Sraz zari PRAHA 11.9.2010 SRAZ je ve 14:00 Andel-Knizeci

Srážení na srazech, akce a cony
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Ahojky všichni :)
Abychom se nenudili, vymyslela jsem pro nás nějaký program - není závazný, pokud máte vlastní návrhy, sem s nimi ;).
  • Zaprvé by to mohl být výlet po stopách Beatles - nejprve návštěva Českého muzea hudby, kde právě probíhá výstava Beatlemánie! o legendární kapele. Po prohlídce bychom se šli podívat na slavnou Lennonovu zeď a třeba zde zanechat svůj vzkaz pro budoucí generace ;). Pak bychom pokračovali na Kampu a podle času dál na Karlův most, nebo jak se nám bude chtít...
    Info: http://www.nm.cz/vystava-detail.php?f_id=323
  • A zatřetí - pokud bude hodně času, mohli bychom se podívat nejdřív na Beatles a pak i na vinobraní, protože je to relativně blízko sebe.
Nechte si to projít hlavou, uvidíme na místě - a hlavně podle počasí, které bude snad hezké :)
Těším se na vás ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

uz jsem to rikal, ale pro poradek, ja jsem pro ;)
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

Thoro, výborný nápad, jsem určitě pro, Beatles jsou báječní :-)
Jinak tedy v sobotu ve dvě se na všechny těším.
Live long and prosper

Sokar
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

brouky moc nemusím, ale to vinobraní zní lákavě.. už jsem byl na prague food festivalu, tak že by se to ještě doplnilo o víno? hmm...

:-)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
josefp
Vojín
Vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 17. říjen 2007, 8:57:18
Oblíbená postava: Icho Tolot
Oblíbená loď: Francis Drake
Oblíbený díl: Operace SARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Praha

Já nestihnu 14:00 Na Knížecí, to bych mohl až po 15:00. Ale do hospody na 17:00 určitě přijdu. Kdyby se něco měnilo, tak můj telefoun je 724343781.V sobotu na mejlu nebudu. ::ahhh::
josefp
Vojín
Vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 17. říjen 2007, 8:57:18
Oblíbená postava: Icho Tolot
Oblíbená loď: Francis Drake
Oblíbený díl: Operace SARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Praha

Jo, zapoměl jsem. Vinobraní je také na vinici Svatá Klára. To je v botanické zahradě a mají tam burčák i víno vlastní produkce a moc dobré. Na Pražském hradě bude moc turistů a víno bůhví odkud. Vinobraní začíná v 9:00 a končí někdy večer. ::slint::
http://www.pragueout.cz/articles/VINOBR ... I-sv-KLARY
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

josefp píše:Jo, zapoměl jsem. Vinobraní je také na vinici Svatá Klára. To je v botanické zahradě a mají tam burčák i víno vlastní produkce a moc dobré. Na Pražském hradě bude moc turistů a víno bůhví odkud. Vinobraní začíná v 9:00 a končí někdy večer. ::slint::
http://www.pragueout.cz/articles/VINOBR ... I-sv-KLARY
Já jsem na to taky už koukala, díky za návrh... jenže Botanická je hodně z ruky a cesta by nám zabrala zbytečně moc času... leda tam jít na celý den a hospodu vynechat...

Jinak se k nám můžeš klidně připojit někde cestou, pokud máš čas až od tří... snad se najdeme :)
saedelaere
Vojín
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 26. srpen 2007, 14:28:26
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: INTERSOLAR
Oblíbený díl: Vsetky su super
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

fajn zrovna ked budu vsetci so slazmi v ociach spominat na padnute dvojicky tak u nas sa bude oslavovat :lol: inak praha mi je dost daleko ale 18 budem v Ostrave na leteckom dni :D
josefp
Vojín
Vojín
Příspěvky: 13
Registrován: 17. říjen 2007, 8:57:18
Oblíbená postava: Icho Tolot
Oblíbená loď: Francis Drake
Oblíbený díl: Operace SARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Praha

Tak jsme se opravdu sešli 11.9. ve 14 hodin na Knížecí. Část před jednou hernou a část před druhou hernou. Po telefonické domluvě mířil i zbytek k té správné. Bylo nás osm - Hauty, Thora, Sokar, RSC, Kodiak, Atlan, Alaska, Josefp. Ovšem nešli jsme do herny, ale vyrazili jsme pěšmo na Újezd do muzea hudby na výstavu Batles. Během cesty jsme viděli průvod nestvůrek, které jakoby přišly z planet, které navštívil Perry Rhodan. V muzeu bylo také na co se dívat, tak nám prohlídka trvala poměrně dlouho. Pak jsme ještě zašli na Kampu k Lenonově zdi a od tamtud na Malostranské náměstí a tramvají do Rustiky na večeři. Během čekání na ni a po večeři jsme trochu prodrbli situaci v Rhodanovském fóru a jak jde život. Já jsem přišel do této party poprvé, takže ostatním chvíl trvalo než se smířili s mojí přítomnosti. Proč, to byste viděli kdybyste přišli také. Večer jsme se rozcházeli, s tím, že sraz nebyl marný a někdy někde zase ahoj. Ono těch živých členů Rhodanovců zase až tak moc není. Však vidíte sami, když se podíváte na příspěvky. ::clap::
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Minulý sraz jsem prošvih a tento mě nebyl dopřán. V rodině se udála nemilá událost a já nemohl jinak než na sraz nepřijít. Doufám, že příští sraz bude v dohledné době a že si ho včas všimnu.
Zamčeno