Farscape - první dojmy

Diskuze o oblíbených televizních i knižních (sci-fi) počinech
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Muj prvni Farscape jsem mela moznost videt uz nekdy pred rokem, vlastne to spis melo byt "mych prvnich pet minut Farscapu". A od te doby nic, az doted, kdy se mi Atlana konecne podarilo premluvit, aby to stahnul. No a tak se teda stalo, a nejak se mi do toho nechtelo, i presto, ze si to Atlan moc a moc vychvaloval. A vcera se Atlanovi konecne podarilo premluvit me, abych se na to podivala.
Tak jsem se na to podivala, prvni dil me popravde nejak moc nenadchnul, takovy prumer, nic prekvapujiciho, zadne novinky, ale jak jsem zacala koukat dal, tak se mi to taky zacinalo vic libit.... dokonce myslim, ze je to vazne dobry, je to fakt sranda, skvely hlasky a nejlepsi je na tom, kdyz John (tj. hlavni hrdina), pouziva osvedcene a zarucene uspesne narazky na ruzne filmy a osobnosti ze Zeme, kdy ostatni hlavni hrdinove nechapave krouti hlavou a divak lezi smichy pod stolem :D
Uvidime, jak se to bude vyvijet dal, zatim to vypada moc slibne.... a moje puvodni domnenka, ze se niceho zajimaveho nedockam, byla hodne mylna :rolleyes:
Odpovědět