Třetí moc /PR 1-49/

Obecně o Perry Rhodanovi
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Mně (a teď mě nebijte) první série sice zaujala, ale je tam to sice. Po čase se trošku ohrála, Perry vždycky vyhrál i proti silnějším soupeřům... joo později, když nejdřív vyhynula půlka soustavy, nebo byla skoro vyhlazena Země, a i po vítězství Perryho nebylo nic jak dřív... když dokonce Perryho vystrnadili... tedy když už to přestal být takový slaďák - tehdy mě chytnul maximálně.
Uživatelský avatar
supermil
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 20
Registrován: 10. březen 2008, 17:09:58
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4

První serie si získala nejvíce čtenářů po celém světě.Koho by neranilo,že u nás přešla vycházet.Mnoho dílek čerpalo právě z tohoto.Já osobně mám poslední díl394 Bestie se probouzí
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Gramblo
Kadet
Kadet
Příspěvky: 2
Registrován: 18. březen 2008, 1:18:34

No cawte, tak sa pridam, citam PR od 9 dielu a neskor som si zohnal tie zaciatocne, myslim ze bola dotlac 3v1 alebo take nieco, no popravde som zacal jednym dielom Ren Dharka a ked som chcel zohnat pokracovanie dostal som sa k PR a pri nom som ostal. Prvy cyklus ma chytil ako svojho casu moje prve fantasy Plameny severu od Chapmana ktore mam precitane asi 25x tak je u mna zapisany asi najlepsie.

Vela ludi co ma poznaju si mysli ze nie som normalny ked ma zaujima sci-fi ale vidim ze tu asi najdem spriaznene duse

s pozdravom
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Taky jsem tak trochu nepochopil proc si lidi mysli,ze kdyz nekdo cte sci-fi ze je nenormalni,ale je to docela caste...tak co ja rad budu nenormalni :) ale o to bude spis v necem jinem..stale vice se setkavam s nazorem..Ty ctes? A to jako knizky? takze kdo je tu asi nenormalni ze ju :D
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

hauty píše:..stale vice se setkavam s nazorem..Ty ctes? A to jako knizky?
nj s tym sa stretavam aj ja, a niekedy mi to je aj luto lebo su knihy ktore sa mi !WELMI! pacia a v podstate to nemam ani komu poziciat (ja totis v svojom okoli ani nepoznam nikoho v mojom veku kto by cital knihy, v mojom vewku myslim akoze nie moj oco atd.). a niektore knihy su fakt dobre. (ale toto by asi malo byt v samostatnej teme) :)
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

Aaaa čaute.....Ktorá podľa vás je najlepšia časť z Tretej moci?...kedže žijem na Slovensku tu nemôžem zohnať žiaden z dielov raz sa mi podarilo nájsť niekde diely ktoré som si mohol kúpiť ale asi od 1500. série takže ten začiatok som trošku prepásol :lol: ...teraz som si zohnal z niekadial na internete zopár dielov z Tretej moci....čo si myslíte ktorou mám začať?.....nemám prvú časť len by som chcel vedieť ktorá je naj sci-fi časť tretej moci ...
dakujeeeeeem..

Bláznom do Perryho Rhodana som sa stal náhodou tuším ked som hľadal nejaké obrázky na googli a náhodou som našiel obrázok Perryho a prenieslo ma to na databázu multiversa, a vtedy som bol ohromený jeho rozsiahlosťou ::woot:: a ked som si prečítal zopár častí bolo jasné že ma bude trápiť ešte dlho ::clap:: ::clap:: .............
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

mno ono uz je to dlouho co jsem cet Treti moc :) a aby jsem rek pravdu tak kdyz si ctu PR znova tak od Mistru ostrovu :) ale je tozacatek a ten je dulezitej ;)
ale co je tam nejscifi dil..mno ono v ty dobe to bylo asi vse rofl
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Vodofkov píše:Aaaa čaute.....Ktorá podľa vás je najlepšia časť z Tretej moci?...kedže žijem na Slovensku tu nemôžem zohnať žiaden z dielov raz sa mi podarilo nájsť niekde diely ktoré som si mohol kúpiť ale asi od 1500. série takže ten začiatok som trošku prepásol :lol:
Prosim te, a kde jsi sehnal ty dily od 1500? O ty bychom meli hrozny zajem, jelikoz u nas nic podobneho nikdy nevyslo :(
Vodofkov píše:...teraz som si zohnal z niekadial na internete zopár dielov z Tretej moci....čo si myslíte ktorou mám začať?.....nemám prvú časť len by som chcel vedieť ktorá je naj sci-fi časť tretej moci ...
dakujeeeeeem..
Urcite se snaz zacit dilem jedna, to je zaklad :) vezmi to postupne ;) podle me je cela Treti moc nejlepsi, ale to je vec nazoru, pro nekoho je to ponekud zastarale...
Vodofkov píše:Bláznom do Perryho Rhodana som sa stal náhodou tuším ked som hľadal nejaké obrázky na googli a náhodou som našiel obrázok Perryho a prenieslo ma to na databázu multiversa, a vtedy som bol ohromený jeho rozsiahlosťou ... a ked som si prečítal zopár častí bolo jasné že ma bude trápiť ešte dlho ::clap:: ::clap:: .............
No to nas tesi, ze mas Perrycka taky rad :) no a na Databazi Multiversa jsme taky nalezite hrdi :)
Tak te tu vitame a ja osobne doufam, ze se pridas k radam naseho fanklubu a ze te zde uvidime casteji ;)
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

