Pravidla chování na tomto fóru

Pravidla chování a důležitá sdělení týkající se fóra a webu
Zamčeno
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Vaše registrace Vás zavazuje plně akceptovat následující pravidla:

Pravidlo 1:
Každý uživatel je povinen pravidelně sledovat, brát na vědomí a plně akceptovat zprávy a nařízení v sekci "forum.rhodan.cz"

Pravidlo 2:
Témata je nutno zakládat ve správných sekcích tak, aby obsah tématu co nejlépe korespondoval s obsahem sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená nebo duplicitní témata budou odstraněna nebo přesunuta.

Pravidlo 3:
Každý užívatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru! Při porušení pravidel bude Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn.

Pravidlo 4:
Urážky, osočování, rasistické a vulgární urážky stejně jako spamming a rozdmýchávání flamewar budou znamenat Vaše vyloučení z fóra.

Pravidlo 5:
Křivé obviňování administrátorů, moderátorů i užívatelů bude znamenat vyloučení z fóra. Slovo moderátorů tohoto boardu je konečné - jakákoliv veřejná polemika o jejich rozhodnutí bude potrestána, případně až vyloučením z fóra.

Pravidlo 6:
Je zakázáno poptávání, nabízení a vypalování CD/DVD a jiného nelegálního software, popřípadě nabízení jakýchkoliv nelegálních materiálů (=skeny). Porušení tohoto bodu Pravidel znamená okamžité vyloučení uživatele z fóra.

Pravidlo 7:
Platí striktní zákaz reklamy či jakékoliv formy propagace jiných českých nebo slovenských diskuzních fór nebo serverů (vyjma spřátelených, stránek členů nebo věcí týkajících se daného tématu). Zvlášť závažné porušení tohoto bodu pravidel bude důvodem k Vašemu okamžitému vyloučení z fóra.

Pravidlo 8:
Zákaz rozdmýchávání flame-war, šíření FUDů a podobně.

Pravidlo 9:
Uživatelé, kteří jsou registrovaní více než rok a nenapsali ani jeden příspěvek, budou smazáni (neplatí pro aktivní členy)
Při porušení některého z pravidel bude nick a IP adresa daného užívatele zablokovaný a příspěvky porušující pravidla budou smazány. V případě zvlášť hrubého porušení obecně platných pravidel slušného chování bude o uživatelových aktivitách informován jeho ISP.


Provozovatelé této stránky nezodpovídají za obsah jiných, než vlastních příspěvků. Stránky uložené na tomto serveru slouží výhradně pro vzdělávací účely. Za obsah příspěvku je zodpovědný autor příspěvku.
Zamčeno