Jaký byl sraz 16.5. 2009, Praha

Srážení na srazech, akce a cony
Zamčeno
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

Tak už máme několik dní po srazu, zatím jsem tu nenašel žádné reakce, tak to asi rozseknu první. Moc se mi to líbilo, rád jsem zas vás všechny co jste přišli viděl - takže díky všem že přišli a hautymu za zorganizování :-) Těším se na příště. A propos, kdyby nějaká entita, co vydržela až do konce, sepsala report, bylo by to super :-) Děkuju předem (jsem zvědavý co se tam dál dělo:o)
Live long and prosper

Sokar
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

:) taky se me to moc libilo, i kdyz to bylo takove osekane, ale myslim ze to zase tak nevadilo. Report napisu, uz jsem to slibil :) , tak do patku bude ;) potrebuju nakopnout muzu :)

jinak co se delo dal, no byl jsem unesen na Arkon ::ahhh:: a delali na me sileny pokusy rofl ale o tom vic az v reportu ;)

jinak by jsem poprosil "obrazkare" at se kouknou na fotky co se hodi a kdyztak je nekam upnou, nebo mi je poslou na mail... diky
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

No, já musím říct, že ačkoliv jsem neměla v plánu se srazu zúčastnit, tak sraz přijel za mnou :) což mě fakt potěšilo :)
Na report se těším, alespoň se dozvím, co se dělo předtím ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Deník bestie

Sobota 16. 5. 2009, brzy ráno


Cca. v půl 4 ráno jsem se konečně dostal domů a do vytoužené postele. Rád jsem viděl všechny své spolužáky z Waringerovi akademie, které jsem 17 let nepotkal. Co je to za pozemský zvyk s každým si ťukat a házet do sebe jednoho paňáka vurguzzu? Do postele jsem se opravdu těšil jako malý klučina na nové autíčko, čekala mě další akce a to setkání přátel Perryho Rhodana (volby do galakticého parlamentu se blíží, tak jsme se chtěli domluvit jak se tam dostat :) )

Sobota 16. 5. 2009, brzy dopoledne

Cca. v 8 hodin sem vylez z postele, probudilo mě nutkání, že jsem zaspal a můj mezigalaktický spoj do soustavy Praha je již někde na půl cesty. Naštěstí tomu tak nebylo, letělo to až v 13:00. Nažhavil jsem proto SKYNET a připojil se na galaktickou síť, kde jsem kontaktoval účastníky blížícího se setkání. Po pár pozdravech a ujištění, že se všichni sejdeme, jsem usoudil, že musím zpět do postele a nabrat sílu na náročné setkání :)

Sobota 16. 5. 2009, odpoledne

Ve 12 hodin jsem, vylez z pelechu bestie po druhé a snažil se zlidštit, abych ve své původní podobě neděsil cestující v lodi. Po několika pokusech se to povedlo a já se vydal na kosmodrom. Nástup a samotná cesta byla naprosto bezproblémová a já si při letu čet na svém komunikátoru knihu od jednoho pozemského autora, kterému říkají MISTR. Usoudil jsem, že tento pozemšťan musel procestovat pořádný kus vesmíru, protože dobrodružství, o kterých píše, si snad nemůže nikdo ani vymyslet.

Sobota 16. 5. 2009, odpoledne

Úderem 14 hodiny přistála žlutá loď na kosmodromu Zličín, který se nacházel v soustavě Praha a já se vydal k prostředku planetární přepravy, zvaného METRO. Cílová stanice byla Malostranská, kde jsem se měl v 15:00 sejít s ostatníma.

