Sraz 3.-4.7.2020 Festival Fantazie - Chotěboř

Srážení na srazech, akce a cony
Odpovědět

Obáváte se koronavirové infekce?

Ano, raději už nikdy nevyjdu ze svého protiatomového krytu
2
29%
Ne, dezinfekce mám dostatek
2
29%
Ani ne, ale opatrnosti není nikdy dost...
3
43%
Co to je?
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Víme, že jsme na letošní rok plánovali hodně různých akci - zombie invaze tomu očividně ale chtěla jinak, takže jsme upřímně rádi, že jsme byli alespoň na Comic-conu! Nicméně skvělou zprávou je, že Festival fantazie se bude tradičně konat v Chotěboři i tento rok, byť omezeně... A omezeně plánujeme přijet i my, zástupci fanklubu PR v ČR :)
Pokud se na FFko chystáte také, rádi bychom se opět sešli na nějaké menší posezení a popovídání, zatím jsme se shodli na datu 4. července 2020 (sobota).

Místo konání: Festival Fantazie Chotěboř (u Havl. Brodu)
Den: 4. července 2020 (sobota)
Čas: celý den

Program: povídání o Perrym Rhodanovi, zhodnocení comic-conu, cosplay; dále budeme zjišťovat, zda má Reginald Bull opravdu tak dobrý vkus, jak se traduje... :twisted:

Přijedou: Thora, hauty, Alaska, Toxy
Nakonec přijeli: Thora, hauty, Alaska, Toxy, Atlan, rsc, Denisa a Verča

Základní info o FF, vstupné, ubytování, speciální opatření proti koronaviru: webové stránky
Jednodenní vstupné: 200 Kč

!!! Prosíme, šiřte tuto informaci mezi další možné zájemce !!!

Tento post bude průběžně upravován dle aktuálních informací
Pozn. Nejedná se o con, pouze o setkání fanoušků v rámci FF. PR zde nemá vlastní linii.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Juuu fakt, super, tak ja by jsem asi prijel rofl ::slint::

Dezinfekce v tekutem stavu bude dost, takze neni treba se bat :rofl:
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Hele jenom technická.... 5.7 je neděle a 6.7 je pondělí?
nemáte tam nějakou chybu...?
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Atlan píše: 10. červen 2020, 8:43:43 Hele jenom technická.... 5.7 je neděle a 6.7 je pondělí?
nemáte tam nějakou chybu...?
Ano, mám tam chybu, nechala jsem tam totiž loňský termín :) díky za upozornění :) správně má být 3. a 4. července...
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,
já budu už tradičně na (tentokrát jen skoro) celém FF, takže se na vás už těším 8)
Tam ta dam da brm brm budli budli cililink
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Toxy píše: 11. červen 2020, 18:33:27 Ahoj,
já budu už tradičně na (tentokrát jen skoro) celém FF, takže se na vás už těším 8)
Ahoj Toxy, to je super, mysleli jsme si to ;) určitě se někde najdeme ;) taky už se nemůžeme dočkat :)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

no super :) je dobre videt, ze se najdou i "normalni" lide, co nezalezou do krytu :P

take se uz tesim ;)
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Sice jsem letos dorazil jen na chvilku, ale bylo to supr :)
Rád jsem vás všechny zase viděl! ::thx::

A nová uniforma od Thory? <3 Vymazlená :) ::rock::

Ještě pár fotek s Guckym :)
IMG_3941.jpg
IMG_3938.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Ještě pár fotek ze srazu
Se slavnou Thorou
IMG_3942.jpg
Kafíčko k focení
IMG_3950.jpg
Zotročený Atlan fotí :)
IMG_3953.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny, co byli i nebyli na FF - a těm, co přijeli, moc děkuju za účast :) Musím upřímně říct, že tohle jsem nečekala :)
Velkým úspěchem mimo jiné bylo i to, že jsem v kostýmu nebyla letos jen já, ale i alaska 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Thora píše: 6. červenec 2020, 17:06:59 Velkým úspěchem mimo jiné bylo i to, že jsem v kostýmu nebyla letos jen já, ale i alaska 8)
Bude to chtít ještě doladit rofl
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Tak v první rade chci podekovat Thore, ze to semnou vydrzela ;-)
Pak tem co se za nama prijeli podivat, take jsem byl prekvapen :shock:
No a slibuji, ze report bude, jen zatim nevim kdy, nejak nebyl cas si delat poznamky a ted to musim vse vytahovat z pameti a to je nejak horsi a horsi :D


