Jaký byl sraz 15.11.08, Praha

Srážení na srazech, akce a cony
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Jak se vám líbil poslední srazík? :) Pište, nešetřte chválou! :D

----------------------------------------------

Ja chci hrozně moc poděkovat všem, co na sraz přijeli, protože se nás sešlo opravdu hodně, samí skvělí lidé/Haluťani/Bestie/Arkonidané a kdo ví co ještě :) Bylo to moc fajn a naštěstí všechno proběhlo bez problémů :) Moc ráda jsem vás zase viděla! ;)
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

Sraz byl skvělej, a příjemně vyčerpávacíjí, nakonec, tentokrát jsme měli docela dost fyzické aktivity. Osobně přiznávám, že po všem cestování warpem, transicemi apod. to bylo pro tělo dost zabíračka (právě jsem se vzbudil z offline stavu, do kterého jsem po návrtu upadl :o) Každopádně jsem si to moc užil a taky jsem vás všechny rád viděl (krásku z Arkonu samozřejmě nejvíc :-)

Díky moc Thoře za uspořádání, už se těším na další akci!
Live long and prosper

Sokar
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

bylo to opravdu opet moc vydarene a jsem rad ze jsem videl stare zname a poznal nejake te nove....
jinak je videt ze energii jeste nejakou mam i kdyz je me 30, ale neni to jako driv :) dulezity je ze ziju a ze to za tu unavu rozhodne stalo ;)
diky za pekny program ;)
Uživatelský avatar
Icho Tolot
Přítel lidí
Přítel lidí
Příspěvky: 121
Registrován: 5. duben 2004, 15:45:15
Oblíbená postava:
Oblíbená loď: Haluta V.
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Halut
Kontaktovat uživatele:

hauty píše: i kdyz je me 30
Ale ale, soukmenovče, vždyť jsi ještě stále halutské miminko.

Jinak za sraz ::clap:: ::thx::
Naposledy upravil(a) Icho Tolot dne 16. listopad 2008, 19:16:33, celkem upraveno 1 x.
Chaos je rad prirody, poradek je lidsky sen.
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Icho Tolot píše: Ale ale, soukmenovče, vždyť jsi ještě stále halutské miminko.
:rofl: :rofl: :rofl:

Ja dekuju vam, ze jste prijeli, protoze bez vas by nic nebylo ;) :thud:
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

A máme tu první reportík ze srazu, který napsal Sokar, a to doslova rychlostí světla :) ::clap:: moc děkuju!!! ::thx:: ::clap::

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Report ze srazu Perryho Rhodana, Praha 15.11.2008
Napsal Sokar

  • Místo: Hvězdokupa Česko (západně od Čínského impéria), Soustava Praha
    Čas: Hvězdné datum „onoho času“ 15.11.2008-11-16
    Účastníci: Atlan, benet, Fido, hauty, Icho Tolot, Magrátka, Malch, Reskator, rsc, Sanyn, Sokar a Thora.
(dodatek, navzdory údajné vulkánské proslulé paměti mám teď vše dost mlhavé, takže je víc než možné, že podobnost výskytu postav a událostí s realitou bude čistě náhodná :o)

Část první (cca 14:00 – 17:00)

