Jak si myslíte, že nám Perry skončí? Teda jestli....

Obecně o Perry Rhodanovi
Odpovědět

Skončí, nebo neskončí?

1. Určitě skončí! Konečně!
1
10%
2. Nee, určitě neskončí, to by byl můj konec!
6
60%
3. Možná, podle toho, jak se autoři zrovna vyspí....
0
Žádná hlasování
4. Skončí, ale pak zase začne.
3
30%
 
Celkem hlasů: 10
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Tak, otvírám takové trošku zábavnější téma :)
My jsme s hautym na IRC vymysleli už obrovskou spoustu alternativních konců seriálu, který si už asi nikdo z nás nepamatuje :lol:

Tak se vás ptám: Jak si myslíte, že seriál jednoho krásného dne skončí? Pokud si tedy myslíte, že skončí ;)

Nešetřte fantazií ani vtipem, povoleno je všechno ;) (i zvrhlosti, pár mě jich zase napadá :lol: :lol: :lol: )
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

uprímně, já když jsem si pročítal se co ve světe PR momentálně děje... (následuje spoiler ! )

...tak jsem se skoro bál něčeho jako 'restart série' - nové sídlo lidstva, nová galaxie, hyperimpedance nám 'snižuje' i techniku... Ale snad to tak nedopadne, a když, tak tam přesídlí jen část lidstva. Doufám...

A Konec? nevím, ta 2222 parelelní realita nevedla zas ke špatnýmu konci - že by superinteligence RHODAN? :D Pak pár pohledů do daleký budoucnosti (kosmokrat na třetí costě Rhodan:D) a konec... Ale příznám se, už když kdysi u nás PR přestal vycházet měl jsem z toho docela šok..., je sice prevda že dílů co u nás nyvyšlo je dost, ale i tak, kdyby člověk věděl jak to zkončí, respektive že to zkončí... Už by to nebylo ono, nebyl by to nesmrtelný Perry a nekonečný seriál;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

mno podla mna PR nikdy neskonci. NIKDY... vzdy totiz je moznost ako v takom diele zachranit aj mrtveho hrdinu (napr. Votrelec4)... takze nikdy :wink:
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

Nemusíš zacházet hned k vetřelci... ona taková Mirona Thetin;) ta je na tom podobně;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

jj :) ja som chcel len poukazat, ze prostriedky na "neukoncenie" sa pri fantazii najdu vzdy :wink:
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jako vse jendou skonci, takze jednou musi skoncit i PR...nevim teda jestli to bude z vule autoru, nebo diky nezajmu ctenaru. Prece jen kdo vi co bude za 40 let! Prece jen se muzeme viv a vic priblizovat tomu,aby se alespon neco z PR stalo realitou! Tim padem , by PR dostal jinej rozmer,jako veskere sci-fi.
Nemyslim si ze PR skonci ze z lidstva se stane superinteligence, nebo ze PR bude kosmokratem nebo snad chaotarchem...to vse tu uz bylo (kosmokrati a chaotarchove jen skodi a superinteligenci je nejak moc)....naopak si myslim ze z lidstva se stane neco uplne noveho...neco co zapricini zniceni znameho vesmiru a zapocne vesmir jiny...takovej novej velkej tresk....PR zemre jako posledni z Rytiru Hlubiny(i kdyz ma jen tu auru,ale ta plati :) Atlan bohuzel zemre asi uz driv)...vyhasnou vsechny hvezdy (cert vi co si ma pod tim clovek predstavit) a bude tu konec....
a tim padem novy zacatek..vse zniceno..superinteligence,kosmokrate,chaotarchove...veskery zivot..jen prazdnota...a tam vznika neco velkeho...neco z lidstva a PR....jenze to vse se muze stat az za 3000 dilu.... a nebo realita dozene PR a my zjistime ze vse co tak radi cteme je vlastne pravda ;)
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

no jo, ale to by pak Perry nebyl dědic vesmíru, ale 'ukončovatel' vesmíru :D jinak toho výše, to jsou spíš moje předpoklady toho, co by mohli vymyslet autoři... Mě osobně by se právě líbilo něco nového, budoucnost, kde se lidstvo stane něčím novým, něčím co tu ještě nebylo, něčím novým pro celý vesmír(y) a co má taka na celý tento vesmír(y) jasný a nepřehlédnutelný vliv... a to s Rhodanem v čele samozřejmě:)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

ještě existuje jedna varianta, a to že autoři přijdou na to, že dál nepokračovat (jak už bylo napsáno, z jakéhokoli důvodu - nezájem čtenářů, nechuť autorů, či něco dalšího) ale neuzavřou příběh.
Ten může zůstat otevřený, třeba i s náznakem dalšího pokračování a může tak zůstat připravený pro další generaci (čtenářů nebo autorů).
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

klidne by jsem to ukoncil..ale nejak dustojne..filmem ci serialem..to by byl konec ktery by si PR zaslouzil...mno a film nebo serial,ktery se bude libit je dobry popud k tomu opet zacit ;)
Odpovědět