1500? a to vazne?....ja som si ju prečítal na jednom cd od kamaráta...potreboval som jeden program a náhodou som tam našiel PR....no neviem možno ide len o laický preklad....
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Vodofkov píše:1500? a to vazne?....ja som si ju prečítal na jednom cd od kamaráta...potreboval som jeden program a náhodou som tam našiel PR....no neviem možno ide len o laický preklad....
Opravdu? Ja jsem o tom nikdy neslysela... nemas nahodou ten dil jeste k dispozici?
Dil 1500 u nas nikdy nevysel a ani nevim o nekom, ze by ho prelozil...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Vodofkov píše:1500? a to vazne?....ja som si ju prečítal na jednom cd od kamaráta...potreboval som jeden program a náhodou som tam našiel PR....no neviem možno ide len o laický preklad....
opravdu??? ty ju mozna ze si to asi ten kamarad udelal sam, ja puvodne myslel ze jsi udelal preklep a myslel jsi 150....

tim padem se poptej a koukni..o to by byl zajem ;)
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

no teraz momentálne nemám ked tak možno o týždeň...tuším to bolo na dvoch cd...od dielu 1500až do 1700....no neviem ked o tom tak hovoríte to by ma zaujímalo kto to preložil....ale muselo ísť o nejakú zbierku lebo niektoré boli po slovensky a niektoré po českiy....(Ten Mobius...bol fakt pekný)...pokúsim sa ich ešte zohnať...
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

ale pochybujem že si ich preložil sám ...lebo ani o tom nevedel že tam také neičo má
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

To je opravdu velice zvlastni, to co nam tu povidas :)
Tyhle dily opravdu nikdy nikdo z naseho klubu neprelozil... jestli to udelal nekdo jiny, tak o tom nemame vubec zadne informace. Ja osobne o tomhle slysim poprve...

Pokud by to tedy bylo mozne, mohl bys nam neco z nich poslat na ukazku? Klidne az za tyden :) budeme ti strasne moc vdecni a mozna ze dostanes i neco za odmenu :)
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

ľudia to myslíte vážne???.....ja som to bral za samozrejmosť že také diely sú...no nie že vyšli v česku ale že ich z vás určite niekto preložil.....ale ok ked je to pravda tak potom jaky som ja dobry 8) 8) 8) :lol: ::clap::
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

No to myslime naprosto vazne....
Dily, ktere u nas vysly jsou 1-394 a 1800 az 1913. Amaterskych prekladu je malo, jen neco kolem padesatky a jesna se o dily 400 a vyse...

Tohle opravdu nikdy nikdo nemel.... je mozne, ze je to jen projeto translatorem, ale pokud to opravdu nekdo prekladal, tak nad tim asi musel opravdu stravit hodne casu...
Existuje tedy nejaky dil, ktery bys nam mohl poslat?
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

teda ja nevim...budto jsou uz vanoce a ty jsi Jezisek s dareckem rofl
nebo nas tahas za nos ;) ale to neva i kdyz by jsem bral spise moznost 1, ale rad se i zasmeju ;)
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

no...ono mi to vôbec nepripadalo ako prejdené translaitorom...trochu sa mi to zdalo ako originál....ja by som vám mohol poslať všetkých 200 dielov od 1500. po 1700 okrem dielu 1618... ten tam nebol neviem prečo....
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Vodofkov píše:no...ono mi to vôbec nepripadalo ako prejdené translaitorom...trochu sa mi to zdalo ako originál....ja by som vám mohol poslať všetkých 200 dielov od 1500. po 1700 okrem dielu 1618... ten tam nebol neviem prečo....
jako to ze neni dil 1618 ani nevadi....klidne posli co mas..i kdyby to melo byt jen 10 dilu...
Vodofkov
Kadet
Kadet
Příspěvky: 9
Registrován: 2. říjen 2008, 14:09:23

no dobre pokúsim sa ..a teraz otazocka chcel by som nejaký ten diel originálny kúpený..kedze ziaden nemám ... nenasiel by sa niekto kto by mi nejaký poslal?...ja by som zaplatil samozrejme ... :lol: :lol: :lol: (skoda ze to u nás nevychádza)
Odpovědět