Neuvěřitelná cesta II aneb FFko v čase koronakrize

Menší úvod :-)

Letošní FFko bylo jiné, každý ví proč tomu taky bylo, takže je zbytečné se o tom více rozepisovat :-)
Mnohem větší událostí bylo to, že jsem si udělal pilotní průkaz a pořídil svou vlastní kosmickou loď :-) Tím pádem jsem se rád stal osobním pilotem naší krásné Thory a nabídl se, že na letošní FFko poletíme BlackYetíkem :-)
Nevím jestli Thora strachy týdny nespala, když si uvědomila s čím vlastně souhlasila, ale svůj strach na sobě nedala znát a tím pádem zahnala můj vlastní strach :-D
Je vidět, že je to opravdu statečná velitelka ;-)
Vzhledem k tomu, že letos spolu Thora nebrala svého osobního otroka Rscho, musel jsem jí posloužit já a věřím, že jsem posloužil dobře a že se semnou nenudila a že jsem byl dobrým společníkem, ona byla úžasnou společnicí a já jí musím za vše poděkovat :-*

No a teď trochu podrobněji, jestli to vůbec někoho zajímá ;-)

..... pokračování až si hlava vzpomene rofl
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Neuvěřitelná cesta II aneb FFko v čase koronakrize


Cesta tam


Stalo se jednoho osudového dne, myslím, že to byla středa, nebo čtvrtek? Kdy jsem se vydal na cestu směr arkonská bašta Bojov. Jo středa to byla :D 1.7. vedro děs, že i bestie měla spocený záda. Zjistil jsem, že v mé nové lodičce není doplněná klimatizace, ale nemám komu by jsem za to hlavu utrhl, leda sám sobě! Menší logistická chybka no! :)
V Bojově má své sídlo Atlan kterého jsem rozhodl poctít svou návštěvou a přespat u něj před dlouhou cestou směr FF Chotěboř.
Druhý den ráno jsem pak vyzvedl krásnou arkonidanku Thoru v další arkonské državě s názvem Mníšek pod Brdy. Po nalodění, které netrvlao ani 2 hodinky :P vzhledem bagáži, kterou Thora měla, to víte, uniforma na ráno, na poledne, na den, na večer a na spaní... :-D ... kecám vše nezabralo ani 10 minut ;-) ...jsem velitelku informoval, že bohužel klimatizace nechladí tak jak má. Očekával jsem alespoň pár ran bičem, ale nic se nestalo, trošku jsem byl zklamán :-D
Thora zavelela a určila cíl naší mezizastávky a to Kutnou Horu. Zadal jsem souřadnice do palubní navigace a děj se vůle kosmokratů vydal se na cestu.
Cesta naštěstí utíkala krásně a bez zádrhelů, dokonce jsme jeli i strašně ponurou dírou, kde se nyní ukrývá Alaska, myslím, že se to jmenovalo Říčany :-P
Počasí bylo opravdu teplé, ale s tou klimatizací to nebylo tak hrozné, naštěstí Thora je zvyklá na teplejší klima, tak jí těch 22 vyhovovalo, ale já se teda potil :-D možná teda bylo i důvodem to, že se jednalo o můj první delší let v neznámých končinách. Když jsem ale viděl, že Thora je statečná, tak to pomohlo a už jsem se tolik nebál. Jsem přeci jen už velká Bestie :-D

