Sraz 8. 12. 2007, Praha

Srážení na srazech, akce a cony
Zamčeno
Uživatelský avatar
Fido
Poručík
Poručík
Příspěvky: 127
Registrován: 26. leden 2005, 14:18:03
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Diiiky. Urcite vas najdu a kdyby snad prece byl problem tak zavolam Alaskovi. :)
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Ahoj všichni,
připravil jsem si postavu Lorda Zwiebuse, mám tu pěkný kyj, ale hlásím, že na nás provedli útok záludní Arasové, potácíme se v horečkách a do nalezení protiléku máme karanténu abychom nenakazili ostatní nesmrtelné i smrtelné hrdiny. Je mi to moc líto, prosím pokud budete mít někdo na srazu foťák dejte mi vědět, rád bych se dodatečně potěšil alespoň obrazovým materiálem, díky a se smutkem v duši a slzou v očích se loučí Lord Zwiebus (Dabel).
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

dabel píše:Ahoj všichni,
připravil jsem si postavu Lorda Zwiebuse, mám tu pěkný kyj, ale hlásím, že na nás provedli útok záludní Arasové, potácíme se v horečkách a do nalezení protiléku máme karanténu abychom nenakazili ostatní nesmrtelné i smrtelné hrdiny. Je mi to moc líto, prosím pokud budete mít někdo na srazu foťák dejte mi vědět, rád bych se dodatečně potěšil alespoň obrazovým materiálem, díky a se smutkem v duši a slzou v očích se loučí Lord Zwiebus (Dabel).
netvrd mi ze arasove tak snadno skoli lorda Z. :) zkus kdyz tak nejaky arasky doingovy hracky a uvidis..treba ti vyjde se stavit aspon na chvili :)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
dabel
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 13. červenec 2007, 7:40:22

Ani nevíš jak rád bych se učastnil, ale s plínou na krku a teploměrem pod paží bych mohl tak maximálně představovat v lepším případě Atlana v komatu vypovídajícího své dosut nedostupné zážitky z minulosti pozemšťanů :lol: a v tom horším nezodpovědného bacilonosiče toužícího nakazit maximum svých kamarádů :? , v každém případě doufám, že se akce suprově zdařila, pardón stále daří ::clap:: a taky doufám, že mi někdo umožní nahlédnout do pár foteček ze srazu ::slint::
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Ja myslim, ze se opravdu zdarila ::clap:: ::clap:: ::clap::

Jelikoz sraz uz probehl, zamykam toto tema....
Zamčeno