2008-09-30 Zapis z Rady

Další oficiální oznámení
Uživatelský avatar
Atlan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 701
Registrován: 29. březen 2004, 9:39 am
Nejoblíbenější postava: Ronald Tekener
Nejoblíbenější loď: SOL
Nejoblíbenější díl: Hvězdná džungle galaxie
Členství: Ano
Bydliště: Terra, Azory
Kontaktovat uživatele:

2008-09-30 Zapis z Rady

Příspěvekod Atlan » 30. září 2008, 10:52 pm

Záznam z Rady 30. září 2008

Session Start: Tue Sep 30 16:42:08 2008
Session Ident: #rada-rhodan
03[16:42] * Now talking in #rada-rhodan
Session Close: Tue Sep 30 16:42:12 2008

Session Start: Tue Sep 30 19:41:35 2008
Session Ident: #rada-rhodan
Session Close: Tue Sep 30 19:41:35 2008

Session Start: Tue Sep 30 19:41:35 2008
Session Ident: #rada-rhodan
03[19:41] * Now talking in #rada-rhodan
03[19:41] * hauty has joined #rada-rhodan
[19:42] <hauty> sem se splet no :)
01[19:42] <Thora> to je jedno, ja to taky nevim... ale ve stanovach je to napsany takhle
[19:42] <hauty> tak tu sme spravne :)
01[19:44] <Thora> ja uz bych jako ale zacala...
[19:45] <hauty> mno to jo...ale copak muzem
01[19:46] <Thora> tak Irena tezko pride, to uz by tu byla... ona zrovna neni clovek, co chodi na podledni chvili...
01[19:47] <Thora> mam to vest? Nebo ty?
[19:52] <hauty> asi bude radeji lepsi kdyz ty..jestli ti to nevadi...ty jako zenska budes mit vetsi autoritu ;)
[19:53] <hauty> a na me muzou byt jeste nastvany jak jsen zase tuhle vyletel
01[19:53] <Thora> hmm, to nevim, ale klidne... kdyztak me doplnuj
[19:53] <hauty> ale neboj nenechan te v tom ;)
01[19:53] <Thora> ale kde jsou, to fakt prijdou na minutu presne?
[19:54] <hauty> mno to me povidej
[19:54] <hauty> treba to zapomneli
[19:54] <hauty> me je normalne zima...
01[19:54] <Thora> tak to snad ne...
01[19:54] <Thora> hmm, me taky... protoze jsem nervozni...
01[19:55] <Thora> uz zase...
[19:55] <hauty> ja taky :)
[19:55] <hauty> jako to je hrozny..mame to zapotrebi takle se stresovat
01[19:56] <Thora> no ale to nemysli vazne preci...
01[19:56] <Thora> hlavne ze C. je na icq
[19:56] <hauty> tak ja mam stazeno...ted nevim na co se pak kouknu driv...
[19:56] <hauty> ale tam je asi minutku
01[19:57] <Thora> aha, tak to snad dorazi i sem
03[19:57] * ArwHOME has joined #rada-rhodan
[19:57] <hauty> zdravim
01[19:57] <Thora> ahojky
[19:58] <ArwHOME> ahoj
[19:59] <hauty> ty ju jdu si jeste udelat caj
01[19:59] <Thora> tak jak to vypada? Nevite, jestli dorazi C.? Iren pravdepodobne ne, tak ze bychom zacali
03[20:01] * RhodADM has joined #rada-rhodan
01[20:01] <Thora> ahoj
[20:01] <hauty> zdravim
[20:01] <ArwHOME> je bohuzel pryc... pracovne, ale rikal ze se skusi pripojit...
[20:02] <ArwHOME> a-ha, uz je tu :-)
[20:02] <ArwHOME> tak pojdme na to, mam tu maly hladovy krk a sam jsem napul mrtvy unavou...
01[20:02] <Thora> takze zacneme? Iren rikala, ze fakt netusi, jestli pride, protoze ma problemy s pocitacem...
[20:02] <RhodADM> cao ... moc casu nemam ... co jste potrebovali resit ?
01[20:02] <Thora> jo, ja taky doufam, ze to bude rychly
[20:03] <hauty> jj jasne zadne zdrzovani :)
06[20:03] * Thora se pta, jestli tedy muze zacit, ma nekolik bodu na projednani
[20:03] <RhodADM> zaciname ....
[20:03] <ArwHOME> ano zacneme¨
01[20:04] <Thora> oki, takze prvni veci, kterou byste meli vedet je, ze nam byl zrizen email rada@rhodan.cz
[20:04] <hauty> muzem
01[20:04] <Thora> ktery presmerovava na nase maily, ktery pouzivame
01[20:04] <Thora> a muzeme z nej teda psat nejaky hromadny oznameni a tak...
[20:04] <ArwHOME> ok, to je fajn.
[20:04] <ArwHOME> beru na vedomi
[20:05] <RhodADM> jj ... uz jsem postrehl .... uz byl pouzivany ...
[20:05] <ArwHOME> :-)
01[20:05] <Thora> jj, uz to hauty testoval :)
01[20:05] <Thora> tak fajn :)
[20:05] <hauty> ArwHOME:na jaky mail to chces presmerovavat? a chces arweth@rhodan.cz?
01[20:06] <Thora> dalsi vec je, ze si muzeme nechat udelat maily neco@rhodan.cz, to uz asi taky vite a to taky sdelime clenum na VH
[20:06] <ArwHOME> seznam.cz a pokud bude rhodanovsky majl, tak ne schranku, ale forwarder rovnou na seznam.cz
[20:06] <hauty> ArwHOME: jj to doufame ze si vybere vetsina lidi ;)
[20:06] <ArwHOME> verim :-)
[20:07] <ArwHOME> co mame dal?
01[20:07] <Thora> dal tu mame neco spis pro VH...
[20:07] <RhodADM> jj ... ja mam sice rhodana ... ale zacinam pouzivat novu schranku .... ale neni problem psat na crusher@rhodan.cz .... vybiram i tuto ....
01[20:08] <Thora> jmenovani noveho Vykonneho clena pro stranky... Sanyna misto Crushera, souhlasite?
[20:09] <hauty> mno ja myslim ze je to logicke a verim ze to C. i uvita..ted ma jine starosti ;)
[20:10] <hauty> (teda straosti..co to melu..dite je radost :D )
[20:10] <ArwHOME> zni to logicky... pokud C. souhlasi, nemam s tim problem.
[20:11] <RhodADM> jasne .... (ted jsem tu nebyl) .... jen mam vyhrady k designu stranek .....
[20:11] <ArwHOME> souhlasim s nahozenim tohoto bodu do VH.
01[20:12] <Thora> Sanyn me pozdal, jestli by mohl prijit za chvili sem a stranky s nim muzes probrat
[20:12] <RhodADM> Thora: ted na to opravdu neni cas ... jsem u klienta a instalujeme server
[20:12] <ArwHOME> ok, dalsi bod?
[20:12] <hauty> ok
01[20:12] <Thora> RhodADM: no a kdy to chces resit? VH je v patek...
01[20:13] <Thora> dalsi bod je, ze bychom navrhovali noveho Vykonneho clena s funkci kronikare klubu
[20:13] <hauty> dalsi bod by byl vyhlaseni souteze o XO "kronikar" nekdo kdo by mel zajem sepsat historii klubu....
[20:13] <hauty> ale mel by to byt nekdo mimo nas okruh
01[20:14] <Thora> vyhlasili bychom ji verejne, at se lidi hlasi
[20:14] <hauty> lidi porad chteji sanci neco delat tak jim ji dame
[20:14] <ArwHOME> klidne.
01[20:14] <Thora> jj, dali bychom za to aktivni clenstvi, pokud by to byl nekdo pasivni
[20:14] <RhodADM> souhlas .... a se na kronikare nehodim ... strasne zapominam :-D
[20:14] <ArwHOME> souhlas
01[20:14] <Thora> oki, predlozime na VH
[20:14] <hauty> ono je toho na probirani na netu docela hodne :)
01[20:15] <Thora> tak dalsi bod
01[20:15] <Thora> jak to bude s financnimy prispevky?
[20:15] <RhodADM> Thora: ja to s nim uz resil ... jemu se libi tmave stranky ... me ne ... je to ponue ..... tmave :-(
[20:15] <hauty> RhodADM:to me povidej :) ja zapominam i co jsem delal vcera..jak si mam pamatovat co bylo pred 5 lety :)
01[20:15] <Thora> RhodADM: aha, oki :)
[20:16] <ArwHOME> RhodADM, pls, diskuzi o strankach nechte na jindy, rve mi tu dite, tak prosim svizne dalsi bod :-)
[20:16] <RhodADM> financni prispevky jsou a samostatnem uctu kde se zhodnocuji vynosem 3.5 %
06[20:16] * Thora rika prispevky
[20:16] <ArwHOME> Thora: v poho to nebylo na tebe :-)
01[20:16] <Thora> RhodADM: jde o to, ze ted uz nebudou moct zadat ID, tak cim se budou identifikovat?
[20:17] <RhodADM> do zpravy pro prijemce lze napsat login
[20:17] <ArwHOME> jj, tim je to jasne
01[20:17] <Thora> oki, login
[20:17] <hauty> ok stim neni problem
01[20:17] <Thora> proste nick, to bude nejlepsi
[20:17] <ArwHOME> tak dal :-D
[20:18] <hauty> jen aby tam vsude nebylo "NICK" :)))
01[20:18] <Thora> :))
[20:18] <ArwHOME> (sorry ze tak nahanim, ale boj o klavesnici s 14 mesicnim klukem je fakt vycerpavajici :-D
06[20:18] * Thora dalsi bod je jak to bude nyni s clenstvim v klubu, aktivy a pasivy
