Diskuze rok 2006

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Arweth: Mno, je to Praha a zatím nevím o ničem, s čím by mi termín kolidoval, takže já též jedu. Marků Stounů jsem přečetl několik, Ledovou společnost jen první - fůůům, s takovou hrůzou bych ani nesrovnával...:-( -, Starra zatím žádného, ale mám je doma, tak bych to mohl dohnat. Koukal jsem ale, že Scon se bude týkat hlavně Treku, tak by se mělo srovnávat především na téhle frontě. Mně osobně přijde trochu povrchní, když někdo měří podle jedné lajny PR a Trek jenom proto, že obojí je o vesmíru a obojí je - hmmmmm - lehčí čtivo. Mám rád oba seriály, ale myslím, že každý je dost o něčem jiném, nebylo by špatné o tom popřemýšlet hlouběji. Dal by se při tom zužitkovat i ten nápad, co tu kdysi kdosi měl - srovnání hlavních postav Treku a PR. No, je dost času o tom podumat. Mohl bych se ujmout i nějaké přednášky, jen by to nemělo být v sobotu dopoledne - než se tam po práci dohrabu, může už se Larsaf blížit k zenitu...
Maťa (neregistrovaný)

Ako je Február po česky??
mystyk
Desátník
Desátník
Příspěvky: 46
Registrován: 25. říjen 2007, 23:37:06

Február = Únor
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergone tak toho Stara ti vřele doporučuju dost slušná scifi Asimov byl fakt frajer!Jo díky Arwethe-pěkně napsáno!
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Já mám doma všech šest dílů, nakoupoval jsem si to ještě v dobách, kdy byly knížky tak levné, že jsem si nemusel pečlivě vybírat a mohl jsem si jich při návštěvě speciálky odnést plnou tašku. Mrknu se na to, zajímaly by mě podobnosti s Rhodanem - a ovšemže i rozdíly...
Marián (neregistrovaný)

Tady někdo čte Marka Stonea? Takovou blbost?! Takovéto čtivo je jen pro silné nátury, které vydrží dočíst bez psychické újmy až do konce. A vůbec - co ho sem pletete, tady je království Perryho Rhodana a spol.
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergone jeden rozdíl ti řeknu hned-Star je jedena z nejlepších scifi detektivek co jsem četl!
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Tak rohle je hustý a pak že je Mark Stone kravina))))) --odkaz vymazan--
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

>WEST
Docela by mě zajímalo, kolik je let tomu pisálkovi.
:-)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

jestli mu je 5, klobouk dolů. Jestli o měsíc víc - hmm, no comment. znám lidi, co píšou mnohem lépe a stydí se to dát někomu přečíst... holt sebevědomí je krásná věc, ale nemělo by se to zase přehánět.
Uživatelský avatar
mirek.vlk
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 30. leden 2005, 14:12:24
Členství v klubu: Yes

Lemurie 4

Dnes začalo nakladatelství Vašut odesílat předplatitelům 4. díl Lemurie
"První nesmrtelný".

Jinak vychází 7.12. Nenechte si to ujít.
saedelaere
Vojín
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 26. srpen 2007, 14:28:26
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: INTERSOLAR
Oblíbený díl: Vsetky su super
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Jergon:

Si pisal ze ti nechce otvorit 447 vo Worde. Nemusi byt problem vo formatovani staci ze mas starsiu verziu a keby si ho velmi chcel tak ti ho možem dat aj vo formate PDF
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Koukám, že se nám tu rozmáhají SPAMy :-(
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Whoaaa, tak ona se tahle věc objevila i na netu? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). John a modří mimozemšťané jsou ve fandomu už léta legendou, napsal to nějaký Mičánek a bylo to aj v Ceně Karla Čapka. Jenže se - jaká škoda- později proslechlo, že prý to napsal někdo relativně zkušený a že ta stupidita je jenom úmyslná recese. No ale i tak klobouk dolů... BTW: před časem jsem k tomu napsal krátké pokračování - John a zelení upíři z Marsu :-)))
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergone tak to pošli odkaz!Jinak kdo má zájem o Perryho v NJ ať si pořídí Emule a zadá heslo rhodan a pak něco uvidí!
Murnicon (neregistrovaný)

zdarte lidičky,

právě jsem se zaregistroval a hledám nějaký link na stažení knížek o Perrym. Nedávno jsem náhodou narazil na první dva díly Lemurie a absolutně mě dostal. Rad bych se ale podíval i na úplný začátek, jak to všechno začalo...

Moc dík
GPS
Seržant
Seržant
Příspěvky: 79
Registrován: 9. květen 2007, 13:15:04
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra

Murnicon:

Co se týká Lemurie, podívej se na --odkaz vymazan-- a Moba vydává cyklus Hvězdný oceán - adresa je: moba@mobaknihy.cz
Viťa (neregistrovaný)

zdravim, mam dotaz , delsi dobu jsem nebyl na ftp.prhodan, pak mi odesel hardisk a ted uz nevim pristup na ftp :o( - bylo by ho mozno opet ziskat ? muj e-mail: vi.ta@seznam.cz
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Zdar,
kdo z vas je ochoten jiz ted slibit ucast na FF2007? popripade nabidnout pomoc (prednaset, pripravovat prednasky, atd...)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Arw: Přednášet nebudu, ale pomůžu s čímkoli.. na co budu stačit.

Zatím to vypadá, že v lednu budu mít volno :)









_______
š.r.o.u.b.
Zamčeno