Diskuze rok 2007

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

JamesFaith: ano, něco podobného, mnohdy i horšího
Uživatelský avatar
JamesFaith
Profesor Rhodanologie
Profesor Rhodanologie
Příspěvky: 27
Registrován: 6. srpen 2007, 22:36:43
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Novosedlice

Tak to by nemuselo být tak strašný, to bych snad zvládnout mohl.
Na čí mailovou schránku mám tedy zaťukat?
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

na moji, myslim, ze jsem ti uz poslala maila
nepodepsan (neregistrovaný)

Začal jsem pracovat na tom návrhu loga pro klub, ale nějak moc jsem se nechal unést. Výsledný produkt je moc crazy, proto se radši ani nepodepíšu.
Doufám, že mně Crushere veřejně nepráskneš :)
Tu je:
--odkaz vymazan--
mystyk
Desátník
Desátník
Příspěvky: 46
Registrován: 25. říjen 2007, 23:37:06

Sice to nevypadá moc špatně, ale opravdu je to docela dost crazy. Ale každopádně ti patří uznání za snahu. Mně samotného zatím ani pořádně nenapadl nějaký kloudný návrh. Snad jen Stardust a v pozadí mléčná dráha. (nebo kombinace s podobyznou Perryho). Tím to vlastně všechno začalo, tak snad právě to by v logu mohlo figurovat.
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Mystyk: TOHLE ti přijde jako moc crazy? Tak to abych se já radši do návrhů na logo nepouštěl, jinak polovina členů klubu skončí na JIPce...:-))). Mně to přijde docela roztomilý, jen po tom "Join or die" bych čekal rozběsněného Haluťana nebo tak něco spíš než tu kamarádskou pohodářskou raketku... Takže radši jedno nebo druhé změnit (což takhle "Join or cry?" :-)))
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Logo ma byt staticky a ne anymovany, aby se mohlo vyuzit i pro tisk
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

No, když statický, mohla by zůstat ta raketka (anebo "Join or die?" Hmm, řekl bych, že by bylo nejlepší to střídat podle momentální popularity klubu...:-))). Já se asi soutěže o logo klubu nezúčastním, i kdybych něco vymyslel, neumím to hodit do kompu - ale chtěl jsem se zeptat ohledně přednášek na FF: daly by se udělat nějaké tematičtější než jen shrnutí děje seriálu? Myslel jsem třeba něco ve stylu "mutanti v PR" nebo "superinteligence v PR", anebo třebas nějakou zpola vážnou, zpola nevážnou diskusi třeba na téma "nejchytřejší, nejagresivnější, nejvych...ytralejší rasa či osoba seriálu či tak - líp by se to i vtěsnalo do omezeného rozsahu přednášky a mohlo by to být aj zábavnější, vzhledem k tomu, že v publiku jsme stejně většinou skoro samí zasvěcení...
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

To join or die by tam fakt být nemuselo-jinak to tak hrozné není!Pokud je potřeba něco připravit pomoc s přednáškou přeložit napište mi prosím na mail a já rád pomohu!
Hasan (neregistrovaný)

Sice se soutěže o logo klubu neúčastním,ale nemyslím si,že by bylo vhodné aby logo obsahovalo nějaká hesla která by působila výhružně,nebo agresivně.Tomu by asi bylo lepší se vyhnout.Například \"Join or die\" mi k Perry Rhodanovi nějak nesedí.Je to ovšem jenom můj osobní pohled na celkové pojetí Perry Rhodana,který by asi tak radikální prohlášení nikdy neučinil.
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

hasan: K Perrymu Rhodanovi mi "Join or die" docela sedí...:-) Ale nesedí mi k našemu klubu.
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Co povidáš Jergone?Nepomlouvej Perryho!
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Ad LOGO - budou někde pokusy vystavený? že by se to mohlo udělat formou anktetky ? Já bych tedy chtěla vidět jak všecky vypadají, taky bych přiložila ruku k dílu.....ale do 12.2. nestíhám skoro nic, tak jestli si potom vyšetřím aspoň den, tak bych taky volačo vyrobila aspoň pro pobavení :-)

ten návrh jsem viděla raketka je fakt kouzelná, skoro jako sob na AXN :-), ale to nechci pomlouvat, i takovej fantasickej pokus je dobrej. Aspoň bude z čeho vybírat :-))

Ad FF - tak letos se tam chystám, akorát bych potřebovala vědět alespoň zhruba kdy tam budou přednášky PR, páč na celej FF nemůžu, u nás se plánujou dovolený už teď, takže se vnutím max na 2 dny. Ráda pomůžu s materiálama, ale na přednášku nemám :-( jednak nejsem řečník a jednak celej květen a červen jsem v časovým presu (budu muset do hlavy tlačit spoustu neužitečnej informací a zas vypouštět :-((() FF mám vždycky jako relaxaci a nabití baterek na celej rok :-)
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Tady se muzete kouknout na loga, ktery jsme zatim dostali:
--odkaz vymazan--Mondra/logo1.gif
--odkaz vymazan--Mondra/logo2.gif
--odkaz vymazan--Mondra/logo4.jpg
--odkaz vymazan--Mondra/logo4cz.jpg
--odkaz vymazan--Mondra/logo5.jpg
--odkaz vymazan--Bart/Perry1.jpg
--odkaz vymazan--Bart/Perry2.jpg
--odkaz vymazan--Bart/Perry3.jpg
--odkaz vymazan--Icho/Logo.jpg
--odkaz vymazan--Icho/Logo2.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku2.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku3.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku4.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku5.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku6.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku7.jpg
--odkaz vymazan--Kulda/Ku8.jpg
--odkaz vymazan--Wodka/Wodka1.jpg
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--
--odkaz vymazan--

Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Lonaj, zatim asi nebudou... resp. mam mali lidi, kteri slibili, ze by neco na miste byli ochotni prednaset. A jelikoz se ma osobni situace vyviji tak, ze na FF, pokud vubec, budu max. 2 dny, obavam se, ze pokud se nezvedne vlna aktivity v radach fandu klubu, letos to s PR na FF vypada blede.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Podkladu je dost uz z lonskyho roku a nabizela jsem alaskovi pomoc i s letosni pripravou a zatim se neozval-Ale na FF asi nepojedu.
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Takže s Nesmrtelným Vůdcem na FF to vypadá bledě, hmmm...:-( Nu nic, já si stejně něco začnu průběžně připravovat, ono se to vždycky bude hodit na nějakých jiných conech... Jinak loga jsou hezká, jen by přece jen mohla být trooooošičku víc crazy, Perry Rhodan je seriál, který se fantazie nebojí, tak není třeba se držet tak zpátky...:-) Mně nejvíc chytila ČSSR na hvězdném pozadí, esli se bude hlasovat, dávám jí všecky hlasy, co mám...
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Omlouvam es Kuldovi, ze jsem zverejnila spatny data.Tada jsou ty spravny:
--odkaz vymazan--Kulda/Ku1.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku2.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku3.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku4.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku5.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku6.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku7.tif
--odkaz vymazan--Kulda/Ku8.tif
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

--odkaz vymazan--Mondra/LogoPR.jpg
--odkaz vymazan--Mondra/LogoPR2.jpg
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Kuldovy loga Ku1 - Ku3 - jednoduche a vystizne. Myslim, ze ty by byly idealni :)
Zamčeno