Jarni sraz 2008

Srážení na srazech, akce a cony
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Tak, blizi se pomaloucku jaro a chtelo by to zacit planovat novy sraz...

Navrhujte mista a data a pak se bude hlasovat, kde se bude konat.

Zaroven bych chtel poprosit i dobrovolniky na organizaci a pripadne predbezne navrhy programu.
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Musel bych to probrat s ženou, ale pokud nebude proti (pro nebude určitě :lol:), tak bych navrhoval Trutnov. To znamená - 2 pokoje spací + 1 na případnou afterparty (a jeden pro nás, majitele :) ).

Program - Sněžka (hardcore pěšky, softcore lanovkou), bobová dráha v Harachově (docela dost rychlá a příkrá)
- Prohlídka Trutnova + naučná stezka Bitva 1866
- výlet za město - potřeba více aut - Čížkovy kameny, Adršpach, Kuks (Braunovy Cnosti a Neřesti!)
... atd., další místa viz přiložený soubor.

Hry - co si kdo doveze... máme Monopoly, Carcassone, Člověče napij se, Aktivity atp... A hlavně - Nulová tolerance!

Hospy atd. - Blízko bydliště hospoda u Truta (kuřácká, 13 druhů piv - prý) a mnoho dalších (Pivovarská - naše oblíbená, docela levná a chutná jídla), i nekuřácké (prý tu někde jsou). V noci možnost diskotéky - fajn hudba, všechny věkové skupiny.

Takže, program by byl :) i na celý víkend, ne jen na jeden večer, takže se dá vymyslet něco na celý den. Ale - to záleží na vás, a hlavně na mé ženušce (jinak hotel nebo nonstop jak v Praze).

Během procházek můžeme založit Cache Perryho Rhodana.

W.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Trutnov je fajn, jezdil jsem tam na festy(Bojiště) 8),ale srážet se dá všude,když se najdou lidi a to je to nejdůležitější rofl
..Nedor..
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Takze.... puvodne mi bylo receno, ze se sraz mel konat opet v Praze, ja jsem rekla, ze rada se vsim pomuzu, ale ze ho urcite nebudu organizovat cely, minule to bylo preci jen docela narocny a hlavne jsem si myslela, ze me nenapadne nic novyho...
Ale kdyz koukam na Wodkuv program, tak se klidne hlasim jako organizator pro Prahu... pochopila jsem to totiz tak, ze chcete nejaky program tykajici se PR (tedy alespon to tak chapu podle ostavskych reakci "pokud nebude program, do Prahy nejedeme")... v jeho programu o PR neni ani zminka, tudiz v Praze tedy taky nejspis nemusi byt nic takoveho a na prochazku a do hospody tady muzeme jit taky....

Tj navrh pro ty, kterym by se treba nechtelo do Trutnova, ale radsi do Prahy....
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Já nic organizovat nechchi, já jen dal nápad, aby tu měl Alaska aspoň nějaké reakce. Jinak, co v Praze, tam už jsme byli. A Perryho už zmiňuju...
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Jojo co zkusit tu ostravu ;)......ale to asi jako již obvykle neklapne ;) jinak trutnov pohoda mám tam pár známých ::rock:: a výlet na čerstvý vzduch ::fight::

btw. to jsou smajly jak víno :D
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
enterprise
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: 20. listopad 2007, 22:03:38
Kontaktovat uživatele:

ceski píše:Jojo co zkusit tu ostravu ;)......ale to asi jako již obvykle neklapne ;) jinak trutnov pohoda mám tam pár známých ::rock:: a výlet na čerstvý vzduch ::fight::

btw. to jsou smajly jak víno :D
Sem si řikal že by nebyl problém ject do Ostravy. Ale to sem se splet. Nedávno sem byl v Brně na srazu DO, a po tak dlouhý cestě sem tam byl asi jenom proto aby nás tam byl co nejvíc. :D Tak daleko vlakem ject nemůžu, anšto mě pak bolí hlava. Neni problem ject do Prahy. Hodina a půl cesty my neublíží, ale ject vlakem 4 a půl hodiny minimálně je na mě moc. :(
Valka je jen pokračovní diplomacie, nediplmatickýmy prostředky. :)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

já bych to měl 4,5 hodiny autem... tzn. že budu min. 2,5 hodiny vystaven velmi zvýšenému nebezpěčí úmrtí kvůli chybě projíždějících řidičů, jezdijó jak prasata, a taky přijedu. Ale s tím vlakem tě chápu, jen by se to chtělo obetovat více :)
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

