Diskuze rok 2004

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Atto1 (neregistrovaný)

poslal som obalky do č. 306 tie čo som mal, potom mam od 341 do konca, ak chcete aj tie, dajte vedieť, oskenujem, a pošlem
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Atto1:tak přes net přes kabelovku chci už hodně dlouho,ale stále jen keci a keci.Prý do půl roku na 100% tak jsem zvědavej.Sice mám taky neomezený připojení,ale přes GPRS a to běží jenom jako modem.Stejně se mi to,ale vyplatí,protože účty za net jsem měl tak 1500,- a takle se nemusím omezovat za 680,- a ještě mám hovory zadara :-))
jenže kabelovka  600/150 kbps za 1090,- je něco jinýho!!!!!Zrovna jsem si přečet,že Plzen připojí na začátku roku:-)
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Atto: jeste se vracim k tomu filmu: myslis ze by to kamoska zvladla udelat k tomu titulky? Ja jsem taky anglictinar, takze kdyby to byvalo bylo anglicky, uz bych je byval udelal, ale s nemcinou je to se mnou spatne. Ale ty titulky by jsme urcite uvitali. Koukal jsem na to v nemcine a v podstate jsem si to domyslel podle prvniho dilu, ale jinak nerozumim ani zbla :)
Atto1 (neregistrovaný)

presne tak som to pozeral aj ja, kamoške som dal atlana originál, aj s hrubým prekladom, aby sa dostala do tých špecializovaných výrazov, a keď ju to chytí, tak jej ukážem film. Titulkovacích programov je dosť, takže to by som nejako zvládol, keď mi napíše text. Som zvedavý, ako to pojde.
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Akorat ta zaverecna prehnana uprava scenare se teda dost lisi od puvodni predlohy :) No ale na druhou stranu - jak znam filmare - mohlo to byt i horsi :) takze to radsi nebudu dal komentovat....
Skoda ze je jeste nenapadlo natocit serial presne podle dilu PR - to by byl trhak...To bych si ho sel i koupit :)
Atto1 (neregistrovaný)

niekde som počul, alebo čítal? že nemci vážne uvažujú o natočení filmu podľa perryho, ale že sa to má týkať dielov okolo 150-190, ale neviem, čo je na tom pravdy, pretože zároveň bolo povedané, že majú nejaké problémy s financovaním projektu - ale bodaj by to vyšlo.
mám poslať aj ostatné obaly? mám ešte diely od 341 do 393, 394 sa mi už nepodarilo kúpiť, ale oskenoval som ju od kamaráta, lenže len text, a nie obal
Atto1 (neregistrovaný)

určite by bol taký seriál 1000x lepší ako nejaký dallas.
Možno by to šlo, keď nie hraný, tak aspoň animovaný, v štýle monsters inc, alebo slepičí úlet. Sorry, že pozerám také rozprávky, ale
dcéra donúti človeka k neuveriteľným veciam
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Jestli se ti chce... Me se libi skeny s obalkou. Ale to mluvim zas jenom za sebe... Spousta lidi si to stejne prevadi do Palma, Pocket PC atd. (Mam vsechny jednotlive prevedene i do palmovskeho .pdb jestli to nekdo chce, dam je na ftp)
P.S. Mas ICQ? Ja mam 101 255 815
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Hehe na Slepici Ulet jsem koukal s dcerkou zrovna o vanocich :))) takze nejsi sam....
Atto1 (neregistrovaný)

stiahol som si tento translátor, a pár dielov v nemčine - idem urobiť pokus - či to budem vediť preložiť, aj keď kamošku (susedku) asi porazí, keď ju budem stále otravovať, aby mi to zrecenzovala - hnevá ma totiž, keď si nemôžem prečítať pokračovanie a rád by som si prečítal VŠETKO od perryho, to ale asi nie som sám..
Atto1 (neregistrovaný)

icq je 241710017 a väčšinou som prítomný (pri počítači) od 09 00 do 01 00 - s prestávkami...
Slender (neregistrovaný)

Hola, hola... Tak si vám jednou sedím v práci a pekelně se nudím (bylo to asi před měsícem, dvěma). Nic rozumnýho jsem na e-bookz webech nenašel, když tu náhle... :-)
... na robov.knihy.szm.sk vyskočí prvních 60dílů PR!! Co víc, dokonce po korektuře.
Mno a od té doby nedělám nic jiného. Už je to dávno, co jsem si jako malej koupil poslední sešit.
Takže dík.

BTW, teď jsem asi u 42 dílu staženého z Rhodan.cz, bohužel kvalita textu je místy hodně mizerná (Pěnny Rhodan :-))) ). Jak je to s korekturama? Že bych se nějak zapojil. Aktivněji.

Pa,
Slender
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

To Iren: Nechcete vytvořit krom diskuze na stránku i chat? Ať nezabírají rozhovotry místo v diskuzi...
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Myslim si ze stoji za to trosku vyzpovidat nekoho, kdo prinese ze dne na den strizlivym odhadem tretinu skenu co vysly v CR (dejme tomu ze odhadem 2/3 byly uz tady na webu pred tim). Pro me je to dulezitejsi nez vsechny ty blaboly, co tu kdo za posledniho pul roku napsal...(tim samozrejme nenarazim na nikoho ani na obsahy prispevku!! jen upozornuju na vyznam, ktery ma pro mne 200 novych skenu PR vzhledem k tomu ze jsem jich taky par udelal, tak vim o cem je rec :)

P.S. ale chapu ze vylozene osobni hovory jsou lepsi pres ICQ

P.S.2 (Slender) Uz minimalne pred pul rokem mel Robov prvni korektury PR zkompletovane po 10 dilech v doc. V soucasne dobe nedela korektury z nas nikdo (a ani nikdy asi nedelal, predem se omlouvam tem kdo snad ano), vsichni prekladaji nove dily a nebo skenuji (dnes uz muzeme rict skenovali) dily v CR vysle. Pokud chces delat korektury - nic ti nebrani! Stahni si co chces a po korekture to vrat zpet na FTP. Ted uz na to i nam mozna zbude cas...
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Kurna zas to neradkuje...
Pawwlik
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 188
Registrován: 26. leden 2005, 11:23:47
Bydliště: MYSOBI KRALOVSTVI U KLADNA
Kontaktovat uživatele:

Ale mel by se asi v tom zavest nejaky poradek, aby jsme poznali, co uz je po korekture a co neni, a jestli je to treba po prvni, nebo druhe korekture. System me nenapada, snad jen ze by treba stacilo pojmenovat fajly pro stahovani treba misto 223.zip udelat 223k1.zip nebo tak neco.
Clava (neregistrovaný)

Zdravíčko všem. Pokud jde o korektury, mám úplné korektury od č.1 do č.230. Můžu je poslat okamžitě. Průběžně, jak čtu, je dělám dál.
Clava (neregistrovaný)

Zdravíčko všem. Pokud jde o korektury, mám úplné korektury od č.1 do č.230. Můžu je poslat okamžitě. Průběžně, jak čtu, je dělám dál.
Clava (neregistrovaný)

Zdravíčko všem. Pokud jde o korektury, mám úplné korektury od č.1 do č.230. Můžu je poslat okamžitě. Průběžně, jak čtu, je dělám dál.
Clava (neregistrovaný)

Ještě mě napadá, že osobní rozhovory jsou skvělá věc. Ale ICQ nic moc. Zkusili jste MSN Messenger? Používám ho s přáteli velmi intenzivně a je velice spolehlivý a hlavně z bodu na bod, nikdo se do toho neplete. Zkuste.
Zamčeno