Jak by jste si představovali TV seriál na téma PR?

Obecně o Perry Rhodanovi
Odpovědět
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Mno to je otázka co? :)
Zajímalo by mě v jaké době by se měl odehrávat děj a jestli máte nápady kdo by mohl naše hrdiny hrát ;) myslím,že je to téma k zamyšlení,tak se zamyslete ::thx::
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Otazka no :) ja uz jsem tohle tema chtela udelat pred davnymi casy :) Ale sama neznam presnou odpoved.... a zamyslim se velice casto....

Vezmu to jednoduse, pokud serial, tak bych zacala natacet od prvniho dilu, jen at vsechni vedi, jak to zacalo, prelom 60/70 let musel byt bezesporu krasne obdobi... no a co na tom, ze ma knizni predloha temer 2500 dilu :lol: alespon by nekdo prekonal serialy typu Tak jde cas a Velmi krehke vztahy, ty maji bezesporu podobny pocet pokracovani ;)

Pokud bych mela volit film a rozhodnout se pro nejakou dobu, tak to uz je opravdu tezsi... ale osobne bych to videla na neco z novejsi doby.... Thoregon nebo neco, kde uz existuje Solarni rezidence, je prekrasna, o Terranii nemluve, a ve filmu by jiste na vsechny udelala obrovsky dojem. Celkove by bylo zajimave zfilmovat neco, co se odehrava prave pri tech zmenach hyperodporu, efekty by musely byt vyborne! Kdyz jsem jiz zminila Terranii, tak by tam zajiste nesmel ani chybet Arkon I, a vubec cela soustava, protoze to je take nesmirne efektni zalezitost...
Zajimavy by byl ale urcite i cyklus Nekonecna armada a treba vsechno, co se toci kolem ultimativnich otazek, Rytiru hlubiny atd atd.... a pak taky neco se SOL!
Nevim, vazne je to tezky :)

Co se obsazeni tyce, tohle je strasne individualni vec, kazdy si predstavujeme kazdeho uplne jinak a v tom je kamen urazu :) urcite i teoreticti tvurci by se je predstavovali jinak, nez my...

Ted si vsichni mysli, ze vim stoprocentne jiste, kdo by asi tak mel hrat Thoru :) ale ja to nevim! Moc se mi libila Essy Persson v puvodnim PR filmu, je dokonala, presne takova, jaka ma byt.... neni to proste typ tech dnesnich tuctovych hollywoodovych herecek. I kdy nad tim premyslim, jedna by se nasla - Monica Bellucci - to je krasna, etericka zenska, a zahrala by ji skvele (viz jeji Kleopatra ve filmu Asterix a Kleopatra - takova povaha by sedela i k Thore).

No, tak dal :) Perry Rhodan - u me jasna volba, nemecky herec Bruno Eyron, nemam co dodat, to je presne on! Fakt jo, urcite je to on, akorat nam to taji - a dokonce ma s Perrym Rhodanem i neco spolecneho. :) Mozna akorat nemeri 1,86 metru, ale co dnesni pocitacova technika nedokaze :)

Atlan - to je taky jasny, Christopher Lambert! To, ze mu slusi jak dlouhe vlasy, tak i bile vlasy jsme uz videli. Dokazu si ho tak opravdu predstavit ;)

Pak me napadaji dve damy :)
  • Halle Berry jako Mirona Thetin
    Jessica Alba jako Mondra Diamond
A nebo obracene, jak chcete :)

U Alasky je to uplne jedno, tomu neni videt do obliceje. Pak bych jeste obsadila Ewana McGregora do neci role, treba Tiffa... Treba Bully ten me vubec nenapada... A Tako Kakutu by mohl hrat Jackie Chan! Isi Matsu pak Lucy Liu a Betty Toufryovou Hayden Panettiere. Kantirana Rhodana asi Orlando Bloom, ten je mu fakt podobnej....

A takhle bych mohla pokracovat asi donekonecna - tak prosim pokracujte nekdo za me ;)

Tady jeste 2 fotecky pro predstavu ;) (btw. Bruno ma ve skutecnosti svetlejsi vlasy ;))
Bruno Eyron.jpg
Beowulf.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Thora píše:U Alasky je to uplne jedno, tomu neni videt do obliceje.
ts...se urazim... ;)


btw: jak jsi to myslela ze s PR ma B. neco spolecnyho? ;-)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Tak ja by jsem si predstavoval,ze prvni cykly by meli byt udelany formou miniserie,aby se vedelo o cem to je a lidi si udelali obrazek..takze maximalne 5 dilu na cyklus.
Prvni který by moh mit tu klasickou serialovou sestavu cca 20 dilu by meli byt muj oblibeny a to Mistri ostrovu nasledovany M87.
Dalsi dily moc dobre neznam takze si o nich nedokazu udelat obrazek,ale Thoregon by jsem si predstavoval urcite jako jednu radu :) vynechal by jsem asi Hvezdny ocean..neni spatny,ale na serial to neni...
Jde o to ze PR je tak rozsahlej serial,ze by museli vzniktout i odnoze jako Atlan..takze kdyby se do toho nekdo pustil tak to chce velkou hromadu penez!!!

A herci..tak to nemam tucha ja je moc neznam a nepamatuju si tvare..ale musim priznat ze toho co navrhla Thora na PR jsem ji odsouhlasil hned jak me ho pred casem ukazala :))

Lambert jako Atlan me napred pripadal k smichu,ale kdyz se nad tim clovek zamysli rak proc ne...
Mno co se tyce tech zenskych na Mondru a Mironu..mno ja moc na ty tmavy zensky nejsem,ale kdyz uz jsou tak napsany ;) tak proc ne

jedno je ale jisty PR neni na film..je to proste na serial....
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

A co třeba najít pro představitele Bullyho nějakého českého herce, napadá mě třeba Václav Postránecký :)
..Nedor..
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Nedor píše:A co třeba najít pro představitele Bullyho nějakého českého herce, napadá mě třeba Václav Postránecký :)
mno myslim ze ten je moc starej :D ale treba takovej Patrik Hezucky ten by ny nej sedel :rofl:
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Jejda chlapi, co si to o Bullíčkovi myslíte? Ja myslim, že to bude určitě docela fešák, určitě ne někdo takovej, koho tu navrhujete ;) :lol:

Moji favorité na Bullyho by byli například tihle, ale řeknu vám, že mi dalo hodně práce, než jsem někoho vymyslela :lol:
Dennis Quaid.jpg
William Sadler.jpg
A ještě odpověd pro Alasku:
Alaska píše:btw: jak jsi to myslela ze s PR ma B. neco spolecnyho? ;-)
Bruno Eyron měl byl (nebo spíš měl být) producentem toho PR filmu, který se před lety plánoval :) Náhodou jsem na to narazila, když jsem hledala nějaký jeho fotky :) no to bylo ale překvapení :D

A když jsem tak dál přemýšlela o tom, kdo by teda mohl hrát Alasku, tak co třeba Jude Law? :) Ale toho by bylo pod maskou skoda :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Thora píše:A když jsem tak dál přemýšlela o tom, kdo by teda mohl hrát Alasku, tak co třeba Jude Law? :) Ale toho by bylo pod maskou skoda :oops:

Tak ted si zase kapla na notu me,protoze to je muj nejoblibenejsi herec!Mno asi vim jak jsi to myslela s tou maskou ;) v tom se teda nevyznam,ale asi mas pravdu.Toho je opravdu skoda,ten se musi videt celej,protoze jak perfektne zahral robota v "AI" v masce by to tak nevyniklo....

takze toho klidne muze hrat nekdo jako je Brad Pitt ci Tom Cruise :P
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

hauty píše: Tak ted si zase kapla na notu me,protoze to je muj nejoblibenejsi herec!Mno asi vim jak jsi to myslela s tou maskou ;) v tom se teda nevyznam,ale asi mas pravdu.Toho je opravdu skoda,ten se musi videt celej,protoze jak perfektne zahral robota v "AI" v masce by to tak nevyniklo....
takze toho klidne muze hrat nekdo jako je Brad Pitt ci Tom Cruise :P
No, ja osobne AI povazuju za jeden z nejdivnejsich filmu, co jsem kdy videla :lol: ale Jude Law je skvely herec, at hral kdekoliv. A kdyby to bylo zrovna z obdobi Thoregonu, nebo tak... tak by masku mit ani nemusel ;)

A jen ne proboha Brad Pitt nebo jeste hur Cruise! Ten je nastesti malej, takze Alasku by asi hrat nemohl ;)
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

podla mna by mohola byt prva cast ako film aby tam mohlo byt toho viac(na ohurenie divakov) :D , a potom pokracovat napr ako napisal hauty. len samozrejme na to treba viac ludi a casu. a asi aj vacsiu aktivitu :? .
scenar v podstate je, len by stacili robili male upravy. problem by mozno este bol so spracovanim prestredia (rakety,pust,...najde sa toho)inac ak su v klube nejaky machri na grafiku tak ba sa to dalo robit cez pc (aspon nieco). popripade by sa to dalo aj prezentovat na conoch. aaaa dalej ma terazs nic nenapada :D tak ked ma nieco trkne tak dopisem :)
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

RastiQ píše:podla mna by mohola byt prva cast ako film aby tam mohlo byt toho viac(na ohurenie divakov) :D , a potom pokracovat napr ako napisal hauty. len samozrejme na to treba viac ludi a casu. a asi aj vacsiu aktivitu :? .
scenar v podstate je, len by stacili robili male upravy. problem by mozno este bol so spracovanim prestredia (rakety,pust,...najde sa toho)inac ak su v klube nejaky machri na grafiku tak ba sa to dalo robit cez pc (aspon nieco). popripade by sa to dalo aj prezentovat na conoch. aaaa dalej ma terazs nic nenapada :D tak ked ma nieco trkne tak dopisem :)
No ja myslim, ze hauty to urcite nemyslel, jako fanfilm, nebo ze bychom to delali my :lol: :lol: :lol:

Takovy pokusy uz byly a moc se nezdarili, na to je nas bohuzel moc malo....
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Thora:tak to mas pravdu,ja myslel normalne plnohodnotny film a serial :D

jinak fanfilm by byl taky dobrej,ale to chce more casu a hlavne hodne lidi...uspech by bylo v nasi sestave nadabovat do cestiny a slovenstiny ten stavajici film ;) o tom uz se taky mluvilo a myslim,ze toho by jsme se mohli drzet!
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

hauty píše:Thora:tak to mas pravdu,ja myslel normalne plnohodnotny film a serial :D

jinak fanfilm by byl taky dobrej,ale to chce more casu a hlavne hodne lidi...uspech by bylo v nasi sestave nadabovat do cestiny a slovenstiny ten stavajici film ;) o tom uz se taky mluvilo a myslim,ze toho by jsme se mohli drzet!
Jo, ale o tom se taky mluvi uz pekne dlouho, ale problem je uplne stejny, jako s fanfilmem.... a to je nedostatek lidi, museli bychom se mnohokrat sejit, abychom to mohli nejak realizovat... potrebovali bychom docela dost lidi a nejsem si jista, ze bychom je sehnali.... :( znate to...
Odpovědět