Diskuze rok 2006

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Jestli myslíš mého "Johna", tak toho jsem na web nedával, byl to jen takový můj úlet :-))). Ale mám to v počítači, tak bych ti to mohl poslat na email :-))
Arweth: Já jezdím na FF pravidelně už léta, takže jestli mě nepotká nějaká hrůza, měl bych tam být i napřesrok...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Takze mladezi,

prosim do mailu se mi ozvete ti, kdo jsou ochotni prednaset nebo pripravit prednasky pro Scon (viz. nize). Rad bych do Noveho roku vedel, kolik vas je. Pripiste i co nabizite za pomoc, pripadne, s jakou jinou scifi jste ochotni/schopni Perryho "srovnat".

Jelikoz jsem prirodni trekkie, tak hledam i dobrovolniky pro srovnani Perryho se Star Trekem, ktere si v pripade, ze se nenajde nikdo jiny, vezmu pod sva kridla.

Registroval jsem v diskuzi ctenare Stona, Stara i Ledovky a jiste jsou tu i Vratkari, Jediove a dalsi tvori a potvori, takze se hlaste, mate-li chut prilozit ruku ke spolecnemu dilu a zase trochu pozvednout obecne povedomi o Perrym mezi komunitou nasi krevni skupiny.
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

Arweth: S Trekem můžu srovnávat určitě, ten znám relativně dobře. S ostatními si tak jistý nejsem, ale možná by mohlo být zajímavé komplexní srovnání - něco jako Perry Rhodan versus jiné kosmické scifárny. Jakože jednu přednášku, do níž by každý zájemce z řad klubu mohl přihodit, co zná (čímž by se připravilo hodně hutné téma a nikdo by se s tím jako jednotlivec moc nenadřel... :-)). Mohlo by tak dojít i na nějaká díla, která zatím známe jen okrajově nebo třebas i vůbec...
jur@p (neregistrovaný)

Zdravím,provedl jsem registraci ale žádný potvrzovací mail nedošel,nějaká chyba?
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Jergone určitě pošli!Legrace není nikdy dost !
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Tie diely s Kantiranom boli vyborne - sama akcia, dobrodruzstvo pribeh, takisto boli dobre diely aj o Perryh a Atlanovi v Jamondi ale tento diel co citam teraz je pre mna utrpenie citam ho uz pomaly 2 mesiace - Lod praeotoria - same technicke informacie, vysvetlovanie milion petsto pohonov, zbrani, lodi, kto co kedy vynasiel, co ako funguje, ale som uz na 43 strane a nic sa este nestalo, konecne uz aspon Praetoria vystartovala, ale inak nic. Dufam ze tento spisovatel uz nic viac nenapise v RHodanovi. Nech pise encyklopedie.
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

ANRO: Jo, souhlasím, že Loď Praetoria je jeden z nejotravnějších svazků, co u nás vyšly - jen ke konci je trochu akce při velké bitvě s Arkonidany, ale i ta je napsaná tak ploše, že to nezachrání. Další svazky už jsou naštěstí zas o něco zajímavější.
On je to asi celkově velký problém PR (po pravdě asi jediná vážná slabina, která od počátků až do dneška nevymizela): příběh zkrátka musí mít sto svazků (tedy asi 5000 - 6000 stran), kdyby na chleba nebylo a co na tom, že jeho struktura, zápletka a vůbec vydá v nejlepším případě na polovičku (což pořád dělá 2500 - 3000 stran - umíte si představit tak dlouhý román?)? Pak je tam zákonitě spousta svazků zbytečná, o ničem, všecko se neskutečně táhne přes desítky a desítky stran... Němcům to možná nepřijde, když mají týden co týden nový svazek, ale tady, kde jsme odkázaní na těch 60 stran měsíčně, to fakt někdy naštve...
Podle mého by autoři PR asi měli dělat jeden cyklus tak nanejvýš na 30 svazků - je mi jasné, že tak by jim asi brzo došly nápady, ale což kdyby třebas mezi fanoušky pořádali brainstormingy?
Jasně, tohle celé jsou jen moje uplkané výlevy, ale aspoň tu jednou bude něco jiného než spamy a dotazy, kde co sehnat, což? :-)))
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: OK, dáš mi svůj email? :-)
Nimma
Poručík
Poručík
Příspěvky: 139
Registrován: 29. březen 2004, 20:08:33
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: 43
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Broumov