[20:18] <RhodADM> ripadne se muze identifikovat emailem ... ten je taky jednoznacny ....
[20:19] <ArwHOME> nick si myslim je jasny.
[20:19] <ArwHOME> thora v cem spociva dalsi bod? je to jako dosud, ne?
[20:19] <ArwHOME> je duvod neco menit?
[20:19] <hauty> v tomto bode jde asi hlavne o to jak se clovek stane clenem SFK?
01[20:19] <Thora> no vzhledem k tomu, ze se zrusila databaze clenu na strankach, jsou ted jen clenove registrovani na foru
[20:19] <hauty> driv to bylo registraci na foru
[20:19] <RhodADM> rhodan stejne neni oficialnim klubem SFK ... nejsou zaplaceny prispevky
01[20:19] <Thora> hauty: driv to bylo na strankach
[20:19] <hauty> (oprava na strankach)
[20:20] <hauty> :)
[20:20] <hauty> RhodADM:tak to by se melo taky probrat n VH
[20:20] <RhodADM> neni problem vytvorit preci na novych strankach cat kde se budou moci "registorvat"
[20:20] <RhodADM> cast
01[20:20] <Thora> registruji se na foru, to podle me staci
[20:20] <RhodADM> registrovat
[20:21] <RhodADM> nj ... do fora se muze registorvat kdokoli aby mohl prispivat ......
[20:21] <RhodADM> ne aby byl celnem
[20:21] <RhodADM> clenem
01[20:21] <Thora> no a na stranky ne?
[20:21] <ArwHOME> klidne na foru nebo na webu, to je fuk, ale at webmaster zajisti propojeni aby se registrovali z obou mist do jedine databaze
[20:21] <hauty> mozna by stacilo na foru...ja by jsem to videla tak ze by tam byla moznost souhlasim ze stanovami a chci byt clenem SFK..ale to je jen moje predstava
[20:21] <RhodADM> na stranky by to bylo jednoduche ....
01[20:21] <Thora> tohle prave chceme osetrit a hauty ma napad
[20:21] <RhodADM> poslal by e mail "konkretnimu" XO ktery je odpovedny za seznam clenu ... a ten by to s nim vyridil a pridal mezi oficialni celny ...
01[20:22] <Thora> RhodADM: ale nyni je XO zodpovedny jen za aktivy
[20:22] <hauty> pak by bylo videt v profilu kdo je clen a kdo jen diskutuje
01[20:22] <Thora> hauty: rekni to prosim te jeste jednou
[20:22] <ArwHOME> RhodADM: a kdyz se XO polozi do mrtva, tak nebude prijimat nove cleny, dokud se to neprovali ;-) ee, chce to automatiku
[20:23] <hauty> RhodADM: ja to prave vidim tak ze by se dalo vedet vsem..at si v profilu zaskrtnou tu moznost..souhlasim ze stanovami a chci byt clenem SFK...dalo by se treba do konce roku...
[20:24] <hauty> protoze kdyz se bude brat automaticky registrace na foru jako clenstvi SFK PR tak je pak nemuzeme promazavat kdyz nebudou diskutovat
[20:24] <RhodADM> ak to je potreba ale zaridit aby si Sanyn vytahoval data z databaze a vypisoval seznam clenu na klubovych strankach
[20:24] <hauty> nemuzeme nekomu zrusit clenstvi...
01[20:25] <Thora> RhodADM: seznam clenu se vypisuje na foru, seznam aktivnich clenu uz na strankach je
[20:25] <hauty> a ve stanovach je jasne dano....Členem klubu se může stát každá fyzická osoba, která souhlasí s jeho stanovami a projeví zájem o členství prostřednictvím registrace na webových stránkách klubu.
[20:25] <RhodADM> Thora: "klubove stranky" ... od klub ..... tzn ... vsichni clenove klubu by tam meli byt .. ne ze po nich budu patrat na foru :-)
[20:25] <hauty> takze tim i splachnem to ze souhlasim se stanovami..to nikde do ted nebylo :)
01[20:26] <Thora> a forum snad neni klubu?
[20:26] <RhodADM> tak .... stranky klubu jsou na domene http://www.rhodan.cz
[20:26] <RhodADM> forum.rhodan.cz je diskuzni forum klubu ... ne stranky klubu ...
[20:26] <ArwHOME> forum je forum. cleny bych hledal bud na clenove.rhodan.cz a kdyz neni tak na http://www.rhodan.cz
[20:27] <ArwHOME> ale neni prooblem i pres forum aby se mohli registrovat. Nicmene i tak bych byl pro jednoduchy formular na strankach http://www.rhodan.cz
[20:27] <ArwHOME> neco jako Registrujte se.
[20:27] <hauty> mno myslim ze clenove.rhodan by asi nebyl problem..ted jen doresit jak se stanu clenem
[20:27] <RhodADM> a s tim bych spojil i dalsi vec ... zahledl jsem "odkaz" na novinky ktery smeroval z lubovych stranek do fora .... btw ... forum je opravdu diskuzni ... ne publikacni
01[20:28] <Thora> no ja nevidim problem v tom udelat na strankach novou sekci kde by byl seznam clenu... stejne jako je ted aktivu
[20:28] <RhodADM> hauty: registraci ve formulari ... ktery odesle data do form.rhodan.cz
[20:28] <hauty> RhodADM: jj jasne...ale ta novinka je docela obsahla...
[20:28] <ArwHOME> hauty: jak rikam, jeden formular na nejz povede odkaz z hlavniho webu.
[20:29] <RhodADM> hauty: to je prave to co klubove stranky potrebuji ... zivot ... ne odkazy do fora ....
[20:29] <ArwHOME> formular muze treba nabidnout vyplneni poli jste-li registrovan na foru.
06[20:29] * Thora si mysli, ze tohle byste meli probirat se Sanynem
[20:29] <ArwHOME> jinak vyplni rucne. zatrhne souhlasim se stanovami a chci byt registrovan jako clen a hotovo
[20:30] <hauty> mno ja v tom problem nevidim..
[20:30] <RhodADM> ok ... tak to shrneme .... ze veci okolo webu bych mohl dal rsit se sanynem ....
[20:30] <hauty> probereme to ze sanynem
[20:30] <ArwHOME> thora: myslim, ze to neni treba. Tohle vyresi jednoduche PHP, to prece Sanyn zvlada, jak jsem pochopil.
[20:30] <ArwHOME> my se dohodneme jak to ma byt a sanyn udela ;-)
01[20:30] <Thora> jo, ale snad by mel vedet, co ma delat, ne?
[20:30] <ArwHOME> ale ok, klidne se Sanynem muzeme probrat :_)
01[20:30] <Thora> a bylo by lepsi rict to pred nim
[20:31] <hauty> mno at sem uz prijde ne? ted se bude uz probirat FTP?
[20:31] <RhodADM> Thora: no vsak ja mu to asi dokazu vysvetlit nejlepe .... (tim se nad nikoho nevyvysuji, jn konstatuji ze problematice rozumim)
03[20:31] * Sanyn has joined #rada-rhodan
[20:31] <Sanyn> zdravim
[20:31] <RhodADM> cao
[20:31] <ArwHOME> RhodADM: napodobne :-)
[20:31] <ArwHOME> Sanyn: zda
[20:31] <ArwHOME> rr
[20:31] <RhodADM> arw ... nerc
[20:32] <RhodADM> nevrc
[20:32] <RhodADM> :-D
01[20:32] <Thora> jako vy rozumite php a my ne? Nebo co jste tim chteli rict?
[20:32] <ArwHOME> vrci mi to maluch, obcas se neudrzim :-D
06[20:32] * hauty PHP nerozumi a klidne to prizna :))
[20:32] <ArwHOME> Thora: co je? proc tak vztahovacne? rekli jsme presne to co jsme rekli. rozumime tomu. Nikdo nemluvil o tom zda vy ano nebo ne.
06[20:33] * Sanyn cim vic toho naprogramoval, tim vic vi, co jeste nevi
[20:33] <ArwHOME> resme problem. Sanyne, je problem udelat na hlavni strance link na jednoduchy formik, pro registraci clenu klubu?
[20:34] <RhodADM> Sanyn: souhlas .... ja ti zjistuju takove konstrukce obcas a nad temi starsimi kroutim hlavou :-D
[20:35] <Sanyn> ArwHOME: problem udelat cokoli neni, otazka je, k cemu to bude slouzit. Vzhledem k tomu, ze by bylo smysluplne aby byly stranky PR propojene, resime jak provest propojeni registrace na foru se systemem
[20:36] <ArwHOME> nemuzes to uplne propojit, do kdo odejde z fora, jeste nemusi prestat byt clenem. Reseni tady hauty nahodil. Rozsirte sekci osobnich nastaveni ve foru o zatrhavatko.
[20:36] <Sanyn> takze by mela rada rozhodnout zasadni vec, bude forum a stranky propojene (potazmo clenstvi), nebo ne
[20:36] <ArwHOME> chci byt registrovan jako clen.
01[20:37] <Thora> Sanyn: jo, bylo by to nejlepsi, stejne jako je to i s databazi a jako jsem to chtela s tema srazama
[20:37] <ArwHOME> ale zase samozrejme nemuzeme nutit lidi, aby se registrovali ve forum, kdyz se chteji stat cleny klubu, takze musi byt i formular mimo forum.