Počátek našeho setkání byl určen na 14:00 na úpatí visutých zahrad měsíce Petřína, patřícího do pražské soustavy. Na tomto místě nás na nějakou dobu zabavilo pozorování soustavy soch starých Lemurů, tvořící zde jakýsi památník. Po uplynutí akademické čtvrthodinky (v naší elitní „buňce“ jsme všichni výkvět akademiků) jsme v obsazení Atlan, Thora, hauty, benet, Malch, rsc a Sokar zahájili naše putování. Při použití tohoto výrazu nutno podotknout, že asi málokdo tušil, jak moc budeme vskutku putovat tzv. vlastní parou :). Naším prvním cílem byla samotná špice Petřína, kde nás čekalo několik lákadel jako observatoř, strážní věž a další věci.
Při snaze o obsazení kyvadlového antigravu jsme poprvé (ne naposled) narazili na dav turistů ze všech koutů vesmíru. Ač jsme měli ve skupině Bestii i další individua nadmíru schopné (všeho), rozhodli jsme se antigrav neobsazovat silou a raději procvičit své schránky manuálním výstupem nahoru. O několik vykašlaných plic později stanuli jsme hrdinně na vrcholu.
Jen málokomu zbylo sil na další výstup na strážní věž, většina skupiny se roztrousila za účelem občerstvení u všudypřítomných skokanských stánků. Přesto však návštěva nevyšla nadarmo, navštívili jsme muzeum proslulého Járy Cimrmana, který je některými považován za děda samotného Perryho Rhodana. Dokumentace i předměty byly vskutku fascinující a utvrzují představu, že Velký administrátor těžko mohl mít jiného předka.
Následně jsme ještě zvenku shlédli observatoř (bylo usouzeno, že na základě počasí nemá smysl jít pozorovat) a zdokumentovali sochu Leviana Parona před ní stojící.
Nápad zabloudit v budově zrcadlových vesmírů byl z důvodu opětovné masy turistů zavržen (a možná je to tak dobře, nakonec viděli jsme jen dav vcházející dovnitř, nikoho však ven).
Při sestupu z Petřínského měsíce jsme zastavili na vyhlídce nabízející panorama celé pražské soustavy. Tato výspa je neustále chráněna sochou jakési akonské šlechtičny vytvořené z materiálu zvaného Exil. Během této cesty padl nápad navštívit imperátora soustavy a vládce hvězdokupy Václava, nazývaného též Král Já I. Jeho sídlo jsme sice míjeli, nakonec však k návštěvě nedošlo (prý byl stejně zaměstnán jakousi letuškou mezihvězdné společnosti).


Část druhá (cca 17:00 – 23:30)

Naše další kroky vedly do simulátoru hvězd, který je umístěn na sedmé planetě soustavy Praha jménem Holešovice. Cestou jsme několik členů ztratili (opět se věnovali hledání stop Neznámého), naštěstí došlo brzo opět ke shledání. Radost byla vícenásobná, protože v této době se připojilo dalších několik účastníků srazu: Icho, Sanyn a Magrátka.
Program v simulátoru hvězd byl krásný a zábavný (hlavně zmínka o zelené revoluci:o) stejně jako prohlídka jeho technického zařízení (poznámka: nutno zkontrolovat počet změn ve vesmírném kontinuu, které jsme pravděpodobně způsobili radostným mačkáním červených tlačítek :o).
Po této kulturní vložce už bylo jasné, že potřebujeme odpočinek v podobě osvěžovny. Abychom zachovali ducha srazu, zaplnili čas a ušetřili za letenky MHD raketoplánů (na tomto místě bych rád ospravedlnil BESTII, navzdory zmínkám o „kolenovrtu“ několikrát hostil naší arkonskou krásku, takže to s tím jeho označením asi nebude tak hrozné :o), rozhodli jsme se cestovat opět po svých. Vedeni Atlanem, který kráčel rázně vstříc úplňku, dorazili jsme do veganského restaurantu Zlatá kovadlina, kde nás přívětiví Ferroni (a Ferronky) nakrmili i napojili. Aby dostál tradici, odnesl si z této zastávky hauty opět suvenýr v podobě jídelního lístku. Nikdo nás však nepodezíral, neboť rsc očaroval svým šarmem místní personál (navzdory faktu, že údajně zabil dva lidi, vypadá prý na zloděje příliš solidně:o)
Během pobytu v Kovadlině proběhl tradiční bowlingový turnaj. Vítězové byli, pokud vím dva, hauty a rsc (který i přes chytře zahraný neslavný začátek všechny svým výkonem překvapil). Osobně jsem si odnesl pěkné šesté místo (ze šesti to vůbec není špatné:o).
Ferroni kolem půlnoci zavírali, odebrali jsme se tedy na další cestu.


Část třetí (cca 23:30 – 05:30)

Nočním raketoplánem jsme dorazili na další místo, 5. planetu soustavy se jménem Anděl, kde leží námi osvědčený non stop bar. Po nečekaném (alespoň pro mě) shledání s dalšími účastníky jsme tam strávili příjemnou noc/ráno diskusí se širokým záběrem. Hlavním tématem byla, jako na každém srazu, budoucí činnost našeho společenství.
Po odchodu z non stopu jsme se s gardou věrných vydali na noční výlet do Barrandovské soustavy - s Atlanem jsme si chtěli prohlédnout nedávno vybudovanou trasu do této část vesmíru. Vzhledem k vyhlídkovému charakteru této vyjížďky nás však trápila věčná otázka: Proč je ve vesmíru tma? Pak je houby vidět.
Závěr našeho pražského srazu proběhl též tradičně na Smíchovském kosmodromu, kde jsme vyčerpaní, avšak spokojení, nasedl každý na svůj spoj do různých částí galaxie.

