2007_12_08-09 Sraz Praha. Lidová tvorba

Fantvorba: povídky, obrázky, hry...
Zamčeno
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Zde si můžete přečíst několik povídek, které stvorili hauty, Thora, Sokar, Wodka, Fido, Enterprise, Speed_Dead a Alaska na srazu 8.12. v Praze v jedné hospůdce v časných raních hodinách...

Pravidla byla nasledujici: Jeden z nas napsal vetu, rekl jeji posledni slovo dalsimu a ten se na nej pokusil navazat. Tim vzniklo nekolik opravdu unikatnich hlasek, ktere nejspis jiz vesly do dejin klubu rofl

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

::clap::

Otázka je, jestli to pobaví i někoho jiného, než ty, kteří se toho zúčastnili :))
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

ale dokáže:-D když má člověk fantasii:-) jen raději nehádám čí je který písmo...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Bylo hezké vidět, jak se lidi tváří, když jsem jim navrhoval tuto hru, kterou mnozí z nás hráli naposledy na základní škole. moc se jim do toho nechtělo. Ale, byl jsem přesvědčivý a nakonec jsme popsali 4 A4 :)) To mluví samo za sebe.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

mno byla to prijemna vsuvka,prijemneho setkani a nektere vety se budou citovat stale dokola..a ani se nedivim..jen si vzpomenu a mam hubu od ucha k uchu :)
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Ad wodka...já tam nebyla a vaše tvorba mě tedy uchvátila, jsem se tady řehotala jak blázen :rofl: to mě teď ještě víc mrzí, že jsme nemohla jet :D snad mi aspoň vyjde FF :?
žádnej podpis nebude!! :-)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Lonaj píše:Ad wodka...já tam nebyla a vaše tvorba mě tedy uchvátila, jsem se tady řehotala jak blázen :rofl: to mě teď ještě víc mrzí, že jsme nemohla jet :D snad mi aspoň vyjde FF :?
jojo přišlas o hodně :) Uvidíme co vymyslíme na FF. Ono, říká se opakovaná legrace není legrace, ale na tuhle hru to neplatí :)
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

No to máš pravdu (s tím opakováním) to bych měla zlepšovák, u nás se hrajou otázky a odpovědi, tj. jedna krabička otázek ( předem vymyšlenejch a napsanejch na lístcích) a druhá krabička odpovědí (taky napsaný dopředu). Jeden šahne pro otázku a řekne koho se ptá (než si přečte jakou že to má otázku) ten koho vybere musí si vylosovat odpověď a dají se do čtení nahlas. Bejvá to docela obveselující :-) Snad jsem to popsala srozumitelně :-) je přeci jenom pokročilá hodina :thud:
žádnej podpis nebude!! :-)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Lonaj - díky za nápad, to určitě zkusíme :)
Zamčeno