Diskuze rok 2006

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Mohl bys mi poslat na email (Thermadon@email.cz) nějaký odkazy na ty downloady PR?
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergone poslal jsem ti 4odkazy-nějak ten debilní seznamáckej email blbne takže nevim kolikrát ti to přijde furt mi to hlásilo interní chybu))
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Jergon: vim to nabeton, sam jsem ty 4x A4 texty pro hlavni tema psal. ;-)
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

po dlouhé době.....

Arwe: to je perfektní.....objednám u svého prodejce(ještě že je u mě v domě) ;o)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Snazim se delat co jde... tohle mi prihrala nahoda pres alasaka a cloveka z Pevnosti, ktery se na klub obratil. Ja "jen" musel stvorit ty texty, ktere si pak stylisticky upravili a ja jim je ve druhem kole zkontroloval a upravil faktograficky. Vysledek muzete posoudit sami, sam nevim, jak to dopadne, vysledek uvidim az mi prijde autorsky vytisk. :-)
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergone posílal jsem ti to 3x pokaždé mi to hlásilo chybu-takže nevim co s tim je
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Hele lidi, možná se budu stěhovat do Českých Budějic, takže až tam budu, snad se tam posléze naleznou nějaké dobré duše a založíme PR buňku :) Za 14 dní si jdu kupovat prut na kapry - když je tam tolik rybníků :) ať má při čem číst perryho...

Sbohem sladná Ostravo :(
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

*skladká
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

wodka: no toto a co tě přimělo ke stěhování???
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

wodka: jak muzes opustit nase prekrasne mesto? jsi zradce SROUBU ci co?!?
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ceski - toz, krome az dvojnasobneho platu (v hrubem, stat si ale bere sve) jsou v tom urcite duvody, ktere jsou dosti osobniho razu ve smyslu meho ponekud negativniho vztahu k jistym "kolegum", resp. spise jejich vztahu ke mne. Proste jsou to kreteni, kteri podlizaji sefum a furt si vymysleji, prehaneji a donaseji :) A to me nebavi. A pak - v budejich jsem jeste nebyl a tamni clenove PR potrebuji asi posilit (a pak - chystam se ze se dam na rybareni - a v jiznich cechach je plno rybniku :) ). Tak.

Alaska - Nezapomen na Hlavni heslo SROUBU - sirit viru slovem i ciny. Jsem takovy mesias :) Jedu sirit nase ideje do blizkosti centra reakce.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Ceski - toz, krome az dvojnasobneho platu (v hrubem, stat si ale bere sve) jsou v tom urcite duvody, ktere jsou dosti osobniho razu ve smyslu meho ponekud negativniho vztahu k jistym "kolegum", resp. spise jejich vztahu ke mne. Proste jsou to kreteni, kteri podlizaji sefum a furt si vymysleji, prehaneji a donaseji :) A to me nebavi. A pak - v budejich jsem jeste nebyl a tamni clenove PR potrebuji asi posilit (a pak - chystam se ze se dam na rybareni - a v jiznich cechach je plno rybniku :) ). Tak.

Alaska - Nezapomen na Hlavni heslo SROUBU - sirit viru slovem i ciny. Jsem takovy mesias :) Jedu sirit nase ideje do blizkosti centra reakce.
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Když budeš i nadálé fandit Baníku,poslouchat Nohavicu a mluvit pěkně po ostravski bude všechno OK ale jestli začneš pepkovatět tak si tě najdou!Ostrava je mocná a má své prsty všude!MHUHAHA!
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Tak jsem právě dočetl třetí lemurii a řeknu vám takhle má vypadat sci-fi hodně akce,mnoho otázek a málo odpovědí má to jednoduše spád-vřele doporučuji!
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

moh by nekdo promazat ty spamery?
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Už nějaký pátek vím o tom, že by měl být tenhle měsíc sraz, ale stále nikde nic bližšího? Ví o tom někdo něco bližšího?
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Arwer: ten nekdo je jenom Crusher
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Neprislo mi zatim nic - ale ony tam stejne asi jsou jenom ty nejstarsi, co?
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Nějaký server, kde by se překládaly příběhy z té ooooooooobrovské prázdné propasti mezi M87 a Thoregonem, asi nebude, což?
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Whoaaa, co je to s tím dílem 447? Když to otevřu, vyleze mi jen nekonečná neforemná pláň nějakých mimozemských znaků. Přitom všechny ostatní překlady odtud mi šrotují v pohodě...
Zamčeno