Archiv srazů na rhodan.cz

Srážení na srazech, akce a cony
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Po usilovném pátrání se mi podařilo na rhodan.cz doplnit všechny reporty a všechny fotky ze srazů, které jsem měla k dispozici. Bohužel je to všechno tak dávno, že se hodně věcí poztrácelo a ani nikdo z přítomných nedisponuje fotografickou pamětí, takže tam spousta věcí chybí a (omlouvám se předem) je pravděpodobně nepřesná.

Proto vás prosím, pokud máte nějaké staré fotky ze srazů, které tam nejsou, pošlete mi je prosím a já je doplním.

A ještě jedna věc... nemá někdo nějaké záznamy/fotky z conů, na kterých klub byl? Podle ostraváků se conů konalo několik, já na žádném nebyla, fotky ani žádný report jsem z nich taky nikdy neviděla, tak si vlastně říkám - konaly se ty cony vůbec, nebo si to tenkrát jen někdo vymyslel, abychom se měli o čem hádat? :lol: :lol: :lol: Ne, vážně, bylo by hezké to v historii klubu mít zaznamenané, takže pokud někdo něco má, budu ráda, když se podělíte... ;)

A poslední věc - pokud by někdo nesouhlasil se zveřejněním svých fotek na webu, napište mi, odstraním je (GDPR) 8)

Na webu se také do archivu srazů dostanete přes Fanklub - Akce.
Odpovědět