Star Trek

Diskuze o oblíbených televizních i knižních (sci-fi) počinech
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Thora píše:Nerikam nic, to je pro me zakazane uzemi :rofl: a Sylara taky nesnasim :lol:
protoze neznas dalsi dily Heroes ;) tam je naprosto dokonalej ;)
jinak zakazane uzemi to je..pravda..ale videt by to bylo mozna zahodny..musime prece spehovat ;)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

No tak to asi tezko, protoze kdyz je nekdo hnusnej, tak hnusnym i zustane :lol: nepomuze mu ani vulkanskej prevlek :lol:

Navic J.J. Abrams je blazen! Viz ty Ztraceni, to neni normalni :lol: tak co pak muze udelat ze ST :lol:
Uživatelský avatar
Asterix
Kadet
Kadet
Příspěvky: 5
Registrován: 9. leden 2008, 11:49:03
Oblíbená postava: Gucky
Oblíbená loď: Báze
Členství v klubu: Yes
Bydliště: MS kraj
Kontaktovat uživatele:

V televizi teď běží hned dva seriály Star Trek. Po dlouhé době zas vidím Novou generaci a vůbec poprvé Enterprise, kterou tady uvedla kabelovka, proto to většina lidí neznala.

Řeknu vám, lepší než nic, jsem rád, že se to vysílá. Na druhou stranu by mě zajímalo, kdy konečně vyjdou ST seriály (od toho nejstaršího po nejnovější) pořádně na DVD? V zahraničí už dávno vyšly, dokonce v HD či aspoň remasterované, tady nic.

Jasně, asi to bude tím, že jsme malý trh a případný distributor se bojí, že by na tom prodělal. Ale nechce se mi věřit, že by to byl až tak ztrátový podnik. Hlavně že se neustále recyklují DVD, které už nikdo nechce, nebo se sice občas něco hodnotného objeví poprvé, ale za 200 Kč za kus, a na tom neprodělávají? To bych se dost divil.
Odpovědět