Diskuze rok 2006

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Tak jsem náhodou zjistil (či si uvědomil), že Rhodan letěl na Měsíc den po mém narození. :o)
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Tak mě právě přišla sms od mého knihkupce, že má pro mě 3. díl Lemurie a to Exodus generací.
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

jergone posílal jsem ti to tak 50x ale vždy když jsem to posla hlásilo mi to chybu při odeslání anebo mi následně došel chybový mail-jinak máš pravdu jsme jediný překladatelé-existuje jeden slovenský web pro palmy a tam mají díli 1-295 v pdb ostatní mají 1-50-a to je vše přátelé!
GPS
Seržant
Seržant
Příspěvky: 79
Registrován: 9. květen 2007, 13:15:04
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra

To WEST:
Podívej se na perryrhodan.mysteria.cz, odkaz Guckyho stránky - Jsou tam i Cappinové!
Hasan (neregistrovaný)

429 ???? Půjde to stáhnout?
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

429 uz jde
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Jergon, nevim, co ti nejde, 447 je v poradku, ale slovensky :)))
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

to George schultz:Jj-to super ale Jergon se ptal na to jestli Perryho nepřekládá také někdo jiný než náš klub-zatím musím říci že jsem nažádný "amatérský"překlad mimo náš klub nenarazil((( Jinak všimnul jsem si že tam má Gucky 422 a tu my tady nemáme k dispozici na --odkaz vymazan-- je hlášen jako přeložený stejně jako Atlan 3 Karavana zázraků-takže kdyby to měl náhodou někdo na hadru nemohl by se podělit v klubu.prosím!
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

to West: AHC 3 je prelozenej, probihaj posledni upravy, brzy bude hotovej ;)
Uživatelský avatar
crugeo
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 102
Registrován: 9. květen 2007, 18:27:55
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra
Kontaktovat uživatele:

Tak už mám taky 3. díl Lemurie.
:-)
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

a ja dostanu AHC s venovanim :)
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

422 uz funguje
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

chtelo by to vymanit Bannery
imperator
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 14. srpen 2007, 13:11:18

Pekny clanek v pevnosti :-)
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

No, tak ten díl 447 asi oželím, on se svět nezboří. Slovenské formátování mi mašina zkrátka nebere...:-) Jinak koukám, že toho dost přibylo na atlanových stránkách ohledně obsahu dílů, tak se jdu vzdělávat :.) - hlavně v událostech okolo PAN-THAU-RA a chronofosílií, tam mám největší mezery... :-(. Jo, a díky za články v Pevnosti, hlavně za tu fůru barevných obrázků... :-)
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Nechápu v čem je problém!Já to otevřel normálně v MS Office i v open office a žádný problém!Zkus přes otevřít v progarmu a word a mělo by to fachčit!
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Dlouho jsem tu nebyl. Zajímá mně jen jedna věc.
Kdo je Michal Seibert ?
*našel si teď sám na google*
Arweth ?
Sakra chlape jseš třída !
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

¨Já si dneska taky přečetla článek, fakt dobrý, aj s obrázkama :-) konečně je Pevnost kompletní :-) ( mám je přečtený všechny od prvního vydání :-)) - tedy ty pevnosti . Perry je samozřejmostí :-))
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Mno jo, jsem to ja :-)
Diky za prilezitostne pochvaly vsem kdo nejake poslali :-) Kez by se naslo vice aktivnich lidi... mame totiz dalsi pozvanku a to na Scon - http://--odkaz vymazan--

***** cituji *****
Měla by tam být malá linie o literární SF a to v celé její nesourodosti, takže i Perry Rhodan, který je docela fenoménem, nejenom u nás. V zásadě bych rád něco ve stylu "seznamte se s Perrym", nějaká stručná historie - nejen Perryho příběhů, ale i jak to vzniklo ve skutečném světě, kdy a kde začal vycházet a prostě nějaké pozadí, třeba i souvislost příběhů s dobou vzniku (paralely se studenou válkou a podobné věci). Pokud by bylo možné srovnání i s jinými hrdiny sešitových příběhů (napadá mě Mark Stone, série Ledová společnost nebo Asimovova dobrodružství Lucky Starra), byl bych rád. Délka přednášky/přednášek má tyto omezení: od dvaceti minut (minipřednáška) do dvou hodin (tam už by byla potřeba i desetiminutová přestávka) - stačí říct, kolik bude třeba, abychom to zapracovali do programu. Jinak množství přednášek bych rád, aby celkově zabraly řekněme jednu až tři hodiny. Na FF měl Rhodacon docela hodně co předvést, takže doufám, že vás napadne pár přednášek a budete mít chuť je u nás odprezentovat.
***** *****

Mno co vy na to?
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Kdo to pořádá ?
*kouká do pořadatelů*
Myslím že tihle lidi jsou v pohodě. Já určitě pojedu. A jestli se do té doby naučím mluvit tak bych mohl i něco říkat :-)
V sobotu jsem byl jako reprezentant našeho SFK na Akiconu. Tenhle con byl o Japonsku o manze a o anime, DDR a hlavně o setkaní přátel. Byl to con celkem v pohodě jen škoda že tam bylo tak málo lidí :( Ale celkem mně to i bavilo ale občas prostě nebylo co. Byly jen dvě programové linie ... No sem se asi moc nehodí psát nějaký report. Až dodělám fotky hodím link na fotky.
Zamčeno