Sobota 16. 5. 2009, odpoledne, následující údaje budou bez časového značení a to z důvodu poruchy plánovacího mozku :)

Na místo jsem dorazil jako první, ale po chvilce čekání, které jsem si zkracoval hraním s komunikátorem, jsem se dočkal a přišel další účastník. Byl jím Codiac. Pak se to začalo scházet a začala přehlídka různých galaktických ras. Dorazil Atlan, Malch, Sokar, Speed,Rsc, Sanyn a Magrátka. Nechci se někoho dotknout, ale bytost, na kterou jsem se nejvíce těšil, nedorazila. Byla jí Thora, které si pořídila nové arkonské domácí zvířátko a musela se o něj doma starat. Utřel jsem si slzy, které vytryskly i ze skrytého třetího oka a vydal rozkaz k přesunu naší jednotky :)
Cílem naší cesty bylo muzeum Kosmických letů. Cesta měla šílené převýšení, tak jsem usoudil, že muzeum bude asi na jedné z nejvyšších hor soustavy. Také jsme přišli o dva členy výpravy a to bytosti z rasy Kačer. Naštěstí jsme je opět našli a to přímo u muzea. Po zaplacení 35 kreditů místí měny, jsme se ocitli v úžasném prostředí plného starých kosmických plavidel. Kačeři opět zmizeli a jali se prozkoumávat muzeum na vlastní pěst. V ruce papír s tajemnou šifrou a běhajíc od exponátu k exponátu, byli ve svém živlu. Tato rasa se nejraději zdržuje osamoceně, ale jeli nablízku někdo stejné rasy, tak se hned houfujou. Návštěva muzea trvala asi tak do 17 hodin a pak jsme navštívili místní kantýnu, kde jsme se osvěžili a občerstvili. Na mou osobu poprvé dopadl spánkový deficit a hlavně absence jídla, od večera jsem nic neměl v tlamě :)
Po občerstvení, které jsme si zpříjemnili hrátkami s komunikátory, jsme se vydali na další cestu a to do Holešovic, přes Letenské pláně. Byla to opravdu nádherná procházka, protože se udělalo nádherné počasí. K vidění bylo vidět hodně krásných míst soustavy. Naštěstí byla cesta celou dobu z kopce, tak jsem ani moc nefrfňal, ale unaven jsem byl už opravdu hodně. Ale jako správná bestie jsem to nedal na sobě znát. Cestou nám mizeli a zase se objevovali kačeři, až se nám ztratili úplně!

Po cestě jsme snědli něco u skokanských stánkařů a do hospody Zlatá kovadlina jsme dorazili bez nich.

Sobota 16. 5. 2009, podvečer

V kovadlině byla připravena pozemská hra bowling, kterou jsme si po hádkách, kdo chce a kdo nechce hrát, nakonec zahráli. Musel jsem přikázat, kdo bude hrát :)
Také se k nám přidal další člen a to Reskátor a také se vrátili kačeři. Následoval přesun ke stolu v restauraci, kde se každý těšil hlavně na jídlo ( já teda už šíleně) a po objednávce pití a jídla začala obvyklá diskuse a hrátky s komunikátory :) Čas příjemně utíkal a kolem 22 hodiny nás opustil Sanyn s Magrátkou a Reskator. Bohužel páteční akce mě dohnala a při představě, že pojedu domů až ráno, mě polil studený pot a myslel jsem, že nastala moje poslední hodinka. Když odešel i Sokar rozhodl jsem se vyhledat pomocí komunikátoru nejbližší spoj do soustavy Plzeň. Naštěstí nic nejelo. Říkám naštěstí, protože arkonidan Atlan, mě pozval na Arkon. Po chvilce uvažování jsem souhlasil a rád přijal. Spojil jsem se komunikátorem s Thorou a řek jí, ať nechodí spát, že jsem na cestě na Arkon a podle reakcích měla radost a tím pádem jsem měl radost i já a veškerá únava byla pryč.
Cestou na kosmodrom Braník, odkud letěla loď na Arkon, nás opustili postupně Malch,Codiac,Rsc a Speed. Na Branickém kosmodromu byla podivná rodina nějakého kočovného kmene, proto jsme čekali na loď venku. Když se ozvalo hlášení, že loď jde na přistání, očekával jsem nějaké velkolepé a moderní plavidlo, přece jen letím na Arkon, ale to co přiletělo, mě šokovalo. To musel být snad skokanský transportér tak 300 let starý. Ale co, důležité je, aby nás to dostalo na místo určení. V transportéru byl jeden cestující, pilot a kopilot, který nás přišel odbavit. Bohužel nastoupila i kočovná rodina a její vůdce se začal s kopilotem hádat a cíly cesty. Po cca. půlhodinovém letu jsme dorazili na Arkon. Musel to být nějaký malý kosmodrom, protože nikde ani noha a žádné budovy. Vydali jsme se na pěší cestu, protože žádné vznášedlo nebylo k dispozici. Po chvilce cesty se před námi objevil arkonský palác v celé své kráse. Po odblokování bezpečnostních systémů, jsem vstoupil na půdu paláce. Thora nás přišla přivítat a přímo za dveřmi se krčilo její nové domácí zvířátko, které se mě vyloženě bálo, byl jsem však ujištěn, že to mnou není, že bohužel zkusilo své a bojí se všech lidí. Netrápil jsem ho a vstoupil do paláce. (rozložení komnat v paláci a všechny informace jsou z bezpečnostních důvodů neuváděny :) )