[20:37] <Sanyn> to se da, tim zatrhavatkem, a je vyreseno
[20:38] <hauty> Sanyn:jde o to aby jsme vedeli kdo je registrovan jako clen a kdo jen diskutuje...muj navrh byl ze by na foru pri registraci bylo..souhlasim ze stanovami a chci byt clenem SFK..tuto by so vsichni co tam jsou uz registrovani museli zaskrtnout...kluci ale chteji aby neco takoveho bylo mozne i na strankach..a bylo to propojene
[20:39] <ArwHOME> hauty urcite, prece nemuzes nutit treba nove prichozi, aby se registrovali ve foru, aby mohli zatrhnout, ze chteji byt cleny klubu... i kdyby nechteli na foru vubec diskutovat.
[20:39] <Sanyn> pokud se nam podari prozkoumat db phpBB tak by to nemel byt problem, jeste jsem na to nekoukal, ale jsem presvedcen, ze to pujde, asi ne hned, ale pujde
[20:39] <ArwHOME> ok, tak prozkoumej a dej vedet.
[20:40] <hauty> ArwHOME:mno to mas vlastne taky pravdu..to me nenapadlo
[20:40] <hauty> ale kdyz to bude mozne z obou stranek tak by to asi bylo nejlepcejsi...
[20:41] <RhodADM> na foru registrace zustane vzdy ....
[20:41] <Sanyn> takze, jestli tomu rozumim, jste pro propojeni, jen jde o to, co se bude odkud zadavat
[20:41] <RhodADM> je "treba" to udelat do stranek
[20:42] <ArwHOME> jj, domluveno, Sanyn da na VH vedet co zjistil a jak dlouho to bude asi tak trvat to udelat, OK?
[20:42] <RhodADM> na http://www.rhodan.cz e vyplni formular ... ktery odesle data .. ta se ulozi do phpBB a vytvori noveho usera
[20:42] <Sanyn> hauty, z fora to asi nepujde vyndat :) ale do nasich stranek to pridat na 99% pujde
[20:42] <hauty> mno ja by jsem to prave chtel aby se dalo registrovat do SFK jak na foru...zatrhavatkem...a samo i na strankach..je pravda ze ne kazdy chce diskutovat..takze to propojeny byt musi
[20:43] <ArwHOME> mame dalsi bod?
01[20:43] <Thora> Sanyn ma spoustu bodu
[20:43] <RhodADM> Sanyn: jde taky o to .... aby se dalo z phpBB vytahnout do stranek seznam clenu /vsech)
[20:43] <Sanyn> pokud to pujde do, pujde to i z :)
[20:44] <RhodADM> jj ... a vim
[20:44] <Sanyn> takze: web
[20:44] <RhodADM> pockate s tim tak 15 minut ... mozna mene ? ... musim se presunout na jine misto
[20:44] <RhodADM> za chvili jsem zpet .....
01[20:45] <Thora> prominte, ja nepockam, neni mi dobre, rada bych uz sla...
06[20:45] * hauty rika rychle rychle ..chce jeste dneska videt nove Heroes a TSSC :))
[20:45] <ArwHOME> mmnt... uz zbyva jen Sanyn s webem nebo je jeste neco jineho na programu krome toho?
[20:45] <Sanyn> za prve, vzhled - navstevnici dali najevo, ze souzcasnej se libi, nicmene pokud by rada mela duvod, jsem pripraven udelat design podle nejake souteze
[20:45] <Sanyn> za druhe: kdo bude mit prava upravovat system a kdo prava vkladat clanky
[20:46] <Sanyn> dale domeny:
[20:46] <RhodADM> tak jeste chvili pockam .... ale sup sup
[20:46] <Sanyn> kdo si muze vytvaret subdomenu? doufam, ze ne kazdy clen
[20:46] <RhodADM> poporade ....
[20:46] <hauty> mno to urcite ne
[20:46] <RhodADM> prvni bod ....
[20:47] <RhodADM> osucasny vzhled ....
[20:47] <Sanyn> ok prvni (
[20:47] <RhodADM> hlavicka j spatne
[20:48] <Sanyn> RhodADM: vim, ze zrovna ty nejsi nadsen, ale vetsina lidi ano
[20:48] <RhodADM> je v ni neco co neni logem ...
[20:48] <Sanyn> a ohlasy jsou fakt paradni (i po ICQ)
[20:48] <RhodADM> Sanyn: kdybych poslal vsem puvodni navrh ... taky by byly paradni ohlasy .... ale neposlal jsem ho ... a ma se predelavat
[20:48] <hauty> jako co si budeme povidat..to logo je hrozny a nikam se nehodi..to musite uznat...
[20:49] <hauty> myslim oficilani logo
[20:49] <RhodADM> hauty: ale je jake je ... takze respektovat logo a nervat na stranky neco co si nekdo vytvoril protoze mu tam sedelo lepe
[20:49] <RhodADM> takze hlavicka je spatne
[20:49] <hauty> ale to logo tam prece je...a kdo rika ze logo musi byt v hlavicce?
[20:50] <RhodADM> hauty: principy pristupnosti webu
[20:50] <hauty> RhodADM: v tvem navrhu logo take nebylo
03[20:50] * Atlan has joined #rada-rhodan
[20:50] <Atlan> no nazdar
[20:50] <Sanyn> RhodADM: jestli tomu rozumim, i kdyz tam nebude sedet, musi tam bejt, i kdyby to hlavicku ci celej dezign zmrsilo?
[20:50] <RhodADM> pokud je na tom miste kde je ted ta "tvorba" tak si navstevnik bude myslet ze je to logo klubu
[20:51] <RhodADM> Sanyn: ja nerikam ze tam musi bejt ... klidne nemusi ... ale nedavejte tam potom neco co tam nepatri
[20:51] <Atlan> RhodADM: co ze jsi najednou zmenil nazor na to, ze musi bejt registrace i na klubovejch strankach?
[20:52] <RhodADM> hauty: nebylo ... a byla tomoje chyba a kterou uz jsem se predtim omlouval ....
[20:52] <RhodADM> Atlan: jsou klubove .....
[20:52] <hauty> RhodADM: a proc ne? tak smazeme pouze to PAX TERRA aby to nepripominalo logo? nebo jak to vidis?
[20:52] <Atlan> RhodADM: menis nejak rychle nazory :)
[20:53] <hauty> RhodADM: jinak nevim co by tam melo byt..kdyz tam byt nemusi..ale co znamena ze tam nema byt neco co tam nepatri...to nejak nechapu
[20:54] <Sanyn> Ja si osobne myslim, ze Pax Terra i sfk.perry rhodan jsou textove soucasti loga a mohou se v obmenach objevovat i mimo logo, tedy i v hlavicce
[20:54] <RhodADM> hauty: je to v miste kde "ma byt" logo .... takze to nemyslim nijak zle ... ale bud logo nebo by tam nemelo byt nic
[20:54] <Sanyn> spatne by bylo upravovat logo do jine podoby
[20:55] <RhodADM> Atlan: to vsichni ... jde o to ... ze kdyz to jde provest ... tak to provedeme ....
[20:55] <hauty> RhodADM: sam si napsal ze tam byt nemusi....a to tam ma byt jenom modro? takle alespon lidi hned vidi kde jsou
[20:55] <RhodADM> Atlan: ja jsem nerekl ze nebude registrace ve foru ... jen e treba ji mit na strankach
[20:56] <RhodADM> hauty: ale mohou to mylne povazovat za logo klubu ... pricemz logo klubu to neni
[20:56] <Atlan> no registrace se teda proste vyresi tak, ze se tam da link na registraci na foru. hotovo, problem vyresen
[20:56] <RhodADM> Sanyn: ale ja jsem nerikal ze se tam ma davat logo .... ja rikam ze to co tam je tam byt nema
[20:56] <Atlan> ad logo... neni to logo klubu ale logo stranek... proc by strankam muselo vevodit logo klubu?
[20:56] <RhodADM> Atlan: ale predstav si ... ze se chces jako novy clen registrovat do klubu ... a ono te to z klubovych stranek presmeruje do nejakeho fora ... a tam ze se musis registrovat abys mohl byt clenem .... o toto jde :-)
[20:57] <hauty> o klubu-logo....tam je videt co je logo....a kdyby si mysleli ze to je nase logo..tim lepe..protoze az uvidi to oficilani mohlo by se jim udelat spatne
[20:57] <Atlan> tak se tam napise registrace do klubu a problem vyresen
[20:57] <hauty> a hlavne ja si nemyslim ze je dulezite co si kdo mysli jake je nase logo..nikde se tak prece neprezentujem a myslim ze nam to nijak neublizi...
[20:58] <RhodADM> Atlan: ja nevim co resis .... uz bylo rozhodnuto jak se to udela ....
[20:58] <Atlan> tys rozhodnul?
[20:58] <RhodADM> hauty: ja to logo mam na tricku a libi se mi ... neni spatne
[20:58] <hauty> jo ja ho taky chtel mit na tricku...ale nemam..ale to sem nepatri...
[20:59] <RhodADM> hauty: tricka prave resi alasak ...
[20:59] <RhodADM> Atlan: rada se rozhodla
[20:59] <hauty> i kdyz se me teda nelibi tak jsem ho tam chtel...ale to nic nemeni na tom ze prece neni problem ze neni v hlavicce kam se vubec ale vubec nehodi¨