Jergon: S tou PRAETORIEj souhlasim - je to pekne trapnej dil... Problem je, ze musej obsah rady vyplnovat balastem, a nektery z tech autoru pisou pekne průmerne. Kdyz se jim navic trochu nezadari, je z toho takovahle nuda :-/
West
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 185
Registrován: 2. květen 2007, 1:56:51
Členství v klubu: Yes

Stačí zmáčknout West))) no ale když jinak nedáš tiborw@seznam.cz
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Svolava se Valna hromada klubu na nedeli, 17.12.2006 od 18h. na nasem irc kanale
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

jur@p:
protoze jsi vyplnil spatne email ... misto @ jsi dal 2 ... to potom nebylo kam ten potvrzovaci mail poslat :-)
ucet jsem ti aktivoval a staci se jen prihlasit ....

Admin
donaco (neregistrovaný)

Zdravím,
dají se někde sehnat díly Perry Rhodan 394 - 400.
Někde dole v diskuzi jsem našel něco o skenech, ale to už je asi historie :o/
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

donaco, kdyz jses clenem klubu, muzes si je jeste porad ztahnout z techto stranek
jur@p (neregistrovaný)

Crusher: jsem kopyto,díky moc :)
Jergon
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 170
Registrován: 20. červen 2007, 14:11:38

West: Sorry - Johna jsem poslal dneska ráno dvakrát za sebou, páč mi to poprvé hlásilo chybu systému. takze je to tam zkopírované celkem třikrát, snad už to je v pohodě... :-)
.Polinius (neregistrovaný)

Nevím co to má společného s Perry Rhodanem, ale jmenuje se to:
Peter Thomas Sound Orchestra - Perry Rhodan 2000
--odkaz vymazan--AkxLO0uopmU
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Po dnešní Valné hromadě, která byla prohlášena za neplatnou, podle stanov, se zbylí účastníci rozhlodli požádat Radu a Vedení klubu o vyřešení a vysvětlení následujících věcí:


*vyřešit spam v diskuzi (navrhuje se zrušit posílání dotazů emailem, protože to stejně nikdo nepoužívá)
*dát na stránky aktuální stanovy (upozoňuje se na to už několik let)
*dát na stránky a aktualizovat aktuální seznam aktivních členů (NE aktivnější členy, čiliž aktivní členové podle stanov), protože bez něj, se nedá určit, kdo smí a nesmí hlasovat na Valné hromadě
*navrh na doplnění stanov ohledně průběhu voleb, kandidatury volených členů, a počet hlasů každého hlasovatele + jasné určení toho, kdo může hlasovat a kdo ne
*rada by měla zveřejňovat výsledky ze svých zasedání, které má probíhat minimálně 4x ročně (což neprobíhá)
*vyjadření místopředsedy k jeho výroku ohledně stanov
*přidat do stanov možnost odvolání rady v případě neplnění jejích povinností
*implicitně určit, kdo a kdy může navrhovat kandidáty do rady
*po skončení každé Valné hromady přidat na stránky necenzurovaný log z ní
*přidat na stránky odkaz a návod na to jak se dostat na IRC kanál
*udělat posílání novinek emailem, nebo alespoň rss
*vytvoření několik let slibovaných vnitřních směrnic klubu

My, níže podepsaní, členové klubu SFK Perry Rhodan:
Atlan, Hyplos, Kulda, RSC, Polinius, Thora, Tyric, Benet
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

no to taky nevim :-)
ale na je tam toho víc - od fanoušků PR :-)

--odkaz vymazan--V0DEdAoa__Y&NR
--odkaz vymazan--RihvWF54kM
--odkaz vymazan--FtV5kJ7rKkg
--odkaz vymazan--F94fh9gCX5M
Uživatelský avatar
Lonaj
Seržant
Seržant
Příspěvky: 84
Registrován: 20. duben 2005, 21:56:19
Členství v klubu: No
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Hm...tak valnou hromadu jsem prošvihla, protože sedím momentálně v práci :-(
Zamčeno