Sraz byl dle mého velmi podařený, snad bude v budoucnu ještě mnoho takových..
Ještě jednou díky organizačnímu týmu.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

moc pekne ma poklona :thud:

jinak jenom takova zmena...vyhral Sanyn a rsc ;) meli stejne bodu ja jsem kvuli sve neschopnosti a pod tihou vitezstvi podelal posledni hod a byl az druhej :D ale jen o bodika ;)
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

Superhypermegadobře napsáno.

2hauty: za pár dní si nikdo nebude pamatovat, že ti rsc natrhl p***l. Tak si to tak neber :rofl:
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

Děkuji za kladné ohlasy na report a omlouvám se Sanynovi i hautymu za záměnu identity. Dával jsem to dohromady narychlo a trochu se mi to pomíchalo :-)
Live long and prosper

Sokar
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Sanyn píše:2hauty: za pár dní si nikdo nebude pamatovat, že ti rsc natrhl p***l. Tak si to tak neber :rofl:
::fight:: grrrr BESTII nikdo nikdy )( nenatrhne!!!! ja vas nechal...uz me nebavilo stale vyhravat ;)
Uživatelský avatar
rsc
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: 28. červen 2004, 11:05:38
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Exapolis
Kontaktovat uživatele:

A co to tedy bylo za hrozné skučení, když jsme dohráli? :)
Uživatelský avatar
ID
Seržant
Seržant
Příspěvky: 66
Registrován: 22. květen 2004, 14:28:18
Oblíbená postava: id
Oblíbená loď: gilgames
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Presov, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

fotodokumentacia je kde? ::slint::
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

Takovej obycejnej skoro-plesatec holdujici vsemu, co se tyka mobilu, pocitacu a tak vubec
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

benet píše:Dalších ppár fotek... http://radekkotesovec.rajce.idnes.cz/2008-11-15_sraz/
Mohli bychom je prosim dat taky na klubove stranky, pokud budes souhlasit? :)
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

Kdyz mi reknes, kam je mam uploadovat, tak klidne :)
Takovej obycejnej skoro-plesatec holdujici vsemu, co se tyka mobilu, pocitacu a tak vubec
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

benet píše:Kdyz mi reknes, kam je mam uploadovat, tak klidne :)
Asi bohuzel nikam, protoze neni kam... ja si je stahnu z te tvoji galerie, neni problem ;) a diky ;)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

A máme tu další krásný report ze srazu, tentokrát od hautyho ::clap::

...............................................................................

Sraz rhodanistů 15. 11. 2008 očima BESTIE :)

Pátek 14.
Už jenom jednou se vyspíme a je tu sraz!!! Radoval jsem se jako malý kluk, který se nemůže dočkat Štědrého večera a rozsvíceného vánočního stromku. Já jsem se těšil na přátelské bytosti ze všech koutů vesmíru. Není nic hezčího než po každodenním jednání s „pacienty“ pokecat s mimozemšťany ;) Po domluvě s Benetem, že se sejdeme před BX v 12:00, mě tak trochu přepadl divný pocit a strach. Přece jen bude celou dobu až do soustavy Praha sedět vedle mě! Po uvědomění, že jsem Bestie, a nic mě nemůže ublížit, mé obavy ze mě spadly :)

