Komunikace s Mobou (bez XO)

Zde pokládejte své otázky XO a RK
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Me myslenkove pochody jsou konzistentni a nevadilo by mi ani ted sehnat ty preklady. Nepovazuji to za spatne, protoze je to zdrojovy material pro vypracovavani prednasek a treba textu pro Databazi Multiverza. Jsem ale rozhodne proti sireni prekladu v soucasne podobe a zverejnovani jejich existence natoz delani z nich nadale klicovou aktivitu klubu.

PS: O tom zda jsem se ozyval nebo ne ty vis velmi malo, pokud vubec neco, protoze v dobe kdyz zacal vychazet Hvezdny ocean a tohle se resilo ty jsi v Rade nebyl. Nebyl jsi ani u Wodky v byte, kdyz se probiraly tyto veci... Tehdy jsem byl puvodne proti sireni skenu i prekladu, ale ustoupil jsem nazoru vetsiny. V prubehu vychazeni Hvezdneho oceanu se tema resilo nekolikrat a nejen ja jsem byl proti. Coz neznamena, ze jsem zmenil nazor, pouze to znamena, ze jsem nadale jednal a vystupoval v klubu s souladu s rozhodnutim jeho Rady v idealisticke nadeji, ze casem se povede prosadit vice. Tuto nadeji jiz nemam. Bud uklidnen v tom, ze pokud to dopadne dle tvych predstav, vice uz se mou existenci v tomto klubu zatezovat nebudes muset.

EDIT dodan po naslednem hautyho prispevku, za coz se mu timto omlouvam.
Dale tady toto tema rozebrat nehodlam, bude se to resit na Rade a pokud to Radou projde, tak na VH. Nehodlam tady rozjet novou smycku nasi hry na to kdo z nas dvou vyplodi vynalezavejsi kecy, ani predvadet zda a jak se umim vyrovnavat s vasimi vypady.
Naposledy upravil(a) Arweth dne 2. listopad 2008, 11:57:31, celkem upraveno 2 x.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

mno OK je pravda , ze jsem tu nebyl. Ale tenkrat si neodesel, divny....aby ne kdyz tam byla ta vase particka, ted je tu nekdo jinej tak odejdes.
Myslim ze dojde na to tve prohlaseni....a nebudu tady hrat divadlo a predstirat jak me to bude mrzet, ale myslim, ze to udela nekolika lidem velkou radost!!!
Muj nazor je tkovej, ze bez prekladu muzeme spolek rozpustit.... pak si to muzeme delat jako parta mezi sebou (myslim tu nasi prazsko-plzenskou jak nas zvete) a nedavat to nikam..asi to tak bude nejlepsi...mno a to zabije PR uz uplne...protoze ten 1 dil mesicne je malo...hodne malo a ani by jsem se nedivil kdyby PR prestal vychazet uplne...
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Add vychazeni Perryho, to je jine tema, tak tedy zareaguju: Bohuzel v tomto s tebou souhlasim, je to malo. Take obavu o jeho vychazeni s tebou rozhodne sdilim. :-)
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

hauty - s tou partičkou trošku přeháníš ne? Co ti vadí na tom, že spolu někteří lidé dobře vycházejí, že se scházeli, aby řešili klubové záležitosti? A neměly by se tady řešit věci k věci místo prázdných a omletých invektiv neboli urážek? Hlásíš se k tomu, že názor nikdy neměníš, já například hlásám, že pokud získám nové informace, klidně názor změním (po úvaze). Když si o někom myslím, že je inteligentní, a pak se chová jako prefabrikovaný ichtyl (myšleno obecně), tak na něj názor změním. A naopak. To samé platí o překladech, kdy jsem zastával linii znepřístupněných překladů jen pro potřeby klubu. Teď vidím, že to byla hloupost.

A přestaň s překrucováním a se snahou o devalvaci Arwových slov. Kdybys překrucoval jeho vyřčená slova - budiž, tam bys měl šanci. Ale kažždý, kdo umí číst, si po přečtení Tvého příspěvku musí zaťukat na čelo - proč ho osočuješ z toho, že chce odejít kvůli změně v radě klubu? Proč snižuješ jeho rozhodnutí, že když neprosadí pro něj zásadní názor, tak že odejde? A myslím, že mu nejde o to udělat komukoli radost svým odchodem - ale vzhledem k tomu, že nejspíš uvažuješ jinak, tak Ti to nedošlo.

