[od 18 let] Sexuální život v PR

Obecně o Perry Rhodanovi
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

V tom Ti rozumím... Ale pořád se PR myslím docela drží zpátky, zkus si přečíst Ledovou společnost(pokud jsi ji nečetl), ta je taky výborná, a lecčems otevřenější. Ale Perry je Perry, co si budem povídat.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Ale napr. v tomto poslednom diely, aspon na SR bol posledny, ta mlada dorucovatelka velicenstva, tak ta bola plna sexulanej energie a bol to fajn roman aj vdaka tomu, bolo to aj vtipne a malo to aj sexi naboj. Zda sa mi ako keby to mali Motani naopak, ze tam zeny maju stale chut na sex a nahanaju chalanov, napr. lucistnikov a skor ti robia drahoty, presne naopak ako je to u nas.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jo tak to by bylo asi prvni misto kam by jsem se zajel podovat,kdyz tam jsou takove zenske :)) sice nejsou blond a zrovna ty pomazany tim svinstvem by jsem nemusel..ale nejaka jina prijemna planetka :P

ANRO: jinak si prosim precti soukrome zpravy,ktere jsem ti poslal ;)
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

V "Zdraví tě bestie z hvězd" vzpominal tuším ten detektiv, že měl dlouho Bluesanskou milenku či co, což by neměl bejt takovej problem, ženy vlastně hlavu ani nepotřebujou, ale přesto, trošičku těžkopádná představa.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

teda ja by jsem rek, ze je to hodne tezkopadna predstava :rofl: mno a o ty hlave by jsem se teda taky hadal..takova hlava je dulezita...i kdyz je pravda, ze bluesani maji pusu na krku rofl
Ravve
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 6. červenec 2004, 15:15:36
Členství v klubu: No
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Zoidberg píše:V "Zdraví tě bestie z hvězd" vzpominal tuším ten detektiv, že měl dlouho Bluesanskou milenku či co, což by neměl bejt takovej problem, ženy vlastně hlavu ani nepotřebujou, ale přesto, trošičku těžkopádná představa.

No nevím sem to čet několikrát ale myslím že to bluesanka nebyla a nebo neumím číst.
Jinak zdravím lidi po dlouhým odkladu.
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

Ravve píše:
Zoidberg píše:V "Zdraví tě bestie z hvězd" vzpominal tuším ten detektiv, že měl dlouho Bluesanskou milenku či co, což by neměl bejt takovej problem, ženy vlastně hlavu ani nepotřebujou, ale přesto, trošičku těžkopádná představa.

No nevím sem to čet několikrát ale myslím že to bluesanka nebyla a nebo neumím číst.
Jinak zdravím lidi po dlouhým odkladu.
Nevim kde přesně, je to dost na začátku kdy probírá svůj milostný život a jedna z jeho holek měla mít přídomek "Blues" a pak dodal, že od té doby spal jen s lidmi, možná jsem se zmýlil já.
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

No, nedávno jsem si přečetl "Letoxxe" a musím říct, že Tokten Burno je největší zvrhlík a jedna z největších příšer, jaký kdy multiverzum zplodilo.Ježíšku na křížku, co to ten Feldhoff kouřil!!??
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

tak trochu zoofil no :))

i kdyz to byl fakt zvlastni dil..snad kazda Trakerka tam "harala" :))
Uživatelský avatar
Zoidberg
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 37
Registrován: 17. duben 2005, 23:23:25
Členství v klubu: No
Bydliště: Praha 4, Roztyly

hauty píše:snad kazda Trakerka tam "harala" :))
Možná měl Letoxx akorát bujnou fantazii...
Odpovědět