Sraz 15.11.08, Praha

Srážení na srazech, akce a cony
Bobby
Vojín
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: 12. duben 2008, 17:48:16

Tedy, pokud nepojede lanovka, tak připravte antigrav, který mne nahoru dostane...)))
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ja by jsem chtel hlavne podekovat vsem co maji alespon snahu se srazu zucastnit....skoda ze vas neni vice...
Uživatelský avatar
rsc
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 80
Registrován: 28. červen 2004, 11:05:38
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Exapolis
Kontaktovat uživatele:

Tak se tedy hlásím, že bych se mohl dostavit. Nebýt celý víkend zalezlý doma by mohla být zajímavá změna :)
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

rsc píše:Tak se tedy hlásím, že bych se mohl dostavit. Nebýt celý víkend zalezlý doma by mohla být zajímavá změna :)
No jsem si to myslela, ze ty nas neopustis :) tak to uz by nas mohlo byt teoreticky sedm :)

A na Petrin samozrejme lanovkou, jestli lanovka nepojede, tak musime vymyslet nejakou alternativu :lol: ja tam jednou sla pesky, na prvniho maje, a to teda fakt byla romantika :lol:
No a na rozhlednu asi bohuzel budete muset sami, tam se vazne bojim... jednou jsem to zkousela, ale po prvni zatacce jsem musela zpatky... tam se mi to vazne nelibi :(
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Tak uz je nas zase vic! Prijede Sanyn i s Magratkou! ::clap::
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

mno super jen tak dal a dalsi lidi sem rofl ::clap::
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

lidi to nikdo nechce na sraz :( bylo by treba tak do 7.11. se prihlasit, aby se mohlo objednat co je treba...
zatim se prihlasilo par lidi...tak hlasit se, hlasit se, hlasit se ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Dalsim bodem programu, ktery jak doufam prilaka vice lidi, je verejne ukrizovani a kamenovani Atlana :) ::fight::
duvodem jsou stiznosti padajici na jeho hlavu, tak proc to nevyresit jednou pro vzdy ::clap:: :rofl:
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Intenzivne pracujeme na presnem programu srazu! Ten se snad objevi v nejblizsich dnech :)

Dalsi zajemci se mohou stale hlasit a ty, kteri prijedou i ti, kteri nevedeli, jestli prijedou, prosim, aby pote potvrdili svou ucast ::thx::

Budou se dit zajimave veci a kdo tam nebude, tak to nezazije ;) premyslejte o tom ;)
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

takze zhruba na 1200% us viem ze 11. ist nemozem. bohuzial idem trchu dalej :(
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Program srazu SFK Perry Rhodan
15. 11. 2008
Praha

děkuji za obrovskou pomoc Sokarovi a hautymu :thud:

Aktualizováno - toto je konečný program!

Na sraz přijedou: Atlan, Thora, hauty, Sokar, rsc, Sanyn a Magrátka, Malch, Benet, Icho
Možná dorazí: Bobby, RastiQ, Fido