Sobota 15.
Cesta
Je to divné, ale opět jsem nemohl spát. Stará ohraná písnička, ale tady hrálo svůj prim to moje natěšení. První co jsem ráno udělal, bylo, že jsem se připojil na naše IRC a snažil se domluvit poslední drobnosti. A to hlavně s mou nejoblíbenější mimozemšťankou (ostatní prominou, ale určitě pochopí ;)) Thorou. Jednalo se o důležité koordináty našeho setkání, které bylo určeno na vesmírnou stanici Smíchovské nádraží v soustavě Praha. Vzhledem k tomu, že se blížil odlet mé bestijské vesmírné lodi, rozloučil jsem se a vydal vstříc osudu.
Naštěstí jsem před odletový bod BX dorazil v předstihu, protože nervozita udělala opět své a já musel navštívit místní hygienické zařízení :)
Když jsem se blížil na odletové molo, zahlédl sem tu „věc“, která měla být mým společníkem na cestě. Beneta jsem slušně pozdravil a nedal jsem na sobě znát, jak touto bytostí opovrhuji, protože se jedná o podřadný živočišný druh ;)
Po nástupu do přistavené kosmické lodi došlo ke konfliktu s pozemšťany. Jedna drzá pozemšťanka obsadila naše místa! Po nahození vlídné tváře a zaburácení mého hlasu „Myslím, že tuto jsou naše místa!!!“ se pozemšťanka rychle stáhla do zadní části lodi a po celý náš let bylo slyšet její vystrašené drkotání zubů, ale určitě měla radost, že přežila.
Let probíhal bez problému, místní letuška se nás dokonce snažila uplatit tiskem, nápoji a přístrojem o kterém tvrdila, že jsou sluchátka, ale které by žádná BESTIE na své uši nedostala. Po necelé hodině letu jsme dorazili do soustavy Praha a to na přestupní stanici Zličín.

Smíchov
Po zmatcích při nakupování jízdenek na vesmírnou dráhu, jsme se vydali k její stanici. Přistavený vůz nás pak odvezl, až na zastávku Smíchovské nádraží, kde jsem se nemohl dočkat Thory ;) ta mi při letu poslala přes komunikátor informaci, že do stanice doletí něco málo po půl 2. a přiveze sebou i Atlana.
Při výstupu na planetu jsme se trochu ztratili, ale cestu na pozemní dráhu zvanou „tramvaj“ jsme brzo našli. Bylo to totiž místo našeho setkání! Po chvilce čekání jsme v dáli uviděli přistávat kulovitou kosmickou loď, s výsostnými znaky Arkonu. Po přistání se vyrojil dav nějakých otroků, ale po rozestoupení davu se objevila dvojice hrdě pochodujících Arkonidanů. Atlan a Thora. Naše krásná mimozemšťanka měla na sobě opravdu krásnou róbu, která jí moc slušela ;) a ty vysoké boty hned se mnou začaly cvičit ;)
Po ujetí několika vozů, které, jak Atlan říkal, nejedou na další místo našeho setkání, kterým byl Újezd pod Petřínem, jsme se konečně dočkali správného vozu.
Po několika zastávkách se přiblížila cílová stanice naší cesty. Po vystoupení a vzhlédnutí vzhůru k pomníku, který vypadal, jako když partu dřevorubců přepadne smečka vlků, zahlédli jsme dokolečka pochodujícího Sokara :)

