Diskuze rok 2003

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Cau Iko,tak jsem Koooonene tady! Jak to vypada ze srazem?
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Mohl bych pomoct s prekladem dílů,co unas nevysli z nemciny a anglictiny. potrebuju ale aby mi nekdo ty originaly poslal na mejl.Uz pred rokem sem ti Irenko tuto moznost nabizel,ale nijak ses nevyjadrila.Neber to jako výtku,ale uz sem mohl neco prelozit.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Kasoooom ahojki...uz si tu dlouho nebyl.Na FTP si muzes vzit, co bys chtel prekladat...je toho dost, ale vsechno v Nemcine a ty si chtel spis z anglictiny. Priatup ti poslu na mail
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

No super, ja sem otom vubec nevedel.Jiste anglictine bych dal prednost kvuli sobe. Nemcina neni prome oblibenym jazykem, takze to budu delat zlasky k tobe:)) a taky k Perrymu.- kdyz sem uz unikl z pomoci se strankama tak aspon pomuzu s prekladem.
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Jsi si jita ze je to spravne? nechce mi to umoznit pristup
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Zatim Cau,musim koncit,tak nekdy jindy.
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Tééda,jakto,ze tady nikdo neni?
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

To Crusher: nechceš dát někde v ostravě (jak bude čas) dát spicha? Můžem pokecat....
To all: Nemáte někdo prosí radu, jak rychleji stahovat věci z ftp? Mne to stahuje 1,2 a míň kb/s...          A jaký mátě rekord v operaci mrkva? Já 1825 a myšák 2060...
                                                                             Alaska...
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Spicha bych dal, ale tento tyden "musim" na dovolenou :-))Muzem se pozdeji domluvit na konkretnim datu a udelat neco jako lokalni sraz :-)
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Tak sem si vsi ze pouzivate PC Tranlator2002 nechcete  abych tam dal  verzi 2003?  mam jednu vítku -mam pomaly stahovani ajeto limitovany ze serveru.Nwda se to neja zlepsit? 250 k za vterinu -nic moc.
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

To kasom: 5k je málo....
To Crusher: Tak jak budeš mít čas, tak mi zavolej...(+420728334162)
                                                                                     Alaska
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Ja sem jeste v Ostrave nebyl, a uz sem i sraz v Ostr. navrhoval,ale byl tenkrat jen jeden kladny ohlas,tak stoho nic nebylo. klidne tam prijedu. Dohodnete si termin.
TO: Alaska. Pro me je to malo,ja NET doma nemam, tak musim otravovat jinde-ted sem u znamych co maji pcitacovou hernu,a tak je mi neprijemny kdyz zbytecne blokuju sít.
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Kristova noho! tak ted stahuju 20Kb/s!!!!!!!!!! To tady budu nocovat.Doufam ze pome zato nebudou chtit penize.
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Co ma ta"ANKETA" jako za vyznam?
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Co ma ta"ANKETA" jako za vyznam? tojesnad jasny.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

no ja jsem taky v Ostravě nikdy nebyl a klidně bych tam i zajel na nějakej ten sraz.byl bych ale pro,aby to bylo až po novým roce,tak leden.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

tak jsem v ANKETĚ změnil otázku,tak jsem zvědavej kolik lidí bude pro :-))
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Cau Hauty, tak konecne tu nejsem sam.ted stahuju vsechno s FTP,abych mohl vklidu makat na prekladani.Ten PCtrans.je desne tupej,tak se snazim napsat lepsi prekladac,specialne na PR.uvidim jak to dopadne,obavam se ze jeho velikost bude znacna a a uz ted je jasny,ze na obycejnym PC to bude desne pomaly. Ale vysledny preklad snad nekolikanasobne inteligentnejsi-uvidime,zatim je to spis S|CI-FI.Doufam ze to dokoncim driv nez se podari prelozit vsechny dily.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

no co já vím,tak Nimma svůj translator naučil pěkně překládat(teda podle toho co říkal) všechny překlady co udělal jsou fakt super.Stejně je tam hodně práce dávat to dohromady,ale když ti Perry Rhodan nepřeloží jako vstupní registr železnice rhodan tak je to určitě lepší :-)) já když to viděl tak jsem nechápal o co go :-)
Kasom
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 34
Registrován: 3. červenec 2007, 15:00:15

Jo tak to sem zazil taky.Nechtel by nahodou kolega Nima tamumistit tu knihvnu? precejenom pkud uz ma rozsirenou zasobu,tak se preklada hned lip.
Zamčeno