Sraz 14.12.2019 - Praha

Srážení na srazech, akce a cony

Těšíte se na sraz?

Ano, hrozně moc!
3
60%
Docela jo...
2
40%
Ne, nejdu tam!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 5
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Thora píše: 18. prosinec 2019, 16:33:08
Toxy píše: 18. prosinec 2019, 10:07:39 Jinak ad Comic-con: Doufám že máte koupené lupení, protože jednodenní lístky na sobotu jsou už vyprodány :)
Ano, víme - a nemáme... to víš, kdo zaváhá... tak se asi zkusíme dohodnout na nějaký jiný den, nic jiného nám nezbyde...
Hospoda to jistí :)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

alaska píše: 18. prosinec 2019, 16:36:39 Hospoda to jistí :)
Jj, to byl můj původní plán :D

Alasko, mimochodem gratuluju k 1000 postům, myslím, že jsi první ::clap::
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

No já to hold vyřešil 3denní vstupenkou, no :)
Tam ta dam da brm brm budli budli cililink
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Sraz PR zbytkoušků 14.12.2019 Praha, druhá část

Děkuji Thoře za vsuvku, která vůbec nebyla nudná, ale důležitá ;-)
Teď mám opět pokračovat a vyprávět co se dělo dále, ale jak to udělat, když už si nic nepamatuji, že jo? :-D
Njn i mozek bestie má své hranice a pro vše to ničení na které neustále myslím nějak není další prostor na takové ty "normální" věci :shock:

Takže, kde jsem to skončil..jo chlastalo se a žralo :-D ... no a vlastně se v tom pak i pokračovalo :-D
Musím však uznat, že restaurace měla chutné pokrmy a nápoje a myslím, že všem i chutnalo. A to i přes to, že Atlan a Toxy si objednali nějaké jídlo s přívlastkem "atomové" a taky podle toho vypadali, jakmile si vzali první sousto, začala v nich probíhat atomová reakce a jen kousek chyběl a Praha by vypadala jako Černobyl ::ahhh::
Naštěstí u Atlana asi vše zvládl jeho buněčný aktivátor, co bylo příčinou přežití Toxyho netuším, nevím přesně co je za bytost či entitu :-)
Během jídla a pití bylo neustále co povídat a vyprávět a vše se vesměs točilo kolem toho co psala Thora ve své vsuvce. Padalo plno nápadů a námětů, některé z nich si však asi už nikdo nepamatuje, ale jedna věc mi v mém mozku utkvěla, protože mi úplně zasekla plánovací mozek a nepomohl ani reset výbornou whiskou kterou jsme si dali na konec večera :-) Byla to slova, která jsem od osoby, která je vyslovila snad nikdy neslyšel! "Akční mrdka". :rofl: :-P No bylo to vystiženo naprosto přesně, nikoho to nepohoršilo, jenom teda mozek si s tím ne a ne poradit, když zjistil z jakých úst to vyšlo :rofl:

Vzhledem k tomu, že naše osazenstvo se stávalo z bytostí a entit, které žijí již poněkud dlouho (až na naší krásnou, věčně mladou Thoru ;-) ), bylo rozhodnuto, že se rozletíme k domovům, protože nastal pomalu čas posledních odletů.
Já osobně jsem byl pozván na Arkon, kde Atlan konečně finišuje s opravou jeho kopule a již vypadá jako obyvatelná :-P
Tímto chci poděkovat i bohům Arkonu, kteří se druhý den postarali o mou maličkost a dostatečně mě nakrmili a já se mohl plně spokojen vydat směr má rodná planeta :-)

Děkuji všem za hezký večer a doufám, že se brzy opět setkáme!

hauty
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Jen Hautyho doplním, co bylo příčinou mého přežití. Bylo to nouzové chlazení aktivní zóny, ve které probíhalo drcení a reakce nukleárního pokrmu, a to zvýšeným průtokem chladící kapaliny původem ze z Plzně, kteréžto spotřeba při této krizi krátkodobě dosáhla několikanásobku obvyklých hodnot :)
Nicméně aktivní zóna přežila neroztavena a s odstupem času bude jistě ochotna k dalšímu pokusu o likvidaci podobně aktivního rozhodně ještě nevyhořelého jaderného paliva 8)
Tam ta dam da brm brm budli budli cililink
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Abych šla do nového roku s čistým štítem, dala jsem dnes konečně na web kompletní report ze srazu i s fotkami :) Čtěte zde - aby se vám zobrazily obrázky, nezapomeňte chodit před https ;)

Zároveň všem přeji hodně štěstí, zdraví a splněných snů v roce 2020!

A tato krásná fotka je od rsc, foceno cestou na sraz :)
prnews05.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Thora píše: 31. prosinec 2019, 10:29:55 Abych šla do nového roku s čistým štítem, dala jsem dnes konečně na web kompletní report ze srazu i s fotkami :) Čtěte zde - aby se vám zobrazily obrázky, nezapomeňte chodit před https ;)

Zároveň všem přeji hodně štěstí, zdraví a splněných snů v roce 2020!

A tato krásná fotka je od rsc, foceno cestou na sraz :)

prnews05.jpg
Děkujeme! Tobě také vše nejlepší do nového roku!
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Odpovědět