[20:59] <RhodADM> Atlan: a nevim co resis ... teoreticky tady ani byt nemas ....
[20:59] <Sanyn> ja doufam, ze na konci da rada jasne usneseni a i s tim, kolik bylo pro a kolik proti
01[20:59] <Thora> ja si nepamatuju, ze se o necem hlasovalo...
[21:00] <Sanyn> cokoli budu delat (menit) tak na zaklade jasneho usneseni rady
[21:00] <Atlan> RhodADM: ja nic neresim, ty jenom porad vymejslis naky hovadiny
[21:00] <RhodADM> Atlan: ja nic nevymejslim ... ja jsem tak trosku aktivni ... co ti vadi na me aktivite ?
[21:01] <Atlan> nic, jenom me to prekvapuje
[21:01] <RhodADM> kdyz jsem pasivni ... vadi vam to ... kdyz jsem aktivni ... vadi vam to ... vadim vam tady snad ja ?
[21:02] <ArwHOME> bude se resit jeste neco smysluplneho? co prisel Atlan jen do sebe ryjete....
[21:02] <RhodADM> Atlan: a osobne si nemyslim ze zrovna "nelogo" v hlavicce stranek je hovadina
[21:02] <Atlan> RhodADM: logo tam, je tam logo stranek
[21:02] <Sanyn> tak bod dva, kdo bude mit pravo vkladat clanky?
[21:03] <RhodADM> Atlan: ale jsou to klubove stranky .... tudiz by melo byt na strankach jedine logo ... logo klubu ... co je na tom nepochopitelneho ?
[21:04] <Atlan> RhodADM: pet let to nikomu nevadilo, pet let jsi ho tam nebyl schopnej pridat a najednou ti to vadi?
[21:04] <RhodADM> pet let nebylo logo ....
[21:04] <RhodADM> logo tu mame nekolik mesicu
[21:04] <Atlan> pet let si sliboval novy stranky a kdyz najednou jsou, tak hned ses proti nim
[21:04] <Sanyn> RhodADM: ale tam JE JEN JEDNO LOGO, to co je v hlavicce neni logo, to je text v hlavicce, aby bylo jasne na jakych strankach jsi
[21:04] <RhodADM> ekolik lze chapat i v desitkach
[21:05] <RhodADM> Atlan: ja nejsem proti nim ... klidne at jsou tak jak jsou.. .ale odstrante z nich chyby ...
[21:05] <Atlan> chyby z tvyho uhlu pohledu... zatim ses jedinej komu se to nelibi
[21:05] <RhodADM> Sanyn: neni tam jen jedno logo .... jsou tam loga dve .... jedno v hlavicce .. .a jedno v pravem sloupci
[21:05] <hauty> mno ja myslim ze pro vetsinu lidi to chyby nejsou....
[21:06] <hauty> a hlavne sam si rek ze nejsme oficilani klub SFK...nemame zaplaceno...tak nebudeme resit logo...
[21:06] <RhodADM> hauty: placeni se bude resit na VH ... jakmile budu vedet kam mam poslat penize ... poslu je tam
[21:06] <Sanyn> RhodADM: ted si ze mne delas asi legraci, ze? Pokud takhle, je tam log asi pet, vcetne log serveru a systemu
[21:06] <ArwHOME> logo prece nesouvisi s oficialnosti.
[21:08] <Sanyn> prosim radu aby hlasovala zda je treba "logo v hlavicce" odstranit tak se dozvime vuli rady - a prosim nevytacejte se, kdo je pro odstraneni napise pro, kdo je proti, napise proti. prosim ted
[21:08] <RhodADM> Sanyn: nedelam ... to dole jsou ikony :-) ... logo fora je v pravem sloupci tam kde by byt melo ... jako odkaz na forum ... zajimavy web ... ale proc by melo byt klubove logo na urovni odkazu na forum ? ... v cem je chyba ?
[21:09] <hauty> Sanyn: mno ja myslim ze tohle hlasovani by se melo nechat na VH
[21:09] <RhodADM> hauty: proc ?
01[21:09] <Thora> to neni logo fora ale odkaz na forum
[21:10] <hauty> je jasny jak to dopadne..jsme sudej pocet :)
[21:10] <RhodADM> to budu cele vysvetlovat znovu vsechno na VH ?
[21:10] <RhodADM> Thora: tak proc je u "odkazu" na forum logo klubu ?
01[21:10] <Thora> RhodADM: protoze se nikam jinam uz neveslo ;)
01[21:11] <Thora> takze budeme hlasovat, nebo ne?
[21:11] <ArwHOME> Thora: to je divny, ze logo klubu se nikam neveslo, kdyz je to logo a melo by tedy byt "frontmanem" sebepropagace klubu....
01[21:12] <Thora> no, myslim, ze hauty uz to vysvetloval...
[21:12] <RhodADM> cim to vysvetlil ?
06[21:13] * Thora se pta, jestli muzeme hlasovat
01[21:14] <Thora> at se nekam hneme...
06[21:14] * Thora je proti
[21:14] <RhodADM> zrusit
[21:14] <RhodADM> nepatri to tam ... neni to logo klubu
06[21:15] * hauty proti
01[21:16] <Thora> ArwHOME: budes hlasovat, nebo se zdrzujes?
[21:17] <ArwHOME> budu, ale hledam jak zni otazka.
[21:17] <Atlan> [21:08:10] <Sanyn> prosim radu aby hlasovala zda je treba "logo v hlavicce" odstranit tak se dozvime vuli rady - a prosim nevytacejte se, kdo je pro odstraneni napise pro, kdo je proti, napise proti. prosim ted
[21:18] <ArwHOME> nahradit stavajici "formaci" oficialnim logem klubu. pokud to z jakehokoli duvodu nejde, odstranit tut formaci.
[21:19] <RhodADM> pro
[21:19] <RhodADM> pokud nekomu vadi ze jsem to nenapsal takto
[21:19] <Sanyn> RhodADM: nevadí, lidi jsou chápaví :)
[21:19] <RhodADM> Sanyn: by ses divil ...... :-)
[21:19] <RhodADM> Sanyn: prave o tom ze lidi "nejsou" chapavi je cela tahle diskuze ....
01[21:19] <Thora> vysledky: 2.2 usneseni nebylo prijato
01[21:20] <Thora> muzeme prejit k dalsimu bodu?
[21:20] <Sanyn> tak ted prosim konecne k tem clankum
[21:20] <Sanyn> kdo dostane prava na vkladani clanku
[21:20] <Sanyn> rada?
01[21:20] <Thora> spis kdo bude mit zajem treba nejake clanky vytvaret
[21:21] <ArwHOME> Thora: jj
[21:21] <RhodADM> vyvorit novou "funkci" XO na vkladani obahu webu
01[21:21] <Thora> pokud by te nekdo pozadal, ze by chtel spolupracovat, urcite bych mu to nebralal
01[21:21] <Thora> RhodADM: v tom pripade tam nikdo jiny nebude moct nic vkladat?
[21:21] <RhodADM> tuto funkci by mohlo zastavat vice clenu
01[21:21] <Thora> hmm, a kdo?
[21:22] <RhodADM> ja osobne se k tomu hlasim ... jako jeden z mala ...
[21:22] <RhodADM> pokud budu mit neco co bych chtel vlozit ... vlozim to ....
[21:22] <hauty> mno ja by jsem to videl tak ze clanky muze vkladat RADA a XO pres stranky
[21:22] <RhodADM> ael navrhuji taky aby XO editor mela cela klubova rada
[21:22] <Sanyn> ja bych dal pro zacatek prava rade a pak, kdyz se objevi nekdo aktivni, budou mu pridelana prava treba je k jednotlivejm adresarum
[21:23] <RhodADM> Sanyn: tak myslel jsem samozrejme XO na vkladani aktualit ... ne celeho obsahu ....
[21:23] <ArwHOME> adresarum?
[21:23] <ArwHOME> ja bych FTP pristup teda nepodporoval. Vse na bazi redakcniho systemu, zadny pristup k souborum.
[21:23] <RhodADM> treba XO kronikar by mel mit pristup jen ke strance kroniky
[21:24] <Sanyn> ArwHOME: adresare v redakcnim systemu - je mysleno
[21:24] <hauty> ArwHOME:ale to je vse pres RS
[21:24] <ArwHOME> aha, ok
[21:24] <RhodADM> ArwHOME: je rec o systemu ktery jsi jeste nevidel zevnitr ... pracuje to na principu adresaru
[21:24] <Sanyn> takze urychlim beh veci kdo je pro aby prava do systemu mela rada a Sanyn (asi XO pres web)
06[21:25] * Thora pro
[21:25] <RhodADM> ArwHOME: muj pracuje jinak .... musis vyjet ze zajetych koleji :-)
[21:25] <ArwHOME> RhodADM: neres, ja znam vice nez jeden RS :-)
[21:25] <RhodADM> pro
[21:25] <ArwHOME> pro (s tim ze je mozno prave pridat i dalsim casem).
[21:25] <RhodADM> ArwHOME: jen ne ten z VSB :-D
[21:26] <Sanyn> hauty: ?
[21:26] <ArwHOME> RhodADM: vic nez jeden neni rovno dvema ;-)
[21:26] <RhodADM> ArwHOME: je ... 2 = x > 1
06[21:26] * hauty pro
[21:27] <Sanyn> dalsi
[21:27] <RhodADM> co bylo to treti ?
[21:27] <Sanyn> kdo ma prava na subdomenu?
01[21:27] <Thora> 4:0 odsouhlaseno
[21:27] <ArwHOME> RhodADM bezny omyl logiky... vice nez jedna je 2, ale taky jakekoli vyssi cislo, tedy ne = 2 ;-) ale to je o semantice a vyjadrovani, nechme to byt ;-)
[21:27] <Sanyn> hele, mam toho jeste hafinky moc, tak jedeme