Do Kutné Hory jsme dorazili vlastně ani nevím jak, najednou koukám parkuji a to přímo v centru, kousek od chrámu a zadara! :-)
Následovala prohlídka Chrámu sv. Barbory a vlastně celého přilehlého okolí, počasí nám přálo, bylo snad i vedro a k obědu jsem ulovil Mahi-mahi která nám chutnala. V KH mě čekalo školení fotografa, protože jsem byl vybrán jako archivář outfitů, které si Thora sebou brala. No nevěděl jsem, co mě ještě čeká :-P ;-)

Po prohlídce velitelka zavelela a letělo se dál, tentokrát už rovnou směr Chotěboř. Cesta byla opět naprosto bezproblémová, jen palubní navigace vybrala novou trasu, asi aby jsem se proletěl, kterou ještě Thora nikdy neletěla, ale byli jsme obohaceni o takové planetky, jako byl například Vepříkov :-D
Čím blíže k Chotěboři, tím bylo venku větší a větší černo a tušili jsme, že něco přijde! Žertovali jsme, že až tam přijedeme, tak nám řeknou, že o nás neví..hahaha...no a přijeli jsme a nevěděli! :-D :-D
Naštěstí naše ubytování bylo i tak volné a vše dobře dopadlo ;-)
Po vylodění a ubytování, pak Thora poručila, že se půjdeme podívat na místo konání FF, aby jsme věděli co nás čeká. Vybaveni deštníky jsme se vyrazili na cestu a těsně před cílem to přišlo! Bouřka a lijavec! Krásné přivítání, jen co je pravda! Měl jsem sto chutí to tam srovnat se zemí, nechápu co tam mají za amtéry, kteří řídí počasí, ale tohle si nemohou dovolit!!! Naštěstí mě Thora uchlácholila a v klidu jsme počkali, až se déšť přežene. Potkali jsme kutnohorskou entitu Toxyho, pokecali a hned bylo líp :-)
Po dešti jsme se unaveni cestou vydali zpět na ubytko, dali si výbornou večeři, domluvili si snídani na 9 hod a na pokoji otevřeli rhodanovskou whisky
Machrie Moor :-D , skvělá dobrota na dobrou noc.....


Pokračování příště...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Neuvěřitelná cesta II aneb FFko v čase koronakrize

Páteční modeling :-D

Dobrota je dobrota, ale snídaně v 9 byla asi chyba, no naštěstí se to stihlo, ale na další dny, jsme to raději posunuli na hodinu 10 :-)
Snídaně byla vydatná, ani jsme nestačili sníst vše, co na stole bylo. Při snídani jsme také domlouvali plán na dnešní den. Thora chtěla nahodit svůj nový kostým a nafotit "pár" snímků. Dalším bodem programu bylo samozřejmě FFko a v odpoledních hodinách pak vyzvednutí Thořiny kamarádky Ver-či :-) no a večer? Dej bohové Arkonu, co se bude dít :-)

Bohužel počasí moc nepřálo, bylo docela pod mrakem a tím bylo ohroženo focení. Thora i tak začala ze svou proměnou a "demaskováním" své pozemské kamufláže a stala se z ní naplno Arkonidanka. Dokonce v nádherné, bílé slavnostní uniformě. Proměna chvilku trvala, tak jsem se zabavil nejen sledováním proměny, ale i Návratem do budoucnosti. Ne že by jsem cestoval časem, ale pustil jsem si NETFLIX :-D

Po krátké době, byla Thora připravena a vypadala opravdu úchvatně! Vyrazili jsme na focení. Jako místo byla vybrána nakládací rampa za obchodním centrem Doubravka. Řeknu Vám, tolik fotek jsem nenafotil za celý svůj život. Hlavně jsem se modlil, ať se povedou a Thora si nějaké vybere, kdyby nevybrala, asi by to byla má poslední chvilka :-D
Thora se stále omlouvala, že mne zneužívá, ale upřímně, kdo by se zlobil na to, že se kouká na krásnou ženskou a ještě jí fotí ;-) co se týče tohodle, rád se nechám zneužívat :-P
Focení probíhalo docela svižně, i to počasí se umodřilo a já poprosím Thoru, jestli nějaké fotky tedy vybrala, ať je sem přidá ;-)
Po focení jsme se vrátili na pokoj a Thora se převlékla do své bojové, černé kombinézy, slušelo jí to úplně stejně, jako bílá uniforma ;-)

