Diskuze rok 2002

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Bartůněk Ladislav (neregistrovaný)

Nemuze se prihlasit.->>> Potvrďte svou registraci pomocí formuláře. Odkaz jste obdrželi emailem!
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Laďa: a na kterou adresu ti to mam poslat ? Admin
Maerlin (neregistrovaný)

Pro administrátora ... prosím o zrušení účtu MAERLIN. Je to špatně napsané (má být MAERLYN), přestěhoval jsem se a hlavně jsem si zaregistroval nick MAERLYN dneska. Děkuji.
Bartůněk (neregistrovaný)

A hele, ja ji tam nenapsal? Tak tady je: bartunek.l@post.cz
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Omlouvám se všem nově registrovaným uživatelům našeho serveru. Při přípravě scriptů pro registraci jsem opomenul jednu maličkost a to tu, že server --odkaz vymazan-- nám nějak spadnul a stránky jsou přesunuty do mého soukromého účtu, kde jak uvažuji už zůstnou.Všechny nové uživatelské účty, vytvořené v období od 20.11.2002 do 5.12.2002 jsem tedy uvolnil manuálně a jsou aktivní bez nutnosti potvrzení registrace. Crusher (admin) PS: TO Maerlyn: účet maerlin byl odstaven a pozastaven
Maerlyn (neregistrovaný)

Crusher: Thanx
zlababa
Kadet
Kadet
Příspěvky: 6
Registrován: 9. únor 2007, 18:15:29

Cau fandove :)mozna je to stara znama vec (pro Vas), ale proc se prestal vydavat THOREGON? Cau Žlababa
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

TO Žlababa: Prý se nerentoval. Vycházel v nákladu 4000 ks a nikdo si ho údajně nekupoval. Já osobně mám doma téměř všechny THOREGONy. Pár mi jich chybí, protože jsem byl na studijní stáži ve státě zrodu Perryho, v Německu, a moje příteklyně Perryho moc nemusí, tak mi ho nekupovala. Mno a te´d už ho asi nikdy neseženu. :-(
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Crusher: Napiš si železníkovi, když se beprodával tak mu jich muselo dost zbejt, ne? :-))) P.s.: Prej \"potvrďte registraci, odkaz mailem\", nojo, ale vono ne a ne něco přijít :-((
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Á, tak nic, už to přišlo :-))
Eon (neregistrovaný)

Čau lidi, tak sem se přidal. Kdo chce stahovat knížky (pro studijní účely:) tak: 1. --odkaz vymazan-- 2. --odkaz vymazan-- 3. knihz.zpc.cz další kontakty: --odkaz vymazan--
Levit (neregistrovaný)

Čau lidi co je pravdy na tom,že Perry přestane v lednu vycházet. Doufám ,že je to trapně trapná fáma.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Levit:bohužel,musím říct,že to pravda je.V posledním vydání co vyjde v úterý 17.12.2002 to bude i napsáno,jak informovalo IZ.Bohužel to vypadá,že posledních 8 dílů M-87 už nebude vydáno :-((
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

No, jsou to -BEEP-, těch posledních 8 dílů vydat mohli, to je vidět jak si vážej svých čtenářů. :-((((
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

No právě,že nevážej.Podle jejich tvrzení jim PR nevydělával,spíše naopak tak ho zrušili.Podle jejich slov\"Vy by jste taky nedělali v práci,kde by vám neplatili.Je nám líto\".Co chceš víc,to mluví za vše.Jsem zvědavej na úterní díl co tam bude napsáno.Taky by mohli těch 8 dílů vydat jako knížku,třeba jenom pro ty co si jí předplatí.Já už sice vím jak M-87 skončí a mám docela obsáhlé dějové osnovy,které jsem chtěl dát na net,ale pak jsem si řek\"No přečtem si to\" a ono houby.Tak to alespon zpracuju a připravím a časem se to tady objeví.Jinak jsem dodělal obsahy Thoregonu 1913-1953 tak doporučuji všem,at si to přečtou.Musím poděkovat Artlanovi,který mi tyto informace poskytl,protože má off-line celé staré něm.stránky,kde bylo hodně informací.Ty co jedou ted jsou na nic,pěkně to osekali.No vyčkejme rána a uvidíme to na 100%
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Hmm,v dnešním díle nic,tak to vypadá,že by ještě nějakej mohl vyjít.Teoreticky dva,ale uvidíme.
Levit (neregistrovaný)

Třeba si to rozmisleli a pojedou dál.Nestrácejme naději.
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Jojo, třeba se umoudřili a aspoň dojedou sérii
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

No je to přeci sci-fi ne,tak se uvidí,protože nic jinýho už nám nezbývá.
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Bohužel :-((
Zamčeno