Petřín
Protože se blížila 14. hodina a tím pádem oficiální začátek srazu, rozhodli jsme se počkat onu klasickou „akademickou“ čtvrthodinku. Přesně za minutu 14 dorazil další účastník srazu a to rsc. Již nám zbýval pouze Malch, kterého ale nikdo nikdy neviděl a neměli jsme žádný kontakt. Thoruška proto začala mávat s výtiskem PR na všechny strany, což však začalo lákat všelijaká individua, které, jak jsem doufal, Malch nejsou a pro jistotu jsem Thoře řekl, ať přestane mávat :). Naštěstí si nás kolem 14:15 Malch našel a naštěstí to nebylo žádné z přilákaných individuí. Byla to naprosto normální vesmírná bytost, bohužel rasu neznám, k žádné se nehlásil, ale je možné že to byl pozemšťan :)
Vzhledem k nádhernému počasí a množství turistů, které obsadilo přepravní zařízení „lanovka“ se naše skupina rozhodla zdolat Petřín vlastí silou. Dole se to zdálo jako dobrý nápad, v půlce pak člověk potřeboval i síly cizí a nahoře byl rád, že přežil :)
Po zdolání vrcholu se většina rozhodla, že na rozhlednu se už nepůjde a šla se občerstvovat do místního stánku. Pouze ta divná bytost, co se mnou cestovala, se rozhodla jít až nahoru?!?! Benet je zvláštní tvor :)
Po nabrání sil a po prvním ztracení rsc, jsme se rozhodli prohlédnout si výstavu o největším Čechovi. Pod rozhlednou bylo vystaveno několik věcí, které patřily právě Cimrmanovi. Krom všelijakých zajímavostí jsme nalezli i ztraceného rsc.
Následovala cesta k hvězdárně a focení s tím divným kosmonautem, který u ní stojí :)
Návštěva bludiště nebyla vzhledem k davu turistů možná, což je možná i lepší, a budovu to zachránilo. Protože kdybych se ztratil, tak jí srovnám se zemí :)
Poté následoval sestup, který se ukázal být ještě složitější než výstup. Vedeni Vulkáncem Sokarem, který tvrdil, že to rozbahněné je opravdu cesta a že to mají být schody, jsme v jednu chvíli dokonce nacvičovali na večerní turnaj v bowlingu. Kuželky turisti, koule my!
V následující etapě našeho cestování, jsme dospěli k sídlu místního vládce zvaného Václav Santa Klaus. Vzhledem ke kručení našich žaludků jsme chtěli požádat o audienci a nakrmení, ale raději jsme to zavrhli. Asi měli strach, že bych mohl Pražský hrad srovnat se zemí, kdyby mi nechutnalo :)
Nakonec jsme dorazili na stanici, ze které jsme měli cestovat na další místo soustavy Praha, a to Holešovice. Bohužel cestou se nám opět ztratil rsc a tentokrát sebou odtáhl i Atlana. Blízko stanice, odkud měla jet pozemní dráha do Holešovic, se ukázal jev, který jak doufám nebude mít za následek zničení nám známého vesmíru a ani žádného neznámého . Já jako Bestie jsem ukázal, že mám srdce a daroval skřetovi asi ženského pohlaví 2 koruny pozemské, o které mě ta věc požádala :)

Holešovice
Na další srážecí místo jsme se dostali bez rsc a Atlana, kteří někde pokládali bomby.
Po chvilce čekání u Kočkolendu jsme zaslechli neskutečný hlomoz a najednou přiběhl další účastník srazu Icho Tolot :). Uběhlo několik dalších minut a z dáli se k nám přibližovala dvojice Sanyn a Magrátka. Tím jsme byli všichni, avšak nám stále chyběli oni dva ztracenci. Naštěstí se také našli a nám již nic nebránilo k cestě k planetáriu, kde nás čekal vesmírný program :)
Po složitějším nákupu lístků, kdy jsme chtěli sedět všichni vedle sebe, ale pak jsme seděli ve dvou řadách, jsme byli vpuštěni do planetária. Po uložení svršků u skokanské šatnářky jsme začaly s prohlídkou planetária. Skupinky byly různé, já jsem se držel naší arkonské krásky ;) se kterou jsem prozkoumával družici Magion. Družice vypadala tak, jako kdybych ji doma svařil v garáži, takže pozemšťané opět klesli v mém žebříčku národů :)
Naše rozjímání o vesmíru bylo přerušeno Sokarem, který se k nám přidal :) a zatáhl nás do temné místnosti, kde začal mačkat červená tlačítka. Nic se na první pohled nestalo, ale kdo ví, kolik planet ve vesmíru bylo zničeno :)
Skokanská uvaděčka si nás pak začala svolávat a zavedla nás do sálu, kde na nás čekalo promítání pořadu Sedm divů vesmíru. Program byl zajímavý, bylo tam teplo, tak si někteří z nás i zdřímli :), já ne, já pečlivě sledoval pořad a byl opojen překrásnou vůní vedle mě sedící Thory ;)
Po cca. 50 minutách promítání skončilo, do teď nikdo asi přesně netuší, co je těch Sedm divů vesmíru, ale líbilo se to a to je důležité. Po rozebrání našich svršků jsme se vydali na další cestu do restaurace Zlatá kovadlina….