Teď už nastal čas vyrazit na FF. Po příchodu jsme se šli registrovat, kde nám byla změřena teplota měřícím přístrojem na čele. Měl jsem 34,1...usoudil jsem, že jsem asi mrtvej, ale raději jsem to nekomentoval, bál jsem se, že další měření teploty by mohlo být rektální a do toho se mi moc nechtělo :-D
Vyfasovali jsme pásky na ruce a šup rovnou na FFko. První kroky vedly do Kafekáry, těch kroků tam pak v průběhu FFka vedlo spousta :-D
Začalo seznamování s tím co nás vlastně čeká a pak potkávaní různých známých a kamarádů :-)
Ani přesně nedokážu popsat, co vše se tam dělo...prostě, jídlo, pití, kecání, kafekára, jídlo, pití, kecání... :-)
A samozřejmě další focení :-) o jak já jsem byl "zneužitý" :-D
V odpoledních hodinách jsme pak šli vyzvednout již zmiňovanou Ver-ču na kosmodrom v Chotěboři. Cestou jsme pak nostalgicky navštívili místa, kde FFko normálně probíhá. Jeden by to tam ani nepoznal, samá nová stavba a rekonstrukce.
Cestou jsme taky narazili na ID, který hrál Kosmické šachy :-) no tak se opět "zneužívalo" a fotilo ;-)
Na kosmodrom jsme dorazili včas, protože loď měla zpoždění :-D
Cestou jsme na dálku potkali několik Verč, ale byla to až ta poslední :-D Thora asi špatně vidí na dálku, nebo si prostě jen úplně nepamatuje obličej nějaké otrokyně :-D :-P
Tu správnou Ver-ču jsme však našli a rozhodně to nebyla žádná otrokyně, ale příjemná ženská ;-)
Po seznámení jsme jí šli ubytovat.
Cestou na pokoj nás zasáhla smutná zpráva (jak pro koho). Umřel Gucky!!! Nejvíce to ranilo Thoru, která se držela aby neukázala city a slzy ;-)
Snažil jsem jí uklidnit, že se nemusí bát, že ten zmetek určitě obživne :-D
Na seznámení a Guckyho, jsme si dali dobrotu ;-)
Také jsme zašli na vydatnou večeři do Panského dvora, která byla opravdu vydatná, protože jsme se pak museli valit :-D
A pak hurá, hodit Ver-ču do kolotoče FFka, nikdy na takové akci nebyla, tak nevěděla co jí čeká ;-)
Při příchodu na FFko se Ver-ča zaregistrovala a šlo se na věc..do Kafekáry :-D No a pak to pokračovalo jako dopoledne :-D jídlo, pití, kecání, kafekára, jídlo, pití, kecání... :-) ale jestli mě paměť neklame, byli jsme i na jedné přednášce o budoucnosti FFka :-)
Někdy, určitě bylo po půlnoci, jsme se vydali spát zpět do Hromu a na pokoji si dali na dobrou noc dobrotu :-)
Ještě jsme si říkali, jestli snídaně v 10 není brzo.... :-D

pokračování příště....
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Neuvěřitelná cesta II aneb FFko v čase koronakrize

