Sci-fi anime - ty nejodvážnější sci-fi příběhy

Propadlé, zapadlé a vypadlé příspěvky
Zamčeno
reanimator
Kadet
Kadet
Příspěvky: 2
Registrován: 9. září 2008, 10:33:30

Když už jsem dokoukal všechny sci-fi seriály, nezbylo mi nic jiného než hledat něco jiného ale podobného, co jsem ještě neviděl. Narazil jsem na pro mě úplně novou věc - Anime.
Pozor, většina anime jsou pro mě o ničem seriály s malinkýma holčičkama nebo samurajema, případně přihlouplí pokémoni. Existují však i seriály plné válek, dramatu odehrávající se v blízké i daleké budoucnosti. Kreslený styl anime dává tvůrcům možnost zakomponování katastrofálních událostí a podobných záležitostí do děje, které by se na filmové plátno režiséři báli dát. Nenechte se tedy zmást.
Zde je web, kde vám doporučí sci-fi anime, abyste nemuseli hledat poslepu. Je to ideální možnost pro ty, co anime neznají a jsou velkými fanoušky sci-fi a už nemají na co se dívat.

EDIT hauty: tento příspěvek porušuje pravidlo 7 , Pravidel chování na fóru Perry Rhodan, Pravidlo 7:
Platí striktní zákaz reklamy či jakékoliv formy propagace jiných českých nebo slovenských diskuzních fór nebo serverů (vyjma spřátelených, stránek členů nebo věcí týkajících se daného tématu). Zvlášť závažné porušení tohoto bodu pravidel bude důvodem k Vašemu okamžitému vyloučení z fóra. Odkaz byl proto smazán! Diskuse na téma sci-fi anime však může pokračovat.
reanimator
Kadet
Kadet
Příspěvky: 2
Registrován: 9. září 2008, 10:33:30

nechápu vůbec proč byl odkaz smazán. Nejedná se o reklamu ani na diskuzní fórum, ani žádný server. Podle mého jsem pravidla neporušil. Jde o odkaz na webové stránky, které mají k serveru daleko. Navíc anime je taková spousta že se vsadím že nikdo nepochopí o čem se tu bavíme dokud to neuvidí. ale jak myslíš... o to to tu bude chudší diskuze
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

reanimator - pisni mi odkaz po pm. Jsou to stránky české nebo slovenské? Rád se na ně podívám.

Jinak - anime moc nemusím, ale když zrovna není úchylné, a hlavně - když je o něčem zajímavé (bojová umění, sci-fi)m, tak se rád kouknu...
Zamčeno