[21:28] <ArwHOME> Sanyn: subdomena jen se souhlasem Rady. ZAdne zastupy subdomen.
[21:28] <RhodADM> ArwHOME: ano ... ale moje 2 splnuje zakladni podminku x > 1
[21:28] <ArwHOME> RhodADM: je to pouze podmnozina vyssiho celku....
01[21:29] <Thora> hmm, takhle asi nikdy neskoncime...
[21:29] <Sanyn> takze kdo je pro aby subdomena byla jen na zajklade vyjmecneho povoleni radou SFK?
[21:29] <ArwHOME> pro
01[21:29] <Thora> pro
[21:29] <RhodADM> Sanyn: vicemene bych byl benevolentnejsi .... povolit v podstate komukoli ... jen s tim ze rada to schvali (coz by byla jen formalita) ... zruseni subdomeny by predchazelo rozhodnuti rady ....
[21:29] <hauty> pro
[21:29] <RhodADM> ArwHOME: je ... ale spolnuje .... :-)
[21:30] <ArwHOME> RhodADM: to nikdo nepopira co jsi napsal.. .ale proste bez rady, at uz benevolentni nebo priste, zadna subdomena.
[21:30] <RhodADM> vnimal nekdo muj navrh ?
01[21:30] <Thora> jj, souhlasim s Arwem
[21:30] <RhodADM> no ... konecne .... nekdo
[21:30] <hauty> arw ma pravdu
[21:30] <ArwHOME> ok, tak dal.
[21:30] <Sanyn> Kdo ma mit krom mne pravo na pristup ke vsem subdomenam?
[21:30] <RhodADM> ano ... ja jsem chtel jen napsat svuj nazor ...
[21:30] <RhodADM> pro
[21:31] <ArwHOME> uz napul spim...
01[21:31] <Thora> 4:0 prijato
[21:31] <RhodADM> Sanyn: krome tebe a me ...
[21:31] <RhodADM> btw ... musim ted chvili koncit
[21:31] <RhodADM> za chvili jsem zpet
01[21:31] <Thora> Sanyn: myslis ted napriklad ty srazy?
[21:32] <Sanyn> no je tam jedno ftp a tam ted mohu ja, Crusher a Atlan, pokud nezahltime subdomenama, neni nutne vytvaret tisice ftp pro jednotlive domeny zvlast.
[21:32] <ArwHOME> jen nezbytne minimum lidi, technickych spravcu. Ty a Crusher vse, jinak vzdy jen spravci te ktere prislusne domeny. Nevidim duvod proc by mel mit nekdo dalsi vcetne clenu rady pristup k domenam, na nichz nic nedelaji.
01[21:33] <Thora> jakto, ze i C., kdyz uz neni XO pres stranky?
[21:33] <Sanyn> ano, treba i na srazy, ackoli tam je system, takze nikdo nema potrebu lezt na ftp srazu
01[21:33] <Thora> Sanyn: ne, ja myslela neco jinyho... uz to chapu...
01[21:34] <Thora> tam bys mel mit pristup jen ty na vsechny a ke svym vlastnim ti, co je jejich...
[21:34] <ArwHOME> Thora: 1. proto, ze musi byt princip zastupitelnosti, musi byt dva lidi, kdyz jeden vypadne, tak musim byt jeste nekdo s plnymi pravy. 2. Protoze mu domena patri. 3. protoze mi prijde jako vhodny kandidat, jelikoz veci rozumi a jdelal to pred Sanynem.
[21:34] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
[21:35] <ArwHOME> samozrejme primarni je Sanyn, C. je jen zaloha.
01[21:35] <Thora> Sanyn: souhlasim
[21:35] <ArwHOME> proc Atlan?
[21:35] <ArwHOME> ten ma prece dost sve prace...
[21:36] <Sanyn> Protoze mi pomaha a ma dve dalsi subdomeny na starosti a je nesmysl, aby mel na kazdou jine ftp
[21:36] <Atlan> ja se o to nehlasil, ale dostal jsem to :)
[21:36] <Atlan> to je pravda :)
[21:37] <ArwHOME> proti jeho pomoci nic nemam, ma sve subdomeny a knim plny pristup, ale nevidim duvod, proc by mel mit pristup ke vsemu.
01[21:37] <Thora> prave kvuli zastupitelnosti bych volila Atlana... pokud nekdo neco potrebuje, vidam tu Atlana casteji, nez Crushera
[21:37] <hauty> a proc by nemel? proc ho treba musi mit C?
[21:37] <ArwHOME> to ze mu das pristup k necemu s cim ti aktualne pomaha, je tva odpovednost, ale nevidim smysl pernamentniho pristupu
[21:37] <hauty> presne jak rika Thora
03[21:37] * Mondra has joined #rada-rhodan
[21:37] <hauty> Mondra:ahoj
01[21:38] <Thora> ahoj Irenko :)
[21:38] <ArwHOME> Mondra: ahoj
[21:38] <Mondra> ahoj, prominte, driv to neslo
[21:38] <Atlan> cau
[21:38] <Sanyn> Ahoj Iren
01[21:38] <Thora> zopakovala bych otazku, at to slysi i Iren
[21:38] <ArwHOME> spise by bylo fajn ji poslal cely log...
[21:38] <Mondra> prosim
01[21:39] <Thora> Mondra: ja ti ho poslu
[21:39] <ArwHOME> a ne jen posledni otazku vytazenou z kontextu predchozich rozhodnuti
[21:39] <Mondra> ok
02[21:39] * RhodADM has quit IRC (Operation not permitted)
[21:39] <ArwHOME> nez dojde C. ma cas si to projit.
[21:39] <hauty> mno na posledni otazku muze hlasovat..ostatni uz jsou odhlasovany...
[21:40] <hauty> mno ja by jsem na C. teda necekal..je nas tu dost
[21:40] <ArwHOME> tak ja bych teda cekal, tohle se ho tyka.
01[21:41] <Thora> prominte, ale ja uz tu opravdu dlouho nebudu...
[21:41] <hauty> kdo je pro cekat na C. ?
06[21:41] * hauty proti
[21:42] <Atlan> hele na irenku jste taky necekali a to ma vyssi hodnost, tak nevim proc delat vyjimku v pripade C., mela by platit rovnost ne?
[21:42] <Sanyn> ArwHOME: ale C v tuto chvili prava ma. Bohuzel bych mu je nevzal, ani kdyby to rada chtela, protoze on je povinen dodrzovat zakony jako drzitel domeny - je za ni pravne odpovedny - za obsah
[21:42] <ArwHOME> Sanyn: ale to ja vim...
[21:42] <ArwHOME> proto jsem uvedl bod 2.
[21:42] <hauty> tak hlasujte
01[21:42] <Thora> Mondra: poslala jsem ti to na mail
[21:42] <Mondra> ok
[21:43] <Sanyn> ja myslim, ze na tech trech neni nic spatneho, at se pohnem dal
06[21:43] * Thora je pro ty tri
06[21:43] * hauty je taky pro ty tri
[21:44] <Sanyn> ArwHOME: ?
[21:44] <Mondra> jezis, to potrva nez to prelousknu
[21:44] <Sanyn> Mondra: tak ted prosim, zda souhlasis aby ftp pristup ke vsemu meli jen tri lide, Sanyn., Crusher a Atlan
06[21:44] * hauty upozornuje ze ve 22:00 konci !!!
[21:45] <hauty> takze hlasujte,moc vas zadam
[21:45] <Sanyn> dalsi otazkou je, zda rada chce nejake specialni ftp. Osobne navrhuji, aby rada mela ftp jedno a zadne jine nebylo
03[21:46] * RhodADM has joined #rada-rhodan
[21:46] <hauty> dobra...jinak 2 pro trojici..dva se zdrzuji....bylo prijato....jak chcete
[21:46] <ArwHOME> podle me staci uplne 2 a to Sanyn a Crusher. ostatnim pritup dle aktualni dle potreby.
[21:46] <RhodADM> tak ... jsem tu ... co jsem zmeskal ?
[21:46] <ArwHOME> hauty: no dovol, to nemyslis vazne, ze ne.
01[21:46] <Thora> Sanyn: ze by nebylo ani ftp pristupne pro cleny?
[21:46] <Sanyn> dalsi otazkou je, zda rada chce nejake specialni ftp. Osobne navrhuji, aby rada mela ftp jedno a zadne jine nebylo
[21:46] <hauty> ArwHOME: to teda myslim...meli jste dosta casu na to hlasovat
[21:47] <ArwHOME> tak na to zapomen, ty ani nikdo jiny za me mluvit nebudes a o limitech na hlasovani tady nikdy nepadlo ani slovo.
01[21:47] <Thora> prosim vas nehadejte se....
[21:47] <hauty> nic si nerikal...tak jsi se zdrzel
01[21:47] <Thora> budeme hlasovat znova
[21:47] <ArwHOME> kdybych se zdrzel napisu ze se zdrzuji, coz jsem neudelal.
[21:47] <hauty> takle se to nikam nehne...moh jsi se vyjdarit...moh
[21:48] <Sanyn> souhlasis aby ftp pristup ke vsemu meli jen tri lide, Sanyn., Crusher a Atlan
01[21:48] <Thora> prosim vas hlasujme znovu
[21:48] <Sanyn> prosim ted
[21:48] <hauty> od polozeni otazky uplynula dostatecne dlouha doba na tve vyjadreni
[21:48] <Mondra> na stavajici, nebo strankovy?
[21:48] <ArwHOME> mam sve duvody proc jsem to neudelal - na tohle tema dal odmitam debatovat.
[21:48] <hauty> na tu co se hlasovalo kdyz jsi prisla...vse predtim bylo odhalsovano
[21:48] <ArwHOME> Thora: klidne nove hlasovani.
[21:49] <hauty> ArwHOME:cekal jsi na C. ....
[21:49] <Sanyn> oki, pokud rada neda usneseni, jsem panem toho, komu ta prava dam a komu ne
