Diskuze rok 2005

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
kulda
Desátník
Desátník
Příspěvky: 49
Registrován: 11. březen 2006, 20:52:57
Kontaktovat uživatele:

Widra. Kolik bude stát předplatné to opravdu nevím,  ale vždyť jde o to,že bude opět vycházet nejlepší seriál na světě.  Tak si to koukej předplatit ,nebo uvidíš.Čau Kulda
Uživatelský avatar
kulda
Desátník
Desátník
Příspěvky: 49
Registrován: 11. březen 2006, 20:52:57
Kontaktovat uživatele:

Aleš:Jsem na tom podobně,takže se také  všem předem omlouvám že se na někoho skeny nedostanou.Bohužel vše nestačím vyřizovat.
George Shultz
Desátník
Desátník
Příspěvky: 43
Registrován: 16. prosinec 2005, 19:53:48
Členství v klubu: Yes
Kontaktovat uživatele:

Nabízím skeny.Pište si. Pošlu třeba přes úschovnu. čauec
Fanda25 (neregistrovaný)

Prosím pošlete mi skeny Rena Dharka mě to nějak nejde stahovat mockrat díík
George Shultz
Desátník
Desátník
Příspěvky: 43
Registrován: 16. prosinec 2005, 19:53:48
Členství v klubu: Yes
Kontaktovat uživatele:

Nabízím skeny. Bohužel jen Perry Rhodan. Včera jsem to zapoměl napsat. 
George Shultz
Desátník
Desátník
Příspěvky: 43
Registrován: 16. prosinec 2005, 19:53:48
Členství v klubu: Yes
Kontaktovat uživatele:

V lednu vyjde konečně další PR. Bude třeba ho naskenovat, a jestli zatim nikdo, tak se hlásim, naskenuju ho a když mi poradíte jak to dostat na ftp, bude tam. (PC mám sice 5 let, ale na ftp jsem zatim kašlal)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Gorge nesuhlasim s tym aby sa naskenoval Perry Rhodan co vyjde v januari v CR. Pretoze ked ho naskanujeme a dame na ftp - vacsina z Vas by si ho stiahla, napriklad aj ja a nekupili by sme ho a zase by ho prestali vydavat kvoli malemu poctu predanych kusov. Nedavajme ceske cisla na ftp, min. dokedy budu v predaji v stankoch - min. mesiac a aj dlhsie by som doporucil - naozaj to spravi len zle a fakt je to aj porusovanie prav, ale to teraz neriesim, riesim len predaj, lebo ho zrusia.
Marek Kolařík [e-mail] (neregistrovaný)

Skeny nove vychazejicich diluV zadnem pripade nebudou uverejneny skeny novych dilu To je sice muj
osobni nazor, ale myslim ze s nim souhlasi hodne clenu. Protoze jak
uvedl ANRO, pokud klesne prodej, bude vsechno ceho jsme dosahli na nic.
Perryho prestanou prodavat a my budeme tam kde jsme ted. Bez Perryho !!!
A to myslim vubec nikdo z nas nechce. Proto zatim zadne skeny a skeny
nove vychazejicich (v budoucnu) ani nahodou. Predpokladam ze to vsichni
rhodanisti chapeme.

C.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

V zadnem pripade se NESMI objevit nove dily na nasichch strankach ani na  ftp. Pokud tak nekdo udela,muze to mit za nasledek i vylouceni z klubu. takove dily budou okamzite smazany!!!
radimmo
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 7. září 2005, 8:35:07
Oblíbená postava: Gucky
Oblíbená loď: Stardust
Oblíbený díl: Operace Stardust
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Úplně souhlasím, dotaz, kdy bude funkční download?
Zero.one (neregistrovaný)

nejake veci okolo PR sa predavat nebudu?...mam namysli komixy,postavicky......plagaty{tak ako v DE?}
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

zatim nebudou, aspon ne Klubem, mozna bude neco delat Moba, ale moc tomu neverim. Jedine obednat z DE
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Ak by ste niekto videli na webe nejake reklamne predmety Perryho Rhodana, postavicky, komixi, plagaty v predaji, dajte nam o tom vediet kde a ake za aku cenu a mozno ak nas bude viacej co to budeme chciet, hromadne objedname z Nemecka. My si takto objednavame z Nemecka veci z ineho klubu, lebo tie tu u nas tiez nedostat.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

vsechno je na nemeckych strankach...muzu to dovezt
Widra (neregistrovaný)

Informace pro všechny co si chtějí předplatit. Já už to mám :)-----Původní zpráva-----Od:     Ivana Pukacova [SMTP:Ivana.Pukacova@predplatne.cz]Odesláno:       9. prosince 2005 10:36Komu:   WidraPředmět:        RE: DotazDobrý den,časopis má 24 čísel za rok, cena jednoho výtisku je 35 Kč.Stačí napsat zda máte zájem o fakturu a napsat nám IČO, DIČ, fakturační adresu a adresu kam se má zasílat časopis. S pozdravem Ivana PukačováCallcentrumA.L.L.Production234 092 851
Mikebagr (neregistrovaný)

Proč nejde nic stahovat???? 
shotgun
Desátník
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 26. leden 2005, 18:28:37
Členství v klubu: No
Bydliště: Prešov

no vazne ludia diskusiu citam stale ale nejako mi uniklo preco sa zrusil download starych dielov ... co sa tyka novych tak aj ja som za aby pokjal sa vydavaju tak sa tu nedali stahovat ale neskor dufam ze tu budu vsetky ...
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Tak ja se pokusim uvest vsechno na pravou miru ...Stahovani jsme docasne pozastavili, dokud nebudeme vedet, co vsechno Moba bude vydavat.Neradi by jsme se dostali do krizku se zakonem kvuli licensnim pravum. A potom budou ke ztazeni pouze dily, ktere Moba nebude vydavat. tzn. ze na nasich strankach se neobjevi dily vydavane Mobou!!!Pokud si nekdo nakenuje nove dily pro vlastni potrebu, nic proti tomu a pokud si je uverejni na vlastnich strankach, je to na jeho vlastni riziko a my se od takoveho distancujeme a muze byt vyloucen z klubu!!!Leta bojujeme za to, aby PR u nas zase vychazel a proto vyjdeme Mobe vsemozne vstic.Za radu klubu uradujici mistopredseda Irena
Uživatelský avatar
mirek.vlk
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 30. leden 2005, 14:12:24
Členství v klubu: Yes

Kdy začne MOBA vydávat PR.
Nimma
Poručík
Poručík
Příspěvky: 139
Registrován: 29. březen 2004, 20:08:33
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: 43
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Broumov

V lednu asi...
Zamčeno