Mimochodem - pokud to tak půjde dál, myslím že ta radost může být mnohem, mnohem větší.
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jedinej kdo tu neco prekrucuje jsi ty! Arw napsal, ze uz mu to vadilo tenkrat, ale ustoupil nazoru vetsiny... najednou ustoupit nechce a naopak chce odejit. Nikde neni napsano ze odchazi z duvodu zmeny RADY! Nad tim jsem se zastavoval, ze nechtel odejit tenkrat a najednou chce. A na particce neni nic spatneho..kdyby jsi poradne cet nazval jsem tak i nas...

Takze ja poprosim hlavne tebe aby jsi prestal :budu te citovat: "s překrucováním a se snahou o devalvaci slov "

myslim ze Arw se dokaze branit sam a nepotrebuje zadneho "hrdinu ve zlate zbroji" takze se do toho neplet, tvuj nazor me nezajima, je tvuj a ne Arwuv! Vajadruj se k tomu obecne, jestli mas vsak jeho povereni, ze za nej muzes mluvit
tak se ti omlouvam!

Mno a mimochodem..ja se rad budu radovat vic..to nepopiram...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jinak vsechny preklady a zminky o nich jsou uz stazeny...kdyby nekdo neco jeste nasel tak dejte vedet.

jinak vsechny stiznosti, proc to tu neni smerujte na osoby ktere zde diskutujou a jsou proti tomu aby se prekladalo....



osobne si myslim ze to poskozuje klub a melo by se jim to dat nejakym zpusobem najevo!!! osobne by jsem je potrestal za rozvraceni klubu....
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

hauty klidni slovnik. Spletl sis výrazy - rozvracela se za prvé republika, za druhé se rozvracela za komančů :lol: :lol: :lol: a jak chceš trestat a za co? Za odlišný názor? Hele, že tys fakt asi zapomněl, že už je jiná doba? Pěkně, jen tak dál. Nevaž se, ukaž se. ::clap::

Jinak - Arw se už k tomu nechtěl vyjadřovat, já to cítil jako křivdu z tvé strany, a jak vidím - dobře jsem udělal. Že tebe nezajímá můj názor? :rofl: Já to psal i pro ostatní. Jinak - já řešení najít chci. Takže - Tímto Arwovi navrhuji:

Promysli a případně kontaktuj Mobu s nabídkou, že budeme překládat u nás nevycházející díly pro Mobu, a ta by to za nějakou slušnou cenu prodávala v pdf. Je to možná naivní, ale třeba by se od toho dalo odrazit a dojít někam dál.

Jo a děkuji hautymu, že ve mě vidí hrdinu ve zlate zbroji (tedy rytire?) - symbol přímého jednání a čestnosti. Rád bych mu někdy tu poklonu oplatil. rofl
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

nikdo mi nebude rikat ze mam klidnit slovnik... ja pisu sve nazory na celou tu vec a pisu je tak jak je citim a nesnazim se je zabalit do proslovu jak mate ve zvyku vy.... pisu proste spontalne a nic na tom menit nebudu a jestli mas problem, tak moje prispevky necti, nebo je nekomentuj. Je to jednoduchy....
a to rozvraceni klubu neni primo z me hlavy, ale myslim si to taky!!! a ver ze nejsem jedinej....
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

jen tak dál.....opět po relativně klidovém období je tady další přestřelka.....těším se na log z rady a doufám následnou VH ::fight:: ::fight:: ::fight::
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Arwe - máš nějaké novinky? Budeš svolávat VH? A co ten naivní návrh ohledně nabídky na naše překlady pod křídly vydavatele? (s tím, že by to prodávali za peněz např. v pdf?)
Milano
Vojín
Vojín
Příspěvky: 10
Registrován: 17. červenec 2007, 22:08:43
Členství v klubu: Yes

