)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Nalezeno - nahráno do prvního příspěvku...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Wodka: dik, vyhledove pohledam s dohraju co najdu v el. podobe.

Lonaj: ano, tak tuto ideu ja razim stale. Dela se na materialech ne pro konkretni con, to plati furt. Jen se samozrejme pri vyhledu na konkretni con zvazi co je a neni vhodne a mozne na nem udelat a co nabidnout. Ja v podstate sleduju FF a Slavcon, kde mam jiz zkusenosti a znam organizatory. Pokud nekdo chce jiny con, musi mi dat vedet a jsem ochoten se tim smerem zamerit, nebo taky samozrejme muze delat organizaci na takovem conu sam.
Jinak co se tyce toho FF, tak jestli jsem pochopil letosek spravne, v lednu uzavreli hlavni dejove linie, tedy bloky jako Trekfest, Gatecon... a potom vymezili prostory. Dale je na organizatorech techto linii jaky si tam sezenou a zajisti program do casu, ktery dostali (predpokladam, ze vetsinou na zaklade predchozich zkusenosti s temito liniemi a volnych kapacit daneho rocniku conu). Konkretni program nebyl po hodinach hotovy dokonce ani ve chvili, kdy uz vyprsela moznost se slevou se prihlasit dopredu (coz me i zenu dost nas...o a tak jsme se neprihlasili vubec, letos to zkusime individualne v kombinaci s rodinnymi vylety do okoli).
Na tomto FF si Vaska ulovim a pokusim se zjistit, jak se jim to osvedcilo a jak to bude pristi rok. Pote az to bude mozne skusim co nejdrive zablokovat na pristi FF na cely den jednu z mensich mistnosti pro linii Rhodaconu, to by snad mohlo vyjit. Kdyz bude nejhur, holt to s Crusherem cely den potahneme sami, byt je mi jasne, ze min. alaska a ceski by se do prednaseni taky pustili, budou-li mit cas a moznost na FF prijet. Snad i Jergon. Takze mam pocit, ze by to mohlo vyjit. Mam v hlave uz hruby nastrel toho co by se dalo pouzit z nasi dilny a napady co jeste udelat (neco z nich mas v majlu). Cely jeden den po zkusenosti z FF2006 jsme schopni podle me utahnout.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Pro mě je na FF problém v tom, že je roztahaný do tak dlouhého časového úseku a nemůžu si dovolit být tam celý týden - takže razím obvykle na svátky nebo na víkend (pokud se to nekryje), jenže tyhle termíny budou asi nejatraktivnější pro všechny přednášející a spousta jiných věcí přitáhne lidi víc než PR, takže jim organizátoři nejspíš dají přednost...:-( Jinak se ovšem přednášení na FF nebráním, kdyby vyšlo na rozumný čas, podklady v PowerPointu by byly OK, s tím ještě umím, možná mě časem napadne i nějaké zajímavé téma...:-) Lepší by to pro mě ale asi bylo na nějakém středočeském conu, tam nám to zatím, bohužel, ještě nevyšlo...:-(
BTW, když jsme u těch nápadů: neuvažovali jste někdo o divadelním představení na téma PR? Teď jsem se díval na ukázky z divadla fanoušků Doctora Who z nějakého conu (tuším, že to bylo právě na FF) a byla to herecky dost prasečina, takže přehnané umělecké nároky organizátoři zjevně nemají...;-)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Jergon píše:BTW, když jsme u těch nápadů: neuvažovali jste někdo o divadelním představení na téma PR? Teď jsem se díval na ukázky z divadla fanoušků Doctora Who z nějakého conu (tuším, že to bylo právě na FF) a byla to herecky dost prasečina, takže přehnané umělecké nároky organizátoři zjevně nemají...;-)
Mno a já bych měl i dokonce námět na divadelní představení - Atlan v hibernaci :) Jednoduchý scénář, stačí 1-2 herci (pokud by někdo rád hrál vypnutého robota Rica).
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

No, tohle by snad zvládl úplně každý - ale neměl bys přece jen něco ambicióznějšího na umělecký výraz? rofl Já se klidně hlásím pro případné představení i jako herec - chodím třetí rok na herecký kurz a divadlo mě baví...
P.S.: Jo, sorry, že jsem ti tuhle zprávu šoupnul na soukromý vzkazník - nevím proč, ale můj počítačově laický instinkt mi napovídal, že SZ je zkratka pro SMAZAT... ::ahhh::
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

No, tohle by snad zvládl úplně každý - ale neměl bys přece jen něco ambicióznějšího na umělecký výraz? rofl Já se klidně hlásím pro případné představení i jako herec - chodím třetí rok na herecký kurz a divadlo mě baví...
Mno... jestli chceš něco ambicioznějšího, tak zkus mít během hibernace třeba cukání v levém víčku. I když ono i zahrát několik tisíc let trvající hibernaci během jedné hodiny taky není asi nejjednodušší :)
P.S.: Jo, sorry, že jsem ti tuhle zprávu šoupnul na soukromý vzkazník - nevím proč, ale můj počítačově laický instinkt mi napovídal, že SZ je zkratka pro SMAZAT... ::ahhh::
Nešoupnul, nic tam nemám :)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Jergon: Divadlo je zajimavy napad, ja osobne ale k tomuto typu programu dobry vztah nemam (k amaterskemu divadlu vubec). To vsak neznamena, ze takovou vec zavrhuji, to ne. Podle mne to ale chce dost casu na pripravy, schazet se na zkousky a tak... vzhledem ke stavu klubu a rozstrelu aktivu po obou statech se obavam, ze realizace je mimo nase moznosti. Nicmene, klidne zkuste, pokud se ti prihlasi vice lidi...
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Festival Fantazie 27. 6. - 6. 7. 2008

Festival je ve meste Chotěboř, mezi Pardubicemi a Havlickovym Brodem. Pokud pojedes autem, od Prahy se da sjet z D1 na Exitu 90, ve smeru od Brna na Exitu 112 na Havlickuv Brod a pak do Chotebore. Do Chotebore jezdi i vlak (http://jizdnirady.idnes.cz/vlaky/spojeni/)

Na FF bude par lidi z SFK PR, ale ne jako rhodanisti, neni zaden rhodanisticky program. Bude tam Arweth so zenou, Crusher, alaska (jen ve ctvrtek) - tak oni budu vediet asi viac. Mozna bude lidi vice.

Ak ste tam uz boli, napiste co tam bolo zaujimave.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Prednasat ne som schopny. Nieco o PR by som vedel spisat nejaku prednasku o nejakych osobach, ale len z u nas vyslych dielov. Teraz pracujem na preklade jedneho zositu, ale ide mi to pomaly. Robim to bez translatoru. To uz ale s conom nesuvisi.
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Dobra zprava vazeni clenove tohoto fora,

mi zvedove z Festivalu Fantazie Special mi donesli informaci, ze predbezne se da zablokovat jedna cela mistnost na jeden den festivalu pro samostatnou linie Perryho Rhodana.... Dalsi informace dodam, jakmile si s organizatory potvrdim tyto informace a snad se dozvim i vic... ;-)
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Odpovědět