Sobota s překvapením

Sobotní ráno, bylo po pátečním večeru naštěstí v pořádku, snídaně byla od 10 hodiny, takže se dokonce Ver-ča rozhodla, že si pujde zaběhat. Chápete to? ;-) :-D
Sejít jsme se měli až při snídani. Thora se mezitím začala líčit, dnes měla oficiálně představit svou bílou iniformu. Já se opět zabavil sledováním TV a tím, jak se malovala :-D
Snídaně se blížila a Verča nikde, tak jsme šli sami, však ona dorazí. A taky dorazila, sice o něco déle, ale jídla bylo dost, tak jsme jí i nějaké zbytky nechali :-)
Také přijel Alaska, který nás přijel naskok navštívit. Bylo to opravdu jen naskok, protože se pár dní předtím rozmnožil :-) a prý musí doma pomáhat. Hahaha jak najivní jsme byli, když jsme mu věřili :-P
Šel jsem s Alaskou vybrat bankomat a děvčata se mezitím šly převléknout a připravit se na další návštěvu FFka.
Alaska nás na FFko dokonce hodil svou kosmickou lodí, takže se Thora nemusela kodrcat v obuvi, která měla vysoké podpadky :-)
Na FFku začalo to již známe kolečko...prostě, jídlo, pití, kecání, kafekára, jídlo, pití, kecání... :-)
Z Thory se dokonce na chvilku stala Lady Gaga :-D , ale přežila to myslím ve zdraví ;-)
No a pak se to stalo, překvapení, dokonce i já jsem v jednu chvilku nechápal co se děje a co to vidí oči mé modravé :-)
Po schodem totiž stoupali podivné bytosti a to co mně na nich zaujalo, bylo tričko s nápisem REN DHARK. Říkal jsem si, kterej debil, tady může mít tohle tričko :-D :-P
No a debil číslo jedna byl Atlan a debil číslo dva Rsc :-D , jediná normální v této skupině byla Denisa :-D
Ale překvapen tím co tady dělají jsem byl a to dokonce mile překvapen ;-)
Thora byla taky překvapena a určitě taky mile. Jediný kdo překvapený nebyl, byl Alaska, který to věděl a nic neřekl, hajzlík jeden :-D
Překvapená taky nebyla Ver-ča, ta nevěděla co to je za lidi, ještě je neznala, ale možná byla překvapená v průběhu dne, když je poznala a hlavně z Rsc, který ji podle nás s Thorou určitě balil :-D :-P
No začalo se družit slavit a fotit, tentokrát jsem nemusel, zneužilo se jiných :-)
Alaska pak oznámil, že bohužel musí domů! Pořád jsme mysleli, že pomáhat s potomkem, ale vypadlo z něj, že jede otevírat nějakou cyklokavárnu! Tak tohle je mu důležitější, než naše společnost, nebo společnost jeho manželky a syna! No jak chce! :-P
Vyprovodili jsme ho..táhni a už se nevracej... ne bylo to v pohodě, i přes jeho chyby ho máme určitě rádi ;-)
Po nějaké době kecání, focení a kafekáry, jsme se s naší překvapivou partou rozhodli jít na oběd a to do Hromu do police, kde se mohla Thora převléknout a zamaskovat za pozemšťanku :-)
Jídlo bylo opět chutné a bohaté. Opět se jedlo, pilo, kecalo a samozřejmě fotilo. Probíralo se vše možné i nemožné, včetně Guckyho smrti a tím pádem došlo i na připití s naší dobrotou ;-) . Dokonce jsme potkali bandu Skokanů, která tam přiletěla na starodávných člunech :-D
Dobrota pak s námi šla i zpět na FFko, takže o zábavu bylo postaráno :-)
Překvapivá parta pak oznámila, že pojede domů, snažili jsme se, naléhali, vyhrožovali, že můžou zůstat a přespat, ale prý ne, že musí. Další takový, ať táhnou :-D :-P ale taky je máme rádi jako Alasku :-D
Po rozloučení jsme se vrátili k FFkolečku.. prostě, jídlo, pití, kecání, kafekára, jídlo, pití, kecání... :-)
Dokonce jsme šli i s Thorou na naší druhou přednášku, kterou tam měl Johnak, předmětem přednášky byla otec Jamese Bonda, Ian Fleming.
Přednáška byla zajímavá a po jejím skončení jsme pozvali Johnaka na dobrotu :-) Chudáka totiž pokousala nějaká hmyzácká bestie a trpěl, dobrota mu určitě ulevila, taky komu ne ;-)
Je pravda, že dobrota by si zasloužila lepší podávání než z kelímků od kafe, nebo z půllitrů od piva :-D ale co, jde hlavně o obsah a ten byl fakt výborný, dokonce jsme zažili i několik tzv. "kravských hltů" :-D :-D :-D
Zábava se rozjela a posezení se myslím povedlo, přidal se k nám i Toxy a pár lidí, ani si nepamatuju, jak jse jmenují, ale to není vůbec důležité, důležitá je ta atmosféra a ta byla úžasná ;-)
Trvalo to do rána asi tak cca. 2 hod. Já už jsem ani nepopíjel, druhý den mě čekalo pilotování, ale nevadilo, bylo dobře :-D. Dokonce jsem si i cvičně dýchl a naměřil jsem si 0 promile. Mrzí mě, že si cvičně nedýchla Thora, určitě by měla tak 2 promile :-D :-P ;-)
Na pokoj jsme dorazili v pořádku a dobré náladě. Po očistě jsme možná trochu s obavou hleděli směrem ke snídani, která měla být v 10 hodin, ale co...šlo se do hajan :-)

