Pokladník / správa příspěvků - Crusher

Zde pokládejte své otázky XO a RK
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Thora píše:Tohle tema jsme probirali uz nekolikrat a Sanyn opravdu zadne penize nechce...
Se mnou toto tema nikdy nikdo nekonzultoval. Ale kdyz je takto, tak me to vubec netrapi. :-)
s nami nebo bez nas ? ... radeji s nami :-)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ne ja jen napsal na co maji ty penize pouzity... a to sem patri....
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

hauty píše:ne ja jen napsal na co maji ty penize puzity... a to sem patri....
Ale na konec jsi pridal sem s nimi. Coz je blbost. Sem s nimi ne. Patri do jineho vlakna. EOF
s nami nebo bez nas ? ... radeji s nami :-)
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

Hele odklonili jsme se od thématu :)

Jak to vypadá s možností ukázat na VH nějaké vyúčtování, mě je divný, že 1.1.2008 je na účtu 0 a za rok 1500 + úroky.

Co loňskej rok? 0 na začátku, 550,- do plusu a 550,- do mínusu?
A jsou na to doklady?

Já se jen ptám, protože právě a zrovna teď dělám naše účetnictví, tak vím (alespoň lehce) o čem mluvím.
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Sanyn píše:Hele odklonili jsme se od thématu :)
Jak to vypadá s možností ukázat na VH nějaké vyúčtování, mě je divný, že 1.1.2008 je na účtu 0 a za rok 1500 + úroky.
Co loňskej rok? 0 na začátku, 550,- do plusu a 550,- do mínusu?
A jsou na to doklady?
Já se jen ptám, protože právě a zrovna teď dělám naše účetnictví, tak vím (alespoň lehce) o čem mluvím.
Klidne me kamenujte, ale doklady nemam. Netusil jsem ze budou tak dulezite (XO byl vytvoren az letos).
Jinak ad 1.1.2008. Nebylo to tusim presne 1.1.2008, bylo to nejake jine datum v tomto roce, presne datum taky nevim.
To ze jsou na ING jen prirustky je zpusobeno tim, ze jsem letos opravdu nic neplatil. Za domenu jsem tento rok poslal penize ze sveho, misto jakehokoli prispevku klubu. Toto ovsem bylo tak nejak z VZ vypusteno, netusim proc.
A nakonec co se tyka 550,- tak se jedna o zustatek z posledni "halo" akce posilanych prispevku pred tusim (nyni jiz) nekolika malo lety. Tak daleko uz moje vypisy ani na GE nesahaji. Skladuji pouze jeden rok zpetne. Zbytek likviduju, kdo z vas to skladuje, ja ne :-)
s nami nebo bez nas ? ... radeji s nami :-)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Crusher píše: Za domenu jsem tento rok poslal penize ze sveho, misto jakehokoli prispevku klubu. Toto ovsem bylo tak nejak z VZ vypusteno, netusim proc.
Asi proto: Irenka mi posilala stav financi, ktere od tebe zjistovala... Rekla mi celkovy stav uctu (1508,60 Kc), potom kolik byly prispevky (1500 Kc) a kdo prispival a take to, ze letos nebyly zadne vydaje... pokud tam tento udaj chybi, tak jsi ji ho pravdepodobne nesdelil ty, nebo mi to opomnela rict ona...
Pokud nebyly zadne vydaje, tak jsme to pochopili tak, ze se tedy nic neplatilo, ani domena... a pokud jsi ji platil ze sveho, tak se to tedy asi netyka kluboveho uctu...
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Thora píše:Asi proto: Irenka mi posilala stav financi, ktere od tebe zjistovala... Rekla mi celkovy stav uctu (1508,60 Kc), potom kolik byly prispevky (1500 Kc) a kdo prispival a take to, ze letos nebyly zadne vydaje... pokud tam tento udaj chybi, tak jsi ji ho pravdepodobne nesdelil ty, nebo mi to opomnela rict ona...
Pokud nebyly zadne vydaje, tak jsme to pochopili tak, ze se tedy nic neplatilo, ani domena... a pokud jsi ji platil ze sveho, tak se to tedy asi netyka kluboveho uctu...
Patrne nekde ztraceno v prekladu :-)
No co ... jsou horsi veci.
s nami nebo bez nas ? ... radeji s nami :-)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

No, to urcite jsou, nic se nedeje ;)

Mohl bys mi tedy prosim rict, kolik jsi platil za tu domenu? At to muzeme pripocitat k prispevkum a pak uz budou ty finance snad kompletni.... diky moc
Odpovědět