Diskuze rok 2005

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Tak koukam ze spam pronikl uz i sem .... nu coz ... omezime prispevky do diskuze pres e-mail pouze na registrovane cleny pres jejich adresu v uzivatelskem uctu v systemu :-)
Uživatelský avatar
Speed_dead
Poručík
Poručík
Příspěvky: 124
Registrován: 6. listopad 2004, 21:37:38

Tak jsem objevil kousek od stanice metra Hloubětín v Praze, knihkupectví, kde se dají koupit starší díly Mark Stone.P.s. Alasko, na Andělu měli jich jen pár, a bohužel jen ty, co už jsem měl. Ale v tom Hloubětíně měli všechny.
imperator
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 14. srpen 2007, 13:11:18

Zdravim, nevite kdy presne zacne vychazet Perry u Moby? Na jejich strankach jsem v jednom clanku nasel dva terminy - od ledna a brezna 2006 :-( . Jen doufam ze jeho kvalita bude stat zato - nedavno jsem si koupil par povidek Johna Sinclaira a bylo tam spoustu preklepu, spatny jmena a pod.P.S. Nejdou stahnout nejake prelozene dily (napr. 413, 415, 416).
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

2Imperator: PR by u Moby mel zacit vychazet od ledna a bohuzel jako mesicnik (jestli neverite, kouknete se do jejich edicniho planu)
imperator
Vojín
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 14. srpen 2007, 13:11:18

Atlan:  Diky za info. Opiral jsem se pouze o jejich clanek--odkaz vymazan--
shotgun
Desátník
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 26. leden 2005, 18:28:37
Členství v klubu: No
Bydliště: Prešov

pocujte ja zhanam knihu od franka herberta kaciry duny ... nikde to nemozem zohnat nevie mi stym niekto pomoct ?
shotgun
Desátník
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 26. leden 2005, 18:28:37
Členství v klubu: No
Bydliště: Prešov

pocujte ja zhanam knihu od franka herberta kaciry duny ... nikde to nemozem zohnat nevie mi stym niekto pomoct ?
Kotoulek (neregistrovaný)

Koukni se na --odkaz vymazan-- je
Anaconda (neregistrovaný)

shotgun: skoc do Brloh v Ba, tam maju celkom slusny vyber knih od herberta
Kovarja (neregistrovaný)

Zdravim. navite proc nejdou stahnout dily PR 413-415-416-420..... a dily thoregon 1914.....
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Kovaria....dily nemuzou jit ztahnout, protoze neexistujou,mame asi nekde chybu...nahlasim to administratorovi
Zero.one (neregistrovaný)

idu stiahnut 417,418 a 424....ine nejdu
Amber (neregistrovaný)

proč sem strkáš hvězdnou bránu tá má spoustu stránek že se vnich už pomalu nedá orientovat a některý jsou opravdou dost povedený Poliniusy......
Amber (neregistrovaný)

doufam že až budou stránky v pořádku a pudou skeny stahovat tak nás o tom informujou
Navosever (neregistrovaný)

Cau,dlouho jsem tu nebyl a moc rad bych postahoval dily,ktere mi chybi. Nejde to stahnout nejak najednou? Nebo je to treba stahovat slozite po jednom?
skopovy
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: 26. leden 2005, 14:46:44

Na --odkaz vymazan-- stale nejsou zadne informace. Vznesl jsem tedy dotaz na moznost predplatneho. Kdo ma zajem o predplatne, zde je odpoved:Vážený pane,stačí doplnit celou Vaši adresu.Časopis bude vycházet od č.1/06 a s tímto výtiskem Vám zašleme i složenku "A" na předplatné.S pozdravemHanka.Vokurkova@predplatne.cz
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Následující text jsem měl poslat na všechny aktivni členy (mailem), ale zjistil jsem, že někteří z vás nemají aktuální e-mailovou adresu. Tak jsem to vyřešil takto. Pošlu to přes diskuzi věem členům a potom nastavím zpět tabulku posílání příspěvků z diskuze.Pěkný den všem C.Toto je návrh nových stanov klubu SFK Perry Rhodan. Návrh je přichystán k projednání Valné hromady, která se uskuteční 6. 12. 2005 ve 20:00 na IRC kanálu #perry_rhodan (informace, jak se na IRC dostat je na následujícím URL: _--odkaz vymazan-- ). Na zasedání Valné hromady jsou zváni všichni členové klubu, hlasovat budou ale samozřejmě moct jen členové Valné hromady.Na úpravách se podíleli: organizátor: Alaskakoordinátoři: Reskator, Iren-ka, Atlanostatní: Codiac, Speed_dead, ThoraVeškeré připomínky a návrhy posílejte do 5. 12. 2005 na můj e-mail: alaska.saedelaere@gmail.com. Na pozdější návrhy nebude brán zřetel. Červeně psaný text musí projednat Valná hromada.Tímto také prosím všechny stávající členy Valné hromady aby se v den konání Valné hromady dostavili.30. 11. 2005 v OstravěAlaska Saedelaere-- Za všechny nesmrtelné zdraví Alaska Saedelaere
Darkmoor
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: 26. leden 2005, 19:15:04
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Aj bych se sa stavil, ale asi ještě nebudu doma ze školy (ne, že byste mě potřebovali:-P) Doufám, že se nebudete moc hádat:-D
slot
Kadet
Kadet
Příspěvky: 4
Registrován: 4. únor 2008, 18:04:58

Re:Diskuze Perry.Rhodan.CZčlověče, ty jeątě ľijeą? Nech» Tě provází síla! Slotík
shotgun
Desátník
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 26. leden 2005, 18:28:37
Členství v klubu: No
Bydliště: Prešov

no a ten text ktory sa bude prejednavat ?
Zamčeno