Komunikace s novými členy - hauty

Zde pokládejte své otázky XO a RK
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Komunikace s novými členy - hauty

Toto je téma, kam můžete psát své dotazy a připomínky týkající se Komunikace s novými členy, může se vám hodit zvlášť, pokud jste právě vy novým členem klubu a nevíte co a jak.
Výkonným členem pro komunikaci s novými členy je hauty.

Dále by vás jako nové členy mohla zajímat např. tato témata:


Prosím pište zde dotazy pouze k tématu.Děkuji ;)
Uvítací zpráva pro nováčky,kterou dostane každý nově registrovaný na fóru.
Dobrý den,
vítej na oficiálním diskusním fóru fanklubu SFK Perry Rhodan.

Máme pro Tebe několik užitečných informací, které Ti mohou pomoci v lepší orientaci:

1.Jako každý uživatel bys měl znát pravidla fóra a také je dodržovat. Najdeš je zde: viewtopic.php?f=22&t=112.
2.Stanovy fanklubu SFK Perry Rhodan jsou ke stažení zde: viewtopic.php?f=30&t=228.
3.Chceš-li navštívit náš klubový kanál na IRC a nevíš, jak se tam dostat, nebo máš problémy s přístupem, několik dobrých rad najdeš zde: viewtopic.php?f=19&t=106.
4.Máš-li zájem stát se aktivním členem klubu (více o aktivním členství se dozvíš ve stanovách), existuje zde několik možností, jak toho dosáhnout. Mimo jiné je to například účast na srazech, spolupráce na přípravě conů a překládání. S tímto problémem ti poradí Atlan, na další otázky se ho můžeš zeptat v tomto tématu: viewtopic.php?f=42&t=403.
5.Pokud máš dotazy ohledně jiné oblasti činnosti našeho klubu, podívej se sem viewforum.php?f=42. Najdeš zde témata ostatních výkonných členů a klubové Rady.
6.Diskutovat o seriálech Perry Rhodan, Atlan, hrách, filmech, nejnovějších dílech a všem možném ze světa PR můžes tady: viewforum.php?f=26.

Klubové stránky najdeš na této adrese: http://perry.rhodan.cz.
Informace ze světa Perryho Rhodana najdeš v Databázi Multiversa na http://atlan.rhodan.cz.


Za klub SFK PERRY RHODAN,
člen Rady a XO pro Komunikaci s novými členy
hauty.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Srdečně zdravím všechny nově příchozí členy a samozřejmě členy stávající ;)

Říkám si hauty (vždy s malým h) a jsem jeden ze zakládajících členů SFK PERRY RHODAN. V tuhle chvíli jsem i členem RADY tohoto klubu.
Potřebujete-li poradit o všem co se klubu týče a podobně neváhejte a využijte tohoto fóra a já Vám milerád pomůžu.
Těším se na spolupráci a na další nové členy SFK PERRY RHODAN, protože PR je to hlavní o co by nám všem mělo jít v první řadě ;)
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Tohle téma už tady, myslím, je :) viewtopic.php?f=3&t=309 Chtělo by to sloučit...

Edit - okay, dneska jsem na foru stále peskován, :(, já to myslel dobře... nějak mi to nezapaluje, jdu raději zapojovat lampy. Toto téma je úplně o něčem jiném. Souhlasím.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Wodka píše:Tohle téma už tady, myslím, je :) viewtopic.php?f=3&t=309 Chtělo by to sloučit...
nemyslim ze se jedna o stejne tema...to druhe je od toho aby se novacci predstavili..tady to je proto aby se jim poradilo kdyz je treba a nekdo se jich ujal hned od zacatku...
taky si myslim,ze by jsi se me na tohle mohl zeptat osobne a ja by jsem te rad odpovedel jak to bylo na Rade a VH mysleno.Ale to neva,zeptal jsi se zde a ja rad odpovim ;)
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Tiez si myslim ze tato tema je tu duplicitne ohladne novych clenov. Tato tema by tu mala byt ako si povedal na poradenie a podobne ale pre vsetkych nielen pre novackov. Tema pre novackov uz jedna jedna, chybala tema na poradenie a otazky.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

V tomto tematu jde o to,ze kazdemu kdo se nove zaregistruje zasilam uvitaci zpravu a zde ma moznost se optat a vyjadrit se co si mysli a kdyz potrebuje poradit jak se stat aktivem a podobne. Samozrejmosti je ze rad poradim kazdemu kdo se na neco z techto veci zepta!

