Pasivové, máte šanci!!!

Další oficiální oznámení
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Pasivové, máte jedinečnou šanci stát se aktivním členem a udělat něco přínosného pro klub!

Jak jistě víte, současné téma používané na fóru je jaksi "nerhodanovské". A proto jsme se rozhodli vyhlásit soutěž o to, kdo navrhne a vytvoří použitelné téma pro toto fórum, které se nějakým způsobem bude týkat klubu nebo Perryversa.

Inspiraci můžete najít v tématech, které byly použity na starém fóru (pátrejte v paměti :wink:). Projevte svou fantazii a vůli být zařazeni do elitní skupiny aktivních členů!


Pravidla:
  • téma musí být kompatibilní s phpBB 3.0.0 RC7 a vyšší
    téma musí být původní (nepřevzaté) nebo předělané se souhlasem autora původního tématu (popř. dodržet licenční podmínky jeho užívání)
    téma musí být validní (x)html, dále musí vyhovovat podmínkám přístupnosti a správně se zobrazovat v moderních prohlížečích
    v případě přebíraného tématu upravte cizojazyčné prvky do češtiny
    musíte souhlasit s převodem licence užívání vašeho tématu na klub



Pozn.
Tématem je myšlen vzhled (skin) fóra.

Všechna došlá témata budou prozkoumána, vyzkoušena a otestována a v případě funkčnosti budou přijata a nainstalována na toto fórum (a váš výtvor se bude považovat za klubovou aktivitu).

(odpovídejte sem)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

No jelikož vůůůbec nevím o čem je řeč, tak mám asi smůlu, jsem prostý uživatel a v těchto počítačových termínech se moc nevyznám :(
..Nedor..
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Nedor píše:No jelikož vůůůbec nevím o čem je řeč, tak mám asi smůlu, jsem prostý uživatel a v těchto počítačových termínech se moc nevyznám :(
To jsme dva, ale já to risknu... však my vymyslíme i něco jiného. Např., kdo na srazu zarecituje nejpěknější básničku na téma PR (dle hlasování přítomných členů rady) (tedy mě a Alasky), nebo tak nějak. Ještě uvidíme.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Tak to beru tam mám snad aspoň malou šanci :lol:
..Nedor..
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

To mám taky smůlu grafika a tvorba něčeho na PC je pro mě jistá cizokrajná obec :(
Stále s hlavou v oblacích
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Tak jsem si přečetl zápis z valné hromady na kterou jsem se marně pokoušel připojit a chci
se zeptat kam,případně na jaké číslo účtu můžeme poslat dobrovolný příspěvek.
Stále s hlavou v oblacích
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Bláža - to má sice ještě čas, ale řeknu Iren-ce nebo Alaskovi, ať ti ho pošlou. Oni ho znají, já ne. Taky se mi bude hodit ho znát, ať tam něco přihodím.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Tak to mi taky dejte vědět, rád něco přihodím :wink:
..Nedor..
Bobby

Také bych poprosil o bankovní spojení.
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Tak se snažím o aktivní členství , překlad už jem dokončil na dalším pracuji na příspěvek mi ještě neřekli číslo bank. spojení a nakonec se rozhádá VH .
Tak to asi budu muset počkat až na další SNAD to vyjde a nepřejde mě další chuť na překládání...... ::woot:: ::broken::
Stále s hlavou v oblacích
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Bláža píše:Tak se snažím o aktivní členství , překlad už jem dokončil na dalším pracuji na příspěvek mi ještě neřekli číslo bank. spojení a nakonec se rozhádá VH .
Tak to asi budu muset počkat až na další SNAD to vyjde a nepřejde mě další chuť na překládání......
Chut si urcite nenechavej zajit, vsichni ti v prekladani moc fandime a dekujeme ;)

Bankovni spojeni bohuzel taky sama nevim a docela by me zajimalo, jestli se ma vubec neco posilat, nebo ne...
Bláža
Seržant
Seržant
Příspěvky: 69
Registrován: 6. listopad 2007, 21:05:29
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Asi nepřejde ,ale je to asi tak jediná možnost jak se zapojit . Srazy už nejsou pro mě příliš aktuální na to mám moc jiných zájmů , ale tohle se dá dělat po chvílích večer i když v létě to bude horší. ::fight:: ::rock::
Stále s hlavou v oblacích
Martin Rozhon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 2
Registrován: 24. říjen 2007, 7:07:21
Oblíbená postava: Icho Tolot
Oblíbená loď: Crest IV
Oblíbený díl: Záhada minulosti
Členství v klubu: Yes
Bydliště: K Zahradě 298, Kačice

Ahoj,
jak zjišťuji, tak jsem si nevybral pro svůj pokus o získání aktivního členství nejlepší a nejpohodovější období. Ale to je mi nakonec vcelku podobné... Stejně to nemíním vzdát. Asi před měsícem jsem poslal Irence korekturu dílu 461, který překládal výše píšící Bláža. Byla to pěkná práce (tedy z mého pohledu - vůbec tím nechci předjímat kvalitu svého snažení) a docela mi to pomohlo při odreagování se od "běžných" problémů. Vůbec ale netuším, co se s tím mým "výtvorem" stalo, jestli to má nějaký smysl nebo jestli vůbec dorazil k adresátovi. Měl bych (samozřejmě) zájem na korekturách pokračovat, ale nejsem si jistý, jestli je to pro vás teď vůbec aktuální. Pokud ano, jsem vám k dispozici. Pokud ne, pošlete mě do té nejvzdálenější galaxie a já přestanu otravovat.

Pěkný nejen tento den vám všem přeje

Martin Buf Rozhon
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Martin Rozhon píše:Ahoj,
jak zjišťuji, tak jsem si nevybral pro svůj pokus o získání aktivního členství nejlepší a nejpohodovější období. Ale to je mi nakonec vcelku podobné... Stejně to nemíním vzdát. Asi před měsícem jsem poslal Irence korekturu dílu 461, který překládal výše píšící Bláža. Byla to pěkná práce (tedy z mého pohledu - vůbec tím nechci předjímat kvalitu svého snažení) a docela mi to pomohlo při odreagování se od "běžných" problémů. Vůbec ale netuším, co se s tím mým "výtvorem" stalo, jestli to má nějaký smysl nebo jestli vůbec dorazil k adresátovi. Měl bych (samozřejmě) zájem na korekturách pokračovat, ale nejsem si jistý, jestli je to pro vás teď vůbec aktuální. Pokud ano, jsem vám k dispozici. Pokud ne, pošlete mě do té nejvzdálenější galaxie a já přestanu otravovat.

Pěkný nejen tento den vám všem přeje

Martin Buf Rozhon
Rozhodne nikoho neotravujes takze te do zadne galaxie nebudem posilat.Snad jen jako dobrovolneho posla,ktery tam bude sirit myslenku PR :)
Jestli ze je to tak jak pises tak podle me se o klubovou aktivitu urcite jedna a mel by jsi byt po zasluze odmenen!Ale neboj urcite to ti kdo povysujou do stavu "aktivnich" proberou a dockas se zazlouzene odmeny!A urcite je take dobre,ze jsi se ozval!
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Jinak dalsi sanci jak ziskat "aktiva" mate zde ;) viewtopic.php?f=38&t=257
Odpovědět