Nedělní cesta domů se zámeckou návštěvou

Nedělní ráno bylo v pohodě, začalo se balením, dala se pořádná snídaně, nalodili jsme se, poděkovali jsme za ubytování a jeli se ještě na chvilku podívat na místo konáni FFka. No bylo to tam jak po vymření, ani se nedivím :-D , takže po chvilce jsme se rozhodli, že vyrazíme směr domů. Ale cestou se stavíme ještě na prohlídku zámku ve Zruči nad Sázavou.
Bylo to tam krásné, nádherný park, jediné, co tam nebylo nádherné byla hospoda, kde jsme chtěli poobědvat, no nejedli jsme tam, ale zase jsem se tam dozvěděl jak se mám vyčůrat na záchodě, konečně po 41 letech vím, co jsem dělal špatně a jak se za to má vzít :-D :-D :-D
O jídlo jsme nepřišli, udělali jsme si menši piknick v zámeckém parku a bylo nám fajn.
Další zastávkou naší expedice pak byl Týnec nad Sázavou, kde bydlí Ver-ča, se kterou jsme se rozloučili a vyrazili pak směrem Bojov.
Cesta opět naštěstí utíkala bez problémů a já tím děkuji všem bohům Arkonu :-)
V Bojově jsme to ještě zapili v místní nálevně, zajedli buřty na ohni a druhý den po obědě vyrazili směr Mníšek, kde jsem se rozloučil s Thorou a šup na Plzeň....
Chci poděkovat všem za krasnou dovolenou, moc jsem si to užil a věřím, že si to zase zopakujeme ;-)

hauty
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Ještě že mě máte rádi ;)
Ťreba se podaří, a přijedu příší rok alespoň na dva dny, abych to vynahradil 8)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

alaska píše: 27. červenec 2020, 22:38:54 Ještě že mě máte rádi ;)
Ťreba se podaří, a přijedu příší rok alespoň na dva dny, abych to vynahradil 8)
Doufejme, že příští rok už bude zase v normálu :)

Ještě jednou děkuji hautymu za report a všem, co fotili, i za fotky - kompletní report je konečně na našem webu :)
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Report super, jen tu masku bych mel vylepšit :D :D
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

alaska píše: 30. červenec 2020, 9:52:34 Report super, jen tu masku bych mel vylepšit :D :D
Já ti jí snad vyrobím 8) trošku se nad tím zamyslím...
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Thora píše: 31. červenec 2020, 7:30:19
alaska píše: 30. červenec 2020, 9:52:34 Report super, jen tu masku bych mel vylepšit :D :D
Já ti jí snad vyrobím 8) trošku se nad tím zamyslím...
::slint:: <3 ::rock::
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Odpovědět