[21:49] <ArwHOME> hauty: jiste. vadi?
01[21:49] <Thora> Mondra: mysli pristup k subdomenam
[21:49] <Sanyn> chtel jsem abyste mne omezili na tri lidi
[21:49] <ArwHOME> ja jsem rekl, ze jsem pro dva.
[21:49] <RhodADM> prava na co ?
[21:49] <Mondra> tak souhlas, ale na to stary chci mit pristup, jestli se nebude rusit
01[21:50] <Thora> Sanyn: ja jsem pro, at si to rozhodnes klidne sam... ty to mas na starosti a vis o vsem nejlip... ale jinak jsem pro vsechny tri
06[21:50] * hauty pro
[21:50] <Sanyn> hele, kdybyste se nehadali, a neodbihali od tenmatu, davno bylo jasno
[21:50] <RhodADM> jaky tri ? ... co tri ?
06[21:50] * Thora je pro vsechny tri
[21:50] <Sanyn> proc to musim pdsat dlouze znova
[21:51] <hauty> protoze si ArwHOME pral cekat na C. !!!!! proto!!!
[21:51] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
[21:51] <ArwHOME> RhodADM: to je jedno, ty prece nemas pravo na tuto otazku hlasovat.... hauty ti to kdyz tak jiste vysvetli.
[21:51] <hauty> on tu nebyl kdyz se hlasovalo
[21:51] <Sanyn> proboha, tak uz hlasujte
01[21:51] <Thora> prosim vas, hlasujeme znovu, ano?
[21:51] <RhodADM> hauty: ale jsem tu ted ... o cem se presne ted hlasuje ?
06[21:51] * Thora pro tri
[21:52] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
06[21:52] * hauty pro tri
[21:52] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
[21:52] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
[21:52] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
[21:52] <Sanyn> tak navrhuji toto, ja Crusher a Atlan vse a ostatni jen na sve subdomeny
[21:52] <Mondra> tri
[21:52] <ArwHOME> ano hlasuju: jsem proti 3 lide, jsem pouze pro dva a to Crusher a Sanyn. Preklozeno polopate: jsem proti tomu aby mel Atlan pristup ke vsemu.
[21:52] <Sanyn> RhodADM: ?
[21:52] <RhodADM> a proc atlan potrebuje pristup ke vsemu ?
[21:53] <RhodADM> napred by musel byt webovy XO
[21:53] <RhodADM> nebo se snad mylim ?
[21:53] <hauty> Thora to napsala jasne!!!!
[21:53] <RhodADM> tohle je preci vyreseno
[21:53] <Sanyn> Protoze mi pomaha a ma dve dalsi subdomeny na starosti a je nesmysl, aby mel na kazdou jine ftp
01[21:53] <Thora> RhodADM: ale ty uz taky nejsi webovy XO
[21:53] <RhodADM> tyto veci resi webovy XO
01[21:53] <Thora> RhodADM: to, ze tvou funkci prebira Sanyn, jsme uz rikali na zacatku...
[21:53] <Sanyn> podle mne 3 pro, jeden proti, C se zatím nevyvolil
[21:53] <hauty> protoze koho vidime na netu kdyz by bylo neco potreba ? Atlana...takze kvuli dostupnosti kdyz uz nic jineho
[21:53] <Sanyn> tak jako tak prijato
[21:54] <Sanyn> dalsi otazkou je, zda rada chce nejake specialni ftp. Osobne navrhuji, aby rada mela ftp jedno a zadne jine nebylo
01[21:54] <Thora> oki, prijato
[21:54] <Sanyn> posledni tri otazky, tak prosim sledujte
[21:54] <ArwHOME> Sanyn: souhlas.
01[21:55] <Thora> souhlas
[21:55] <RhodADM> dotaz: na co bude rade FTP ?
[21:55] <Sanyn> treba na skeny
06[21:55] * hauty souhlas
[21:55] <RhodADM> co ma rada spolecneho se skeny ?
[21:55] <hauty> RhodADM: bude k nim mit pristup a muze je pak davat dal
[21:55] <Mondra> stary ftp uz nefunguje?
[21:56] <RhodADM> Mondra: neni smazane ... jen je v tuto chvili nepristupne
[21:56] <RhodADM> ale rada rozhoduje o skenech ?
[21:56] <Atlan> RhodADM: ale je pristupny...nesir tady dezinformace
[21:56] <Mondra> aha
[21:56] <hauty> pristupny teda je
[21:56] <Sanyn> RhodADM: jak to, ja tam zrovna ted jsem
01[21:56] <Thora> rada snad rozhodla, ze skeny stahla ze stranek a nebude je tedy dal poskytovat vsem clenum...
[21:57] <RhodADM> Sanyn: vy jste ho cely kopirovali ?
[21:57] <Sanyn> ne, na to puvodni
[21:57] <hauty> pouze na vyzadani po rade se muzou loajalnim clenum dat
[21:57] <hauty> ne ja jsem na tom puvodnim
[21:57] <Mondra> ja tam nemuzu
[21:58] <RhodADM> ja nechal subdomenu ftp aktivni ?
[21:58] <Atlan> Mondra: misto adresy si dej crusher.arsystem.cz
06[21:58] * Thora ---- tri hlasovali pro ftp jen pro radu
06[21:58] * Thora --- odsouhlaseno
[21:58] <Sanyn> tak dalsi
01[21:58] <Thora> jedeme dal...
[21:58] <Sanyn> prosim, davejte jeste chvili pozor
[21:58] <RhodADM> Thora: jeste resim to FTP pro radu .... mohla bys me to nechat doresit ?
[21:58] <Sanyn> maily
[21:58] <Sanyn> hromadne, nebo jen na povoleni rady?
[21:58] <hauty> RhodADM: je to odsouhlaseno..co chces jeste resit?
01[21:59] <Thora> RhodADM: ale tri hlasovali pro, takze je to odsouhlaseno, ne?
[21:59] <RhodADM> treba to ze je opravdu zbytecne .....
[21:59] <hauty> ja myslim ze neni..a kdby v com to to prekazi?
[21:59] <Sanyn> proste pro radu je ftp, dam potom pristupy
01[22:00] <Thora> myslim, ze zbytecne neni, muzeme tam davat ruzne materialy, jako treba prednasky a veci z conu, fotky a tak... a veci, co jsou potreba mit pri ruce, kdyz je bude nekdo potrebovat...
[22:00] <Sanyn> maily
[22:00] <Sanyn> proste pro radu je ftp, dam potom pristupy
[22:00] <Sanyn> hromadne, nebo jen na povoleni rady?
[22:00] <Sanyn> uz delam chyby. pardon
[22:00] <Sanyn> hromadne, nebo jen na povoleni rady?
[22:00] <hauty> Sanyn: RhodADM ho asi nechce tak jemu ho posilat nemusis
[22:00] <Sanyn> hromadne, nebo jen na povoleni rady?
01[22:01] <Thora> Sanyn: co hromadne?
[22:01] <hauty> eee trochu polopate prosim :)
[22:01] <RhodADM> komukoli ... pri registraci si zvoli jestli chce a je to
[22:01] <ArwHOME> presmerovavani klidne komukoli, uplne mailboxy jen na povoleni rady.
01[22:01] <Thora> jo maily :)
[22:01] <Sanyn> maily, budou se rozdavat hromadne, nebo jen na povoleni rady?
[22:01] <Sanyn> ArwHOME: souhlasim, to je dobry napad
[22:02] <hauty> ArwHOME: souhlasim stim co rikas
01[22:02] <Thora> Sanyn: ano, to bude dobry, aspon bude jednoduchy zjistit jejich mail ;)
[22:02] <Atlan> a za uplny mailboxy se uz nebudou vybirat penize?
[22:02] <Sanyn> casem asi jo :)
01[22:03] <Thora> nj, tak aby si ho nekdo nezridil a pak nemusel platit... to bychom meli vyhlasit
[22:03] <ArwHOME> nicmene musi byt evidence kdo ma presmerovani a kdo uplny mailbox... na pozadani Radniho prehled bude dodavat webovy XO.
[22:03] <ArwHOME> platit za majlbox? to je pro me novinka.
[22:03] <Sanyn> ArwHOME: no problem
[22:04] <Sanyn> S tim placenim to byl ode mne vtip
[22:04] <ArwHOME> odkdy se za sluzby klubu plati? klub nemuze prijimat platby musel by mit ucetnictvi.
[22:04] <Atlan> ArwHOME: jestli si nepamatujes, tak tohle navrhoval crusher, kdyz to bylo u nej
[22:04] <ArwHOME> a-ha, tak sorry, ja to jako vtip nepochopil
01[22:04] <Thora> Sanyn: oki :) ja jen ze od Crushera to placeny byt melo...
[22:04] <Sanyn> prosim tedy zase o hlasovani kdo je pro navrh Arwa?
[22:04] <ArwHOME> ne, nepamatuju
06[22:04] * Thora pro
06[22:04] * hauty pro
[22:05] <RhodADM> Thora: Atlan: jako bych si ty penize asi nechavl ... ze ano :-)
[22:05] <Sanyn> RhodADM: hlasuj
[22:05] <RhodADM> pro
[22:05] <Sanyn> ArwHOME: hlasuj
[22:05] <Atlan> RhodADM: jenom pripominam tvuj vyrok
[22:05] <ArwHOME> proc, uz jsou tri hlasy... (jsem to navrhnul, tak je snad jasne, ze jsme pro)
[22:05] <Sanyn> Mondra: pls hlasuj
[22:06] <ArwHOME> *jsem
[22:06] <Mondra> moment
[22:06] <Sanyn> :-D
[22:06] <ArwHOME> nebo najednou je potreba pockat na vsechny?
[22:06] <RhodADM> Atlan: co na mem vyroku bylo spatneho ? ... mailboxy na nasem serveru nejsou zdarma ....
[22:06] <Mondra> pro