1. cca 14:00
Sraz na ÚJEZDU (tj. stanice tramvaje přímo pod Petřínem u tohoto památníku, který opravdu nepřehlédnete):
Na Újezd se dostanete tramvajemi číslo 12, 20, 22, 23. (Kdo si není jist, vyzvedneme ho samozřejmě někde jinde :wink: ).
Pamatnik obetem komunismu.jpg
2. cca 14:15
Výlet za romantikou a kulturou
Protože se máme všichni moc rádi, půjdeme na romantickou procházku na Petřín.
Pokud bude v provozu lanovka, pojedeme nahoru lanovkou (lístek na lanovku stojí 20 Kč), pokud ne, pravděpodobně se vydáme na Petřín tramvají z druhé strany. Odvážlivci a zdatní sportovci mohou jít samozřejmě z Újezdu pěšky. :)
Na Petříně je poté na výběr z mnoha aktivit, a to i v případě, že nebude zrovna přát počasí.
Kdo má rád výšky, může vylézt na rozhlednu (vstupné 70 Kč – pro zájemce), ostatní se mezitím mohou v suterénu rozhledny pokochat výstavou o Járovi Cimrmanovi.
Pokud bude hezky, můžeme se jen tak procházet a povídat si, pokud bude zima, nebo pršet/sněžit, podíváme se do Zrcadlového bludiště (vstupné 70 Kč – pro zájemce), nebo navštívíme Štefánikovu hvězdárnu (vstupné 40 Kč – pro zájemce).
Petrin.jpg
3. 17:00
Výlet ke hvězdám
Po procházce se vydáme směrem k Výstavišti, kde pravděpodobně uvidíte i to, co zbylo, nebo spíše nezbylo z Průmyslového paláce a poté zamíříme do Planetária.
Od 17:30 nás bude čekat promítání pořadu Sedm divů vesmíru.
Více z programu na stránkách Planetária:
Nejstarší výčet Sedmi divů světa známe z 2. století př. n. l. Pozdější autoři sedmičku zachovávali, avšak divy do ní zahrnuté se měnily. Na naší Zemi i v kosmickém prostoru však existují ještě další, mnohem záhadnější. Galaxie, temná hmota, reliktní záření, vznik vesmíru, hvězdy, planety, živá hmota, inteligence. Poznáme je v programu, poodhalujícím nejzajímavější a nejkrásnější záhady a místa vesmíru.
Nová verze pořadu je připravena s využitím unikátního digitálního planetária Digistar III.
Porad trvá 50 minut, vstupné je 70 Kč (případně sleva pro skupinu nad 20 osob, což nás pravděpodobně nebude, nebo slevy pro studenty atd).
Po pořadu, eventuálně ještě před ním – pokud bude čas, můžeme navštívit stálou expozici ve foyeru, kde je právě vystavena družice Magion.
Poté bude následovat přesun.
Sedm divu vesmiru.jpg
4. cca 19:30
Bowling a přistání v restauraci
Po planetáriu zakotvíme v restauraci Zlatá kovadlina: http://www.zlatakovadlina.com/. Na osmou je zamluvena jedna bowlingová dráha, která se nachází právě v této restauraci, takže kdo bude mít zájem, může využít.

Po hraní bude následovat večeře a konverzace a pomlouvání Perryho a Atlana ;). MODLETE SE ZA MASO!!! rofl

V nočních hodinách (asi kolem půlnoci) opět přesun do nám již známého nonstopu (nebo jiného, pokud se podaří najít).

5. Konec srazu v ranních hodinách.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Sanyn
Inkognito
Inkognito
Příspěvky: 99
Registrován: 21. listopad 2007, 21:08:59
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace STARDUST
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Magrátky
Kontaktovat uživatele:

Sanyn s Magrátkou hlásí, že budou na hraně příjezdu na program v 17:00.
Potřebovali by, aby někdo pražský pro ně připravil, kde nejblíže planetáriu mohou zaparkovat, aby to stihli, bude to s odřenejma ušima :)))))
Sanyn - Perry Rhodan inkognito
Neříkám tak ani tak, ale na má slova jednou dojde
Obrázek
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Sanyn píše:Sanyn s Magrátkou hlásí, že budou na hraně příjezdu na program v 17:00.
Potřebovali by, aby někdo pražský pro ně připravil, kde nejblíže planetáriu mohou zaparkovat, aby to stihli, bude to s odřenejma ušima :)))))
To je super ::clap:: ::clap:: ::clap::

Nasmerovat vas nebude snad problem ani pro me, a to nejsem z Prahy :) myslim, ze u planetaria se primo parkovat asi neda, ale u Vystaviste, presne pred arenou Sparty (dnes se to jmenuje myslim Tesla Arena), je obrovske parkoviste, kde urcite nebudete mit problem zaparkovat a k planetariu uz je to jen kousek ;)

Kdyztak pro orientaci:
Mapka Výstaviště.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
RastiQ
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 90
Registrován: 2. únor 2008, 14:11:32
Členství v klubu: Yes
Bydliště: STOKA
Kontaktovat uživatele:

takze situacia sa zmenila: 13.11. mi konci skolenie a mozem ist do Slanyho (v cesku, ak by nahodow :) ) a potom my mame 17.11. sviatok takze by som moho byt tam kde bude sraz :). dufam ze mi to dovolia aj financie :? ako bolo pisane tak do 7. by bolo dobre dat vediet co ako tak sa budem snazit.
neviem co napisat tak vas wsetkych pozdravujem :) P.S. : citajte perryho rhodana ;)


!..! NEW :) Metallica !..!
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

RastiQ píše:takze situacia sa zmenila: 13.11. mi konci skolenie a mozem ist do Slanyho (v cesku, ak by nahodow :) ) a potom my mame 17.11. sviatok takze by som moho byt tam kde bude sraz :). dufam ze mi to dovolia aj financie :? ako bolo pisane tak do 7. by bolo dobre dat vediet co ako tak sa budem snazit.
Oki, uz jsem si te zase pripsala do kolonky Mozna prijede :) doufam, ze ti to vyjde ;)
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

Hele, berete jeste prihlasku na sraz jakehosi ztraceneho syna? :) ... Sice tam asi nebudu pres noc, mam doma zlobiva stenata, ktera taky potrebujou papat... ale... Pres den - planetarium a rozhledna mi lakaj, chvili v hospode zustanu taky ... :)
Takovej obycejnej skoro-plesatec holdujici vsemu, co se tyka mobilu, pocitacu a tak vubec
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

super!!! alespon nepojedu BUSem sam ;) pak se domluvime jak, kdy a kde!
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

benet píše:Hele, berete jeste prihlasku na sraz jakehosi ztraceneho syna? :) ... Sice tam asi nebudu pres noc, mam doma zlobiva stenata, ktera taky potrebujou papat... ale... Pres den - planetarium a rozhledna mi lakaj, chvili v hospode zustanu taky ... :)
Vzdyt ty nejsi ztracenej, jen prijd, zase te radi uvidime ;)
Stenatka ti zavidim, muzes je klidne vzit sebou ;) ale nezarucuju, ze ti je pak jeste vratim :D


Vsichni ostatni jsou samozrejme stale vitani, tak se taky muzete hlasit!!! ;)
Uživatelský avatar
benet
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 167
Registrován: 30. březen 2004, 7:20:39
Bydliště: Plasy
Kontaktovat uživatele:

Thora píše:
benet píše:Hele, berete jeste prihlasku na sraz jakehosi ztraceneho syna? :) ... Sice tam asi nebudu pres noc, mam doma zlobiva stenata, ktera taky potrebujou papat... ale... Pres den - planetarium a rozhledna mi lakaj, chvili v hospode zustanu taky ... :)
Vzdyt ty nejsi ztracenej, jen prijd, zase te radi uvidime ;)
Stenatka ti zavidim, muzes je klidne vzit sebou ;) ale nezarucuju, ze ti je pak jeste vratim :D


Vsichni ostatni jsou samozrejme stale vitani, tak se taky muzete hlasit!!! ;)
Mno, to bych musel autem :D ... zatim mam jen dve, dve dalsi jeste prikoupim 'k vanocum' :) - se prijed podivat :)
Takovej obycejnej skoro-plesatec holdujici vsemu, co se tyka mobilu, pocitacu a tak vubec
Uživatelský avatar
Icho Tolot
Přítel lidí
Přítel lidí
Příspěvky: 121
Registrován: 5. duben 2004, 15:45:15
Oblíbená postava:
Oblíbená loď: Haluta V.
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Halut
Kontaktovat uživatele:

Ahoj, děti moje, tak nakonec jsem ten jeden volný den vyšetřil :D . Přijdu určitě! Ale přijdu až před planetárium, dřív to nestihnu :(
Chaos je rad prirody, poradek je lidsky sen.
Zamčeno