Lexx

Propadlé, zapadlé a vypadlé příspěvky
Zamčeno
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

Tak mě napadá, říká vám tenhleten birazdní seriál něco? Kdysi dávali dvě série na primě... asi ve dvě v noci... poznávací znamení : Velká moucha, mrtvej vrah, sexy ženská-ještěrka a robotí hlava...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

Jasně, Lexx je super, taky jsem na něj kdysi pár dílů viděl, ale dávali to v šílenou dobu. Zrovna nedávno jsem si ho stáhnul komplet, tak se na něj chystám :-)
Live long and prosper

Sokar
Uživatelský avatar
rauksul
Poručík
Poručík
Příspěvky: 128
Registrován: 30. duben 2007, 16:25:15
Oblíbená postava: Crest da Zoltral
Oblíbená loď: KARRIBO, PRAETORIA
Oblíbený díl: PR 99, Přítel lidstva
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Matriněves 23
Kontaktovat uživatele:

tak to jsme na tom podobně:D já se na něj chystám po státnicích... buď to bude oslava, nebo pokus zaplašit chmury a deprese:D

Jinak koukal jsem povrchně na obsahy třetí a čtvrtý série... (http://wexova.sweb.cz/lexx/) a myslím že ta třetí vypadá ještě ujetější než normálně...

jinak jukni na ten web, ten člověk to fak krásně okomentoval:D

"Stanley, který sedí na záchodě, se ptá Kaie, zda by do nejbližšího hvězdného systému nemohli doletět v Můře. Kai to nedoporučuje. K nejbližší podobné planetě by Můra letěla asi 17 let. Navíc by jí po 30 hodinách došlo palivo. Stana najednou napadne spásná myšlenka. LEXXova zbraň je stále funkční a když zničí obě planety, mohl by se nasytit jejich zbytky.
Kai namítá, že tam žijí lidé.
Podle Stana to však lidé nejsou. Nerodí se, ani nemají děti. Něco je zde špatně. A nedivnější fakt je, že si oblíbil LEXXův záchod! "

"Velitele posádky balónu zajímá, jak mohl Kai přežít ten pád. Ten opáčí, že je mrtvý. Posádka mu zkouší lámat ruce a nohy, avšak Kai bolest necítí."

"Šokovaný komentátor oznamuje, že svatá stolice zvolila za nového papeže Genevievu G. Rotu. (Giggerota je opět na scéně :-) Na živých záběrech se G. G. Rota rozpustile raduje ze své papežské funkce. Jeden z kardinálů vysvětluje, že se dlouho nemohli rozhodnout, tak vybrali náhodné jméno z novin Miami Herald."

a dokonce se dostanou na Zemi...

"Stanley tedy nechá LEXX, aby si vybral vhodné místo k snědku. Ten si vybere Holandsko. Xev namítá, že tím zabijí další tisíce lidí, což 790 potvrdí - jenže právě oni by LEXXu dodali tolik potřebné proteiny.
Xev je proti i když Stan oponuje, že Země, coby planeta typu 13 je stejně předurčena ke zkáze. Pak LEXXu povoluje konzumaci Holandska. "
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si to také stáhnul a musím uznat, že je to síla ;-)
Zamčeno