[22:06] <Sanyn> 5:0
[22:06] <Mondra> ctu mezitim ten log, prominte
[22:07] <Sanyn> a ted, pravomoc zakladat maily mam ted jen ja
[22:07] <Atlan> RhodADM: rikal jsem ze je na tom neco spatnyho? jenom jsem to pripominal
[22:07] <ArwHOME> tak dal...
[22:07] <hauty> Mondra:nemas zac se omluvat ;)
[22:07] <Sanyn> kdo dalsi by toto pravo mel mit?
[22:07] <RhodADM> Atlan: jen ten ton .....
[22:07] <RhodADM> Sanyn: nikdo jiny ....
[22:08] <RhodADM> webovy XO
01[22:08] <Thora> jsem taky pro, jen ty
[22:08] <ArwHOME> Sanyn: jen ty a jako zaloha C.
[22:08] <Sanyn> a co kdyz na nejaky cas vypadnu, dovca a tak? :)
[22:08] <ArwHOME> ale to jen pokud ty nebudes schoopen plnit sve ukoly coz budes ;-)
01[22:08] <Thora> Sanyn: tak jako XO to musis predem nahlasit a lidi pockaji ;)
[22:08] <Sanyn> to by slo
[22:09] <RhodADM> preci en nebude vytvaret 10 boxu denne :-)
[22:09] <RhodADM> dal
[22:10] <Sanyn> ja mam asi vse, ted mne nic dalsiho nenapada
[22:10] <Sanyn> to snad stacilo ne?
01[22:10] <Thora> no tak to je super... jeste nekdo neco?
[22:11] <RhodADM> ja ...
[22:11] <RhodADM> stale to "logo-nelogo" ....
01[22:11] <Thora> muzeme se zeptat VH
[22:11] <RhodADM> stale trvam na tom jej dat pryc ... nepatri tam
[22:12] <hauty> RhodADM: nebyl navrh prijat..takze zustane jak je...
[22:12] <Atlan> trvas? proc tak silny slovo?
01[22:12] <Thora> nebo jaky ma na to nazor Iren?
[22:12] <ArwHOME> hauty: ale muze byt rozhodnute, irenka uz tu je... co tak nove hlasovani?
[22:12] <hauty> nove hlasovani neni treba
[22:12] <RhodADM> Atlan: jsi clen rady ? ... proc pises ? (neni to sobni, ale kdyz neco napises, zase se to rozjede znovu a nemam na to chut a ani cas)
[22:13] <ArwHOME> kdyz nebylo prijato rozhodnuti, podle me treba je a timto jej zadam.
01[22:13] <Thora> Mondra: jaky mas nazor na ten napis co je v te hlavicce na strankach? Myslis, ze by se mel odstranit, nebo zustat?
[22:13] <Atlan> RhodADM: tak proc si to znova otevrel, kdyz na to nemas chut ani cas?
[22:13] <RhodADM> Atlan: nemam chut a ani cas na tve poznamky ... nejsi clen rady ... a tak bys tu byt nemel ....
[22:14] <ArwHOME> Thora: tak otazka kterou nastolil C. nezni.
[22:14] <Mondra> moment, kouknu, nevim, co myslite
01[22:14] <Thora> ArwHOME: muzes ji klidne zopakovat
[22:14] <ArwHOME> Crusher nastolil problem, ze v zahlavi neni logo klubu ale neco co logem neni ale vypada tak.
[22:14] <Atlan> RhodADM: proti me pritomnosti tady neco mit muzes, ale je ti to prd platny
[22:14] <ArwHOME> a je to tedy minimalne zavadejici.
[22:15] <Sanyn> k tomu logu, prosim podivejte se vsichni na stranky, udelal jsem malou upravu, ktera by mohla otupit hrany sporu
[22:15] <Mondra> no melo by tam byt oficialni logo podle me
[22:15] <hauty> Mondra:ale to se tam nehodi to sama moc dobre vis ...a logo na strankach je
[22:15] <RhodADM> ok ... jako clen rady pozaduji aby bylo jednani rady opet uzavreno ... nejedna se uz o nicem k cemu tady potrebujeme mit Atlana nebo Sanyna ... klidne si vysledek mohou precist v LOGU
[22:16] <hauty> me tady nevadi
[22:16] <ArwHOME> Sanyn: promin, ale oznameni "toto je logo klubu" neresi problem.
01[22:16] <Thora> jakto precist? logy jsou snad neverejne, ne?
[22:16] <hauty> uz jen proto ze si to muzou precist
[22:16] <RhodADM> Thora: mam dojem ze jste si vydupali ze jsou verejne ....
[22:16] <hauty> Thora: ale logy jsou verejne..to jsme prece prosadili ;)
01[22:16] <Thora> pardon, mate pravdu...
01[22:17] <Thora> a nevydupali jsme si to, lidi to tak chteli...
[22:17] <hauty> RhodADM: tak to prrrrr to bylo radne odhlasovano...ne vydupano!!!!
[22:17] <RhodADM> ja nerekl kdo si to vydupal .... je to tak jak to je .... takze prosim uzavri opet jednani rady ...
[22:17] <ArwHOME> zadne prrr... slovickarenim to nezmenite.
[22:18] <ArwHOME> souhlasim, uzavrit jednani.
[22:18] <RhodADM> nereste to .... ja chci aby bylo opet uzavrene ....
[22:18] <Mondra> souhlas
01[22:18] <Thora> ok
[22:18] <RhodADM> at si vysledek precte u thory na monitoru nebo v logu .... ja ho tu ted nechci
01[22:18] <Thora> RhodADM: prosim?
[22:18] <hauty> ja ho tu chci..je to muj host!
[22:19] <RhodADM> hauty: ja ne ... nemuzeme si jen tak zvat hosty kdyz jini nesouhlasi
[22:19] <ArwHOME> 4:1 pro uzavreni.
[22:19] <hauty> jsou tady jiny lidi..ktery tu nechci
[22:19] <Atlan> ja jdu radsi pryc, aby se pan byvaly "webmaster" uspokojil
03[22:19] * Atlan has left #rada-rhodan
[22:19] <RhodADM> ale ti jsou cleny rady ... ti maji pravo tu byt ... neres to
01[22:19] <Thora> takze Sanyn ma jit tim padem take pryc?
[22:19] <RhodADM> neni to sobni ... ale take
[22:20] <RhodADM> osobi
[22:20] <RhodADM> osobni ...
[22:20] <RhodADM> kruci ... nepise mi potme klavesnice :-D
[22:20] <ArwHOME> ooo sobi! :-D (ja uz spim :-))) )
01[22:20] <Thora> takze prosim vas o cem chcete jeste jednat? Uz bych rada sla....
[22:21] <ArwHOME> pozadal jsem o nove hlasovani ohledne loga-neloga.
[22:22] <ArwHOME> a chci slyset vsech 5 hlasu radnich, kdyz tady jsou pritomni. Navrhuji odstraneni soucasne "logoidni formace" pokud neni vule/schopnost/ochote ji nahradit oficialnim logem klubu. Kdo je pro?
[22:23] <RhodADM> jsem pro aby to bylo pripadne prazdne aby si navstevnici nepletli LOGO s logem ....
01[22:23] <Thora> co kdyby tam treba zustal jen napis Perry Rhodan?
[22:24] <RhodADM> takovou formou aby nebudil dojem loga ?
[22:24] <Mondra> jsem pro SFK Perry Rhodan
[22:24] <hauty> a co to nechat odhlasovat podle bodu 4.2.5. stanov...at se tu nehadame?
[22:25] <hauty> Mondra: jde o to ze oni tam chteji logo klubu nebo nic
[22:25] <hauty> jinak ja jsem pro navrh Thory a Mondry
01[22:25] <Thora> ja bych byla stejne jako Iren nechat tam SFK Perry Rhodan
[22:25] <RhodADM> pri SFK PERRY RHODAN si navstevnik stale muze myslet ze je to logo klubu ... o to jde
[22:25] <Mondra> hauty: ja hold mam jinej nazor
[22:26] <hauty> Mondra: ted to nechapu?
[22:26] <hauty> jako jestli tam chces SFK PR tak tam chces to co uz jsem navrhoval kdyz jsi tu nebyla
[22:27] <Mondra> hauty: rikas, ze chteji logo, nebo nic, ja mam na to jinej nazor a thora taky
[22:27] <ArwHOME> a logo klubu bude podruznym obrazkem v oblasti stranky kam se navstevnik podiva az jako snad 3 misto na strance? To se mi nezda.
[22:27] <Mondra> tak to jsem nevedela
[22:28] <Sanyn> dovolim si do toho vstoupit
[22:28] <hauty> mno takze se tam da jen SFK Perry Rhodan...dohodnuto jesli dobre vidim
[22:28] <Sanyn> jsou tu tri varianty ktere tu byly zmineny
01[22:28] <Thora> hauty: jo, smazneme z toho to pax terra
[22:28] <RhodADM> ono ... ja tvorivosti meze nekladu .... me je jdno jestli stranky budou vypadat tak jak vypadaji (i kdyz se mi zdaji ponure, tmave) .... ale meli byste alespon dodrzovat urcita pravidla .... do mista kam se dava logo dat neco co logem neni ... se proste nema
[22:28] <Sanyn> za prve, tak jak to je, nelíbí se trem clenum
[22:28] <hauty> RhodADM:mno chteli jste slyset nazor vsech 5..tady ho mate..tak je to jasny
[22:29] <ArwHOME> hauty: ja jsem chtel slyset, netahej to toho C.
[22:29] <Sanyn> za druhe dat pryc vsechny pismena, pak tam bude bilo, protoze autori navrhu nesouhlasi s takovou upravou (na to maji jako autori plne pravo)
[22:29] <ArwHOME> a dohdnuto nic neni, hlasovani stale neprobehlo.
