Cony - (bez XO)

Zde pokládejte své otázky XO a RK
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Cony - (bez XO)

Toto je téma, kam můžete psát své dotazy a připomínky týkající se conů.
Výkonným členem pro cony je (bez XO).

Pro další otázky a odpovědi navštivte i subfórum Perry Rhodan na conech - viewforum.php?f=36.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Který z conů by mohl být nejblíže na řadě?
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Zatím jsme dělávali nebo mám v plánu skustit tyto cony:

březen Scon - Praha (nově na přání Jergona: středočeský con, kontakty mám, budu zjišťovat na FF co a jak je průchozí)
duben Slavcon - Bratislava (již navštíveno)
červenec Festival Fantazie - Chotěboř (již navštíveno)
půlka září Istrocon - Bratislava (zde nemám kontakty a je to spíše výhledová úvaha, zatím blíže nezkoumána).
podzim Koprcon - Kopivnice (zde nemám kontakty a je to spíše výhledová úvaha, zatím blíže nezkoumána).

Wodka: teoreticky bychom tedy mohli skusit Istrocon, loni jsem na něm byl osobně i se ženou. :-) Kopr je spíše menší regionální con primárně starwarsácký, nicméně i jiné linie tam nachazejí místo... dobrý by mohl být i k testování přednášek.

Všem: koukněte na tento seznam a 1. máte-li nápad (a dobře by byly i kontakty) na jiné cony, které stojí zato obejít, dejte vědět. 2.) Kdo je ochoten a schopen jet přednášet do Bratislavy na podzimní Istrocon (jedna z největších ne-li největší akcí na slovensku)?
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Takze mam prvni informace pochazejici z prave ukonceneho Fesstivalu Fantazie Special. Vyhledove Vasek Pravda s jednodenni linii v jedne mistnosti na Festivalu Fantazie pocita... dalsi informace budou nasledovat casem.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Hledám spolehlivé a ochotné lidi na organizaci FF v Chotěboři. Nemusí se hlásit zástupy, úplně by stačili 2-3 lidi. Minimálně 1 člověk je potřeba na přednášení. Odhoďte názorové předsudky (pokud je máte) a zapište se. Pokud chcete podpořit Perryho v ČR, a u toho se ještě pobavit, napište mi.
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

To je fajn, že si bereš na starost organizaci FF. Nechtěl bys tedy převzít tu funkci XO pro cony?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ne, děkuji. :) Nepotřebuji funkci, prostě to zkusím, a buď to půjde, nebo ne. Ale díky za nabídku.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Takže, kromě 1 (slovy JEDNOHO) člověka (kterému tímto děkuji) se nikdo neozval. S takovou se nikam nedostaneme. Očekával jsem alespoň napůl bouřlivou diskuzi jako ve srovnání s diskuzí o oddělení skenů od klubu, ale přepočítal jsem se.

Během příštích pár dnů se rozhodne, jestli nás z FF (opět) vykopnou. Pokud se tak stane, tak nás příští rok možná ani nepozvou. Vzhledem k tomu, že se zde ještě nedávno vyskytovalo tolik bojovníků za popularizaci Perryho Rhodana (byť cestou překladů), by byla škoda nevyužít jejich nadšení a zapálení pro věc. Takže pokud se to ještě někomu rozleží v hlavě:

Potřebujeme hlavně přednášejícího - tj. člověka, co bude fyzicky na FF a bude přednášet buď svou přednášku a/nebo přednášku připravenou někým jiným. Musí být schopen pracovat s projektorem a přednášet podle slidu z Powerpointu.

Dále sháníme tvůrce přednášky - člověka, co si dá práci se sesbíráním podkladů a vytvořením něčeho v rozsahu min. 40 minut přednesu. Téma je libovolné. Např. už je obsazeno téma - Obecný úvod do Perryho (autoři, přehled rozsahu vydaného díla a veeeelmi veeelmi stručný nástin děje a hlavních postav).

Chtěli bychom někoho, kdo udělá přehled v ČR česky vydaných sérií + Lemurii (tu v nejhorším zvladne udělat Arw, psal o ní článek do Pevnosti, vyjde z něj).

A do třetice, potřebujeme člověka, který vymyslí a navrhne pěkný jednotný design pro Powerpointové prezentace. To bych měl být schopen zajistit já (vnitrofiremně :) ), ale klidně může být návrhářů a zpracovavatelů více.

Celé to nebude pod křídly SFK PR, poněvadž to na nejvyšší úrovni organizuje Arweth. Jeho jméno může být pro mnohé překážkou, což by byl problém těch oněch lidí, pro někoho by mohl být problém, že to nebude pod křídly SFK PR. Co se týče té druhé věci, SFK PR bude samozřejmě zmíněn jako první klub a důležitý mezník pro rozvoj PR v ČR.

Ale to je vše politikaření, a já doufám, že se najde dost lidí, abychom ten festival zmákli. Pokud ne, jen se mi potvrdí důvod, proč jsem nechtěl být XO této sekce. Počítám, že pokud se nikdo neozve do středy, tak se už ani nikdo hlásit nemusí.
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

to bych mohl letos stihnout.... ;)
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Máme s tebou počítat jako s přednášejícím? :)

Takže máme 2 lidi, kteří se přihlásili... Kdo je další?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Toto je shrnutí a můj poslední příspěvek na téma FF v tomto tématu:

Ze SFK PR se přihlásil pouze Ceski (díky mu!). Další zájemce svou přihlášku zrušil. Pokud se přihlásí ještě někdo jiný - budu jedině rád, ale už na tom netrvám. A ani nebudu ztrácet čas přesvědčováním, toto je věc, kterou bychom měli dělat sami od sebe. Myslel jsem, a bylo mi to i několikrát zdůrazněno, že SFK PR byl založen s cílem propagace Perry Rhodana v ČR. Zdá se mi, že FF je dobrá příležitost. Nicméně - podařilo se mi alespoň zajistit podporu ze strany www.subspace.cz, plus by mi bylo blbé naši účast zrušit, a proto (nehledě na nezájem ze strany největšího klubu o Perrym v ČR) PR na FF bude.


