Diskuze rok 2007

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Jo,jestli někdo schání staré díly tak to bych neváhal,je tam pěknej výběr:)
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Pěknej výběr tam je, ale ty co shaním tam zrovna nejsou...

neměl byste někdo 9, 35 a 36?
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

atlan: možná najdu doma dvě devítky ale jistý si nejsem ;)


btw. na aukru jsem koupil romány ;)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

--odkaz vymazan--Robert>
Pekny den
Robo
Uživatelský avatar
enterprise
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: 20. listopad 2007, 22:03:38
Kontaktovat uživatele:

No pokud de o mně, tak já bych byl ochotnej dát klidně i 100,- za jeden díl PR. A navíc klydně i každej tejden. :) hehe. dloho sem tu nebyl. Měl sem jaksi nabitej program. Teď zrovna si čtu jednu knížku v angličtině pomocí translátoru. Až to dočtu tak se případně můžu pustit do něčeho tady. Počítám tak v prosinci, 800 stran tak rychle nejde, zvlášť když musim vždycky přemejšlet co se tim co z translátoru vyleze vůbec mislí. :D A jinak na sraz do Prahy bych klidně přijel. Dál asi ne, ale Praha pro mě neni problém. :) Stačí říct kdy kde a já se pokusim dostavit, pokud si na mě zase něco nevymislej v práci. :D
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Enterprise: --odkaz vymazan--
Uživatelský avatar
enterprise
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: 20. listopad 2007, 22:03:38
Kontaktovat uživatele:

Wodka: jj. vim. Už sem tam byl. :)
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

kruci sraz bude kvalitně obsazen a já tam nebudu......herdek....
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Škoda,škoda,škoda účast bude hojná :-)
lucia (neregistrovaný)

mám pritelku ktorá žije v kanade a dobre hovorí po anglicky...takže dala by som vám na nu kontakt a ona vám odpovie na vaše všetky otázky čo sa týka mna.bude všetko prekladat. kedy kolvek sa nu môžete obrátit.
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Trocha legrace z Německé perrypedie díky našim německým kamarádům konečně víme kdo nám toho perryho vydával a do kterého čísla))):

1995 erscheinen die Perry Rhodan-Romane Nr. 1 (»Operace STARDUST«) bis Nr. 430 (»Ultimatum Capinu«) in Tschechien beim Verlag Velká Soutéz.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Lucia - vysvetlit :)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Carlos
- add Wodka: 2/5 Rady ;-) Rozhodne bych pod kridla klubu zahrnul i Rena Dharka a mas muj hlas. ;-)

Ivanjan
- Ahoj. Vis, ja jsem clenem i jinych klubu nez tohoto a mame v nich i slovenske cleny. Situace se srazy je podobna... slovaci se do Prahy dostavaji tezko, pokud vubec a cesi (zvlast od Prahy na zapad) jsou casto hlavne lini (ale i ty ostatni duvody jsou ;-) ) jezdit na Moravu, natoz na Slovensko!
Ja jsem z Ostravy a jet do Prahy pro me neni sranda, zvlast se zenou (byt taky sci-fi pozitivni) a 4 mesicnim synem. Chapu tve rozcarovani nad cinnostmi ve stanovach, ktere ti nabizi aktivni clenstvi. Nicmene je tam i polozka "dalsi Radou schvalene aktivity". Tohle dava prostor pro tebe a tvou kreativitu (pripadne i tvych deti).

Tak treba pro pripravu prednasky na nejate tema ze serie PR nepotrebujes v podstate nic nez sesitky (i kdyz Databaze Multiverza a Perrypedie jsou dobrymi pomocniky) - co tak skusit tohle?
Byl jsi nekdy na nejakem conu nebo aspon seminari ci prednasce? Najdete si nejake zajimave tema a zpracujte ho... inspirujte se strankami treba Festivalu Fantazie nebo jinych conu, kde jsou programy a linie ruznych serialu, treba StarWars, StarTrek atd... oni delaji spoustu prednasek na ruzna temata svych serialu, dokonce delaji i fanfiction, pisou vlastni pribehy, vymysleji co v serialu nebylo (typicky otazka toalet na lodich ve startreku... nikdo nikdy zadnou v TV nevidel, jak to ti lidi zvladaji? ;-) neveril bys mozna jak rozsahle se o tom da povidat :-) ) moznosti je fura....

A mozna umis dobre mluvit. Prijed na Festival Fantazie nebo jiny con a prednasej tam sve prednasky nebo prednasky, ktere pripravili jini -> aktivni clenstvi te rozhodne nemine! :-) Dokonce uz jen ucast na dejove linii PR na nejakem conu je vstupni branou k aktivnimu clenstvi. Udelejte si klidne rodinny vylet do Chotebore, az tam o prazdninach bude FF. ;-)

Kazdy jeden z pasivnich muze byt aktivnim... ale aby se jim stal musi projevit... no ano, aktivitu. Kreativnim napadum se meze nekladou, Rada posoudi a da vedet. Temer vse co propaguje klub, zviditelnuje ho a predmet jeho zajmu je ocenitelne, je-li to v mezich zakona. ;-)
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Arweth: v mezich zakona......hmmmm tak jeden napad padl :)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Zápis ze včerejší rady...

--odkaz vymazan--
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Pro ty, kteri by byli radi aktivnimi cleny a nevi jak na to:
Aktivni clen je ten, ktery se Aktivne podili na provozu klubu. Patri sem napriklad prekladani nebo korekce dilu, ktere u nas nevysly, ucast na ruznych akcich, napriklad conech, srazech, porpipade priprava prednasek. Muzou byt i dalsi aktivity, napriklad psani vlastnich povidek na tema PR, ale i tvorba obrazku, plagatu, proste vse, co prezentuje nas klub a Perry Rhodana
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Vyrocni schuze Valne hromady se bude konat 10.12 na klubovem IRC kanale. Zacatek je v 19 hodin.
Virx (neregistrovaný)

ahoj lidi. Mohl by mi nekdo z vas poradit?! S kupovanim Perryho Rhodana sem se zasekla u nejakyho 250 dilu, jelikoz sem si myslela, ze uz se nevydava. Jak vydim tady na strankach, tak sem prisla o nejakych 200 dilu. Bylo by mozne je nekde sehnat? Predem dekuji za pomoc!!!
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Virx: treba tady

--odkaz vymazan--+rhodan

nebo jinde po antikvariatech. Prvni cisla nove MOBA made serie Hvezdny ocean lze dokoupit i u mne.
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

A něco málo tady:
--odkaz vymazan--Perry+Rhodan&search_cat=2
Ale to je spíš na doplnění:-)
Zamčeno