Avsak Vas opet zadam, na to ze je tohle tema duplicitni a ze si myslite ze to tak je...me muzete upozornovat na PM a ne zde!!!Pak to ztraci prehlednost.Predchozi prispevky od W. a A. vsak mazat nebudu,ale od ted cokoliv co se nebude jednat novacku ci nejake rady SMAZU
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

co je to PAX Terra co sa tlaci na tricka? Co to znamena? Premyslam nad tym dlho, ale neviem. P je asi Perry. Ale ostatne, netusim.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ANRO píše:co je to PAX Terra co sa tlaci na tricka? Co to znamena? Premyslam nad tym dlho, ale neviem. P je asi Perry. Ale ostatne, netusim.
Jak uz jsem ti psal na PM sam to bohuzel nevim,ale myslim si ze to je z latiny PAX TERRA- Mír na Zemi (nebo pokoj) ale jestli to je tak mysleno i zde netusim,ale zjistim ;)

edit hauty: tak moje odpoved je spravna..to jsem rad ;)
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

již jsem rozeslal několik Uvítacích zpráv a je zvláštní, že nikdo nereagoval ;)
nebojte se zeptat..já jsem sice BESTIE , ale hodná :)
a jestli Vám někdo něco říkal...tak je to pravda, ale stejně je to pomluva ;)

hauty
Bobby
Vojín
Vojín
Příspěvky: 16
Registrován: 12. duben 2008, 17:48:16

To je divný. Já jsem žádnou uvítací zprávu nedostal.... :D
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Bobby píše:To je divný. Já jsem žádnou uvítací zprávu nedostal.... :D
mno jestli chces tak ti ji poslu ;) ale muzes si ji precist na zcatku ;)
dracekvo
Kadet
Kadet
Příspěvky: 2
Registrován: 10. říjen 2008, 15:05:28
Členství v klubu: Yes

Dobrý den,
zhruba před 5 lety jsem četl od kamaráda Perryho a bylo to vcelku dobré. Jenže pak ho přestali vydávat. Všiml jsem si, že se tu pracuje na překladu, tak má otázka zní, co se stane s díly, které jsou přeloženy? Budou uvolněny v nějaké elektronické podobě, nebo budou poskytnuty nakladatelství k vytištění?
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Dobry den,

odpoved na prvni otazku je, ze nakladatelstvi IZ, ktere pred lety PR vydavalo opravdu s vydavanim serialu prestalo :(
PR vsak opet vychazi a to u nakladatelstvi MOBA http://www.mobaknihy.cz/scripts/index.php?id_nad=153 , kde se jedna o mesicnik, nebo nakladatelstvi Vasut vydalo miniserii Lemurie (nyni k dostani v Levnych knihach)

Jinak to ze se pokracuje na prekladech tam kde IZ prestal je pravda, ale tyto preklady mame jen pro vnitrni potrebu a pristup knim maji pouze aktivni clenove naseho klubu, to znamena ti jez se napriklad na prekladech podileji, nebo tvori dM www.atlan.rhodan.cz a ruzne podobne aktivity. Vice ve stanovach klubu http://www.rhodan.cz/index.php?cat=29
dracekvo
Kadet
Kadet
Příspěvky: 2
Registrován: 10. říjen 2008, 15:05:28
Členství v klubu: Yes

Oukej, prolezl jsem web, ale nikde jsem nenasel moznost odeslat zadost o registraci. Muzete me prosim nasmerovat?
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

dracekvo píše:Oukej, prolezl jsem web, ale nikde jsem nenasel moznost odeslat zadost o registraci. Muzete me prosim nasmerovat?
neni nic jednodusiho , zde na foru jsi to mohl udelat hned pri registraci , takze nyni....

Uzivatelsky panel - Profil- a tam staci oznacit u Clenstvi -ANO, tim se stavas clenem klubu. aktivnim clenem se stavas kdyz prokazes nejakou aktivitu...vice ty stanovy, nebo zde na foru....


EDIT: hauty toto tema sloucim do XO pro komunikaci s novymi cleny, myslim ze se to tam hodi vice.
viewtopic.php?f=42&t=397
Odpovědět