Neděle, brzo ráno

Arkonidani mi ukázali poklady, které měli v paláci a Thora jako správná hostitelka nabízela, co se jen dá :), dal jsem si pouze čaj, protože jsem cestou trochu prochladl. Koukli jsme na nějaký seriál a pokecali. Čas však utíkal a únava nás dostihla všechny. Byl jsem uložen v imperátorském apartmá, kde jsem se opravdu dobře vyspal.
Neděle, dopoledne
Jak jsem již psal, vyspal jsem se nádherně, ale ráno bylo ještě nádhernější, protože mi Thora udělala snídani a to se mně nestalo už hodně dlouho, aby mi někdo udělal snídani. Protože Atlan stále nevycházel ze svých komnat, zavedla mně Thora do komnat svých a ukazovala mi další své poklady. Také mně provedla po pozemcích paláce. Je to tam opravdu hezké prostředí.
Arkonská babička nám dokonce přinesla oběd a kolem 11 hodiny se probral Atlan :) . Naobědvali jsme se a pak nás Thora na chvilku opustila, tvrdila, že jde do knihovny, ale myslím, že měla nějaké tajné poslání. My jsme se zatím s Atlanem koukli na díl Futuramy, který běžel v předchozí den.

Neděle, odpoledne

Den utíkal a já se skvěle bavil, musím arkonidanům poděkovat za perfektně strávený den a za pozvání. Bohužel jsem již musel na kosmodrom, protože se blížil čas odletu. Na kosmodrom jsem byl doprovázen a to i zvířátkem (neuvádím druh, protože je ve vesmíru neznámé :) ), které, jak jsem měl pocit, se mě už tolik nebálo. Nasedl jsem do transportéru, zamával a vydal se na cestu k domovu. Kochal jsem se nádhernou krajinou (večer to nějak nebylo vidět) a říkal si, že to byl zase jednou povedený sraz…..
Všem děkuji za účast
hauty
Uživatelský avatar
Sokar
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 39
Registrován: 30. říjen 2007, 12:42:15
Členství v klubu: Yes
Bydliště: T´Kahsi
Kontaktovat uživatele:

hauty, skvělej report, díky moc ::clap::
Live long and prosper

Sokar
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Opravdu moc krásný :) jsem ráda, že jsem si alespoň o té první části srazu mohla přečíst - i když jsem tam nebyla, tak jsem na vás myslela ;) a je mi líto, že jsem nepřijela, ale to moje zvíře je fakt případ :D
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

diky, diky :) ted jenom at se daji dohromady nejake ty fotky a muze se to dat taky na srazy.rhodan
Malch
Kadet
Kadet
Příspěvky: 8
Registrován: 27. listopad 2007, 14:09:37
Členství v klubu: Yes

musím pochválit report. moc pěkné počtení :-)
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Pěkný tématický report. Doma mě nějak zlobí windowsy a tak až je zkrotím,tak pošlu pár fotek.
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

report dobrý, jen bych poupravil název muzea, jednalo jse o muzeum MHD - MeziHvězdné Dopravy :D
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Zamčeno