Hypoteticon

Srážení na srazech, akce a cony
Zamčeno

Přijeli by jste na con do Ostravy, kdyby se konal přístí rok koncem léta?

Samozřejmě, rád(a)!
4
33%
Ale no tak jo.
2
17%
Možná, netuším zda budu mít čas.
3
25%
Do Ostravy? To je tááák daleko, asi ne.
3
25%
Ani nahodou, ze svýho doupěte nezvednu zadek ani za nic!
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 12
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Teoretická diskuze o teoretickém conu.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Ahoj lidy.
Dělám si takový malý průzkum, čistě hypoteticky. Tohle opravdu neznamena, ze by tady v OV na tom nekdo delal nebo by to opravdu chtel udelat pristi rok. Je to jen teoreticka otazka kterou jsem tady nedavno s nekolika lidmi resil. A tak, abychom jen neplacali do vetru, delam si maly pruzkumek, zda by nekdo opravdu prijel :-) Tak nevahejte a klikejte, popripade klidne rozepiste svou volbu v prispevku (kdo co jak proc s kym kde za co.... atd ;-) )
Diky, Arw
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

jedna se o ciste PR con, nebo nejaky vetsi?

jinak ja jdu stopro :)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Já myslím že by to nebylo špatné...jsme velké město ;) a myslím že tu je dost scifi fans...jak se ptal alaska bude dobré vědět zdali to bude čistě PR nebo i další věci. ;)
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
Icho Tolot
Přítel lidí
Přítel lidí
Příspěvky: 121
Registrován: 5. duben 2004, 15:45:15
Oblíbená postava:
Oblíbená loď: Haluta V.
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Halut
Kontaktovat uživatele:

Sice to mam z Hangaye daleko, ale co bych pro sve deti neudelal. Priletel bych! :)
Chaos je rad prirody, poradek je lidsky sen.
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Nedal by se ten con kompromisně udělat někde na půl cesty mezi Prahou a Ostravou? Já vím, většina aktivních členů jsou Ostravaci, ale přece jen by nemusely všecky akce ohledně PR být tam. Zvlášť když nám kosmokrat Topolánek od nového roku způsobí pořádný hyperšok a cestování do vzdálených končin už zdaleka nebude tak snadné jako dosud...:-(
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Jergon píše:Nedal by se ten con kompromisně udělat někde na půl cesty mezi Prahou a Ostravou?
dalsi sraz bde pravdepodobne v Brne. ale proto po domluve s rpipadnym oraganizoatorem se udela jeste jeden v jedne ze dvou navrhovanych lokaci, aby se mohl priucit jak sraz probiha co se musi zajistit a pod. vim ze bude sice horsi cestovat, ale priklanim se spis ostrave, vzhledem k tomu ze srazy zde probihajici byvaji mnohem aktivnejsi nez prazske (tech se nechci dotknout, maji sve kouzlo..ale vite jak :)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Podle mě jde o toto:

Buřičům z Prahy jde jen o jedno... resp. o deset piv a nějaké destiláty... Program veskrze nijaký (nebyl jsem, neviděl jsem, ale slyšel jsem dost :) )

Radní z Ostravy se vždy snaží připravit i program - aby to nebylo jen o alkoholu, přeci jen jsme na to (jak kdo) už dost staří. Mi je to jedno, já můžu zacachovat kdekoli, a večer si dát pivko, i když je pravda, že v Ostravě je pivo lepší.

Pro vás, co nechcete jet do Ostravy - uvědomte si, že v Praze vás čeká jen bolest hlavy a případně i nějaké to okno (a to i na příznivce applu), kdežto v Ostravě si užijete i zábavu nealkoholní (ale alkohol je i zde vítaný).

Jak chcete.

Btw, Alasko, radním jsi měl dát 5 hlasů do ankety...
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

jojo Ostrava by mohla klapnout že ano......:) jsem jednoznačně pro 8)
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Wodka píše: Btw, Alasko, radním jsi měl dát 5 hlasů do ankety...

to bohuzel nemuzu :)
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Wodka píše:Podle mě jde o toto:

Buřičům z Prahy jde jen o jedno... resp. o deset piv a nějaké destiláty... Program veskrze nijaký (nebyl jsem, neviděl jsem, ale slyšel jsem dost :) )

Radní z Ostravy se vždy snaží připravit i program - aby to nebylo jen o alkoholu, přeci jen jsme na to (jak kdo) už dost staří. Mi je to jedno, já můžu zacachovat kdekoli, a večer si dát pivko, i když je pravda, že v Ostravě je pivo lepší.

Pro vás, co nechcete jet do Ostravy - uvědomte si, že v Praze vás čeká jen bolest hlavy a případně i nějaké to okno (a to i na příznivce applu), kdežto v Ostravě si užijete i zábavu nealkoholní (ale alkohol je i zde vítaný).

Jak chcete.
Nechci vyvolavat nejaky hadky, o to mi fakt nejde... ale tohle mi pride docela nefer...
Uznavam, ze v Praze nikdy zadnej program nebyl, protoze ale nikdy nikdo ani trosku neprojevil zajem o to, aby se neco delo!