Ahojte,
velmi nerad, ale musím k tomu napsat i svůj názor. Přístup k celé věci ze strany Arweth je v současné době velmi moderní, tak jako kouření, rychlost v autě atd atd. Všichni jemu podobní se snaží v této pohnuté době jenom a jenom zviditelnit. Nechápu, co je Arweth po tom, jestli bude MOBA,nebo dokonce někdo v německu, vydělávat více nebo méně peněz. Co je Arweth po tom, kolik Moba zaplatila za licenci. Vždyť je to jenom jejich podnikatelské rozhodnutí. Takových jako je Arweth více a můžeme se pomalu vrátit na stromy. Navíc nevím, proč se s ním o tom pořád hádáte. Z toho co jsem si zde přečetl, je zcela zřejmé, že Arweth pracuje pro Mobu. Jak, proč a za kolik je jeho věc. Vaší věcí je, aby jste takové lidi jako je Arweth, z klubu vyhodili, ať si své velkohubé moralizování realizuje jinde. Co mě nehorázně vytočilo je, že on by si překlady klidně sehnal, ale ne aby si je přečetl, ale aby z nich udělal výtah. Takové farizejství volá až do nebe.
Pro Arweth: sám jsi napsal, že odstoupíš. Proč jsi to už neudělal, na co čekáš.
O D ST U P a už neotravuj, kdo má ten hnůj od tebe tady číst.
MO

Vyjádřete se i ostatní členové, nikdo Vám hlavu neutrhne.
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

VAROVÁNÍ!!! Následující zpráva je dlouhá. Pokud nejste schopni přečíst a pochopit delší texty, nečtěte to! Pokud si to přečtěte, nestěžujte si na délku, byli jste varováni (to samé ohledně citací, ironie, atd.)


Musím říct, že i když jsem úplně vyšťavený z implementace obchodu za hranicemi ČR, tak jsem se pobavil. Tento příspěvek píšu za sebe, protože i když se to nekomu nemusí líbít, tak když se do někoho kope, a většina odvrátí tvář, já se toho člověka zastanu (pokud si to zaslouží).

Btw. MO - který ty jsi?
Ahojte,
jj taky zdravím (to jsem ještě pořádně nestrávil zbytek)
velmi nerad, ale musím k tomu napsat i svůj názor.

nerad říkáš svůj názor? Hmmm... že by to bolelo?
Přístup k celé věci ze strany Arweth je v současné době velmi moderní, tak jako kouření, rychlost v autě atd atd. Všichni jemu podobní se snaží v této pohnuté době jenom a jenom zviditelnit.

Pokus o ironii jsem postřehl. Myslels tím, že je moderní být proti rychlosti v autě, proti kouření atd.? Zkus se vyjadřovat jasně. Nebo že je moderní kouření a rychlá jízda? Například rychlá jízda je v poho na okruhu, ale pokud mě nějaký blbec ohrožuje na silnici, tak mi to moderní nepřipadá.

Takže, když se někomu nelíbí, že někdo porušuje legálně zakoupenou licenci (někdo by řekl, že se krade), tak je nemoderní? Je moderní krást? Když ti někdo šlohne peněženku, tak si řekneš: A safra, to je ale MODERNÍ člověk, anebo tě to naštve? Já vždycky myslel, že dodržování zákonů je povinnost, ne-li slušnost, ale asi jsem taky jenom moderní.

Pořád jsem nepochopil, jestli je kouření moderní, nebo ne. Pokud jo, a platí to dle tebe i pro rychlou jízdu, tak jsi... nebo spíš - tak si... :)
Nechápu, co je Arweth po tom, jestli bude MOBA,nebo dokonce někdo v německu, vydělávat více nebo méně peněz.
WTF? Co je ti po tom, co je mu potom? A jde o to, že by taky někdo mohl jít k soudu (což je fajn, jídlo pití zadara - zkus to, měl bys).
Co je Arweth po tom, kolik Moba zaplatila za licenci.

mimochodem - komu čemu - Arwovi nebo Arwethovi. Nic mu po tom není, ale pořád nechápu, cos tím chtěl říct. Teda chápu význam věty, ale pročs to řekl?
Vždyť je to jenom jejich podnikatelské rozhodnutí.
Správně. A oni si ho chtějí bránit a chránit. Kdybys koupil licenci na nějaký produkt a zaplatil hodně peněz za exkluzivitu - taky bys chválil někoho, kdo ji porušuje a dováží stejný produkt z Číny? (jen přirovnání nemající žádnou spojitost s překlady, které jsou mnohdy na velmi dobré úrovni - narozdíl od číny).
Takových jako je Arweth více
to by bylo dobře.. a míň MO :)
a můžeme se pomalu vrátit na stromy.
Když má někdo pocit, že je na úrovni opice - ať na ty stromy jde. Já myslím, že dodržování autorského zákona, v tomto případě, nás na stromy nevrátí.
Navíc nevím, proč se s ním o tom pořád hádáte.
Tak proč o tom mluvíš, když o tom nic nevíš, a nic jsi nepochopil? A je fakt, že Arw argumentuje a ostatní se hádají :)
Z toho co jsem si zde přečetl, je zcela zřejmé, že Arweth pracuje pro Mobu.
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHa... (teď jsem se zakuckal) hahahhahahahahaha. Komiku.
Jak, proč a za kolik je jeho věc.
Na to, aby se z tebe stal obratný manipulátor nemáš. Jsi průhledný. Říkáš, že je to jeho věc, ale před tím ještě vyjmenuješ, z čeho ho obviňuješ. Navíc, pokud tvrdíš toto - máš důkazy? Křivé obvinění znáš? Pokud ne, omluv se, nebo jsi pěkný/á ********* (nevím kolik tam je hvězdiček, doplňte si prosím jakékoli pejorativní slovo - třeba hlístonožka blechatá :) ).
Vaší věcí je, aby jste takové lidi jako je Arweth, z klubu vyhodili, ať si své velkohubé moralizování realizuje jinde.
Velkou hubu tu máš akorát ty, a vyhazovat by se měli lidi jako ty. Ono je třeba nejen číst, ale i rozumět. Zkus počkat těch 8 let do plnoletosti, pak to bude lepší.
Co mě nehorázně vytočilo je, že on by si překlady klidně sehnal, ale ne aby si je přečetl, ale aby z nich udělal výtah. Takové farizejství volá až do nebe.
Znáš slovník cizích slov? Farizej - licoměrník, pokrytec, člověk dvojí tváře. Arw jasně řekl, že kdyby chtěl, sežene si překlady i jinde, což umí každý druhý a není to vychloubání, prostě konstatování. Když si přeložíš díl a uděláš z něj výtah - to je ok. Já myslím, že Arw není farizej, toho hledej někde jinde (obecně). Když řeknu, že vím, jak vykrást obchod, ale neudělám to - jsem zloděj?
Pro Arweth: sám jsi napsal, že odstoupíš. Proč jsi to už neudělal, na co čekáš.
O D ST U P a už neotravuj, kdo má ten hnůj od tebe tady číst.
Ať už jsi kdo jsi, ať jsi MO nebo VO, neměl bys raději psát na novinky tečka cézet? Jako, inteligenčně bych tě tam tipoval, snad se přispěvatelé novinek neurazí. Jsi (mi) k smíchu. Pokud nevíš, na co čeká - sakra, kup si slabikář, nastuduj si ho, pak si přečti Arwovo prohlášení a PAK sem něco piš. Jinak bych o tobě musel říct, že působíš jako primitiv, ale to bych tu psát nechtěl.
Vyjádřete se i ostatní členové, nikdo Vám hlavu neutrhne.
V tvém případě je škoda, že hlavy opravdu netrháme :lol:

btw. hnůj je narozdíl od tvého příspěvku užitečný. Ten tvůj příspěvek byl fakt průjem, ale to si neber osobně, to se stává.

Toť můj názor.

Motto:
Nejhorší je srážka s blbcem. (to je jen pořekadlo, nemá to souvislost s ničím).
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

hmm tak jestlize tvrdis, ze prispevek od Milano byl prujem, tak nam tady asi radi uplavice, protoze to co jsi zase vypotil ty je neco 1000 x horsiho.... ja jsem se k tomu nevyjadroval, protoze jsem cekal a daval Arwethovi sanci se k tomu vyjadrit jako prvni. Mno rikal jsem si, ze mu to trva, ale taky jsem si rikal, ze ma asi praci. Take jsem ze srandy konstatoval, ze mu asi tiskovy mluvci Wodka pripravuje nejaky proslov. Bohuzel to sranda asi neni, jak ctu co jsi zase napsal a nic na tom nemeni, ze cituji : "Tento příspěvek píšu za sebe, protože i když se to nekomu nemusí líbít, tak když se do někoho kope, a většina odvrátí tvář, já se toho člověka zastanu (pokud si to zaslouží)" btw: myslis ze si zaslouzi to kopani nebo to zastani? :lol:

takze ja se k tomu zatim vyjadrovat opravdu nebudu...az co napise Arw.... nebo at uz konecne rekne, ze jsi jeho oficialni mluvci....
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

hauty: skoro bych věřil že se k tomu opravdu necheš vyjadřovat, ale poslední část příspěvku mě přesvědčila o opaku......proč by měl wodka být mluvčím arwa???? jen proto že souhlasí s některými jeho názory a je ochoten jej podpořit proti "průjmu" stvořeného člověkem s nickem milano??? Myslím si, že do tohoto fóra mají povoleno přispívat všichni podle toho jak co cítí a o žádné přednosti, nebo čekání na vyjádření někoho to nejspíš nebude. Více bych přivítal, kdyby jsi se k příspěvku Milano vyjádřil a počkal si na reakci Arwa a pak se znovu vyjádřil k této reakci. Podle tvého příspěvku to vypadá, že čekáš až arw odpoví, aby jsi se mohl pustit do obhajování "názorů" přispěvatele pod nickem Milano. (nemusí to tak být je to čistě můj pocit - subjektivní).
Já jsem například ani neměl potřebu se k příspěvku, několikrát výše zmíněnému, vyjadřovat, jelikož je to opravdu jen slovní(doufám, že jen slovní a nikoliv i duševní) průjem člověka, který o situaci jako takové nic neví.

Ještě něco k wodkově příspěvku. Znám jej již nějaký pátek, stejně tak i arwa a nemám pocit, že by jeden druhému museli dělat mluvčího či cokoliv tomuto podobné. Myslím si , že wodka proto schválně zdůraznil fakt, že odpovídá jen za sebe a to mělo být hlavním vodítkem při čtení jeho příspěvku a nikoliv spekulace nad tím, kdo za koho a podobně.

Toť můj skromný názor. :)
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ja se nemusim vyjadrovat k tomu co psal Milano, protoze kdo cte co pisu muj nazor jiz zna.... nevyjadruji se , protoze nechci opet zbytecnou rozpravu napr. s Wodkou, ktery by na to urcite opet reagoval....takze si pockam na to az Arw odpovi....
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Obecne:
1. Neodpovedel jsem, protoze ac mam nastaveno monitorovani tohoto vlakna, zaden e-mail upozornujici na novy prispevek mi neprisel. Bylo by fajn, kdyby na to nekdo odpovedny kouknul, ze co a proc se deje/delo... posledni upozorneni z mnou monitorovanych for mam z 9.11. a potom az z dnesniho dne ze 14h ;-)
2. Jen velmi nerad bych mel mluvciho, uz vubec ne Wodku. Mluvci jsou lide, ktere nemam moc rad (narozdil od Wodky).

Add Milano:
3. Z me prezdivky to neni zjevne (a az priliz mnoho lidi ma v hlave Arwen z LOTR) tak pro ty, kteri to za dobu co jiz v klubu jsem stale nejakym zpusobem nezaregistrovali, jsem ten Arweth, bez Arwetha, k Arwethovi... atd. (opakuju to protoze Wodka neni muj mluvci a proto, ze zdrobnelinu Arw, kterou on zminil ja bezne neakceptuji od lidi, ktere neznam ;-) ).
4. Je mi srdecne jedno jestli bude MOBA nebo nekdo v Nemecku vydelavat vice nebo mene penez. Kolik se plati za licenci chci vedet proto, abych mohl (a snad nejen ja) uvazit na zaklade fakt, zda je klub svymi prostredky schopen tech par prekladu rocne vydat legalne a nenicit si povest mezi slusnymi a zakon dodrzujicimi osobami (at uz fyzickymi nebo pravnickymi), s nimiz by mohl jinak spolupracovat a dal tim lepe a ve vetsim rozsahu a intenzivneji sirit povedomi o Perrym.
5. Pro MOBU nepracuji.
6. Add farizejstvi: mas-li nejakou predstavu jak vytvorit prednasku na con jejimz obsahem budou fakta, ktera u nas cesky nevysla bez znalosti nemciny a bez jakychkoli prekladu, bud te dobroty a podel se o to s nami... nebo jeste lepe, udelej ji. Pokud to dokazes, uznam, ze mas aspon castecne s tim farizejstvim pravdu a rad tuto pro me inovativne novou cestu zvazim. To je totiz duvod proc bych ty preklady uvital v archivu klubu pro potreby tech co by takovou prednasku pripravovali. A nebo by naplnovali Atlanovu databazi Multiverza, a nebo cokoli dalsiho co obohacuje klub a jeho cleny. Je dokonce teoreticky mozne, ze bych nikdy velkou vetsinu a mozna vsechny tyto dily ani necetl, pokud bych takovou prednasku nepripravoval primo ja, stejne jako jsem nikdy neprecetl vsechny skeny, ac byvaly na webu volne dostupne (ne, nemam vsechny ceske dily Perryho doma v supliku).
6. Neodstoupil jsem nebot k tomu zatim neni duvod. Dovolim si ocitovat me prohlaseni "...pokud presto, ze vycerpam vsechny moznosti jak svuj navrh prosadit, se klub rozhodne proti navrhu, ktery predlozim Rade klubu." A.) nevycerpal jsem zdaleka vsechny moznosti, B.) klub se nejenze nerozhodl proti memu navrhu, dokonce (a ne kvuli me - jak jsem byl na Rade Thorou ujisten) klub podnikl kroky, ktere jsou v souladu s tim co prosazuji C.) krok, ktery Rada schvalila a predsedkyne prave provadi je presne v duchu toho co prosazuji. Kde v tom vidis naplneni podminky pro odstoupeni?

Poznamky (nejen pro clena s nickem Milano):
1.) Pokud jen nerad pises sve nazory a dela ti problemy cist prispevky, nikdo te nenuti abys jedno ci druhe delal.
2.) Chapu, ze v excitovanem emocionalnim rozpolozeni jeden ne vzdy pise totez co by napsal s klidnou hlavou. Znam to z vlastni zkusenosti a ostatne hauty nam to tu predvadi celkem casto a nejen na foru - on je vsak radne zvolenym predstavitelem klubu a ja se chtic nechtic musim snazit (v minulosti bohuzel ne vzdy uspesne) opomijet formu jeho sdeleni a zabyvat se obsahem. To vsak neni tvuj pripad a nemam tedy duvod nechat se tebou napadat, zvlast kdyz obsah tveho sdeleni je rozmelnen ve forme tak, ze lze stezi neco kloudneho vylovit. Nicmene ze zdvorilosti jsem se o to pokusil a vyse uvedl odpovedi. Pokud jsem se pritom minul s nejakou tvou obsahovou ideou, prosim o jeji opakovane zformulovani, rad odpovim tobe i komukoli jinemu.
3.) Je to poprve (nebo jiz je to tak davno, ze si te nepamatuju) co reaguji na tvuj prispevek, proto p(r)omijim veskere tve narazky a prime i neprime invektivy stejne jako opomijim tva tvrzeni bez fakticke znalosti stavu veci. Nicmene bych uvital, pokud by se ti napriste podarilo se jim vyhnout - aspon pokud ocekavas, ze s tebou povedu nejakou polemiku. Take samozrejme ocekavam, ze pokud sva tvrzeni nekde zopakujes, dolozis je prislusnymi, nejlepe kauzalnimi, dukazy (mozna mas mou vyplatni pasku z MOBY, co ja vim ;-) :-D ). Samozrejme ti nic nebrani provest nejaky dalsi "vykrik do tmy"... bude-li vsak formulovan invektivne a nepravdive, dovolim si vyhradit pravo na nej jiz nereagovat.
S klidnou hlavou by se totiz slusny clovek nejdrive slusne informoval u nektereho z Radnich na aktualni stav veci... coz me vede k zamysleni, zda se nejedna spise jen o tvuj dojem (tj. povrchni postoj na zaklade seskladani utrkovitych informaci, v nejhorsim pripade jen z tohoto vlakna) nez o nazor (tj. ucelene hodnoceni, jemuz predchazel sber a hodnoceni informaci z ruznych zdroju a ktere je podlozitelne fakty). Dnes je totiz strasne modni ohanet se nazory na kde co... bez ohledu na fakt, ze kdyby si lide opravdu vytvareli nazory (a ne dojmy) na vse o cem tvrdi, ze nazor na to maji, nemohli by to proste casove stihnout. Tolik tedy me odpovedi a muj dojem z tveho textu.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

takze je zvlalstni, ze me osobe chodi maily naprosto v poradku a to u kazdeho sledovaneho fora...reknu ti na to jenom jedno..mas to blbe nastaveny...

jinak asi jsi ani nedostal muj mail, kde pisu kolik ty prava stoji, protoze to nekdo jiz zjistoval pred casem.... takze to bude asi taky spatne nastaveny co?

jinak to ze hned odpovidam na dotazy a reaguju jak to citim se me zda lepsi nez pak psat takove srac** jako ty...jako odpovidat po tydnu, pridat tam cizi slova a myslet si ze to vypada inteligente..dobra..ale nas nepresvedcis.. my uz svuj obrazek na tebe mame a ver ze nejsem jedinej kdo si mysli ze pises srac** .... a muzes to zase brat jako jeden z unahlenych utoku na tvou osobu ;)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Do nastaveni tohoto fora jsem nijak nezasahoval uz dobre mesic mozna o dost dele a sve tvrzeni mam podlozeno e-maily v me schrance. Opet nic nez nepodlozene napadeni... jak neorginalni. :-D
Tvuj e-mail jsem samozrejme dostal. Nic se v nem nerika kdy a kdo to zjistoval a za jakych podminek a s jakou osobou jednal... dost malo informaci, nahodit jen cisla bez souvislosti. Zajimavy podnet... nic vic to ale neni. Jo, a proc rikas, ze jsem ten e-mail nedostal... ? jo aha, dalsi nepodlozene napadeni :-D malem jsem si nevsiml, promin ;-)
Duvod proc jsem odpovedel az ted (fakticka: jsou to 3 dny ne tyden) jsem vysvetlil vyse a opravdu mi nerve zily, jestli mi veris. Pokud vsak chces tvrdit ze lzu, dokaz to... jinak jen potvrzujes, ze jsi nevychovanec, co si plete uprimnost s neomalenou nejapnosti. Krome toho, pokud vim, byl stanoven na odpoved tyden, takze fakt nevim nad cim se vlastne vzrusujes... pokud jsi to tedy nepsal jen pro honeni vlastniho trika (coz mi tak 'uprimne' vycitas nejen ty).

Kazdy si o mych textech muze myslet co chce a ja jsem nikdy netvrdil, ze jsem dokonaly, neomylny a bez chyby. To jen nekteri jedinci me napadaji, skoro jako kdyby to byla pravda a museli za kazdou cenu dokazat opak. :-D
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ja se normalne divim jak dokazes psat..vzdyt musis mit klavesnici samou srac** jak to z tebe pada. A bori se ti do toho prsty?..ale diky ja se docela bavim ;) jo ber to zase jako neomalenost a nevychovanost..ale kdyz ja se tak stydim...ja to proste jinak neumim :) mozna ze az krom kecu uvidim ze se neco delas tak toho necham..zatim jediny co delas je ze skodis klubu a preferujes stazeni a zastaveni prekladu...a jak je videt nejsem jedinej kdo si tu mysli...jinak mozna budes oponovat ze taky pisu srac**.... ale ju klidne..ale ja si svuj chlivek pravidelne vyklizim ;)

jinak je divny ze nam to funguje vsem bez problemu..jinak si snad vymyslime?
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

::clap:: Ten text ma i nejakou obsahovou hodnotu? :D Mno ale tak dobre, mam dnes dobrou naladu, tak pred spanim se tedy jeste jednou se pokusim hledat nejakou obsahovou hodnotu:
1.) add: skozeni klubu: tvrzeni proti tvrzeni :-) Ja si naopak myslim, ze delam pro klub spravnou vec a stejne tak je jasne, ze nejsem jediny, kdo si to mysli. A co ma byt, nazorove rozdily jsou prirozenou soucasti zivota, nejen kluboveho. Chtel jsi tim rici neco postatnejsiho nez jen omilat zjevnou vec?
2. Snad jeste pozastaveni se nad fungovanim ohlasovani v posledni vete by mohlo obsahovat nejakou informacni hodnotu (a je to divne, to vcelku souhlasim). Nicmene prosel jsem si dodatecne i spamovy filtr a ani ten nic nevyradil tudiz jsem ty upozorneni opravdu nedostal. Blbe nastavit jsem to tady ve foru ja take nemohl nebot jsem do nastaveni nezasahoval uz hodne dlouho a do 9.11. mi to spravne chodilo. Nevim proc se tak stalo a je to v podstate jedno, tydenni lhutu na odpoved jsem ani tak neprosvihl tak nevim...proc to vlastne rozmazavas?
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Odpovědět