Zlatá kovadlina

Do restaurace jsme opět cestovali pěšky a to při nádherném svitu zdejšího měsíce. Jaká byla radost, když se restaurace objevila v hledáčku našich serunů! Vzhledem k tomu, že jsme šli dříve, tak jsme se modlili ke všem bohům univerza, aby bylo volno! Bylo! Všichni jsme s radostí usedli a pomalu jsme snědli jídelní lístky, které nám obsluha přinesla. Hlad je hlad! Objednali jsme si opravdu vydatné pokrmy a různé druhy pitiva. Po konzumaci jednoho piva nás opustil Benet, který odcestoval na svou mateřskou planetu, pečovat o své mladé :)

Po večeři, která byla vynikající a naplnila nás k prasknutí, mou osobu ještě více, protože jsem dojídal po Thoře, jsme měli jít na bowling. Je to divné, ale nikomu se nechtělo. Nakonec jsme se domluvili a skupina hauty, Malch, rsc, Sokar, Magratka, Sanyn šla opravdu hrát. Jaké bylo mé překvapení, když nám dali přezůvky a měli je dokonce i na Bestii :)
Turnaj byl opravdu zajímavý, ze začátku se všichni radovali a přáli soupeřům, ale čím více se blížil konec, nastávala opačná situace a objevili se i zlomyslnosti ve formě mnutí rukou při nepovedeném hodu :)
Vítězové byli dva a to Sanyn a rsc. Já byl tím pádem až druhý, protože jsem měl jeden přešlap. Na to, že se to nesmí, mě nikdo kamarádsky neupozornil ;)
Po skončení turnaje se pak vedla diskuse o PR a klubu, kterou zde nebudu rozebírat. Byla přísně tajná ;)
V průběhu večera nás opustila dvojice Sanyn a Magrátka, kteří se vydali k domovu.
V restauraci jsem celou dobu obdivoval kořenky, které jsem si chtěl vzít jako trofej. I přes plán a zkontrolování, že se Thoře do kabelky vejdou, jsem bohužel nepochodil. Obsluha něco tušila, protože když si rsc prohlížel dřevěné futrálky na příbory, přiběhla číšnice a vše odnesla. Přes mé upozornění, hlavně vezměte futrálek, se kterým si hrál rsc, on je totiž zloděj, odvětila číšnice, že tomu nevěří, že na to nevypadá. I moje ujištění, že právě slavíme jeho propuštění, protože seděl za dvojnásobnou vraždu, nebrala číšnice vážně a já musel usoudit, že po něm jede ;)
Po chvilce se vrátila, myslel jsem, že bude chtít po rsc telefon, ale přišla nám oznámit, co posledního si dáme, že se bude zavírat. Nastalo teda placení. Obsluha si myslela, že jsme nějací břídilové a snažila se nám připočítat nějaké kořalky. To jí však neprošlo! Vzhledem k tomu jsem si vzal jako suvenýr jídelní lístek ;)
Venku nás pak opustil Icho a Malch. Odejít chtěl i rsc, ale byl nenásilně donucen pokračovat s námi dál. Dalším bodem srazu byl náš oblíbený sportbar na Smíchově.

Sportbar Smíchov
Ve sportbaru nás pak čekalo překvapení ve formě Reskátora. Další překvapení dorazilo po chvilce - Fido. Následovala opět rozprava na téma PR a klub, která je opět tajná ;)
Minuty a hodiny ubíhaly, a tak se blížil konec srazu. Posledním společným počinem byl výlet pozemní dráhou na asteroid Barrandov. Bohužel nic stejně vidět nebylo, ale i tak nám uběhl čas, který zbýval do odletu našich lodí, směrem k našim domovům. Arkonidanům to letělo v 5:30 a já jsem na Smíchovském nádraží zjistil, že předpotopní kosmická doprava zvaná „vlak“ mi jede v 5:24. Rozhodl jsem se, že zkusím cestu vlakem, budu doma o hodinu dříve a to se počítá.
Nastalo velké loučení a já nastoupil do vlaku. Zamáčkl slzu a našel si prázdné kupíčko a nechal se unášet k domovu….

Chci poděkovat všem za velmi příjemně strávený den ;) a organizátorům za program a dobře vybranou restauraci.
hauty
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

A ještě vám chci říct poslední věc:
všechny materiály, reporty a fotky už jsou na Srazech - http://srazy.rhodan.cz/index.php?page=vgalerie&cat=46.
Děkuji všem, co přispeli svým dílem ;)
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

Vulkán smeká před BESTIÍ, moc hezký report, thanx a lot :-)
Live long and prosper

Sokar
Zamčeno