@Thora - nechceš se přeci jen připojit a udělat přednášku o hře?
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Wodka píše:Toto je shrnutí a můj poslední příspěvek na téma FF v tomto tématu:

Ze SFK PR se přihlásil pouze Ceski (díky mu!). Další zájemce svou přihlášku zrušil. Pokud se přihlásí ještě někdo jiný - budu jedině rád, ale už na tom netrvám. A ani nebudu ztrácet čas přesvědčováním, toto je věc, kterou bychom měli dělat sami od sebe. Myslel jsem, a bylo mi to i několikrát zdůrazněno, že SFK PR byl založen s cílem propagace Perry Rhodana v ČR. Zdá se mi, že FF je dobrá příležitost. Nicméně - podařilo se mi alespoň zajistit podporu ze strany http://www.subspace.cz, plus by mi bylo blbé naši účast zrušit, a proto (nehledě na nezájem ze strany největšího klubu o Perrym v ČR) PR na FF bude.

@Thora - nechceš se přeci jen připojit a udělat přednášku o hře?
No, asi takhle... nediv se, že se nikdo z klubu nepřihlásí (teda mimo Ceskiho), když sám řekneš, že FF nebude pod křídly SFK Perry Rhodan. Dokonce jsi ani neměl tu snahu pořádat FF s podporou lidí v rámci klubu a zeptat se nejdřív u nás, ale hned jsi požádal jiný klub...

Přednášku o hře dělat vážně nechci a pokud vím, ani jsem nikdy neřekla, že bych chtěla přednášet o hře...

Ale přeju vám hodně štěstí, ať vám to vyjde ;)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Mě šlo primárně o Perryho. Vzhledem ke zkušenostem z loňska (nepovedlo se kvůli nedostatku lidí), a téměř žádné odezvě letos (měl jsem málo času), a to i poté, co jsem nejprve chtěl organizovat FF jen s lidma ze SFK PR (možná + Arw), tak se ozval jen jeden člen. Déle jsem čekat nemohl, musel jsem se rozhodnout. A řešením bylo to, že FF bude neutrální za spolupráce dvou klubů. Tj., nebude pod křídly SFK PR. Získal jsem 2 pomocníky ze subspace a jednoho ze SFK PR. Tj. místo jednoho ze SFK PR, který odstoupil, mám 3 nové. Jednoduché počty.

Co se týče snahy udělat to pod křídly SFK PR... Arw měl snahu už dlouho. Já jsem snahu taky měl, ale nebyl jsem naivní. Mezitím, co jsme čekali na přihlášky, jsem byl ze Subspace požádán o něco na FF (nežádal jsem já je). První co mě napadlo - Perry. A mezitím mi skoro došel čas na definitivní rozhodnutí, přihlásil se jen jeden člen SFK PR... promiň, ale odmítám, že bych nedal klubu šanci. Já jen hasím na poslední chvíli trapas kolem Perryho, čímž chráním i jméno SFK PR.

Kdybych v dobré víře čekal dál, musel bych to stopnout.

Já vím, žes nic takového neříkala, to mě jen tak napadlo (když se ve hře tak vyznáš). Díky za odpověď.

A díky za přání :D ::thx::
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Zdravím, mám dotaz na Radu – dáte na klubový web odkaz (banner) na web rhodaconu? Pomohlo by nám to.

Pokud ano, potom bychom klubový web vykázali jako "mateřský web", tedy web, který se zabývají tématikou Rhodana a má na sobě odkaz na naší linii.

Totéž by samozřejmě platilo pro weby atlan, thora atd.. Nic po bychom po vás nechtěli, abyste připravovali, jen abyste dali banner, až bude třeba...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Wodka píše:Zdravím, mám dotaz na Radu – dáte na klubový web odkaz (banner) na web rhodaconu? Pomohlo by nám to.

Pokud ano, potom bychom klubový web vykázali jako "mateřský web", tedy web, který se zabývají tématikou Rhodana a má na sobě odkaz na naší linii.

Totéž by samozřejmě platilo pro weby atlan, thora atd.. Nic po bychom po vás nechtěli, abyste připravovali, jen abyste dali banner, až bude třeba...
Tak vypada to, ze RADA souhlasi s bannerem, takze problem to neni. Zatim je tam ten co mas v podpisu, ale bylo by lepsi dodat nejaky kde bude primo zohlednen PR, takze je to jen a jen na tobe ho dotat a vymeni se.
Tak dej vedet jaka by byla predstava ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

i kdyz ted kdyz to ctu..tak ty chces banner rhodaconu :)) takze na http://ff.rhodan.cz/
je to tak ze???
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

No, je třeba udělat mateřský web rhodaconu. A na něm budou bannery na sfkpr a bylo by dobré to prolinkovat i obráceně - na klubovém webu nahodit bannery na web rhodaconu.

Nejsem na to odborník, zjidtím více technických podrobností...


::thx::
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Perry Rhodan bude non-stop na Istrocone v Bratislave v Istropolise od 11.9.2009 do 13.9.2009. Prezentácia Perry Rhodan bude 13.9.2009 o 12:10.
Odpovědět