Komunikace s Mobou (bez XO)

Zde pokládejte své otázky XO a RK
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Komunikace s Mobou - (bez XO)

Toto je téma, kam můžete psát své dotazy a připomínky týkající se komunikace s nakladatelsvím Moba, která vydává aktuální cyklus Perryho Rhodana - Hvězdný oceán.
Výkonným členem pro komunikaci s Mobou je (bez XO)
.
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

S nakladatelstvim MOBA se jedna dobre, jsou fajn, mili a v ramci svych moznosti ochotni. Uz nam pomohli napr. tim, ze mame pro ucely propagace na conech a doplnovaci ditribuce k dispozici nekolik kusu od kazdeho z prvnich cisel Hvezdneho oceanu. Po 2 kusy od kazdeho cisla jsou rezervovany pro propagacni a prezentacni potreby klubu, ale dalsi cisla jsou k dispozici na prodej na conech a k dispozici Vam. Potrebujete-li doplnit sbirku napiste mi, poslu za cenu cisla + postovne (vice seznam na konci prispevku). MOBA nam take ochotne dodala propagacni materialy a suvenyry jako ceny a odmeny do soutezi a tomboly na FF 2006, kde jsme meli rhodaconovy blok.
Resili jsme take otazky ohledne umozneni pristupu radnim klubu k obecnym prehledum o prodejnosti sesitku podle regionu, ale tohle se ukazalo jako nerealizovatelne. :-)
Aktualne mame nastolenu otazku, zda a za jakych by bylo mozne nekam do sesitku umistovat nejakou formu propagace naseho klubu. Mic je nyni na strane MOBY a ja vyckavam na prichod jejich vyjadreni. S timto Vas zde samozrejme seznamim.
Mate-li treba napady nebo otazky ohledne spoluprace mezi MOBOU a klubem, toto forum je tu prave pro Vas!

Cena 35Kc + postovne:
sv. 1 - Hvezdny bastard - 3ks
sv. 2 - Arkonidsky lovec - 3ks
sv. 3 - Hypersok - 3ks
sv. 4 - Nova slunce - 3ks
sv. 5 - Planeta mytu - 3ks
sv. 6 - Krev Veroniu - 3ks

Cena 49Kc + postovne:
sv. 7 - Pisen nadeje - 3ks
sv. 8 - Posledni pisen - 3ks
sv. 9 - Hayok, hnizdo agentu - 3ks
sv. 10 - Stanice Oldtimeru - 3ks
sv. 11 - Ilt a Krtek - 6ks
sv. 13 - Exodus - 6ks
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

Zdravím,
prosím Tě mám dotaz. Před nedávnem jsem přišel s nápadem zda by nešlo propašovat do českého vydání PR alespoň www našeho klubu. Řekl jsi, že se jedná o dobrý nápad a pokusíš se něco vyjednat. Nedávno na srazu na to přišla řeč a teď se to řeší na IRC tak se Tě oficiálně táži jak jsme na tom?

Díky za odpověď.
ANRO
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 209
Registrován: 23. listopad 2007, 20:31:27

Ked som este chodil na IRC minuly tyzden, ked som nevedel ze Atlan robi take podrazy, sory, ja si to neviem odpustit, som z toho stale v soku, tak tam bol Arweth a vyuzil som moznost sa ho to spytat a povedal ze marketingovy pracovnik mu na ten mail neodpovedal este a po urcitom case ho znova bude kontaktovat. Nechce nanho moc tlacit ale pripomenie sa. Su to verejne informacie - suhrn, tak to pisem.



Edit by Atlan:
Tento příspěvek byl nahlášen jako příspěvěk porušující pravidla fóra (viz: viewtopic.php?f=22&t=112) Konkrétně: offtopic. Nebudu nic upravovat, protože je to tvoje první porušení pravidel fóra. Pro příště: diskutuj k tématu. V tomhle theradu se neřeší IRC, ale komunikace s mobou.
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Stav je takovy jak popisuje ANRO. Posledni komunikace s MOBOU probehla na zacatku prazdnin. Nechtel jsem pres prazdniny kvuli dovolenym a tak na to nejak tlacit, zvlaste kdyz na to nemame zadny 'narok'. :-) Prave dnes jsem odeslal opetovny dotaz jak to vypada a zda mame aspon sanci, ze bychom mohli neco do sesitku propasovat, v jakem rozsahu a za jakych podminek. Jakmile mi prijde nejaka odpoved dam zde vsem vedet.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

smazat
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Vazeni a mili clenove klubu,

bez poteseni Vas informuji, ze jsme narazili. Duvodem je opet nas web a na nem se nachazejici informace o moznosti ziskat dily Perryho. Cely a uplny text odpovedi pana Loveckeho z MOBY bude mit k dispozici pouze Rada klubu, protoze jsem se s nim o zverejneni jeho odpovedi nebavil. Nicmene v kostce shrnuto: 'Nemuzeme nic otisknout, nebot na foru sveho klubu mate odkazy na moznost stahnuti vydanych i nevydanych dilu v cestine cimz porusujete autorsky zakon.'
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

odstranit jednoznačně......vždyť se tento problém táhne již dlouho a je to zybtečná brzda.... ::fight::
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Njn, co nadelame... Rad bych toto tema opet otevrel na nejblizsi VH. Vic s tim si udelat nemuzu.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Njn to se dalo dříve nebo později čekat. Ale doufám, že s tím rada brzy něco udělá.
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

a nejde svolat svolat vh???? co nejdříve???? (nejspíše to bude ve stanovách, ale nejsem sto teď cokoliv hledat) ::thx::
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

ceski: jako sam vis jak dopadne VH kdyz se o no vi mesic predem...je to vzdy jen tak tak, ze je usnaseni schopna.... takze muj nazor je takovej, ze svolani nejak na rychlo by bylo fiasko....a hlavne MOBe vadi jak to vypada preklady a na ne odkazy na strankach nejsou..ale jim vadi ze se vubec delaji a ze se o nich mluvi...a to ze se zadny delat nebudou na VH neprojde ani nahodou..to by byli lidi proti sobe, protoze plno lidi je cleny prave kvuli nim...
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

hauty: jasná věc tato informace je mimo mé informace jelikož dopis byl poskytnut radě.....jim nejspíše vadí celková aktivita kolem dílů....a to se nikdy neodsouhlasí..muselo by se to úplně odstranit z webu a maximálně odkázat na fórum kde se můžete dovědět bla bla bla a tak podobně a a překladech na webu ani slovo.....ale to je těžké asi vykombinovat....nevím co v tom vyjádření je, ale chtělo by to asi přesné vyjídření moby, které části ji vadí a pak by se to dalo napasovat na jejich požadavky +/- ::fight::
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

Jenže se obávám, že pokud budeme stále mít ten cejch, tak nám ani smazání příspěvků nepomůže - když to bude probíhat nadále. Problém je, že bez amatérských překladů by ani nebylo tolik fandů. ale to na věci nic nemění.
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

hauty: takze v podstate vy (ty a ti co smysli jako ty) posilate MOBE vzkaz: Je nam jedno, jestli a jak dlouho budete vydavat jeste Hvezdny ocean, klub si bude piratit dal, at se vam to libi nebo ne (a at je to trestne nebo ne). A budeme to delat protoze mame cleny, ktere to bavi... :?
Preklady (a jeste davneji skeny) mely smysl v dobe kdy u nas nic nevychazelo a vypadalo to, ze uz ani nikdy nic nebude vychazet a my jsme tim davali najevo, ze chceme rhodanovy pribehy a chceme dalsi dily. Ted je mame a klub se chova jako nenazrane rozmazlene decko, ktere nevi, kdy prestat s cokoladou. S tim nemohu souhlasit a ja jsem samozrejme proto aby se klub:
- bud toto aktivitu pokusil zlegalizovat => tedy komunikovat primo s majitelem licence, zda se to da nejak resit, treba nejakou omezenou dohodou, koneckoncu to delame pro par nasich clenu, ne pro ziskovou cinnost a dilka, pokud je mi znamo, neopousteji okruh clenu klubu.
- a nebo tuto aktivitu oficialne ukoncil a od jakehokoli pokracovani teto aktivity se jasne distancoval.

ceski: z e-mailu jsem pochopil hlavne to, ze nejen MOBA, ale i majitel licencnich prav vi, ze cesky rhodan klub je 'spolek piratu'. Snad vedi i to ze delame i jine veci nez jen tohle, ale to bohuzel neni az tak podstatne. Jak a od koho to vi netusim, ani to, jak stara je tato jejich informace. Pokud je mi totiz znamo, jiz dlouhou dobu nikde nejsou zadne prime odkazy na jakekoli stare nebo prelozene dily Perryho a po poslednich zmenach nejsou skeny ani na klubovem ftp. Faktem ale zustava, ze se prekladaji nejen podpurne informace pro pouziti v klubovych tiskovinach a pro databazi Multiverza (kterezto preklady jsou jiste zasluzne a nikterak v rozporu s pravem), ale i cele dily serialu a ze tyto preklady mezi cleny klubu koluji. Muzeme relativizovat jejich vyznam odkazem na to, ze je tech dilu jen par za rok a cte to pravdepodobne jen par desitek lidi... ale to nic nemeni na pravnim postaveni teto cinnosti. A tedy byt relativne marginalnim zpusobem, preci jen vlastne jdeme sami proti sobe, nebot tato cinnost vyhledove do budoucna 'podrazi nohy' jak MOBE tak komukoli dalsimu, kdo by nekdy chtel zase neco rhodanovskeho vydat. Meli bychom sirit povedomi o Hvezdnem oceanu a tim ziskavali dalsi cleny (a samozrejme klubovymi strankami a diskuznim forem a dalsimi aktivitami), ne piratskymi preklady dilu, ktere by jednou mohl nekdo chtit vydat.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Wodka
Brigádní generál
Brigádní generál
Příspěvky: 647
Registrován: 16. duben 2007, 20:04:37
Členství v klubu: Yes

To jsou závažné informace a měla by se svolat VH. Jde o to, kam bude klub směřovat - pokud to teda někoho zajímá.
ceski
Major
Major
Příspěvky: 297
Registrován: 18. květen 2007, 16:21:35
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Wodka píše:To jsou závažné informace a měla by se svolat VH. Jde o to, kam bude klub směřovat - pokud to teda někoho zajímá.
mě zatím ještě ano ;) ::fight:: ::rock:: a byl bych nerad, kdyby se dělo něco protiprávního atd. atd.
No fighting between man and man.

http://www.myspace.com/djceski
Uživatelský avatar
Thora
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1108
Registrován: 29. březen 2004, 17:43:45
Oblíbená postava: Perry
Oblíbená loď: AETRON
Oblíbený díl: NEO 200
Členství v klubu: Yes
Bydliště: Terrania
Kontaktovat uživatele:

Docela se bojim, ze stazenim prekladu a zastavenim prekladani si proti sobe postveme vetsinu clenu. Posledni dobou resime porad nejake stiznosti a dotazy tohoto typu.

Prikladem by mohl byt jeden clovek, ktery se dozadoval prekladu s oduvodnenim, ze je mel, ale rozbil se mu harddisk a ted se k nim nemuze dost. Dale tvrdil, ze je potrebuje take proto, ze dostal souhlas na Slovensku zverejnit vsechny preklady. Kdyz jsem se ho zeptala, kde je tedy predtim sehnal, rekl, ze ze stranek a tam pry take ten souhlas dostal.

Co ma tohle znamenat netusim, pokud vite o nekom z nasich, kdo mu ten souhlas dal, nebo zda-li to byl nekdo na vyssich mistech, docela rada bych takove informace mela, pak by se treba vyjasnila i tato situace.


Arweth: k te cokolade :) z me strany je to prave tak, ze mi bohuzel nestaci to, co se da u nas pouze sehnat... zajimaji me i jine veci, nez jen Hvezdny ocean a tudiz ano, chci dalsi dily, chci znat dalsi podrobnosti ze sveta PR... chci s nimi zazit dalsi dobrodruzstvi ;)
(A jeste jedna vec: kdyz ja a Atlan prekladame, tak si samozrejme nejdrive koupime nemecky original a delame to jen pro osobni potrebu.)
Arweth
Nadporučík
Nadporučík
Příspěvky: 184
Registrován: 19. červenec 2007, 9:14:03
Členství v klubu: No
Kontaktovat uživatele:

Ja jsem prvni, kdo prizna, ze nema dokonalou pamet :-D, ale nevzpominam si, ze by se za meho pusobeni v Rade daval nejaky souhlas ke zverejnovani prekladu kdekoli mimo sejf na domene klubu, tedy ani nekomu na Slovensku ne.

ADD 'pro vlastni potrebu: ale no tak, Thoro, tohle neobstoji. Kdyby to bylo skutence tak jak rikas, a ty jsi si to jen prelozila a dala do supliku (a treba pouzila jako podklad pro zpracovani prednasky na con nebo textu do databaze Multiverza), nereknu ani popel. Staci si vsak projit prekladatelskou sekci tohoto fora a je jasne, ze je to organizovana cinnost mnoha lidi, tedy "pro vlastni potrebu" pada uz ve chvili kdy si to prelozis a das to 'ke korekture' nekomu jinemu, natoz kdyz k prekladu, pokud by chteli, maji pristup vsichni aktivni clenove. Leda by ti to nejaky zlocinec tajne vytahoval ze supliku a daval to sirit dale... ale to je vlastne blbost, vzdyt ty vis, ze se tva prace siri dale, takze tajne by to nedelal... Chces-li vice Perryho, podporuj stavajici legalni vydavatele, to je v poradku a ja vim, ze to delas a ocenuju to. Ale muj nazor je, ze by jsi to mohla delat jeste lepe, kdyby jsi vydavatelum i teto sve cinnosti nepodrazela nohy poskytovanim svych prekladu dale. Kdo vyda cesky komix, ktery si fanove prelozili sami?

Ocenuju samozrejme, ze si kupujete nemecke dily. Pokud by to ale skutecne bylo pro tvou potrebu, necitil by Atlan potrebu psat na foru co jsi si prave prelozila (jsem si jist, ze Atlan ma dostatecnou prirozenou inteligenci na to, aby neinformoval sirokou verejnost o tom, ze mas v supliku dalsi preklad, ke kteremu se nikdo nikdy nedostane, protoze je pro tvou vlastni potrebu). K cemu by to psal, kdyby to neslo nekde sehnat? ;-) K cemu by byl cleny klubu vychvalovany prekladometr? K cemu by tento prekladometr clenove chvalili, kdyby jen videli co ma nekdo v supliku a nemeli moznost si to precist? :-D Nemit te svym zpusobem rad a byt vztahovacny, asi bych nevahal rict, ze tve tvrzeni urazi mou inteligenci. :-p

Apropo, ocenuji promptni a humorne prepracovani nekterych prispevku ze 'stahovani vite kde' na 'stahovani kalhot'... aspon tem, co dosud nevedi kde se k tomu dostanou se timto zavrely ty nejviditelnejsi dvere. ;-) Nicmene podivejme se na to z meho pohledu, jak ja si myslim, ze to muzou vnimat soucasni ci budouci vydavatele, kteri zaplatili nemalou castku za licenci:

I kdyby klub 100x tvrdil, ze je vse zabezpecene a dela se to pro vlastni potrebu, dokud proste nebudeme mit pisemny souhlas (aspon e-mailem) s nasi cinnosti od majitele licence, jsou pirati vsichni co prekladaji licenci podlehajici dila pod hlavickou klubove aktivity. A vzdy je tu riziko uniku a masoveho rozsireni po ilegalnich internetovych knihovnach. Nic nepomuze, ze my sami (tedy klub, vlastnimi silami) jsme par takovych uniku odhalili a zarazili... a dal v tomto patrani a zarazeni pokracujeme. V nejlepsim pripade je to polehcujici okolnost, v horsim se tim sami usvedcujeme. A jelikoz prekladatele prekladaji a korektori korekturuji pod hlavickou klubu, je klub organizovanym piratskym spolkem. Nikoho netrapi, ze klub chce a dela i jine aktivity. Z jejich pohledu (vydavatelu) tato aktivita prebiji cokoli jineho. Dokonce, i kdyby soukrome meli nekteri jejich lidi pro nas jiste pochopeni (coz ale nepredpokladam) tak je jasne, ze postoj vydavatelstvi to nemuze ovlivnit, jinak by prislo o svou draze nabytou licenci. Proste cas diverznich akci podle me minul jiz ve chvili, kdy zacal vychazet Hvezdny ocean, a jestli nekde dnes vidim chybu, tak v tom, ze jsme byli malo dusledni, kdyz jsme v Rade naposled tema skenu a prekladu resili.

ADD redukce clenske zakladny: ano, predpokladam, ze se to muze stat a clenove, kteri jsou v klubu prevazne jen kvuli tem nekolika prekladum rocne, z klubu odejdou. Dokonce je mouzne, ze to bude velka cast aktivnich clenu. Bohuzel, je to cena za legalitu a otevreni si moznosti dale se rozvijet za hranice 'piratskeho spolku'. Ja naopak doufam a verim, ze zde jsou i aktivove, kteri zustanou aktivni, i kdyz tech par cisel rocne mit nebudou. A tem co zde jsou jen kvuli prekladum vzkazuji: odejdete a zalozte si vlastni ilegalni bunku, pokud citite, ze v tom musite pokracovat 'pro vasi potrebu' dal. Obcas Vam, budu-li mit chut, poslu nejaky link, kde vsude se ta Vase potreba uz dostala.

----------------------------------------------

A vis co, mam toho prave dost a tedy zajdu jeste dal:

PROHLASENI

Timto verejne prohlasuji, ze dam k dispozici funkci mistopredsedy, pozici clena Rady klubu, sve dva posty XO a zaroven zrusim sve clenstvi v tomto klubu a vsechny aktivity s nim spojene, pokud presto, ze vycerpam vsechny moznosti jak svuj navrh prosadit, se klub rozhodne proti navrhu, ktery predlozim Rade klubu.
Jako duvod uvadim to, ze ma predstava o tom, jak by se mel vyvijet a chovat fanovsky sci-fi klub timto bude zjevne odlisna od predstav vyjadrenych clenskou zakladnou a ja nemam chut ani sily nadale pracovat pro klub, jehoz nekteri predstavitele (jmenovite hauty) i clenove (jmenovite Atlan) mou osobu verejne osocuji a otevrene pohrdaji mymi nazory a verejne podporuji ilegalni cinnost - ti slusnejsi se mnou proste jen nesouhlasi (a ja si vazim slusneho chovani Thoro ;-) ).

A aby nedoslo pozdeji, v budoucnu, k dalsimu nedorozumeni, tak predem jiz nyni dale otevrene vyhlasuji:
V pripade, ze by se opravdu naplnily podminky vyse uvedeneho prohlaseni a ja bych tedy odstoupil, je mozne (nikoli jiste), ze budu spoluzakladatelem a nebo primo zalozim novy fanklub Perryho Rhodana nebo rhodanovskou sekci pri nekterem z oficialnich sci-fi klubu v ceske ci slovenske republice, ktery(a) se zameri na propagaci Perryho legalnimi prostredky dle mnou prosazovanych predstav. Takovy klub, vznikne-li, se bude verejne distancovat od nelegalnich aktivit SFK Perry Rhodan. Pokud takovy novy klub s mou ucasti vznikne, nebude spolupracovat se stavajicim SFK Perry Rhodan ani s jeho jednotlivymi cleny (a to ani na legalnich aktivitach) dokud bude provozovat nelegalni aktivity.
Primárně pravidelně monitoruju tato fóra/vlákna:
Jako Radní: Nařízení a oznámení, Dotazy a připomínky pro Radu
Jako XO přes cony: Cony a festivaly - příprava materiálů klubu, Cony - Arweth
Jako XO pro komunikaci s MOBOU: Komunikace s Mobou - Arweth

Omlouvám se tímto pokud to někomu činí problém. Pokud píšete do jiného fóra/vlákna a očekáváte/chcete přitom mou reakci, dejte mi prosím vědět na můj e-mail o co a kde jde, když dost rychle nezareaguju. Děkuji za pochopení...
Uživatelský avatar
hauty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1025
Registrován: 31. březen 2004, 20:53:48
Oblíbená postava: Mirona Thetin
Oblíbená loď: GILGAMEŠ
Oblíbený díl: Cesta do Andromedy
Členství v klubu: Yes
Bydliště: M87

jako ja jsem mlcel, ale mam uz toho dost!!! ty se jdi lecit, protoze menis nazory jak se to hodi a muj nazor je takovej, ze se snazis byt jen "DULEZITEJ". Uz to takle slape nejakou dobu a nic ti nevadilo, ted se objevi mail a ty z toho delas humbuk!!! Mimochodem, to ze se to nelibi nemecum uz je zalezitost stara asi 2 roky..ze jsi s tema prohlasenima neprisel uz tenkrat???
A jestli si dobre pamatuju tak je to par mesicu nazpet, pri posledni VH kdy se probiralo, ze nejaky clovek ma 200 dilu 1500-1700 prelozenych do cestiny....to jsi byl pro aby se to sehnalo..ze je to dobre..to ti to nevadilo?

takze muj nazor je takovej, aby jsi se prestal predvadet, sjednotil si tve myslenkove pochody !!!
tuten prispevek muzes brat i jako reakci na to, ze "jehoz nekteri predstavitele (jmenovite hauty) i clenove (jmenovite Atlan) mou osobu verejne osocuji a otevrene pohrdaji mymi nazory a verejne podporuji ilegalni cinnost"
Odpovědět