Diskuze rok 2003

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Shaněl jsem amatéri kteří by chtěli překládat PR jeden se přihlásil ale chce to nejprve vyzkoušet ... takže uvidíme
Nemesis (neregistrovaný)

Bohuzial nepoznam nikoho ktzo by vedel slusne nemecky a zaroven aspon trochu bol podkuty v scifi apod. Takze ja nemozem s tymto pomoct.
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Mám pro vás zprávu. Kontaktoval jsem nakladatelství MOBA emailem a nastínil situaci, která vládne ve světě Perry Rhodana.Dnes, když jsem telefonoval do Brna do jejich centra, mluvil jsem s paní, která se mnou hovořila už minulý rok, ještě předtím, než Perry skončil u IŽ. Ujistila mne, že můj mail nešel do koše. Prozatím si MOBA ověřuje informace, souvislosti a detaily kolem Rhodana u nás v ČR a také v Německu.
Tímto co jsem napsal, jsem nechtěl říci, že Perry bude vycházet, ale nechci tím říci ani to, že nebude vycházet. Musíme prozatím vyčkat a vydžet.
Crusher
Maerlyn (neregistrovaný)

Pro admina: v souboru 030.zip je jen naskenovaná obálka, příběh se kamsi vytratil :-/
Nemesis (neregistrovaný)

Crusher  :  bravoooooooooo.....!
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

TO: Maerlyn
Věc ohledně sknu #30 jsem předal dále a snad dojde k nápravě.
C.
Uživatelský avatar
Polinius
Major
Major
Příspěvky: 284
Registrován: 6. červen 2004, 16:31:12
Oblíbená postava: Regent
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

kdo je uživatel ADMIN jsi to ty Crushere nebo nějaký vtipálek ?
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Admin je registrovaná pro administrátora stránek. Ještě stále jsem se nerozhodl, kdo to bude. Jsou jediné dva absolutní přístupy do systému. Já (Crusher) a Admin. Prozatím oběma vládnu jen já. Až bude systém stránek dokončen (nemám na práci jenom stránky tohoto systému) tak předám heslo od Admina jednomu, kdo se stane adminem serveru Perry Rhodana a já půjdu na odpočinek :-))))
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Zapoměl jsem taky přidat vysvětlení, že existují v podstatě 4 úrovně uživatelů.
1) supervisor - já a admin(kompletní přístup ke všem prostředkům serveu)2) admin - iren-ka, hauty(přístup do administračního i redakčního menu)3) redakce - někteří z vás, je vás už poměrně dost(přístup do rdakčního menu, ve kterém je možno měnit různé části serveru, ne však všechno)4) user - všichni ostatní(klasické přihlášení jako uživatel, možnost stahování skenů, ale to je "prozatím" všechno, možná časem, vzniknou nějaké soutěže a podobně)
C.
mirai_trunks
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 96
Registrován: 2. duben 2004, 11:45:05
Členství v klubu: No
Bydliště: Terra, 7 years in future

Pokiaľ by sa MOBA do toho dala, bolo by dobre...ale to môže trvať ešte tak pol roka kým to všetko začne, a preto znova vyzňivam členov ,ktorý sú nemecky založený nech sa prihlásia. Momentálne sa snažím preloži 395 Hypernákazu. Niet však času a musím aj spať:)
Mier a Prosperitu.

If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

cislo 30 jsem delala ja. priznavam se, doslo k nedopatreni, alehned, ják jsem dostala zpravu, jsem to opravila.Jeste jednou se omlouvam. Irena
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

mirai_trunks, tak ty se taky pokousis o preklady? ja prave pracuju na dilu 397, ale nejsem v nemcine moc dobra, i kdyz ziju v Nemecku. Ale delam, co muzu
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Vím, že bannery nejsou to nejhezčí na našich stránkách, ale nějak se o našem klubu musíme šířit a bannery výměnné reklamy je podle mne docela dobrý nápad. Vím že jsem se měl zeptat také vás, členů, ale mám dojem, že se mnou stejně souhlasíte, že když si vytvoříme banner a necháme ho někde ukazovat, tak si nás všimnou další rhodanisté. :-)
C.
NavoSever (neregistrovaný)

Chtěl jsem se zeptat,jak to je s autorskými právy ohledně těch skenů? Už pracuju na tom dílu 76 a bude o víkendu,ale nechtěl bych mít nějaký problém...?..
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Crusher: Paráda, takže to vypadá že MOBA na rozdíl od IŽ s náma nechce jen tak vyjebat. A ktěm banerům. Výbornej nápad. Akorát na ně musíme občas klikat. Čím míň budem klikat, tím míň bude náš baner zobrazovanej na jinejch stránkách.
NavoSever: Neboj, přijít na tebe nemůžou, leda že bys k tomu skenu přidal jméno, adresu a RČ :-)))
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

PC hra PERRY RHODAN - OPERATION EASTSIDENedávno jsem si stahoval skeny CD obalů na hry a při procházení her od P jsem na razil na tohle: Přední a zadní strana. Nevíte někdo něco o týhle hře? Jako třeba co je to za žánr ( tipnul bych si že strategie ). Případně nemáte ji někdo?????
mirai_trunks
Praporčík
Praporčík
Příspěvky: 96
Registrován: 2. duben 2004, 11:45:05
Členství v klubu: No
Bydliště: Terra, 7 years in future

Ano je to stratégia, vyšlo to niekedy v 1997? neviem presne...Vyzerá to tak, že dnes budem prekladať celú noc... hold, život je tvrdý...Prekladanie Rhodana vyžaduje niekedy veľkú dávku fantázie, moj obdiv patrí každému od IZ kto prekladal...Viem, že sa opakujem, ale... Nemecky hovoriaci Rhodanisti, nobojte sa a ozvite sa.

If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Nakou hru mame doma, ale jak se jmenuje nevim
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Nemecky samozrejme
Admiral Atlan (neregistrovaný)


The new lord of cruel was born.
 
Zamčeno