Kdyz jsem uz davno (jeste pred tema vetsima ostravskejma srazama) planovala, ze by se mohlo jit do cajovny, tak mi trictvrte lidi rekla, ze v zadnym pripade!
Kdyz jsem jeste tenkrat byla v Rade a snazila se na srazech neco resit, tak me stejnak nikdo neposlouchal (az teda na Reskatora a Icha, ale to je fakt docela malo na to, ze se nas tam seslo treba i 20)... a to jsem tenkrat mela i vypracovanej program! Takze to je pak tezky...
No, holt jsem asi nikdy nemela zadnou autoritu....
Ja osobne alkohol nepiju a takovych lidi je na prazskych srazech vic, takze problem v tom, ze se tam vsichni chceme opit fakt nevidim...
Dalsi vec je, ze kdyz jsem nekdy tak trochu mluvila do organizace, prislo mi, ze jde spis o takovy pratelsky setkani a pokec, protoze ja vas beru jako pratele a rada vas po dlouhy dobe uvidim (to je teda asi jenom pohled z moji strany, kdyz vy prijedete jen v pripade, ze se bude neco dit a ne proto, abyste videli ostatni)...

Ok, beru to jako svoji chybu, ze se vam do Prahy nechce, pokud nebude program, ale jen jsem chtela ukazat, ze jsem se fakt pred casem snazila...

Navic, jak uz jsem rikala Alaskovi.... jen nas opravdu malo, tak preci se nebudeme takhle hadat, to podle me nema ani trosku smysl... ja myslim, ze jsme se tu sesli pro uplne jinou vec... a ne proto, abychom se hadali, ktery mesto je lepsi...

......................

Co se tyce pripadneho conu, tak klidne rada zucastnim, ale ted opravdu nemuzu vedet, jestli budu mit cas, preci jen na leto si clovek planuje spoustu jinych veci... Ale budu se snazit, aspon tu "vasi bajecnou Ostravu" konecne uvidim...
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

milacku, vis ze ja za vama prijedu kamkoliv...
Nesmrtelný k nesmrtelným, ostatní k nim...
---------------------
Uživatelský avatar
ID
Seržant
Seržant
Příspěvky: 66
Registrován: 22. květen 2004, 14:28:18
Oblíbená postava: id
Oblíbená loď: gilgames
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Presov, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Thora píše:
Wodka píše:Podle mě jde o toto:

Buřičům z Prahy jde jen o jedno... resp. o deset piv a nějaké destiláty... Program veskrze nijaký (nebyl jsem, neviděl jsem, ale slyšel jsem dost :) )

Radní z Ostravy se vždy snaží připravit i program - aby to nebylo jen o alkoholu, přeci jen jsme na to (jak kdo) už dost staří. Mi je to jedno, já můžu zacachovat kdekoli, a večer si dát pivko, i když je pravda, že v Ostravě je pivo lepší.

Pro vás, co nechcete jet do Ostravy - uvědomte si, že v Praze vás čeká jen bolest hlavy a případně i nějaké to okno (a to i na příznivce applu), kdežto v Ostravě si užijete i zábavu nealkoholní (ale alkohol je i zde vítaný).

Jak chcete.
Nechci vyvolavat nejaky hadky, o to mi fakt nejde... ale tohle mi pride docela nefer...
Uznavam, ze v Praze nikdy zadnej program nebyl, protoze ale nikdy nikdo ani trosku neprojevil zajem o to, aby se neco delo!

Kdyz jsem uz davno (jeste pred tema vetsima ostravskejma srazama) planovala, ze by se mohlo jit do cajovny, tak mi trictvrte lidi rekla, ze v zadnym pripade!
Kdyz jsem jeste tenkrat byla v Rade a snazila se na srazech neco resit, tak me stejnak nikdo neposlouchal (az teda na Reskatora a Icha, ale to je fakt docela malo na to, ze se nas tam seslo treba i 20)... a to jsem tenkrat mela i vypracovanej program! Takze to je pak tezky...
No, holt jsem asi nikdy nemela zadnou autoritu....
Ja osobne alkohol nepiju a takovych lidi je na prazskych srazech vic, takze problem v tom, ze se tam vsichni chceme opit fakt nevidim...
Dalsi vec je, ze kdyz jsem nekdy tak trochu mluvila do organizace, prislo mi, ze jde spis o takovy pratelsky setkani a pokec, protoze ja vas beru jako pratele a rada vas po dlouhy dobe uvidim (to je teda asi jenom pohled z moji strany, kdyz vy prijedete jen v pripade, ze se bude neco dit a ne proto, abyste videli ostatni)...

Ok, beru to jako svoji chybu, ze se vam do Prahy nechce, pokud nebude program, ale jen jsem chtela ukazat, ze jsem se fakt pred casem snazila...

Navic, jak uz jsem rikala Alaskovi.... jen nas opravdu malo, tak preci se nebudeme takhle hadat, to podle me nema ani trosku smysl... ja myslim, ze jsme se tu sesli pro uplne jinou vec... a ne proto, abychom se hadali, ktery mesto je lepsi...

......................

Co se tyce pripadneho conu, tak klidne rada zucastnim, ale ted opravdu nemuzu vedet, jestli budu mit cas, preci jen na leto si clovek planuje spoustu jinych veci... Ale budu se snazit, aspon tu "vasi bajecnou Ostravu" konecne uvidim...
no tak to ja by som prisiel do prahy hlavne koli tebe thora :), keby to len slo :)
vlastny brat estartu
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

No když na tom tak trváte, já do Phy klidně přijedu. Pokud, Thoro, vymyslíš program, myslím že nebudu jediný, kdo ti ho případně pomůže prosadit.

Btw. omlouvám se všem nealkoholikům, vy za to nemůžete.

Do Ostravy pojedu na cokoli, když budu v ČR a budu mít čas.

Btw. zdá se mi to, nebo jsem svůj příspěvekmísto do srazů poslal do Hypoteticonu?
Zamčeno