Diskuze rok 2007

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

George Schultz: Myslíš, že to nezruší jen proto, že si od tebe vzali předplatné? :-) (to byl vtip - teda aspoň doufám...)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Nevím jestli se dá věřit tomu že když přišla složenka,,tak to pofrčí
i příští rok'' ale snad jo, jinak teda MOTANOVÉ zapějte nám nějaký pěkný ,,CHORÁL K MOBĚ'' snad se to dostane až k těm správným uším :)
mystyk
Desátník
Desátník
Příspěvky: 46
Registrován: 25. říjen 2007, 23:37:06

Mně přišla složenka někdy v červenci. A vzhledem k tomu,že to bylo předplatné na celý rok, doufám že to minimálně rok ještě chodit bude. Samozřejmě to není 100% záruka, jak určitě pamatují všichni předplatitelé Perryho od nakladatelství Železný. Tam jsem pak vymáhal zpět peníze z nevyčerpaného předplatného. Zbývají 2 možnosti: doufat,že to budou vydávat anebo do MOBY zavolat a informovat se.
Dinik
Desátník
Desátník
Příspěvky: 41
Registrován: 3. září 2007, 20:39:37

Tak jsem napsal MOBě a odpověděli mi, že Perry bude vycházet i příští rok! Třikrát hurá!
GPS
Seržant
Seržant
Příspěvky: 79
Registrován: 9. květen 2007, 13:15:04
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra

Jergone
Doufám, jinak asi budu muset najít RSS kanál do PR vesmíru. :):):)
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

>DINIK

To je dobrá zpráva :-)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Dinik: Mno tak to jsi me predbehl :-)

MOBA mi na dotaz odpovedela, ze PR bude vychazet i nadale. Bude o 1Kc drazsi (kvuli zvyseni DPH), coz je myslim pro nas nepodstatne... :-)

K otazce na prodejnost jsem se dozvedel, ze prodeje jsou cely minuly rok stabilizovane jen s malymi vykyvy.

Tolik tedy info od radniho klubu a "stycneho dustojnika pro MOBU" :-)
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Tak to jsou samé dobré zprávy, jen by to ještě chtělo zalobovat o častější vydávání, aspoň 2x za měsíc :-) o tom že by to mohlo být každý týden se radši ani nebudu odvažovat myslet, to už není ani scf..........:):), ale takhle ty germány asi nikdy nedoženeme.
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

nedor: Hlavně ať dojede alespoň Hvězdný oceán! I když by to bylo amozžejmě pěkné kdyby perry jel každý týden! Možná že po té hře se prodej trochu zmátoří takže to půjde alespoň jednou za 14dní!
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

West: Ten týden je utopie, ale měsíčník bohužel ještě větší,když se podíváš na ty spousty dílů a nám jich naservírujou jen dvanáct za rok, chce se mi z toho b...................
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

edor já vim souhlasím s tebou ale bohužel (hlavně ekonomická) realita je taková lepší dvanáct dílů do roka než drátem do oka!
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

West: A dokonce se ti to rýmuje -roka -oka :) je to fakt, lepší něco než nic u železnýho to bylo, jako když lovíš rybku, každý týden, pak ještě Thoregon a najednou zásek, šup do podběráku a nazdar..........nic
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

A za týden bysme to stejně nestíhali přečíst...:-)
mystyk
Desátník
Desátník
Příspěvky: 46
Registrován: 25. říjen 2007, 23:37:06

Tak s tím souhlasím. Já mám doma ještě asi 60 nepřečtených dílů Thoregonu a všechny ty nový. Bohužel nestíhám číst. :-(
Uživatelský avatar
Nedor
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 176
Registrován: 2. listopad 2007, 10:24:51
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zliv

Dobře, dobře, týden je moc brzo, ale 2x měsíčně to se zvládnout dá.Nevim jak Vám to trvá dlouho, ale já ten jeden díl tj. 60 stran čtu tak 3 hodinky :)
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Nedor: Můžem skusit prudit Mobu třeba budeme mít úspěch ale pochybuju...Jinak k času čtení u mě to záleží jak je díl nadupanej-třeba Hvězdného bastarda nebo Arkonidského lovce jsem mě za 1,5hodinky ale třeba takovou Preatorii tu ani nevm jestli jsem vůbec dočet)))
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Nedor: Tak to já jsem zase měl Praetorii přečtenou ze všeho nejrychleji - byla tak blbá, že jsem po tom jenom jezdil očima a lítal mezi řádky...:-)
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Nedor: Tak to já jsem zase měl Praetorii přečtenou ze všeho nejrychleji - byla tak blbá, že jsem po tom jenom jezdil očima a lítal mezi řádky...:-)
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Kurňa, proč je to tam dvakrát? A stejně to byla reakce na Westa, huh... No nic, ještě trošičku soukromé reklamy: jestlipak víte, kdo a proč vyvraždil Guckyho rodný svět? Kdo ještě nevíte, brzy se dovíte... :-)
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergon: Jestli to nebyl Karel Gott a Helena Vondráčková tak to mohli být jen vražedné vosy)))
Zamčeno