Diskuze rok 2003

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Zatim jsem prelozila c 397 a poslala mludkovi k uprave a ted jsem sehnala i 396, tak to prekladam. Mam se pustit i do 395, nebo to uz nekdo dela% ozvete se prosim, jestli jo
mirai_trunks
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 96
Registrován: 2. duben 2004, 11:45:05
Členství v klubu: No
Bydliště: Terra, 7 years in future

395 sa pripravuje...Snat to stihnem včas...

If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

diky, jen sem chtela vedet, jestli ji mam taky delat
mirai_trunks
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 96
Registrován: 2. duben 2004, 11:45:05
Členství v klubu: No
Bydliště: Terra, 7 years in future

Nieje niekto trocha zrucny v uprave obrazkov? mohol by robyt Tytulne strany s obrazky.Skusal som na 395-ale nic moc.
--odkaz vymazan--

If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!
vlastik
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: 22. srpen 2007, 20:53:16

Ahoj,
vlastik
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 36
Registrován: 22. srpen 2007, 20:53:16

Ahoj,
mozna znate kresleny serial Galaxia z ABC,
takze zkuste srovnat puvodni logo a tohle:
--odkaz vymazan--Rhodan/Galaxia%20logo.jpg
pri trose casu a umu se da s obrazky udelat opravdu hodne.
Doufam, ze s Moba to vyjde, mam ji tu za rohem na Kotlarske v Brne.
milan (neregistrovaný)

Dobrý den,
neuvažujete o pokračování vydávání příběhů Perry Rhodan, třeba pro členy klubu ?
Milan
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Mily Milane,
zatim AMATERSKY dopřekládáme poslednich 5 dílů. Nikdo neumime tak dobře německy, aby jsme mohli pokračovat v překládání a ve vydávání serialu.Navíc by jsme se střetli s autorskými právy.
rastoh
Vojín
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 27. leden 2005, 2:52:18
Členství v klubu: No
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Hi, Irena,
posielal som ti svojho casu ten chybajuci diel c.31.
Dosiel ti vobec?
sab
Desátník
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 27. leden 2005, 9:48:20
Členství v klubu: Yes

Nazdar všem,
je mi jak stařence, který zničeho nic zrušej Emanuelu.
Mám všechno co vyšlo až na pár výjimek : 114, 141....
Dejte vědět - rád pomůžu s doplněním skenů.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Rastoh, dil dosel, diky uz je ke stazeni, jestli mas chut, chybi me jeste dil ´45
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Sab, dekujeme za nabidku, muzes se pridat ke skenarum.Ja delam momentalne dily 30-50, muzes pokracovat, jestli mas zajem. Ale sem tam tam uz nakej je, tak se podivej, abys nedelal neco zbytecne.
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Nazdárek! Verlice se omlouvám že jsem tu dlouho nebyl, ale pokazil se mi zase komp=( a navíc holá holá, SŠ mně volá:). Nemáte někdo originál dílu 1? Nikde ho se strejdou nemůžu najít( a to je sbíráme prakticky od začátku THOREGONU + co se našlo v antikvariátech.
Crushere, nechceš se někde sejít? Já jsem totož původně z poruby. Jestli máš zájem tak mi zavolej na tel. 728 33 41 62, rád bych si s někým osobně pokecal=)
                                                       Alaska zdraví všechny nesmrtelné a členy klubu
 
 
rastoh
Vojín
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 27. leden 2005, 2:52:18
Členství v klubu: No
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Irena: 45 - pozriem, neviem isto ci ho mam, ale myslim ze ano. Momentalne som urobil roman c.8, este ho chcem skontrolovat a poslem. Potom sa mozem vrhnut na  tu 45-ku. Ak ju mam samozrejme.
 
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

No, tak jsem se schválně podíval do autorskýho zákona ( bože, v těch zákonech se můžou vyznat snad jen právníci a papalaši co je tvořej :-)) ). Z tohodle je jasný ža amatérskej překlad je jeho porušení: 
§ 2 Dílo:(2) Ustanovení tohoto zákona se nevztahují na právní předpisy a rozhodnutí, veřejné listiny, úřední spisy, denní zprávy, ani na projevy přednesené při projenávání veřejných záležitostí; k soubornému vydání takových projevů nebo jejich zařazení do sborníku je však třeba svolení toho, kdo je proslovil.
§ 3 Zpracování a překlad díla:(1) Předmětem autorského práva jsou také nová díla původní, která vznikla osobitým tvůrčím zpracováním díla jiného.(2) Předměmtem autorského práva jsou dále i překlady děl do jiných jazyků.(3) Dílo lze zpracovat nebo přeložit do jiného jazyka jen se svolením jeho autora. Svolení autora není potřeba k překladu do jiného jazyka u děl uvedených v § 2 odst. 2.
 
Ale napadlo mě něco jinýho. Pokud už nebude žádná šance že by PR u nás vycházel, tak by jsme se třeba mohli s německou redakcí domluvit na kompromisu. Například právo k amatérskýmu překladu a nekomerčnímu šíření přez internet a jen pro členy klubu ( i když to by ten klub musel bejt asi někde registrovanej jako oficiální organizace )
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Toxy:tak to máš pravdu v tom aby se čert vyznal,nebo alespon právník:-))
Zaregistrovat klub je dobrej nápad a už se o tom mluvilo,myslím si že to není problém.
Alaska:ahoj na zpět :-))taky bych se s někým setkal a pokecal o PR.Poslední sraz jsme měli před rokem!!!!!!!!
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Alasko :-)) ani nevis jake mas stesti ... ja mam PR taky temer kompletniho :-)) a jednicku mam ... a jsem na to hrdy .... ako my vsichni :-))
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

O registraci klubu se uz mluvilo, ale zatim nikdo z nas nevi kde, jak a co to obnasi. A s tema pravama: vite vsichni, ze ziju v Nemecku, tak se pokusime s pritelem spojit se s Nem. redakci, ale nevim, jestli se budou s nami chtit bavit, kdyz jde vlastne jen o 5 dilů.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

hauty, ty zijes??? Navrhovala sem sraz o svatkach a nikdo se neozval, je to s vama tezky, panove
Rolean (neregistrovaný)

Už když vyrukovali s předplatným, čekal jsem, že se edice položí - bohužel jsem se nemýlil
Zamčeno