Do Ostravy jsem jel posledně přes 5,5 hodiny. uch :)
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Uživatelský avatar
enterprise
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: 20. listopad 2007, 22:03:38
Kontaktovat uživatele:

Wodka píše:já bych to měl 4,5 hodiny autem... tzn. že budu min. 2,5 hodiny vystaven velmi zvýšenému nebezpěčí úmrtí kvůli chybě projíždějících řidičů, jezdijó jak prasata, a taky přijedu. Ale s tím vlakem tě chápu, jen by se to chtělo obetovat více :)
No to já se klidně objetuju. A těch 4,5 hodiny je to do Brna a to ještě expresem. Do Ostravy ještě víc. A neni problém se tam mrknout. Ale nevydržel bych to tam moc dlouho anšto bych byl utahanej z vlaku. A nechci si zase zlomit nos jako posledně když sem byl chlastat utahanej z práce. :D A jak sem řek, už sem byl teď v Brně, takže bude chvíly trvat než našetřim na cestu do Ostravy. :lol:
Valka je jen pokračovní diplomacie, nediplmatickýmy prostředky. :)
Uživatelský avatar
supermil
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 20
Registrován: 10. březen 2008, 17:09:58
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4

Ahojky.Já bych se rád zučasnil vašeho srazu.Mě by vyhovovala Praha.Taky nápad srazy mohou být dva :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

supermil píše:Ahojky.Já bych se rád zučasnil vašeho srazu.Mě by vyhovovala Praha.Taky nápad srazy mohou být dva :D
A nemel bys zajem ho usporadat??? rofl
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

zucastnil by som sa aj ja celkom rad - ale aby som to ja organizoval by bolo asi dost neprakticke (som z presova) :D
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ta udělejme lan akci - jednu v pze, jednu v trutnově, pak v ově a prešově.. pořídíme si web kamery, propojíme se a zakačníme :))
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

jj spoko naopad rofl ale ja by som chcel prist na zivo, moze to byt sranda.
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

nie ze moze, to je vzdycky sranda :)
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

rad verim, ale kto nezazil, nemoze potvrdit, preto by som rad zazil :)
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
supermil
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 20
Registrován: 10. březen 2008, 17:09:58
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4

Proč ne.Pro kolik lidí a jak by si představovali program?Co nějaký opravdu příjemný podnik?Mám známé na Palackém náměstí.Mají tam Guckyho pamlsky.Rhodanovo pivo a samozřejmě Vurguzz likér.Každý at přistane vlastní lodí.U sochy Cresta na již zminovaném nám.Možná se tam objeví i věčný poutník ID ::slint::Také u mě může někdo mimopražský přespat,jen komu důveřujete :lol:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

supermil píše:Proč ne.Pro kolik lidí a jak by si představovali program?Co nějaký opravdu příjemný podnik?Mám známé na Palackém náměstí.Mají tam Guckyho pamlsky.Rhodanovo pivo a samozřejmě Vurguzz likér.Každý at přistane vlastní lodí.U sochy Cresta na již zminovaném nám.Možná se tam objeví i věčný poutník ID ::slint::Také u mě může někdo mimopražský přespat,jen komu důveřujete :lol:
Kolik lidi, to se nikdy nevi, zalezi, kdo se prihlasi...
Program budes asi muset vymyslet sam, kreativite se meze nekladou ;)
Prijemny podnik urcite, ale nekteri clenove neradi vysedavaji v hospode...
Srazy vetsinou trvaji az do rana, ale nekdo u tebe urcite rad zustane, duverujeme absolutne kazdemu ;) obcas se nekdo najde, kdo hleda pristresi...

Kazdopadne se jeste nerozhodlo, kde se sraz bude konat... a nikomu se do Prahy nechce :cry:
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ja by jsem byl teda taky rozhodne pro Prahu!
v lete by mel byt velkosraz a jsou navrhy na Plzen,ale to je zatim vedlejsi ted to chce vymyslet ten jarni a k tomu staci malo..DOHODNOUT SE... :) malickost ne ;)

jinak jarni sraz by mel byt asi neco jako "mirove rozhovory" takze by to chtelo nekoho neutralniho,ktery by je vedl...takze supermil kdyz to vemes jsi na to dobry kandidat ;) novacek,ktery jeste neni ovlivnen,nejakou "frakci" :) (myslim,ze za to by i "mohlo" byt aktivni clenstvi)

jinak nase "frakce" thorHa by te urcite pomohla,kdyz to ostatnim "frakcim" nebude vadit :) ale verim ze nebude a radi se pridaji :)
Zamčeno