[22:29] <ArwHOME> pokud vidim, vede se debata.
[22:30] <RhodADM> ja se vam snazim rict ze tam nechci davat zadnou svoji variantu .... ja se vam snazim rict ze tam nic jineho nez logo klubu (jsou to klubove stranky) nepatri .....
[22:30] <hauty> hlasovani uz probehlo...ted jsi chtel znat jen nazor
[22:30] <Sanyn> treti varianta kompromisni sfk Perry Rhodan zustane Pax Terra zmizi (autori jsou ochotni tuto zmenu prijmout)
[22:30] <ArwHOME> hauty: pozadal jsem o novehlasovani a to neprobehlo.
[22:30] <hauty> pozadal to jo...ale neodhlasovalo se
06[22:31] * Thora hlasuje pro moznost tri (zmizi Pax Terra)
[22:31] <ArwHOME> stejne tak ze nebude... tedy pokud si neosobujes pravo o tom rozhodnout sam....
06[22:31] * hauty taky pro moznost 3
[22:31] <Mondra> 3
[22:31] <RhodADM> cetli jste co jsem psal ?
[22:32] <hauty> RhodADM: to mas jedno..je odhlasovana moznost 3
[22:32] <RhodADM> a pochopil to nekdo z vas co jsem psal ?
[22:32] <hauty> nepochopil..pac se me to zda jako pitomost
[22:32] <hauty> na to mam pravo
[22:33] <hauty> mno myslim ze to je asi vse....muzeme to ukoncit...kdo je pro?
[22:33] <RhodADM> takze se ti zda jako pitomost to ... ze ja prijedu na con ... na tricku budu mit logo klubu ... a nikdo me nepozna ... protoze bude cekat uplne jine logo ?
[22:33] <RhodADM> to se vam zda normalni ?
[22:34] <Sanyn> nezapomente udelat vytah usneseni
[22:34] <RhodADM> cely klub si nakonec vybral logo ...
01[22:34] <Thora> ten napis Perry Rhodan je preci logo serialu, na nem nevidim nic spatneho
01[22:34] <Thora> kdyz prijdu v oficialnim tricku, budu mit na nem prave tenhle napis
[22:34] <hauty> RhodADM: na strankach mas primo sekci kde je logo klubu a je i na titulce
[22:35] <RhodADM> pod tim napisem je cast loga .... a sfk je take cast loga
[22:35] <Sanyn> RhodADM: ty si fakt delas z lidi srandu, a nebo jsi zaslepen, promin, ale fakt to tak vypada, ty myslis, ze na vsech webech je vzdy v hornim baneru logo? a ze tam neni nejakej napis?
[22:35] <hauty> uz se nehadejte...je rozhodnuto
[22:35] <Sanyn> znam weby kde je jen logo, znam weby, kde je logo i napis a znam weby, kde je jen napis a logo treba az v clanku o klubu
[22:36] <Sanyn> vsechny tri varianty jsou dobre
[22:36] <Mondra> rauchpause
[22:36] <RhodADM> Sanyn: take my protoze takove weby existuji ... to musime mit "dobre" podle techto webu ?
[22:36] <ArwHOME> Sanyn: zanam lidi co ridi opili, je to proto spravne? Proste to vidime jinak.
[22:36] <Sanyn> po tve urgenci jsme dali logo na úvodní stranku a vlastne na kazdou stranku, jen neni v hodrnim baneru, protoze se tam graficky nehodi
[22:36] <RhodADM> Sanyn: sam moc dobre vis ze to neni dobre ....
[22:37] <RhodADM> Sanyn: ale ja ho nechci do horniho banneru ....
01[22:37] <Thora> ale co je tedy spatneho na logu serialu, kvuli kteremu byl klub zalozen?
[22:37] <RhodADM> ja nechci aby si nekdo pletl logo klubu s necim co logem klubu neni
[22:38] <RhodADM> SFK PERRY RHODAN
[22:38] <hauty> RhodADM: ja nechci aby byly valky....
[22:38] <Sanyn> nápis SFK Perry Rhodan nema ambici byt logem
[22:38] <Sanyn> logo nema ambici byt napisem
01[22:39] <Thora> prosim vas, kdo udela zapis ze schuze?
[22:40] <RhodADM> Sanyn: ma ... je pod nim cast loga a je v nem SFK ....
[22:40] <RhodADM> Sanyn: nemusim te prece poucovat o techto vecech
[22:41] <RhodADM> hauty: ja se snazim o neco co je v mych silach .... snaz se tedy aby nebyly valky ...
[22:41] <Sanyn> RhodADM: ok
[22:41] <hauty> achjo..dobre je to tvuj nazor..ok to beru..mas na to pravo...ale to je asi tak jedine...
01[22:41] <Thora> kdo udela zapis prosim? Iren asi ne, kdyz tu nebyla od zacatku
[22:42] <Sanyn> pak pozadam nekdy radu o zmenu loga a to se bude velmi blizit tomu, co je nyní na hlavnim baneru, je to modernejsi, vyraznejsi a graficky velmi zdarile
[22:42] <RhodADM> hauty: pripominas mi anicku ze superstar ....
[22:42] <hauty> RhodADM: mno neni to v tvych silach jak je videt...ja jsem rozumnej a kdyz vidim ze neco neni v mych silacch tak ustoupim a nemelu o tom...
[22:42] <Mondra> ArwHOME: muzes napsat zapis prosim?
[22:43] <hauty> RhodADM: mno nechtej radeji vedet co pripominas ty me :))
[22:43] <RhodADM> hauty: povidej ...
[22:43] <hauty> ale ja ti klidne zazpivam jestli chces :)
[22:44] <hauty> proc ? ja ted nemam potrebu te urazet...ale neboj znas me..ono to zase nekdy prijde :)
[22:44] <ArwHOME> Mondra: samozrejme mohu, pokud mas duveru v mou nestrannost ;-)
[22:44] <RhodADM> hauty: ja alespon melu o tom cemu rozumim ... v cem se orientuju ...
[22:45] <Mondra> ArwHOME: ses zastupce, mam duveru, neboj
[22:45] <hauty> Sanyn: se v tom taky orientuje a ma jiny nazor...a ja myslim ze o hodne lepsi nez ty!!!
[22:45] <hauty> nebo tim chces ric ze je snad neco jeste horsiho nez anicka?
[22:45] <RhodADM> hauty: ja te neurazel .... me to pripomelo anicku ze superstar ... to byla obyc asociace .... ona byla takova ... navinna ... kdyz pronesla ... "dobre je to vas nazor .... mate na to pravo" .... nic nez cista asociace ... to nebyla urazka ...
01[22:46] <Thora> ArwHOME: povedes i VH, kdyz tu Iren nebude?
[22:46] <ArwHOME> Mondra: muzes tedy prosim oficialne ukoncit jednani?
[22:47] <Mondra> tak ze..i kdyz jsem schuzi nezahajila, mohu ji ukoncit, jestli uz nikdo nic nema
[22:47] <RhodADM> hauty: ma jiny nazor .... ale zase z tveho pohledu je lepsi ... protoze se ti trba "hodi do kramu" ... v tom spociva nestrannost a strannost
[22:47] <ArwHOME> Thora: Ano, samozrejme se o to pokusim... do doby, nez budu pripadne ukamenovan jako mi predchodci, kteri se o to pokusili.
[22:48] <hauty> ne me se do kramu nehodi...v baumaxu by me to bylo k nicemu...ale muzu si to dat jako pozadi na pocitaci .P
[22:48] <hauty> :P
[22:48] <Mondra> tak ze koncim schuzi a dekuju za ucast i kdyz jsem prisla posledni
01[22:48] <Thora> ArwHOME: oki, diky...
[22:48] <RhodADM> hauty: pred chvili pronesl ze pozada radu o prohlaseni "neloga" logem protoze je modernejsi .... v cem je modernejsi ? ... tim ze se hodi na soucasne stranky ?
[22:49] <hauty> jj taky dekuju..i kdyz jsem myslel ze to bude pohoda...ale jak je videt nebyla..ale co takovej je zivot
[22:49] <ArwHOME> ok, sejmu log a jdu spat... doboru noc
01[22:49] <Thora> dobrou noc
[22:49] <Mondra> dobrou
03[22:49] * ArwHOME has left #rada-rhodan
[22:49] <hauty> ne ze to stare je hnusne :)
[22:49] <hauty> dobrou
[22:50] <RhodADM> proc si tedy klub vybral hnusne logo ?



-----------------
konec
Weapons had evolved, but our orders remained the same, hunt them down and kill them off, one by one. A most successful campaign ... perhaps ... too successful. For those like me, a Death Dealer, this signaled the end of an era. Like the weapons of the previous century, we too would become obsolete.

Pity, because I lived for it.

Uživatelský avatar
Thora
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 919
Registrován: 29. březen 2004, 5:43 pm
Nejoblíbenější postava: Perry Rhodan
Nejoblíbenější loď: AETRON
Nejoblíbenější díl: Arzenál moci
Členství: Ano
Bydliště: Somewhere Out In Space
Kontaktovat uživatele:

Re: 2008-09-30 Zapis z Rady

Příspěvekod Thora » 3. říjen 2008, 12:46 pm

Zápis ze schůze Rady

2008-09-30 Zapis z Rady SFK PR.pdf
(68.62 KiB) Staženo 15 x


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron