Diskuze rok 2003

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Tak jsem také koukal na ty stránky a podmínkou je mail zaslaný na jejich adresu,který bude obsahovat naskenované díly PR a to bud 4 normální PR,nebo 4 Atlany,nebo 2 PR romány+brožura(nevím jaká),nebo 2 Atlan romány+brožura,nebo 1 Silberband,nebo knihu Atlan.Do mailu napíšete nick a heslo a až vám odpoví tak se můžete přihlašovat a stahovat,ale myslím že každý román jenom jednou.Vše má být v němčině.
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

tak to je hodně vtipný :-(
Ravve
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 6. červenec 2004, 15:15:36
Členství v klubu: No
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ahoj dlouho sem tu nebyl stalo se neco noveho ?? Uz yacinam dostavat abstak. Takz me napadlo co tahkle navrhnout IZ abz dal prekladal a prodaval by je po netu. To by mel male naklady ne ??? PS Jeste sem porad nedostal Login a heslo:->>
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Ravve:tak jsem ti ten login poslal,promiň chybička :-))
 
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

No a co se týše IZ,tak to jako kdyby už neexistovalo,neboť mně osobně neodpověděli ani na jeden mail.
Ravve
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 6. červenec 2004, 15:15:36
Členství v klubu: No
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ale Ten napad stou distribuci pomoci netu neni spatny
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

tak to určitě,není,řek bych,že je to asi jediná možnost,protože v tisštěné verzi by to asi po pár letech dopadlo jako u IZ.Oni ale nedělali žádnou reklamu ato je asi ta chyba.
Navosever (neregistrovaný)

Iren-ka::::OKi,tak ja se pokusim naskenovat zatim 76...
NavoSever (neregistrovaný)

Abych řekl pravdu,jsem hluboce zklamán úrovní nakladatelství IZ!! Je to humus,že neodpoví na žáden e-mail,jako bychom byli vzduch! Možná už krachli,ale rád bych ještě viděl svoje prachy,co jsem jim za Perryho poslal ;)
rastoh
Vojín
Vojín
Příspěvky: 15
Registrován: 27. leden 2005, 2:52:18
Členství v klubu: No
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Mam diely 0395 az 0400 ale v nemcine...
Ak to niekoho potesi...
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Psal jsem už do MOBA, ale zatím mi také neodpovídají.Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Ovšem nikdo nám samozřejmě (zatím) nebrání v samostatných aktivitách.
vance (neregistrovaný)

Ahoj, nějak se namůžu připojit, protože mám " neplatné heslo". Co to?
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

vance ... už by to mělo jít ... ;-)
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Rastoh: Myslim že potěší, páč je to to pravý co někteří naši němčinou vládnoucí cleni potřebujou k amtérskýmu překladu konce série :-))
Black horseman (neregistrovaný)

>>Navosever: nejsi sám zklamán, já sem jim psal mail, s nabídkou aby dotiskli díly 395-399 klidně za 35,- Kč abysme měli kompletní aspoň M-87 a pak to klidně ukončí. Připadám si jako debil... člověk si to dva roky cyklus a PĚT dílů před koncem, kdy ještě není jasný jak lidstvo První vibrační moc porazí, to takhle utli. Mail jim nestál ani za debilní odpověď...
Druisant (neregistrovaný)

Zdravím vás,
S mailem k IZ mám stejné zkušenosti. To už teď ale neřeším. Jsem  zklamán stejně jako vy, ale zase mě těší, že jsem objevil tuto stránku, kde jsou lidi jako já, kteří Perryho Rhodana milují ...
Bohužel ovládám pouze angličtinu, takže s německými překlady nemohu pomáhat.
Zatím se mějte. Perry (ehm...) :-)
Nemesis (neregistrovaný)

Som nesmierne rad ze som objavil tuto stranku, som fanusik RenDharka a PerryRhodana od zaciatku a IZ ma teda neskutocne nasr... tym ako to usekol. Ked si uvedomim ze za ceku eru mi chyba snad 5 dielov tak ma ide porazit. Ako tak pozeram padol tu navrh skusit zverejnovat PR na nete? Nie som nemcinar ale viem po anglicky a keby bol zdroj z francuzstiny tak by sa dalo pomoct. Zatial sa majte.
mirai_trunks
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 96
Registrován: 2. duben 2004, 11:45:05
Členství v klubu: No
Bydliště: Terra, 7 years in future

Treba podotknúť, že IZ porušil naše práva, a to práva na Perry Rhodana. Amatérske preklady obstoja, pokiľ sa členovia uspokoja  s menšou kvalitou...Dávať nekresťanské peniaze za preklady by bolo sice pekne,ale nikto nepreloží Rhodana, pokiaľ nepozná súvislosti, aj keby bol sebelepší... Takže, kto zvás je aspoň trocha skúsený v nemčine, prihláste sa mi, dáme sa do toho.Mier a Prosperitu.

If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!
Druisant (neregistrovaný)

Áve, taky jsem vám chtěl poděkovat za ty předchozí díly Perryho a za ten konec série. Mimochodem, Perryho syn Michael zemřel? Tak to teda pro něj musela být pořádná rána. Možná že litoval toho, že zničil plány na výrobu stroje času, které získal v té staré lemurské základně spolu s plány protipólových děl.
Co byste udělali na jeho místě? Druisant.
mirai_trunks
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 96
Registrován: 2. duben 2004, 11:45:05
Členství v klubu: No
Bydliště: Terra, 7 years in future

Neviem presne,ale tuším, že sa Michael objavil v Thoregone? Musela to každopadne rana pre Rhodana...
Zamčeno