rhodan.cz - nové klubové stránky

Pravidla chování a důležitá sdělení týkající se fóra a webu

Jak se vám líbí nová podoba rhodan.cz?

Líbí, je to super!
10
83%
Dobrý, ale mohlo by to být lepší...
2
17%
Vůbec ne...
0
Žádná hlasování
Ani nevím, že se něco změnilo...
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Pokud jste si náhodou ještě nevšimli, máme již více než týden nový web (více se dozvíte v tomto příspěvku). Kdo si nás každopádně všiml, je německá redakce PR, takže se o nás dnes psalo i na FB ::clap::
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Ahoj
Je dobré vidět, že se klub opět probouzí.
:-)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

crugeo píše: 8. říjen 2020, 18:05:47 Ahoj
Je dobré vidět, že se klub opět probouzí.
:-)
Ahoj, klub se probudil už před nějakou dobou, jen většina jeho členů se bohužel do žádných aktivit nezapojuje... A že jsme jich letos měli docela dost, i přes situaci, která zde panuje... Každopádně nás moc těší, že alespoň Němcům nejsme úplně lhostejní :)
kulometcik
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 20
Registrován: 16. červenec 2007, 13:47:16
Oblíbená postava: Homer G. Adams
Oblíbená loď: STARDUST
Oblíbený díl: Hvězdný prach
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Znojmo

Já jsem se snažil zapojit aspoň překladama. Ze Znojma do Práglu daleko a musím svůj volný čas rozprostírat mezi manželku, dva školní caparty a vejšku, kterou jsem se na starý kolena rozhodl studovat. Ale pokud bych o nějakým srazu dozvěděl dřív, pokusím se dojet.
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

kulometcik píše: 8. říjen 2020, 19:59:14 Já jsem se snažil zapojit aspoň překladama. Ze Znojma do Práglu daleko a musím svůj volný čas rozprostírat mezi manželku, dva školní caparty a vejšku, kterou jsem se na starý kolena rozhodl studovat. Ale pokud bych o nějakým srazu dozvěděl dřív, pokusím se dojet.
O srazech se vždycky snažíme dávat vědět s předstihem a hlavně ne vždycky se konají v Praze - protože upřímně, nikdo z těch, co na srazy chodí, z Prahy vůbec není, snad až na jednoho člověka... ale ano, Prahu volíme často, protože tam prostě má každý dobré spojení a hlavně jsou tam zajímavé akce, na které rádi jezdíme :)
Minule jsme to probírali a chtěli bychom se snažit ostatní nějak informovat víc o tom, co děláme a přilákat je, na druhou stranu tu bohužel není téměř žádná odezva... teď to se srazy asi nebude úplně lehké, co si budeme říkat, ale pořád doufáme, že se tradičně sejdeme aspoň před Vánoci :)

Překlady jsou skvělá věc, já si cením každého jednotlivce, který se snaží něco dělat, a tohle je opravdu jedna z těch nejzáslužnějších činností, o tom žádná ;) a je jasné, že ne každý na srazy chce nebo dokonce může, ale za poslední roky se opravdu nikdo nový neobjevil a je to škoda... :(
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Mimochodem, třeba teď někdo v anketě hlasoval že stránky jsou "dobrý, ale mohlo by to být lepší" - když ten dotyčný nenapíše, co by mohlo být lepší, opravdu nevíme, jak se máme zlepšovat...
Odpovědět