Diskuze rok 2002

Archiv diskuze ze starých klubových stránek z let 2002 až 2008
Pravidla fóra
Toto fórum obsahuje nemoderované příspěvky uživatelů ze starých klubových stránek. Administrátoři ani moderátoři nezodpovídají za obsah těchto příspěvků. Příspěvky byly beze změn naimportovány ze staré diskuze, byly jen strojově ostraněny odkazy na všechny stránky.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Jo žel bohu a to jsem na něj nikdy nevěřil.Já se snad dám i na modlení když to pomůže a zachrání PR.No koukám,že anketka,kterou jsem zaved se rozrůstá a cena je jasná.Já jsem dal teda osobně možnost číslo 4,ale přidal se ke mně jenom jeden člověk,by mě teda zajímalo jakej :-))
Ac1c61 (neregistrovaný)

Ahojda vsici, hlavne Irenko ty. No to si snad uz delaji kozy. No asi jeste jednou napisu IZ a zeptam se jak si predstavuji pokracovani PR. Irenko, kdyby potrebovali kompars pri nataceni PR, tak se hlasim dobrovolne. JARDA alias GUCKY
Ac1c61 (neregistrovaný)

Žádám všechny Rhodanisty, aby každý zvlášť napsal IZ a zeptal se proč je konec PR. Kdyz jim pošleme vice jak 100 mailu tak uz by si to mohli rozmyslet.
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Ac1c61: No já už psal, jako ostatně už většina :-))) Hauty: No kdybych na to měl tak bych zaškrt i pětku, ale takhle by se mnou dost slušně zamávala i možnost č. 3 kteroužto jsem zaškrt :-))
Uživatelský avatar
alaska
Nositel masky
Nositel masky
Příspěvky: 1071
Registrován: 30. březen 2004, 18:13:31
Oblíbená postava: Alaska Saedelaere
Oblíbená loď: SOL
Členství v klubu: Yes
Bydliště: u Gošunského jezera - Terrania (Říčany)
Kontaktovat uživatele:

Kdo si dovolil ten nemístný žert, přepsat v mém profilu, že Rhodana \"miluju\" namísto čtu?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ravve
Desátník
Desátník
Příspěvky: 58
Registrován: 6. červenec 2004, 15:15:36
Členství v klubu: No
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ahoj to je strasni ze prestane vychazet PR uz sem premyšlel ze si ho předplatim v Rakousku no IZ sem psal tak uvidm.
Jardak (neregistrovaný)

Cus,Hned jak jsem dnes pri cteni PR zjistil, ze je konec zacal jsem hledat na Internetu - a nasel vas ...- myslim, ze kdyby se dalo dohromady dost ctenaru, vybiral se clensky poplatek treba 30 K mesicne, nebo i vic - tak bychom treba dali penize na preklady nemeckych dilu :)))PR ctu od zacatku a po 394 tydnech cteni se mi vubec nechce prestavat :(((((
Nimma
Poručík
Poručík
Příspěvky: 139
Registrován: 29. březen 2004, 20:08:33
Oblíbená postava: Perry Rhodan
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: 43
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Broumov

Zdarec všichni...Tak jsem tak brouzdal po XChatu a narazil jsem na Iren-ku...Takže mě tu máte...
Uživatelský avatar
Toxy
Poručík
Poručík
Příspěvky: 131
Registrován: 15. květen 2004, 15:17:25
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

No, to není vůbec špatnej nápad, třeba by jsme překladatele profika zaplatit mohli. Samozřejmě jde o to kolik by to stálo. Ale myslim si, že kdy se nás na to sešlo dost, tak by nás to možná vyšlo levnějc než doposud. Přeložit, rozeslat mailem a je to :-))
Crusher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 211
Registrován: 26. leden 2005, 12:18:14
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Ono by se to klidně dalo udělat i jako elektronická kniha jako v německu (myslím vlastní překlady).Jenže, to bychom museli mít napřed práva od německého nakladatelství. A ty má jak známo IŽ a nemyslím si, že je pustí lacino.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jo nápad to není špatnej,ale jak řek Crusher práva má IZ a ty je jentak asi neprodají.Spíš by jsme se měli ted snažit,aby nám nějakým způsobem dodali těch posledních 6 dílů M-87,ale jak to nevím.Vydat to jenom pro asi 70 lidí co si to zaplatí asi nepůjde.Dáme hlavy dohromady a něco se už vymyslí.
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

panove, jako napad je to dobry, ale IZ s nama vubec nekomunikujou, tak jak se s nima na cemkoliv domluvit????
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Vitam dalsi nove cleny
Uživatelský avatar
iren-ka
Plukovník
Plukovník
Příspěvky: 549
Registrován: 3. duben 2004, 11:58:17
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Berlin,Zatec
Kontaktovat uživatele:

Vitam dalsi nove cleny
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Ano nekomunikují za pomocí mailů,chce to osobní návštěvu v nakladatelství.Já bych taky přes mail neuzavřel nějakej obchod,když ani nevím o koho se jedná.Jsme pouze fandové a schováváme se za anonymitu internetu.Na druhou stranu jsme kupovali jejich zboží,které nám skoro 10 let prodávali.Zajímalo by mě jestli sci-fi IZ úplně vypustí,nebo bude vydávat něco jiného tohoto žánru.Proto mám návrh,domluvit se pár lidí a navštívit je v osobním jednání.Samozřejmě se napřed ohlásit a domluvit si datum.Co na to říkáte.Já jako jeden ze zakladatelů tohoto klubu bych i jednal,proto se ptám kdo se přidá.Chtělo by to napřed klub zaregistrovat jako oficiální,aby jsme mohli jednat za celek.
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 854
Registrován: 29. březen 2004, 9:39:35
Oblíbená postava: Ronald Tekener
Oblíbená loď: SOL
Oblíbený díl: Moira
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

Toto je archiv diskuze ze starých klubových stránek, tento thread zahrnuje období do 31.12.2002
Deus Vult - chcete podpořit překlad Rena Dharka? můžete zde
Zamčeno